2020-02-24   16:37:32
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Kronborg Open Kort 2015

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Søndag

24_S
Løb 24, 100m Brystsvømning Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
79  Vien Jing-Sheng  1986  KSLS  AH1986  25 m  1:06.09   
484  Munk Asbjørn  1995  HELSINGØR  9569AE  25 m  1:06.38   
458  Hoffmann Lucas  2000  HELSINGØR  0085AO  25 m  1:10.15   
289  Lundgaard Frederik  1999  FR.SUND  9965AE  25 m  1:11.12   
283  Ballerini André Goldberg  1999  FR.SUND  9955AI  25 m  1:11.35   
509  Sørensen Andreas Eklundh  2001  HELSINGØR  0171AF  25 m  1:14.85   
295  Wentorf Johan  1999  FR.SUND  9939AH  25 m  1:15.43   
517  Vilmar Thomas  1998  HELSINGØR  9811AK  25 m  1:15.59   
335  Andersen Christoffer H.  2002  SØLLERØD  0285AH  25 m  1:17.04   
10  237  Blanke Moritz  2001  NEUKÖLLN    25 m  1:21.28   
11  290  Michaelsen William S.  2001  FR.SUND  0135AK  25 m  1:21.96   
12  474  Lind Jannick  2001  HELSINGØR  0197AM  25 m  1:23.74   
13  515  Vàmosi Matthæus  2000  HELSINGØR  0015AQ  25 m  1:24.60   
14  265  Scharries Anthony Leon  2001  NEUKÖLLN    25 m  1:27.50   
15  358  Solok Valdemar  2001  SØLLERØD  0107AP  25 m  1:28.75   
16  460  Holmgård Johan Bremer  2001  HELSINGØR  0123AP  25 m  1:29.36   
17  359  Toft Karl Gustav B.  2002  SØLLERØD  0299AP  25 m  1:33.00   
18  439  Burmester Felix  1999  HELSINGØR  9913AC  50 m  1:36.46   
19  443  Doberck Sander Andkjær  2000  HELSINGØR  0013AM  25 m  1:38.85   
20  274  Tied Mark  2005  NEUKÖLLN    25 m  1:40.29   
21  513  Tönshoff Emil  2000  HELSINGØR  0097AL  50 m  1:43.21   
22  387  Jensen Lucas  2001  VEST  0183AM  25 m  1:43.52   
23  371  Bækgaard Frederik Emil  2002  VEST  0299AI  25 m  1:43.68   
24  97  Jøns Lucas  2002  VÆRLØSE  0205AO  25 m  1:44.08   
25  125  Bruhn Filip  2003  HØRSHOLM  0391AM  25 m  1:45.28   
26  452  Hedager Jonathan P.  2001  HELSINGØR  0195AJ  25 m  1:45.72   
27  463  Houen Mattias  2002  HELSINGØR  0255AK  50 m  1:45.85   
28  96  Hyldal Andreas Bank  2002  VÆRLØSE  0235AO  25 m  1:46.46   
29  459  Holme Laurids  2000  HELSINGØR  0009AQ  50 m  1:47.38   
30  500  Schønning Adrian Roed  2000  HELSINGØR  0039AA  25 m  1:50.87   
31  133  Holst Otto Walther  2003  HØRSHOLM  0333AK  25 m  1:52.85   
32  111  Zhy Lindy  2002  VÆRLØSE  0227AN  25 m  1:53.57   
33  497  Schiødt Jesper  2001  HELSINGØR  0107AK  50 m  1:55.33   
34  488  Petersen Kim Emil K.  1999  HELSINGØR  9983AQ  50 m  2:00.25   
35  201  Naver Mads  2004  ALLERØD  0405AH  25 m  2:00.50   
36  99  Lund Niels Peter  2002  VÆRLØSE  0213AO  25 m  2:03.21   
37  104  Noording-Grooss Nikolaj  2004  VÆRLØSE  0405AK  25 m  2:14.75   
38  381  Helms Frederik  2001  VEST  0171AL  25 m  2:24.19   
39  490  Rasmussen Johan Heeno  2002  HELSINGØR  0259AG  25 m     
40  454  Heilmann Johan  2000  HELSINGØR  0027AN  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.18.22  Udskriftsdato  21 februar 2015 
Licens til Helsingør Svømmeklub  Udskriftstidspunkt  08:13 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark