2020-02-20   03:08:51
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Kronborg Open Kort 2015

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Søndag

4_S
Løb 4, 25m Brystsvømning Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
79  Vien Jing-Sheng  1986  KSLS  AH1986  25 m  15.20   
257  Niestroy Tobias  1997  NEUKÖLLN    25 m  15.30   
308  Kjærsgaard Victor  1998  HILLERØD  9861AF  25 m  15.35   
241  Gaugg Fredrik  1996  NEUKÖLLN    25 m  15.50   
357  Smidt Oliver Berggren  1997  SØLLERØD  9711AM  25 m  15.50   
341  Høgenhaug Pierre  1999  SØLLERØD  9939AJ  25 m  15.80   
235  Sànchez Armando Isaac  1997  NEUKÖLLN    25 m  16.00   
517  Vilmar Thomas  1998  HELSINGØR  9811AK  25 m  16.31   
83  Ekelund Max  2001  ÄNGELHOLM  AJ4101  25 m  16.80   
10  509  Sørensen Andreas Eklundh  2001  HELSINGØR  0171AF  25 m  16.94   
11  335  Andersen Christoffer H.  2002  SØLLERØD  0285AH  25 m  17.00   
12  334  Andersen Christian  1999  SØLLERØD  9913AH  25 m  17.00   
13  269  Schultze Lukas  2001  NEUKÖLLN    25 m  17.50   
14  350  Nørgaard Alexander Aslak  2000  SØLLERØD  0053AE  25 m  18.00   
15  265  Scharries Anthony Leon  2001  NEUKÖLLN    25 m  18.10   
16  84  Grönborg Oscar  2002  ÄNGELHOLM  AH8102  25 m  18.20   
17  271  Seefluth Sullyvan  2003  NEUKÖLLN    25 m  18.50   
18  250  Ingenrieth Maurice  2000  NEUKÖLLN    25 m  19.00   
19  107  Sundwall Tobias  2001  VÆRLØSE  0159AJ  25 m  21.15   
20  455  Henriksen August Bruun  2002  HELSINGØR  0293AP  25 m  22.05   
21  355  Rosholm Janus  2002  SØLLERØD  0275AQ  25 m  26.00   
22  344  Kristensen William  2003  SØLLERØD  0319AM  25 m  27.00   
23  181  Agerskov William Leander  2004  ALLERØD  0411AK  25 m  31.45   
24  406  Brock Lasse Termark  1997  HERLEV  9717AB  25 m     
25  97  Jøns Lucas  2002  VÆRLØSE  0205AO  25 m     
26  102  Milsgaard Andreas Cheng  2000  VÆRLØSE  0025AN  25 m     
27  230  Vergereau Alexander  2004  BIRKERØD  0447AA  25 m     
28  163  Breuner Oliver  2002  ROSKILDE  0267AK  25 m     
29  463  Houen Mattias  2002  HELSINGØR  0255AK  25 m     
30  187  Bornemann Victor  2004  ALLERØD  0489AD  25 m     
31  196  Legaard Jakob  2003  ALLERØD  0317AC  25 m     
32  201  Naver Mads  2004  ALLERØD  0405AH  25 m     
33  531  Snekkersten Jakob Bjerg  2003  HELSINGØR    25 m     
34  133  Holst Otto Walther  2003  HØRSHOLM  0333AK  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.18.22  Udskriftsdato  21 februar 2015 
Licens til Helsingør Svømmeklub  Udskriftstidspunkt  08:13 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark