2020-02-20   02:26:45
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Kronborg Open Kort 2015

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Søndag

8_S
Løb 8, 25m Butterfly Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
257  Niestroy Tobias  1997  NEUKÖLLN    25 m  11.90   
241  Gaugg Fredrik  1996  NEUKÖLLN    25 m  12.00   
250  Ingenrieth Maurice  2000  NEUKÖLLN    25 m  12.00   
235  Sànchez Armando Isaac  1997  NEUKÖLLN    25 m  12.50   
85  Hanstål Oskar  1999  ÄNGELHOLM  AJ1599  25 m  12.70   
79  Vien Jing-Sheng  1986  KSLS  AH1986  25 m  13.10   
357  Smidt Oliver Berggren  1997  SØLLERØD  9711AM  25 m  13.50   
341  Høgenhaug Pierre  1999  SØLLERØD  9939AJ  25 m  13.50   
121  Andersen Magnus Bækgaard  2001  HØRSHOLM  0101AF  25 m  13.60   
10  517  Vilmar Thomas  1998  HELSINGØR  9811AK  25 m  13.94   
11  269  Schultze Lukas  2001  NEUKÖLLN    25 m  14.00   
12  334  Andersen Christian  1999  SØLLERØD  9913AH  25 m  14.00   
13  265  Scharries Anthony Leon  2001  NEUKÖLLN    25 m  14.20   
14  350  Nørgaard Alexander Aslak  2000  SØLLERØD  0053AE  25 m  14.50   
15  271  Seefluth Sullyvan  2003  NEUKÖLLN    25 m  14.80   
16  499  Schwab William  2000  HELSINGØR  0049AE  25 m  14.85   
17  130  Haugbølle Martin Vennick  2001  HØRSHOLM  0155AE  25 m  15.39   
18  500  Schønning Adrian Roed  2000  HELSINGØR  0039AA  25 m  16.21   
19  128  Hartvig Asger Væver  2002  HØRSHOLM  0277AB  25 m  16.57   
20  134  Hove Christoffer  2002  HØRSHOLM  0241AD  25 m  17.23   
21  452  Hedager Jonathan P.  2001  HELSINGØR  0195AJ  25 m  17.40   
22  274  Tied Mark  2005  NEUKÖLLN    25 m  17.50   
23  126  Brøns Malte Egholm  2003  HØRSHOLM  0331AC  25 m  17.71   
24  246  Henning Sebastian  2005  NEUKÖLLN    25 m  17.90   
25  140  Jørgensen Daniel Kjær  2001  HØRSHOLM  0199AN  25 m  17.94   
26  487  Nielsen Valdemar Menck  2005  HELSINGØR  0577AC  25 m  19.39   
27  152  Samson Marcus Elkjær  2003  HØRSHOLM  0319AG  25 m  19.60   
28  507  Stærkær Alexander  2002  HELSINGØR  0287AN  25 m  20.20   
29  523  Mogensen Thor Majvig  2004  HELSINGØR  0419AF  25 m  20.76   
30  188  Busse Malde Tesch  2003  ALLERØD  0329AC  25 m  25.02   
31  199  Mindested Frederik Bach  2003  ALLERØD  0327AC  25 m     
32  410  Vittrup Jens Frederik  1996  HERLEV  9625AC  25 m     
33  189  Christensen Lucas Emil  2003  ALLERØD  0349AC  25 m     
34  195  Larsen Daniel Garne  2003  ALLERØD  0373AA  25 m     
35  409  Petersen Nicolai Frejvald  1993  HERLEV  9379AB  25 m     
36  408  Holleufer Nicklas  1990  HERLEV  9005AC  25 m     
37  407  Düring Tobias  1989  HERLEV  8959AB  25 m     
38  191  Færch Johan  2004  ALLERØD  0457AJ  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.18.22  Udskriftsdato  21 februar 2015 
Licens til Helsingør Svømmeklub  Udskriftstidspunkt  08:13 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark