2019-09-16   16:23:22
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Masters SM 2015

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Fredag

Heatlista Gren 1
Heatlista 
 
  Tävling  Masters SM 2015    Utskriftsdatum  15 maj 2015   
  Tävlingsort  Stockholm    Utskriftstid  14:28   
  Arrangör  Simklubben Neptun         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  20 mars 2015         
 
 
 
Gren 1, 400m Medley Damer  Finaler (3) 
Heat 1 (3) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Grupp  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
               
               
231  Lena Johansson  1954  60-64  NKK    25m  7:39.11 
425  Lena Brunnberg  1965  50-54  UPSALA S    25m  6:41.59 
705  Tatiana Abu Nijmeh  1965  50-54  SÖDERTÄLJE    25m  8:08.84 
754  Anna Edin  1964  50-54  SKURU IK    25m  6:38.52 
249  Rose Phillips  1960  55-59  NORRTÄLJE    25m  7:01.33 
231  Lena Johansson  1954  60-64  NKK    25m  7:39.11 
161  Helena Gällerdal Högfeldt  1975  40-44  LASS    25m  6:27.57 
               
827  Marie Holmberg  1969  45-49  SK NEPTUN    25m  6:30.00 
180  Maria Rhodin  1955  60-64  LULEÅ SS    25m  6:40.49 
               
               
249  Rose Phillips  1960  55-59  NORRTÄLJE    25m  7:01.33 
705  Tatiana Abu Nijmeh  1965  50-54  SÖDERTÄLJE    25m  8:08.84 
  10               

 
Heat 2 (3) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Grupp  Förening    Bassäng  Tid 
 
828  Betty Hedman  1978  35-39  SK NEPTUN    25m  6:15.00 
425  Lena Brunnberg  1965  50-54  UPSALA S    25m  6:41.59 
238  Maria Åkesson  1992  20-24  NKK    25m  6:00.98 
754  Anna Edin  1964  50-54  SKURU IK    25m  6:38.52 
251  Johanna Zetterström  1978  35-39  NORRTÄLJE    25m  5:50.00 
161  Helena Gällerdal Högfeldt  1975  40-44  LASS    25m  6:27.57 
828  Betty Hedman  1978  35-39  SK NEPTUN    25m  6:15.00 
191  Linda Castengren  1985  30-34  MKK    25m  5:29.26 
223  Laura Lajunen  1992  20-24  SK NEPTUN    25m  4:56.57 
14  Gunilla Höög  1968  45-49  BOLLNÄS SS    25m  6:18.59 
827  Marie Holmberg  1969  45-49  SK NEPTUN    25m  6:30.00 
170  Anette Philipsson  1965  50-54  LASS    25m  5:27.76 
415  Camilla Johansson Sponseller  1974  40-44  UMEÅ SS    25m  5:45.60 
180  Maria Rhodin  1955  60-64  LULEÅ SS    25m  6:40.49 
202  Anna Lohmann  1975  40-44  MKK    50m  5:55.64 
               
417  Ingrid Lindelöw-Berntson  1964  50-54  UMEÅ SS    25m  6:10.45 
14  10  Gunilla Höög  1968  45-49  BOLLNÄS SS    25m  6:18.59 

 
Heat 3 (3) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Grupp  Förening    Bassäng  Tid 
 
238  Maria Åkesson  1992  20-24  NKK    25m  6:00.98 
251  Johanna Zetterström  1978  35-39  NORRTÄLJE    25m  5:50.00 
191  Linda Castengren  1985  30-34  MKK    25m  5:29.26 
223  Laura Lajunen  1992  20-24  SK NEPTUN    25m  4:56.57 
170  Anette Philipsson  1965  50-54  LASS    25m  5:27.76 
415  Camilla Johansson Sponseller  1974  40-44  UMEÅ SS    25m  5:45.60 
202  Anna Lohmann  1975  40-44  MKK    50m  5:55.64 
417  Ingrid Lindelöw-Berntson  1964  50-54  UMEÅ SS    25m  6:10.45 

 
 

Skapad av WinGrodan 1.23.00  Utskriftsdatum  15 maj 2015 
Licensierad till: Simklubben Neptun  Utskriftstid  14:28 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner