2020-04-09   19:34:12
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Tyropen Skellefteå

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

Heatlista Gren 6
Heatlista 
 
  Tävling  Tyropen    Utskriftsdatum  14 februari 2015   
  Tävlingsort  Skellefteå    Utskriftstid  12:30   
  Arrangör  Skelleftesim S.34         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  14 februari 2015         
 
 
 
Gren 6, 100m Bröstsim Herrar  Finaler (4) 
Heat 1 (4) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
145  Mattias Holmgren  2002  AW8102  BYSKE    25m   
37  Ludwig Nyström  2005  AB0305  LULEÅ SS    25m   
143  Joel Nilsson  2004  AM6504  IKSU    25m   
136  Vincent Wall  2004  AM1504  UMEÅ SS    25m  2:20.76 
79  Albin Lindqvist  2002  AI9502  SKELLEFTEÅ    25m   
113  Iyas Kalash  2004  AO4304  UMEÅ SS    25m   
88  Melwin Magnusson  2005  AC5505  SKELLEFTEÅ    25m   
148  Edwill Johansson  2002  AV8302  BYSKE    25m   

 
Heat 2 (4) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
32  Ville Kieri  2003  AK3703  LULEÅ SS    25m  2:15.42 
31  Sebastian Karlsson  2002  AU4102  LULEÅ SS    25m  2:01.54 
99  Oskar Albinsson  2003  AP4503  UMEÅ SS    25m  1:59.37 
114  Henrik Lidström  2003  AP0303  UMEÅ SS    25m  1:56.06 
131  Arvid Strömbro  2002  AR4502  UMEÅ SS    25m  1:58.25 
101  Oliver Cobian  2003  AP1103  UMEÅ SS    25m  1:59.45 
70  Theodor Eriksson  2002  AV6502  SKELLEFTEÅ    25m  2:02.83 
140  Sixten Georgsson  2003  AM3503  IKSU    25m  2:17.65 

 
Heat 3 (4) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
71  Olle Ferm  2002  AD8102  SKELLEFTEÅ    25m  1:49.86 
108  Linus Hallgren  2003  AE2703  UMEÅ SS    25m  1:47.15 
33  Anton Krogh-Vennemo  2002  AI8502  LULEÅ SS    25m  1:46.56 
67  Lucas Devismes  2002  AI2502  SKELLEFTEÅ    25m  1:41.18 
164  Emil Ulander  2003  AE2303  SKELLEFTEÅ    25m  1:45.25 
10  Alfred Vikström  2001  AS4701  BUREÅ SS    25m  1:46.64 
122  Ville Ohlsson  2003  AN0303  UMEÅ SS    25m  1:47.75 
104  Sebastian Gabrielsson  2003  AN8103  UMEÅ SS    25m  1:52.00 

 
Heat 4 (4) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
117  Felix Luthman  2004  AB4104  UMEÅ SS    25m  1:37.61 
47  Marios Johansson  2001  AA2901  PITEÅ SIM    25m  1:32.98 
97  Erik Viklund  1998  AH1398  SKELLEFTEÅ    25m  1:22.79 
94  Filip Svedberg  1997  AJ0197  SKELLEFTEÅ    25m  1:15.31 
46  Konstantinos Johansson  1998  AB1998  PITEÅ SIM    25m  1:21.29 
48  Mattias Jonsson  1999  AB4799  PITEÅ SIM    25m  1:28.83 
39  Ji An Wang  2003  AA2303  LULEÅ SS    25m  1:33.59 
21  Rasmus Andreasson  2000  AG5100  LULEÅ SS    25m  1:39.50 

 
 

Skapad av WinGrodan 1.23.00  Utskriftsdatum  14 februari 2015 
Licensierad till: Skellefte Simsällskap 34  Utskriftstid  12:30 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner