2020-03-28   22:55:59
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Tyropen Skellefteå

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

20_S
Gren 20, 50m Ryggsim Herrar 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
45  Flodström Oliver  1999  PITEÅ SIM  AJ5999  25 m  31.03   
124  Orre Sandström Filip  1999  UMEÅ SS  AJ4199  25 m  35.20   
81  Lindström Kristoffer  1996  SKELLEFTEÅ  AO4196  25 m  35.96   
95  Ulander Robin  2001  SKELLEFTEÅ  AN7901  25 m  36.12   
46  Johansson Konstantinos  1998  PITEÅ SIM  AB1998  25 m  37.16   
Olsson Isak  2002  BUREÅ SS  AC1302  25 m  37.93   
47  Johansson Marios  2001  PITEÅ SIM  AA2901  25 m  38.89   
21  Andreasson Rasmus  2000  LULEÅ SS  AG5100  25 m  40.41   
82  Lindström Magnus  2004  SKELLEFTEÅ  AA4104  25 m  41.11   
10  10  Vikström Alfred  2001  BUREÅ SS  AS4701  25 m  41.47   
11  117  Luthman Felix  2004  UMEÅ SS  AB4104  25 m  41.50   
12  40  Ylipää Theo  2004  LULEÅ SS  AB0704  25 m  43.01   
13  28  Johnsson Edvin  2001  LULEÅ SS  AE0101  25 m  43.72   
14  33  Krogh-Vennemo Anton  2002  LULEÅ SS  AI8502  25 m  43.74   
15  108  Hallgren Linus  2003  UMEÅ SS  AE2703  25 m  44.23   
16  67  Devismes Lucas  2002  SKELLEFTEÅ  AI2502  25 m  44.74   
17  79  Lindqvist Albin  2002  SKELLEFTEÅ  AI9502  25 m  45.49   
18  39  Wang Ji An  2003  LULEÅ SS  AA2303  25 m  46.16   
19  164  Ulander Emil  2003  SKELLEFTEÅ  AE2303  25 m  46.36   
20  131  Strömbro Arvid  2002  UMEÅ SS  AR4502  25 m  46.63   
21  100  Andersson Axel  2004  UMEÅ SS  AJ5504  25 m  47.04   
22  32  Kieri Ville  2003  LULEÅ SS  AK3703  25 m  48.16   
23  113  Kalash Iyas  2004  UMEÅ SS  AO4304  25 m  48.24   
24  18  Waller Karl-Axel  2003  BURTRÄSK  AI7503  25 m  48.46   
25  99  Albinsson Oskar  2003  UMEÅ SS  AP4503  25 m  48.85   
26  85  Lundmark William  2004  SKELLEFTEÅ  AA7704  25 m  50.04   
27  122  Ohlsson Ville  2003  UMEÅ SS  AN0303  25 m  50.90   
28  64  Andersson Robin  2003  SKELLEFTEÅ  AP5503  25 m  51.15   
29  11  Granberg William  2005  BURTRÄSK  AB7305  25 m  51.44   
30  104  Gabrielsson Sebastian  2003  UMEÅ SS  AN8103  25 m  51.71   
31  101  Cobian Oliver  2003  UMEÅ SS  AP1103  25 m  53.01   
32  114  Lidström Henrik  2003  UMEÅ SS  AP0303  25 m  54.44   
33  62  Stenman Kevin  2003  SANDVIK  AK2503  25 m  54.89   
34  31  Karlsson Sebastian  2002  LULEÅ SS  AU4102  25 m  56.25   
35  88  Magnusson Melwin  2005  SKELLEFTEÅ  AC5505  25 m  59.75   
36  136  Wall Vincent  2004  UMEÅ SS  AM1504  25 m  1:00.92   
37  37  Nyström Ludwig  2005  LULEÅ SS  AB0305  25 m  1:01.75   
38  70  Eriksson Theodor  2002  SKELLEFTEÅ  AV6502  25 m     
39  145  Holmgren Mattias  2002  BYSKE  AW8102  25 m     
40  148  johansson Edwill  2002  BYSKE  AV8302  25 m     
41  165  Karambotis Dennis  2003  SKELLEFTEÅ  AC7503  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.23.00  Utskriftsdatum  13 februari 2015 
Licensierad till: Skellefte Simsällskap 34  Utskriftstid  15:54 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner