2020-04-08   15:35:19
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Tyropen Skellefteå

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass 2

19_S
Gren 19, 50m Ryggsim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
119  Nilsson Ronja  1993  UMEÅ SS  CC9293  25 m  29.63   
127  Sandberg Elin  1997  UMEÅ SS  AN4497  25 m  34.58   
89  Nilsson Felicia  1997  SKELLEFTEÅ  AH8697  25 m  34.74   
51  Stenberg Sanna  1999  PITEÅ SIM  AZ1299  25 m  35.49   
60  Sandberg Emmy  1999  SANDVIK  AQ7899  25 m  36.05   
125  Orre Sandström Tuva  2001  UMEÅ SS  AD1601  25 m  36.29   
Andersson Petra  2001  BUREÅ SS  AU9201  25 m  37.71   
106  Granström Thea  2000  UMEÅ SS  AJ5200  25 m  38.10   
107  Gustafsson Agnes  2003  UMEÅ SS  AJ1803  25 m  40.28   
10  86  Lundström Ebba  2001  SKELLEFTEÅ  BC7801  25 m  40.39   
11  59  Lundgren Karoline  2001  SANDVIK  BL5201  25 m  40.68   
12  30  Jonsson Sarah  2001  LULEÅ SS  AH3801  25 m  40.74   
13  118  Luthman Nellie  2002  UMEÅ SS  AP7802  25 m  40.87   
14  43  Bergwall Iza  2001  PITEÅ SIM  BG2201  25 m  41.09   
15  13  Lindström Erika  2000  BURTRÄSK  AI0400  25 m  41.10   
16  158  Själin Jana  2002  LYCKSELE  AU2402  25 m  41.20   
17  87  Lövgren Astrid  2002  SKELLEFTEÅ  AH1202  25 m  41.39   
18  83  Lindström Märta  2002  SKELLEFTEÅ  AC8202  25 m  41.54   
19  25  Gonzalez-Glanberg Alva  2002  LULEÅ SS  AA1802  25 m  42.11   
20  44  Bäcklund Lisa  2002  PITEÅ SIM  AK5402  25 m  42.33   
21  19  Alman Sabina  2003  LULEÅ SS  AL0403  25 m  42.35   
22  Wenden Wilma  2002  BUREÅ SS  BB7402  25 m  42.97   
23  Olsson Agnes  2004  BUREÅ SS  AA8204  25 m  43.04   
24  55  Gullehag Elina  2002  SANDVIK  AK3602  25 m  43.17   
25  Lindqvist Hannah  2003  BUREÅ SS  AS1603  25 m  44.21   
26  20  Andersson Alva  2004  LULEÅ SS  AK3404  25 m  44.28   
27  77  Larsson Ellen  2001  SKELLEFTEÅ  BR7801  25 m  44.36   
28  120  Ohlin Emelie  2003  UMEÅ SS  AV2803  25 m  44.75   
29  123  Olofsson Elma  2003  UMEÅ SS  BD0803  25 m  44.76   
30  Markström Thea  2003  BUREÅ SS  AS3603  25 m  44.79   
31  41  Ylipää Tina  2002  LULEÅ SS  AI2402  25 m  45.34   
32  147  Johanssen Emmy  1999  BYSKE  BN2499  25 m  45.47   
33  128  Sandin Tilde  2002  UMEÅ SS  BS4402  25 m  45.61   
34  132  Svedjeland Isolde  2002  UMEÅ SS  AL3202  25 m  45.86   
35  34  Larsson Tuva  2002  LULEÅ SS  BG2202  25 m  46.32   
36  137  Zhirkova Polina  2004  UMEÅ SS  AN4204  25 m  48.36   
37  49  Lakso Tuva  2004  PITEÅ SIM  AW6804  25 m  49.41   
38  115  Lidström Linn  2001  UMEÅ SS  BR1201  25 m  51.59   
39  144  Bäckström Agnes  2003  BYSKE  AB8203  25 m  51.91   
40  35  Lindqvist Klara  2005  LULEÅ SS  AD1605  25 m  51.99   
41  50  Marklund Fiona  2003  PITEÅ SIM  AU8803  25 m  52.50   
42  91  Rantzow Clara  2005  SKELLEFTEÅ  AG4205  25 m  53.99   
43  29  Johnsson Thea  2005  LULEÅ SS  AJ8805  25 m  54.89   
44  121  Ohlsson Ella  2005  UMEÅ SS  AK1605  25 m  54.89   
45  23  Engström Sandra  2002  LULEÅ SS  BS1602  25 m  55.33   
46  53  Fagerström Vilma  2005  SANDVIK  AM5805  25 m  55.73   
47  155  Lindberg Tess  2004  SKELLEFTEÅ  AA0604  25 m  55.92   
48  138  Ögren Elvira  2002  UMEÅ SS  BR6802  25 m  56.21   
49  15  Olofsson Emmy  2003  BURTRÄSK  AZ3603  25 m  58.56   
50  63  Andersson Elvira  2002  SKELLEFTEÅ  BE6802  25 m  58.92   
51  68  Devismes Marilyn  2006  SKELLEFTEÅ  AA0406  25 m  59.02   
52  150  Sandström Naimi  2001  BYSKE  BR6601  25 m  59.69   
53  96  Vesterlund Selma  2004  SKELLEFTEÅ  BD5404  25 m  1:01.22   
54  58  Lind Sanja  2002  SANDVIK  BB0602  25 m  1:01.31   
55  69  Eriksson Millie  2007  SKELLEFTEÅ  AA1207  25 m  1:03.74   
56  135  Trigell Sandra  2005  UMEÅ SS  AS3805  25 m  1:04.49   
57  36  Nordholm Tilde  2004  LULEÅ SS  AK4404  25 m  1:07.28   
58  27  Häggström Elin  2002  LULEÅ SS  BG0202  25 m  1:07.32   
59  Backman Elin  2005  BUREÅ SS  AW0405  25 m     
60  Wallin Rebecca  2005  BUREÅ SS  AW2405  25 m     
61  38  Pettersson Ella  2004  LULEÅ SS  AX8404  25 m     
62  42  Öhrling Tove  2003  LULEÅ SS  BR9203  25 m     
63  54  Fahlgren Edit  2004  SANDVIK  BG8404  25 m     
64  56  Karppinen Nellie  2002  SANDVIK  BR2202  25 m     
65  61  Sehlström Nora  2005  SANDVIK  AW5405  25 m     
66  92  Risberg Ruth  2002  SKELLEFTEÅ  BS5202  25 m     
67  126  Renberg Dina  2004  UMEÅ SS  BD0804  25 m     
68  149  Petterson Sigrid  2006  BYSKE  AC8806  25 m     
69  154  Hopkins Felicia  2005  SKELLEFTEÅ    25 m     
70  156  Berglund Alicia  2004  SKELLEFTEÅ    25 m     
71  157  Lundberg Olivia  2005  SKELLEFTEÅ  AD3305  25 m     
72  159  Berggren Emmy  2004  BURTRÄSK    25 m     
73  160  Berggren Fanny  2006  BURTRÄSK    25 m     
74  161  Lindh Ebba  2004  BURTRÄSK    25 m     
75  162  Guldhag Ellen  2003  BURTRÄSK    25 m     
76  163  Lundh Maja  2005  LYCKSELE    25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.23.00  Utskriftsdatum  13 februari 2015 
Licensierad till: Skellefte Simsällskap 34  Utskriftstid  15:54 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner