2020-06-02   17:23:33
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Grand Prix 2

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Lauantaiaamu

Lähtölista Laji 19
Lähtölista 
 
  Kilpailu  Grand Prix 2    Tulostuspäivämäärä  31 tammikuu 2015   
  Kilpailun paikkakunta  Oulu    Tulostusaika  08:39   
  Järjestäjä  OuLo         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  31 tammikuu 2015         
 
 
 
Laji 19, 50m Perhosuinti Naiset  Alkuerät (6) 
Sponsori: Oulun Vesi 
 
Erä 1 (6) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika  Luokka 
 
                 
                 
Sanni Lampi  2001  01A133  SWIM    25m  31.68  32.68   
Kaisa Kariniemi  1999  99A156  OU    25m  31.56  32.56   
Emma Lehtola  1997  97A546  SCV    50m  32.65  32.65   
Sara Lehtolainen  1996  96B072  Gladius    50m  32.70  32.70   
                 
                 

 
Erä 2 (6) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika  Luokka 
 
Suvi Taskinen  1998  98B127  SiWa    50m  32.20  32.20   
Janina Viitanen  1997  97A112  VUS-VSS    50m  32.16  32.16   
Niina Pelkonen  1997  97B245  OuLo    25m  31.04  32.04   
Kaisa Pulkkinen  2000  00A227  TorUS    50m  31.95  31.95   
Sofia Rönkkö  1999  99A636  KuUS    25m  30.97  31.97   
Reetta Hirvonen  1998  98A179  JoUS    50m  32.15  32.15   
Rita Valkama  1999  99A863  SWIM    25m  31.20  32.20   
Isabel Hagelin  2001  01A083  SiWa    25m  31.25  32.25   

 
Erä 3 (6) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika  Luokka 
 
Inka Aaltonen  1999  99A228  UiTa    50m  31.68  31.68   
Siiri Karvosenoja  1997  97A016  OuLo    50m  31.58  31.58   
Erika Lahtinen  1998  98A082  UiTa    50m  31.48  31.48   
Vilma Venäläinen  1996  96A284  Vanders    50m  31.39  31.39   
Ida Hulkko  1998  98B105  MiUS    50m  31.45  31.45   
Sini Niemi  1993  93A901  TorUS    25m  30.51  31.51   
Sofia Risteelä  1993  93A676  OU    50m  31.59  31.59   
Ilona Jakonen  1998  98A588  SWIM    50m  31.95  31.95   

 
Erä 4 (6) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika  Luokka 
 
Emilia Lahtinen  1996  96A339  UiTa    25m  30.18  31.18   
Sanna-Riikka Räihä  1998  98A096  OU    50m  29.80  29.80   
Suvi Huhtanen  1999  99A194  UiTa    50m  29.19  29.19   
Sini Kuutamo  1995  95A215  Cetus    50m  27.79  27.79   
Nea Rinne  1995  95A833  Cetus    50m  28.48  28.48   
Tanja Ruohoniemi  1995  95A598  UI    50m  29.74  29.74   
Ida Tahvanainen  1997  97A253  UiTa    50m  30.33  30.33   
Laura Lahtinen  2003  03A386  OU    50m  31.37  31.37   

 
Erä 5 (6) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika  Luokka 
 
Hanna Rautiainen  1999  99A515  UiTa    50m  30.85  30.85   
Veera Kivirinta  1995  95A668  OU    50m  29.76  29.76   
Alma Lumio  1999  99A070  UiTa    50m  29.08  29.08   
Mimosa Jallow  1994  94A395  SWIM    50m  27.65  27.65   
Moona Mankinen  1996  96A498  SCV    50m  28.39  28.39   
Nina Haltia  1999  99A009  Vanders    50m  29.51  29.51   
Saara Ruti  1997  97A587  SCV    25m  29.32  30.32   
Iida Sihvonen  1998  98A850  MiUS    50m  31.24  31.24   

 
Erä 6 (6) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika  Luokka 
 
Ella-Noora Haanpää  1998  98A028  RaUS    50m  30.70  30.70   
Moona Koski  1999  99A609  UI    50m  29.75  29.75   
Salla Elovirta  1997  97A664  Cetus    25m  27.70  28.70   
Reetta Kanervo  1999  99A565  OU    25m  26.51  27.51   
Nea Norismaa  1995  95A534  JoUS    50m  27.94  27.94   
Jenni Lampi  2000  00A178  SWIM    50m  29.37  29.37   
Yvonne Tollander  1997  97A006  Cetus    50m  29.90  29.90   
Selma Soininen  1999  99A279  SWIM    50m  31.22  31.22   

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.23.02  Tulostuspäivämäärä  31 tammikuu 2015 
Lisenssinhaltija: Oulun Seurat  Tulostusaika  08:39 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner