2020-06-02   17:47:10
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Grand Prix 2

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Lauantaiaamu

3_S
Laji 3, 100m Vapaauinti Naiset 
 
Sponsori: Pekant Oy 
 
 
 
Nimi  Synt  Seura  Luokka  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 









 
Seppälä Hanna-Maria  1984  Cetus    50 m  55.49  55.49   
Kanervo Reetta  1999  OU    25 m  55.30  57.30   
Teijonsalo Fanny  1996  Cetus    25 m  55.61  57.61   
Lajunen Laura  1992  SWIM    25 m  56.06  58.06   
Kotonen Anna  1997  Cetus    50 m  58.33  58.33   
Venäläinen Veera  1995  Vanders    50 m  59.18  59.18   
Haltia Nina  1999  Vanders    25 m  57.64  59.64   
Mankinen Moona  1996  SCV    50 m  59.84  59.84   
Lappalainen Erika  1996  SWIM    50 m  59.92  59.92   
10  Kinnunen Veera  1997  KuUS    50 m  1:00.31  1:00.31   
11  Elovirta Salla  1997  Cetus    25 m  58.55  1:00.55   
12  Rinne Nea  1995  Cetus    50 m  1:00.57  1:00.57   
13  Bruneau Julia  1999  LaUS    25 m  58.70  1:00.70   
14  Räihä Sanna-Riikka  1998  OU    50 m  1:00.84  1:00.84   
15  Portin Sonja  1998  OuLo    50 m  1:00.97  1:00.97   
16  Pentti Sonja  1999  SWIM    25 m  59.26  1:01.26   
17  Kariniemi Kaisa  1999  OU    50 m  1:01.27  1:01.27   
18  Pellinen Veera  1997  SWIM    50 m  1:01.68  1:01.68   
19  Hurskainen Katri  2000  OuLo    25 m  59.77  1:01.77   
20  Lampi Jenni  2000  SWIM    25 m  59.88  1:01.88   
21  Ruohoniemi Tanja  1995  UI    50 m  1:02.10  1:02.10   
22  Pahkala Reetta  1997  OuLo    50 m  1:02.21  1:02.21   
23  Upanne Lotta  1998  HSS    25 m  1:00.39  1:02.39   
24  Lehtola Emma  1997  SCV    50 m  1:02.44  1:02.44   
25  Venäläinen Vilma  1996  Vanders    50 m  1:02.92  1:02.92   
26  Peippo Pinja  1999  Vanders    50 m  1:03.10  1:03.10   
27  Lahtinen Erika  1998  UiTa    50 m  1:03.28  1:03.28   
28  Känsäkoski Miili  1999  OU    50 m  1:03.54  1:03.54   
29  Valkama Rita  1999  SWIM    50 m  1:03.55  1:03.55   
30  Louhimo Jenni  2001  OU    25 m  1:01.61  1:03.61   
31  Hirvonen Reetta  1998  JoUS    50 m  1:03.64  1:03.64   
32  Sihvonen Iida  1998  MiUS    50 m  1:03.88  1:03.88   
33  Parhiala Marilla  2000  Gladius    50 m  1:04.15  1:04.15   
34  Siekkinen Pauliina  1999  SWIM    50 m  1:04.21  1:04.21   
35  Soininen Selma  1999  SWIM    25 m  1:02.38  1:04.38   
36  Hagelin Isabel  2001  SiWa    25 m  1:02.41  1:04.41   
37  Karjalainen Tytti  1998  OuLo    25 m  1:02.50  1:04.50   
38  Pulkkinen Karoliina  1998  VUS-VSS    25 m  1:02.54  1:04.54   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.23.02  Tulostuspäivämäärä  30 tammikuu 2015 
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto  Tulostusaika  20:13 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner