2020-06-02   17:52:43
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Grand Prix 2

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Lauantaiaamu

5_S
Laji 5, 50m Rintauinti Naiset 
 
Sponsori: Oulun Lasipalvelu 
 
 
 
Nimi  Synt  Seura  Luokka  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 









 
Laukkanen Jenna  1995  SCV    50 m  31.62  31.62   
Kivirinta Veera  1995  OU    50 m  31.63  31.63   
Känsäkoski Silja  1997  OU    25 m  30.74  32.24   
Hulkko Ida  1998  MiUS    50 m  32.52  32.52   
Niemi Marlene  1992  SWIM    25 m  31.16  32.66   
Seppälä Hanna-Maria  1984  Cetus    25 m  31.39  32.89   
Siiskonen Maria  1997  KuUS    25 m  31.67  33.17   
Eloranta Emilia  1997  Cetus    50 m  33.46  33.46   
Koski Moona  1999  UI    50 m  33.60  33.60   
10  Lahtinen Emilia  1996  UiTa    25 m  33.20  34.70   
11  Hammar Hanna  1998  UiTa    50 m  34.87  34.87   
12  Karppinen Janette  1996  OuLo    50 m  35.14  35.14   
13  Risteelä Sofia  1993  OU    50 m  35.49  35.49   
14  Illikainen Aada  1998  OU    50 m  35.66  35.66   
15  Korpi Katriina  2000  OuLo    50 m  36.03  36.03   
16  Kivioja Heidi  2000  ViesU    50 m  36.16  36.16   
17  Huhtanen Suvi  1999  UiTa    50 m  36.31  36.31   
18  Mielonen Lotta  1996  Vanders    50 m  36.34  36.34   
19  Potkonen Emilia  1998  UiTa    50 m  36.43  36.43   
20  Karvosenoja Siiri  1997  OuLo    50 m  36.66  36.66   
21  Lahtinen Laura  2003  OU    50 m  36.79  36.79   
22  Lumio Alma  1999  UiTa    50 m  37.46  37.46   
23  Lampi Jenni  2000  SWIM    25 m  36.03  37.53   
24  Karjalainen Tytti  1998  OuLo    50 m  37.79  37.79   
25  Ingberg Emma  1999  SiWa    50 m  37.81  37.81   
26  Pihlajamäki Alexandra  1998  KUS-GSS    50 m  38.21  38.21   
27  Huusko Malla  1999  OU    50 m  38.34  38.34   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.23.02  Tulostuspäivämäärä  30 tammikuu 2015 
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto  Tulostusaika  20:13 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner