Program for Nordea Sigma Swim Birkerød Årgangscup 2015
Below are all entry- and startlists shown by session.
Løb 1, 50m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2001-2002 |
1 | 188 | Biltoft-Jensen Nikoline | 2001 | LYNGBY | 0166AM | 25 m | 32.05 | |
2 | 408 | Terp Rebecca Hauerberg | 2001 | A6 | 0164AP | 25 m | 32.66 | |
3 | 198 | Jacobsen Maria Borre | 2001 | LYNGBY | 0166AR | 25 m | 32.81 | |
4 | 202 | Nielsen Katrine Brandt | 2002 | LYNGBY | 0284AE | 25 m | 32.87 | |
5 | 195 | Hammershøj Cassandra | 2001 | LYNGBY | 0174AK | 25 m | 32.90 | |
6 | 207 | Sperling Claudia | 2002 | LYNGBY | 0222AL | 25 m | 33.09 | |
7 | 394 | Johansen Cæcilie Buchholt | 2001 | A6 | 0152AB | 25 m | 34.18 | |
8 | 107 | Jensen Cecilie Berg | 2001 | HERLEV | 0154AQ | 25 m | 34.50 | |
9 | 203 | Padborg Ida Gelineck | 2002 | LYNGBY | 0226AE | 25 m | 34.78 | |
10 | 190 | Christi Louise Engelhardt | 2001 | LYNGBY | 0138AR | 25 m | 34.86 | |
11 | 209 | Vølund Olivia Olivarius | 2002 | LYNGBY | 0278AD | 25 m | 35.30 | |
12 | 321 | Xu Louisa | 2001 | SØLLERØD | 0138BB | 25 m | 55.00 |
Årg. 2003-2004 |
1 | 43 | Rasmussen Gro Grinda | 2003 | GLADSAXE | 0372AF | 25 m | 31.54 | |
2 | 401 | Olsen Luna Emilie | 2003 | A6 | 0312AC | 50 m | 33.70 | |
3 | 145 | Frederiksen Therese Sand | 2003 | ALLERØD | 0374AT | 25 m | 33.98 | |
4 | 407 | Schelde-Mollerup Lærke | 2003 | A6 | 0358AB | 25 m | 34.25 | |
5 | 111 | Johansen Thea F. | 2003 | HERLEV | 0324AA | 50 m | 34.52 | |
6 | 393 | Jensen Pernille Elm | 2003 | A6 | 0302AI | 50 m | 34.54 | |
7 | 44 | Rindshøj Mia | 2003 | GLADSAXE | 0306AC | 50 m | 35.62 | |
8 | 217 | Boutrup Laura | 2003 | BIRKERØD | 0302AB | 25 m | 37.39 | |
9 | 130 | Nygaard Emmanuella | 2003 | HERLEV | 0392AV | 25 m | 38.52 | |
10 | 265 | Veggerby Caroline | 2003 | VI39 | 0318AN | 25 m | 41.15 | |
11 | 392 | Husum Clara Sass | 2004 | A6 | 0474AM | 25 m | 42.67 | |
12 | 400 | Møller Freja | 2004 | A6 | 0442AF | 25 m | 43.36 | |
13 | 297 | Nepper-Christensen Emilie | 2003 | SØLLERØD | 0372AU | 25 m | 43.43 | |
14 | 301 | Sangild Rebecca | 2003 | SØLLERØD | 0344AL | 25 m | 43.79 | |
15 | 298 | Nørskov Anna | 2004 | SØLLERØD | 0414AO | 25 m | 43.83 | |
16 | 164 | Borch Mikala Ravn | 2003 | VÆRLØSE | 0348AR | 25 m | 46.24 | |
17 | 47 | Schou Amalie | 2003 | GLADSAXE | 0394AC | 25 m | 46.58 | |
18 | 90 | Andersen Anja Xin | 2004 | HERLEV | 0444AD | 25 m | 47.36 | |
19 | 131 | Oest Ida | 2003 | HERLEV | 0386AS | 25 m | 48.85 | |
20 | 396 | Jung Mathilda Hyldal | 2004 | A6 | 0414AM | 25 m | 49.51 | |
21 | 216 | Bonefeld Katrine | 2004 | BIRKERØD | 0456AA | 25 m | 51.70 | |
22 | 268 | Hartvig-Olsen Clara | 2004 | VI39 | 0402AP | 25 m | 53.60 | |
23 | 390 | Ekman Emma | 2004 | A6 | 0494AG | 25 m | 55.63 |
Årg. 2005-2010 |
1 | 136 | Thomsen Josephine | 2005 | HERLEV | 0506AG | 25 m | 48.03 | |
2 | 359 | Ulrich-Jørgensen Ellen M. | 2005 | GLADSAXE | 0544AA | 25 m | 48.91 | |
3 | 317 | Platzer Ida Marie | 2005 | SØLLERØD | 0572AC | 25 m | 50.00 | |
4 | 257 | Simmonds Katherine Louise | 2005 | BIRKERØD | 0566AG | 25 m | 52.11 | |
5 | 431 | Mindested Caroline Bach | 2005 | ALLERØD | 0592AF | 25 m | 52.39 | |
6 | 255 | Ryding Rosalie Viola | 2005 | BIRKERØD | 0552AB | 50 m | 52.63 | |
7 | 244 | Haunsø Julie Kolind | 2005 | BIRKERØD | 0568AG | 25 m | 53.59 | |
8 | 251 | Porsdal Catrine | 2005 | BIRKERØD | 0536AA | 25 m | 57.64 | |
9 | 356 | Truelsen Agnes Rygaard | 2005 | GLADSAXE | 25 m | 58.00 | ||
10 | 332 | Christensen Luna | 2005 | GLADSAXE | 0566AC | 50 m | 58.41 | |
11 | 169 | Hansen Signe Holm | 2005 | VÆRLØSE | 0598AK | 25 m | 1:02.52 | |
12 | 430 | Lind-Christensen Laura | 2006 | ALLERØD | 0636AC | 25 m | 1:06.35 | |
13 | 250 | Porsdal Camilla | 2005 | BIRKERØD | 0592AB | 50 m | 1:08.23 |
Oprettet af WinGrodan 1.23.02 | Udskriftsdato | 13 marts 2015 |
Licens til Sigma SwimBirkerød | Udskriftstidspunkt | 15:09 |
Løb 2, 50m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 1999-2000 |
1 | 406 | Rasmussen Mads Tornow | 2000 | A6 | 0073AD | 25 m | 28.34 | |
2 | 206 | Sieben Lukas | 1999 | LYNGBY | 9999AF | 50 m | 29.43 | |
3 | 199 | Langkilde Kristoffer Buus | 1999 | LYNGBY | 9923AI | 25 m | 30.00 | |
4 | 115 | Kiss Christoffer | 1999 | HERLEV | 9935AJ | 50 m | 30.27 | |
5 | 200 | Mathiassen Jeppe | 2000 | LYNGBY | 0093AE | 25 m | 30.66 | |
6 | 119 | Lange Markus | 2000 | HERLEV | 0017AJ | 25 m | 31.88 | |
7 | 117 | Krarup Villads | 2000 | HERLEV | 0015AE | 50 m | 38.85 |
Årg. 2001-2002 |
1 | 193 | Ellegaard Arthur Dalén | 2001 | LYNGBY | 0197AE | 25 m | 27.96 | |
2 | 34 | Christoffersen William | 2001 | GLADSAXE | 0147AF | 50 m | 29.35 | |
3 | 133 | Pedersen Nicklas Östman | 2002 | HERLEV | 0231AC | 25 m | 29.57 | |
4 | 223 | Ibsen Frederik Eg | 2002 | BIRKERØD | 0231AD | 25 m | 30.54 | |
5 | 114 | Kenskov Laurits | 2001 | HERLEV | 0145AC | 50 m | 31.23 | |
6 | 305 | Weiss Christoffer | 2002 | SØLLERØD | 0273AE | 25 m | 32.47 | |
7 | 141 | Bornemann Frederik | 2001 | ALLERØD | 0163AH | 25 m | 32.95 | |
8 | 138 | Vittrup Carl Peter | 2001 | HERLEV | 0139AA | 25 m | 33.15 | |
9 | 92 | Beiter Victor Bendix | 2001 | HERLEV | 0113AG | 25 m | 33.61 | |
10 | 139 | Wiuff Nicolai | 2002 | HERLEV | 0243AB | 50 m | 33.99 | |
11 | 299 | Nørskov Mathias | 2001 | SØLLERØD | 0145AN | 25 m | 35.16 | |
12 | 93 | Benli Adar | 2001 | HERLEV | 0143AR | 25 m | 35.63 | |
13 | 410 | Thilleman Rasmus | 2001 | A6 | 0175AK | 25 m | 35.69 | |
14 | 303 | Toft Karl Gustav B. | 2002 | SØLLERØD | 0299AP | 50 m | 36.36 | |
15 | 162 | Borch Alexander Ravn | 2001 | VÆRLØSE | 0151AN | 25 m | 37.22 | |
16 | 100 | Eskjær-Køppen Peter | 2002 | HERLEV | 0203AD | 25 m | 37.28 | |
17 | 37 | Grubert Alfred August | 2001 | GLADSAXE | 0197AI | 50 m | 37.31 | |
18 | 103 | Hansen Philip | 2001 | HERLEV | 0143AM | 50 m | 38.19 | |
19 | 306 | Wiskum Mark | 2001 | SØLLERØD | 0123AI | 25 m | 39.75 | |
20 | 126 | Misimi Altin | 2002 | HERLEV | 0231AQ | 25 m | 43.04 | |
21 | 157 | Wanscher Marius | 2002 | ALLERØD | 0293AM | 25 m | 44.38 | |
22 | 155 | Svane Nicholas | 2002 | ALLERØD | 0213AF | 25 m | 44.45 | |
23 | 156 | Taylor Nicklas | 2002 | ALLERØD | 0295AA | 25 m | 45.11 | |
24 | 106 | Jelshøj Mathias | 2001 | HERLEV | 0127AR | 25 m | 48.00 |
Årg. 2003-2004 |
1 | 253 | Rekling Christoffer | 2003 | BIRKERØD | 0363AE | 25 m | 36.54 | |
2 | 120 | Li Erik | 2003 | HERLEV | 0391AF | 25 m | 36.91 | |
3 | 270 | Vinge-Maigaard Peter | 2003 | VI39 | 0351AB | 25 m | 38.48 | |
4 | 432 | Mindested Frederik Bach | 2003 | ALLERØD | 0327AC | 25 m | 39.27 | |
5 | 271 | Ghizzaui Mohammed | 2003 | VI39 | 0371AG | 25 m | 40.00 | |
6 | 277 | Rasmussen Sebastian | 2003 | VI39 | 0343AE | 25 m | 41.11 | |
7 | 315 | Høgenhaug Thomas | 2003 | SØLLERØD | 0391AG | 25 m | 42.14 | |
8 | 241 | Beck Jonathan | 2004 | BIRKERØD | 0497AA | 25 m | 43.03 | |
9 | 428 | Larsen Daniel Garne | 2003 | ALLERØD | 0373AA | 25 m | 43.45 | |
10 | 337 | Fahrenholtz Malthe Zacho | 2003 | GLADSAXE | 0397AD | 50 m | 43.46 | |
11 | 252 | Qvist Valdemar Witt | 2003 | BIRKERØD | 0395AC | 25 m | 45.56 | |
12 | 342 | Hiort Marcus | 2003 | GLADSAXE | 0307AH | 50 m | 45.88 | |
13 | 294 | Kristensen William | 2003 | SØLLERØD | 0319AM | 25 m | 46.80 | |
14 | 444 | Busse Malde Tesch | 2003 | ALLERØD | 0329AC | 25 m | 47.96 | |
15 | 429 | Legaard Jakob | 2003 | ALLERØD | 0317AC | 25 m | 48.16 | |
16 | 313 | Filtenborg Mathias | 2003 | SØLLERØD | 0363AK | 25 m | 50.00 | |
17 | 327 | Bred Noah | 2003 | GLADSAXE | 0399AE | 25 m | 50.00 | |
18 | 331 | Christensen Jonas Reimer | 2003 | GLADSAXE | 0319AD | 25 m | 50.01 | |
19 | 334 | Christiansen Oscar F. | 2003 | GLADSAXE | 0339AH | 50 m | 51.06 | |
20 | 246 | Jensen Oscar | 2003 | BIRKERØD | 0317AE | 25 m | 52.91 | |
21 | 312 | Ehlers Mathias | 2003 | SØLLERØD | 0389AM | 25 m | 53.00 | |
22 | 340 | Fogh Magnus Eg | 2003 | GLADSAXE | 0349AD | 25 m | 53.45 | |
23 | 326 | Aarestrup Zilas | 2003 | GLADSAXE | 0385AG | 25 m | 56.57 | |
24 | 328 | Breinholt Emil | 2003 | GLADSAXE | 0311AE | 25 m | 57.67 | |
25 | 242 | Boyer Oscar | 2004 | BIRKERØD | 0429AD | 25 m | 1:02.07 |
Årg. 2005-2010 |
1 | 278 | Rendlev Sebastian | 2005 | VI39 | 0547AB | 25 m | 47.11 | |
2 | 97 | Christensen Jeppe Bayer | 2005 | HERLEV | 0581AD | 25 m | 49.28 | |
3 | 276 | Petersen Sean | 2006 | VI39 | 0625AA | 25 m | 50.51 | |
4 | 309 | Brøndum Marius Lundsteen | 2005 | SØLLERØD | 0545AE | 25 m | 55.00 |
Oprettet af WinGrodan 1.23.02 | Udskriftsdato | 13 marts 2015 |
Licens til Sigma SwimBirkerød | Udskriftstidspunkt | 15:09 |
Løb 3, 50m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2001-2002 |
1 | 402 | Petersson Katja | 2001 | A6 | 0134AA | 25 m | 28.41 | |
2 | 203 | Padborg Ida Gelineck | 2002 | LYNGBY | 0226AE | 25 m | 28.93 | |
3 | 207 | Sperling Claudia | 2002 | LYNGBY | 0222AL | 25 m | 29.10 | |
4 | 408 | Terp Rebecca Hauerberg | 2001 | A6 | 0164AP | 25 m | 30.18 | |
5 | 202 | Nielsen Katrine Brandt | 2002 | LYNGBY | 0284AE | 25 m | 30.29 | |
6 | 394 | Johansen Cæcilie Buchholt | 2001 | A6 | 0152AB | 25 m | 30.74 | |
7 | 2 | Fiedler Anna | 2001 | HØRSHOLM | 0198AN | 25 m | 30.84 | |
8 | 198 | Jacobsen Maria Borre | 2001 | LYNGBY | 0166AR | 25 m | 31.72 | |
9 | 209 | Vølund Olivia Olivarius | 2002 | LYNGBY | 0278AD | 25 m | 31.99 | |
10 | 190 | Christi Louise Engelhardt | 2001 | LYNGBY | 0138AR | 25 m | 32.40 | |
11 | 9 | Slotved Sofie | 2002 | HØRSHOLM | 0282AE | 25 m | 32.64 | |
12 | 5 | Hoff Julie Frisch | 2002 | HØRSHOLM | 0288AH | 25 m | 32.68 | |
13 | 181 | Nording-Grooss Sofie | 2001 | VÆRLØSE | 0138AP | 25 m | 32.80 | |
14 | 8 | Meyer Caroline | 2002 | HØRSHOLM | 0238AE | 25 m | 33.00 | |
15 | 168 | Hansen Ida Holm | 2002 | VÆRLØSE | 0268AN | 25 m | 33.66 | |
16 | 179 | Mundt Sille | 2002 | VÆRLØSE | 0294AP | 25 m | 33.83 | |
17 | 137 | Weeber Sofie Boesgaard | 2002 | HERLEV | 0278AK | 25 m | 34.87 | |
18 | 289 | Gjelstrup Sophie | 2002 | SØLLERØD | 0244AQ | 25 m | 35.16 | |
19 | 110 | Jensen Stine | 2001 | HERLEV | 0192AV | 50 m | 35.97 | |
20 | 291 | Hansen Amalie Harplod | 2001 | SØLLERØD | 0104BC | 50 m | 38.58 | |
21 | 295 | Kulon Zofia | 2001 | SØLLERØD | 0132BC | 25 m | 41.32 | |
22 | 321 | Xu Louisa | 2001 | SØLLERØD | 0138BB | 25 m | 42.10 |
Årg. 2003-2004 |
1 | 46 | Rudbeck Terese Kjøller | 2003 | GLADSAXE | 0342AQ | 25 m | 31.22 | |
2 | 401 | Olsen Luna Emilie | 2003 | A6 | 0312AC | 50 m | 31.23 | |
3 | 226 | Lindemann Ingrid | 2003 | BIRKERØD | 0312AE | 25 m | 32.12 | |
4 | 39 | Hansen Frederikke Marie | 2003 | GLADSAXE | 0358AH | 25 m | 32.80 | |
5 | 152 | Rose Julie K | 2003 | ALLERØD | 0324AL | 25 m | 33.02 | |
6 | 176 | Lund-Scherbeck Sofie | 2003 | VÆRLØSE | 0398AJ | 25 m | 33.19 | |
7 | 215 | Bergqvist Cornelia | 2003 | BIRKERØD | 0346AE | 25 m | 33.24 | |
8 | 388 | Dahl Louise | 2003 | A6 | 0362AN | 25 m | 34.34 | |
9 | 38 | Grubert Esther Else | 2003 | GLADSAXE | 0374AG | 50 m | 34.75 | |
10 | 221 | Heunicke Esther Marie | 2003 | BIRKERØD | 0344AE | 25 m | 34.79 | |
11 | 301 | Sangild Rebecca | 2003 | SØLLERØD | 0344AL | 25 m | 34.93 | |
12 | 392 | Husum Clara Sass | 2004 | A6 | 0474AM | 25 m | 36.20 | |
13 | 265 | Veggerby Caroline | 2003 | VI39 | 0318AN | 25 m | 36.31 | |
14 | 297 | Nepper-Christensen Emilie | 2003 | SØLLERØD | 0372AU | 25 m | 36.35 | |
15 | 391 | Henriksen Christine | 2003 | A6 | 0376AM | 25 m | 36.40 | |
16 | 177 | Marloth Johanne Brown | 2003 | VÆRLØSE | 0396AJ | 25 m | 37.54 | |
17 | 140 | Andersen Signe Krag | 2004 | ALLERØD | 0434AP | 25 m | 37.76 | |
18 | 45 | Rolin Kaya | 2003 | GLADSAXE | 0316AC | 50 m | 38.03 | |
19 | 225 | Johansen Esmeralda | 2004 | BIRKERØD | 0482AB | 25 m | 38.36 | |
20 | 220 | Fæster Karla Marie | 2004 | BIRKERØD | 0446AG | 25 m | 38.85 | |
21 | 296 | Nellemann Laura | 2004 | SØLLERØD | 0464AO | 25 m | 38.97 | |
22 | 171 | Høngaard Frederikke L. B. | 2003 | VÆRLØSE | 0342AR | 25 m | 39.42 | |
23 | 293 | Kehlet Mathilde | 2003 | SØLLERØD | 0346AO | 25 m | 39.46 | |
24 | 298 | Nørskov Anna | 2004 | SØLLERØD | 0414AO | 25 m | 39.63 | |
25 | 397 | Lillebæk Isabel | 2004 | A6 | 25 m | 40.05 | ||
26 | 304 | Weiner Carla Lyhne | 2003 | SØLLERØD | 0318AU | 25 m | 40.59 | |
27 | 105 | Jacobsen Thea | 2003 | HERLEV | 0338AC | 50 m | 40.63 | |
28 | 174 | Lester Amalie | 2003 | VÆRLØSE | 0358AQ | 25 m | 41.69 | |
29 | 94 | Bierre Olivia | 2004 | HERLEV | 0466AR | 25 m | 41.89 | |
30 | 116 | Kongsfelt Clara | 2003 | HERLEV | 0354AX | 25 m | 42.37 | |
31 | 109 | Jensen Laura Thorlund | 2004 | HERLEV | 0436AJ | 25 m | 42.50 | |
32 | 387 | Christensen Isabell | 2003 | A6 | 0382AN | 25 m | 43.78 | |
33 | 187 | Østerbye Silja | 2003 | VÆRLØSE | 0346AP | 25 m | 43.89 | |
34 | 243 | Clausen Sarah Holm | 2004 | BIRKERØD | 0486AG | 25 m | 44.05 | |
35 | 134 | Persson Sofie Sønderby | 2003 | HERLEV | 0332AQ | 25 m | 45.39 | |
36 | 135 | Rosenkilde Olivia | 2004 | HERLEV | 0442AQ | 25 m | 46.31 | |
37 | 132 | Olivia Bratt | 2004 | HERLEV | 25 m | 52.00 |
Årg. 2005-2010 |
1 | 136 | Thomsen Josephine | 2005 | HERLEV | 0506AG | 50 m | 40.73 | |
2 | 238 | Aagaard Caroline Sofie | 2005 | BIRKERØD | 0526AE | 25 m | 40.85 | |
3 | 239 | Amstrup Nikoline R. | 2005 | BIRKERØD | 0594AE | 25 m | 41.38 | |
4 | 346 | Lange Nikoline Marie | 2005 | GLADSAXE | 0594AF | 25 m | 42.43 | |
5 | 317 | Platzer Ida Marie | 2005 | SØLLERØD | 0572AC | 25 m | 43.39 | |
6 | 249 | Olesen Astrid Rønn | 2005 | BIRKERØD | 0504AB | 25 m | 44.82 | |
7 | 173 | Larsen Esther Haudrum | 2005 | VÆRLØSE | 0574AK | 25 m | 44.93 | |
8 | 258 | Simmonds Sophie | 2005 | BIRKERØD | 0526AG | 25 m | 45.85 | |
9 | 335 | Dragieva Monika | 2006 | GLADSAXE | 25 m | 47.45 | ||
10 | 351 | Rasmussen Kamma | 2006 | GLADSAXE | 25 m | 48.07 | ||
11 | 122 | Lund Asta | 2006 | HERLEV | 0658AD | 25 m | 49.11 | |
12 | 333 | Christiansen Andrea Elnif | 2005 | GLADSAXE | 0528AF | 25 m | 50.19 | |
13 | 343 | Jakobsen Frida Nue | 2005 | GLADSAXE | 25 m | 51.63 | ||
14 | 112 | Kallesøe Kaja Waag | 2005 | HERLEV | 25 m | 52.14 | ||
15 | 260 | Sømer Andrea Vorbeck | 2006 | BIRKERØD | 0664AC | 25 m | 52.14 | |
16 | 448 | Rose Line Krog | 2006 | ALLERØD | 0606AC | 25 m | 53.18 | |
17 | 347 | Løkkegaard Jasmine | 2006 | GLADSAXE | 0604AB | 25 m | 53.33 | |
18 | 358 | Turell Melissa Sønderskov | 2005 | GLADSAXE | 25 m | 55.00 | ||
19 | 450 | Wanscher Asta Bundgaard | 2006 | ALLERØD | 0668AA | 25 m | 55.37 | |
20 | 426 | Heinicke Maya Louise | 2005 | ALLERØD | 25 m | 59.92 | ||
21 | 336 | Elmsted Sara | 2006 | GLADSAXE | 0622AC | 25 m | 1:00.42 | |
22 | 350 | Petersen Silje Kristine | 2005 | GLADSAXE | 25 m | 1:00.63 | ||
23 | 248 | Odgaard Karla | 2006 | BIRKERØD | 25 m | 1:00.97 | ||
24 | 247 | Nørby Selma | 2006 | BIRKERØD | 0608AB | 25 m | 1:04.45 | |
25 | 330 | Carstensen Victoria | 2006 | GLADSAXE | 0698AB | 25 m | 1:07.13 |
Oprettet af WinGrodan 1.23.02 | Udskriftsdato | 13 marts 2015 |
Licens til Sigma SwimBirkerød | Udskriftstidspunkt | 15:09 |
Løb 4, 50m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 1999-2000 |
1 | 201 | Mogensen Anders Blix | 2000 | LYNGBY | 0045AG | 25 m | 25.87 | |
2 | 406 | Rasmussen Mads Tornow | 2000 | A6 | 0073AD | 25 m | 26.47 | |
3 | 206 | Sieben Lukas | 1999 | LYNGBY | 9999AF | 25 m | 26.76 | |
4 | 196 | Hansen David Ajken | 1999 | LYNGBY | 9917AJ | 25 m | 27.23 | |
5 | 197 | Hansen Simon Ajken | 1999 | LYNGBY | 9905AK | 25 m | 27.24 | |
6 | 119 | Lange Markus | 2000 | HERLEV | 0017AJ | 25 m | 27.73 | |
7 | 194 | Frydensberg Gustav | 1999 | LYNGBY | 9911AJ | 25 m | 27.77 | |
8 | 200 | Mathiassen Jeppe | 2000 | LYNGBY | 0093AE | 25 m | 27.93 | |
9 | 167 | Hammershøj Asbjørn | 2000 | VÆRLØSE | 0077AQ | 25 m | 28.27 | |
10 | 208 | Sørensen Johan Feld | 1999 | LYNGBY | 9979AJ | 25 m | 28.71 | |
11 | 117 | Krarup Villads | 2000 | HERLEV | 0015AE | 25 m | 30.13 | |
12 | 178 | Milsgaard Andreas Cheng | 2000 | VÆRLØSE | 0025AN | 25 m | 32.51 |
Årg. 2001-2002 |
1 | 193 | Ellegaard Arthur Dalén | 2001 | LYNGBY | 0197AE | 25 m | 25.65 | |
2 | 123 | Lund Felix | 2001 | HERLEV | 0123AM | 25 m | 26.19 | |
3 | 189 | Broch William Textor | 2001 | LYNGBY | 0157AD | 25 m | 26.37 | |
4 | 133 | Pedersen Nicklas Östman | 2002 | HERLEV | 0231AC | 25 m | 27.00 | |
5 | 223 | Ibsen Frederik Eg | 2002 | BIRKERØD | 0231AD | 25 m | 27.45 | |
6 | 35 | Crone Christian | 2001 | GLADSAXE | 0147AB | 25 m | 27.50 | |
7 | 1 | Andersen Magnus Bækgaard | 2001 | HØRSHOLM | 0101AF | 25 m | 27.85 | |
8 | 224 | Ibsen Mikkel Eg | 2002 | BIRKERØD | 0221AD | 25 m | 28.75 | |
9 | 222 | Holm Mathias | 2001 | BIRKERØD | 0165AF | 25 m | 28.85 | |
10 | 231 | Røgind Frederik | 2001 | BIRKERØD | 0127AG | 25 m | 29.41 | |
11 | 233 | Staal Sebastian M. | 2002 | BIRKERØD | 0211AC | 25 m | 29.78 | |
12 | 306 | Wiskum Mark | 2001 | SØLLERØD | 0123AI | 25 m | 29.90 | |
13 | 4 | Haugbølle Martin Vennick | 2001 | HØRSHOLM | 0155AE | 25 m | 29.95 | |
14 | 49 | Vårdal Oskar | 2001 | GLADSAXE | 0135AL | 25 m | 30.29 | |
15 | 230 | Petersen Ulrik Blach | 2001 | BIRKERØD | 0177AC | 25 m | 30.47 | |
16 | 182 | Persson Mathias | 2001 | VÆRLØSE | 0107AM | 25 m | 30.49 | |
17 | 219 | Døssing Emil Kildahl | 2002 | BIRKERØD | 0273AC | 25 m | 30.56 | |
18 | 138 | Vittrup Carl Peter | 2001 | HERLEV | 0139AA | 25 m | 30.71 | |
19 | 398 | Lindgren Oliver | 2001 | A6 | 0101AB | 25 m | 30.78 | |
20 | 399 | Madsen Alexander Skarby | 2001 | A6 | 0183AD | 25 m | 31.07 | |
21 | 103 | Hansen Philip | 2001 | HERLEV | 0143AM | 25 m | 31.09 | |
22 | 302 | Solok Valdemar | 2001 | SØLLERØD | 0107AP | 50 m | 31.11 | |
23 | 142 | Brandt Niels Skovbye | 2002 | ALLERØD | 0247AH | 25 m | 31.15 | |
24 | 299 | Nørskov Mathias | 2001 | SØLLERØD | 0145AN | 25 m | 31.34 | |
25 | 100 | Eskjær-Køppen Peter | 2002 | HERLEV | 0203AD | 25 m | 31.89 | |
26 | 7 | Jørgensen Daniel Kjær | 2001 | HØRSHOLM | 0199AN | 25 m | 32.69 | |
27 | 156 | Taylor Nicklas | 2002 | ALLERØD | 0295AA | 25 m | 33.25 | |
28 | 93 | Benli Adar | 2001 | HERLEV | 0143AR | 25 m | 33.34 | |
29 | 6 | Hove Christoffer | 2002 | HØRSHOLM | 0241AD | 25 m | 33.39 | |
30 | 155 | Svane Nicholas | 2002 | ALLERØD | 0213AF | 25 m | 35.30 | |
31 | 170 | Hyldal Andreas Bank | 2002 | VÆRLØSE | 0235AO | 50 m | 36.53 | |
32 | 48 | Sekhon Rahul Singh | 2001 | GLADSAXE | 0133AI | 50 m | 37.96 | |
33 | 318 | Rasmussen Christian Kento | 2001 | SØLLERØD | 25 m | 38.00 | ||
34 | 172 | Jøns Lucas | 2002 | VÆRLØSE | 0205AO | 25 m | 38.18 | |
35 | 175 | Lund Niels Peter | 2002 | VÆRLØSE | 0213AO | 25 m | 39.24 | |
36 | 101 | Folkmann Tobias | 2002 | HERLEV | 25 m | 42.03 | ||
37 | 106 | Jelshøj Mathias | 2001 | HERLEV | 0127AR | 25 m | 49.97 |
Årg. 2003-2004 |
1 | 273 | Køhn Joakim | 2003 | VI39 | 0375AE | 25 m | 31.13 | |
2 | 272 | Jørgensen Mikkel | 2003 | VI39 | 0365AE | 25 m | 31.29 | |
3 | 261 | Tullberg Alexander | 2003 | BIRKERØD | 0377AA | 25 m | 31.63 | |
4 | 292 | Juul Asger Hugo | 2003 | SØLLERØD | 0339AB | 25 m | 33.34 | |
5 | 409 | Therkelsen Nicolai | 2003 | A6 | 0337AG | 25 m | 33.44 | |
6 | 342 | Hiort Marcus | 2003 | GLADSAXE | 0307AH | 25 m | 33.82 | |
7 | 120 | Li Erik | 2003 | HERLEV | 0391AF | 25 m | 34.44 | |
8 | 262 | Vergereau Alexander | 2004 | BIRKERØD | 0447AA | 25 m | 34.87 | |
9 | 287 | Albertsen Max | 2003 | SØLLERØD | 0333AJ | 50 m | 35.00 | |
10 | 315 | Høgenhaug Thomas | 2003 | SØLLERØD | 0391AG | 25 m | 36.22 | |
11 | 91 | Beiter Gustav Bendix | 2003 | HERLEV | 0321AB | 25 m | 36.33 | |
12 | 274 | Hansen Mikkel | 2003 | VI39 | 0301AJ | 25 m | 36.44 | |
13 | 270 | Vinge-Maigaard Peter | 2003 | VI39 | 0351AB | 25 m | 36.53 | |
14 | 245 | Hoffmann Andreas | 2003 | BIRKERØD | 0325AH | 25 m | 36.66 | |
15 | 277 | Rasmussen Sebastian | 2003 | VI39 | 0343AE | 25 m | 36.91 | |
16 | 294 | Kristensen William | 2003 | SØLLERØD | 0319AM | 50 m | 37.31 | |
17 | 127 | Moffett Kristian | 2003 | HERLEV | 0339AA | 25 m | 37.35 | |
18 | 121 | Lindgaard Mathias | 2004 | HERLEV | 0467AA | 25 m | 37.78 | |
19 | 340 | Fogh Magnus Eg | 2003 | GLADSAXE | 0349AD | 50 m | 37.98 | |
20 | 345 | Ladefoged Andreas I. | 2004 | GLADSAXE | 0437AH | 25 m | 38.06 | |
21 | 275 | Munkholm Matias | 2004 | VI39 | 0435AB | 25 m | 38.20 | |
22 | 308 | Birch Julian | 2004 | SØLLERØD | 0489AJ | 25 m | 38.50 | |
23 | 99 | Elmedyb Gabriel | 2004 | HERLEV | 0485AG | 25 m | 38.64 | |
24 | 338 | Fallenkamp Nikolaj | 2004 | GLADSAXE | 0471AI | 25 m | 40.43 | |
25 | 352 | Roepstorff Christoffer | 2003 | GLADSAXE | 0379AK | 25 m | 40.43 | |
26 | 104 | Holm Peter | 2003 | HERLEV | 0393AF | 25 m | 40.46 | |
27 | 316 | Montag Ludvig | 2003 | SØLLERØD | 0357AI | 25 m | 40.61 | |
28 | 348 | Ohlsen Søren Wandall | 2004 | GLADSAXE | 0469AC | 25 m | 40.99 | |
29 | 353 | Rørbo Gustav Reginsson | 2003 | GLADSAXE | 0391AE | 50 m | 41.74 | |
30 | 313 | Filtenborg Mathias | 2003 | SØLLERØD | 0363AK | 25 m | 42.26 | |
31 | 339 | Fessel Silas | 2004 | GLADSAXE | 0467AD | 25 m | 43.90 | |
32 | 96 | Carlsen Albert | 2004 | HERLEV | 25 m | 44.38 | ||
33 | 254 | Rosenbohm Asbjørn | 2004 | BIRKERØD | 0405AB | 25 m | 45.08 | |
34 | 240 | Arfelt Villads | 2004 | BIRKERØD | 0417AL | 25 m | 45.58 | |
35 | 259 | Steendal Cornelius Lund | 2004 | BIRKERØD | 0451AK | 25 m | 46.17 | |
36 | 163 | Borch Magnus Ravn | 2003 | VÆRLØSE | 0335AO | 25 m | 46.24 | |
37 | 355 | Stricker William S. de | 2003 | GLADSAXE | 0321AD | 50 m | 46.27 | |
38 | 341 | Heldgaard Carl Krabbe | 2004 | GLADSAXE | 0431AI | 25 m | 46.84 | |
39 | 180 | Noording-Grooss Nikolaj | 2004 | VÆRLØSE | 0405AK | 25 m | 47.02 | |
40 | 354 | Schmidt William Munch | 2003 | GLADSAXE | 0357AJ | 25 m | 50.15 | |
41 | 329 | Buch-Hansen Mathias B. | 2003 | GLADSAXE | 25 m | 56.59 | ||
42 | 344 | Jensen Lucas Møller | 2003 | GLADSAXE | 25 m | 59.55 |
Årg. 2005-2010 |
1 | 419 | Pedersen Nicolaj | 2005 | BIRKERØD | 0537AA | 25 m | 37.94 | |
2 | 97 | Christensen Jeppe Bayer | 2005 | HERLEV | 0581AD | 25 m | 40.28 | |
3 | 276 | Petersen Sean | 2006 | VI39 | 0625AA | 25 m | 41.34 | |
4 | 420 | Pedersen Sebastian | 2005 | BIRKERØD | 0547AA | 25 m | 42.95 | |
5 | 418 | Paulsen Mathias Dalhøj | 2006 | BIRKERØD | 0613AA | 25 m | 43.22 | |
6 | 412 | Alexandersen Jonas Riff | 2005 | BIRKERØD | 0559AA | 25 m | 43.61 | |
7 | 421 | Rosengaard Tobias | 2005 | BIRKERØD | 0511AB | 25 m | 45.58 | |
8 | 314 | Halken Alexander | 2005 | SØLLERØD | 0583AE | 25 m | 45.72 | |
9 | 98 | Elmedyb Elias | 2006 | HERLEV | 0601AC | 25 m | 47.03 | |
10 | 129 | Møller Theodor | 2005 | HERLEV | 0533AA | 25 m | 48.11 | |
11 | 102 | Grønholm Marius | 2005 | HERLEV | 0525AF | 25 m | 51.44 | |
12 | 422 | Tullberg Magnus | 2005 | BIRKERØD | 0593AD | 25 m | 51.58 |
Oprettet af WinGrodan 1.23.02 | Udskriftsdato | 13 marts 2015 |
Licens til Sigma SwimBirkerød | Udskriftstidspunkt | 15:09 |
Løb 5, 400m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2001-2002 |
1 | 402 | Petersson Katja | 2001 | A6 | 0134AA | 25 m | 5:51.12 | |
2 | 2 | Fiedler Anna | 2001 | HØRSHOLM | 0198AN | 25 m | 5:56.88 | |
3 | 128 | Møller Katharina N | 2001 | HERLEV | 0122AI | 25 m | 5:59.93 | |
4 | 289 | Gjelstrup Sophie | 2002 | SØLLERØD | 0244AQ | 25 m | 6:20.77 | |
5 | 5 | Hoff Julie Frisch | 2002 | HØRSHOLM | 0288AH | 25 m | 6:23.49 | |
6 | 8 | Meyer Caroline | 2002 | HØRSHOLM | 0238AE | 25 m | 6:45.98 | |
7 | 9 | Slotved Sofie | 2002 | HØRSHOLM | 0282AE | 25 m | 6:50.54 | |
8 | 291 | Hansen Amalie Harplod | 2001 | SØLLERØD | 0104BC | 25 m | 7:00.00 | |
9 | 295 | Kulon Zofia | 2001 | SØLLERØD | 0132BC | 25 m | 7:15.00 | |
10 | 184 | Vibskov Sarah Caroline | 2002 | VÆRLØSE | 0228AQ | 25 m |
Årg. 2003-2004 |
1 | 111 | Johansen Thea F. | 2003 | HERLEV | 0324AA | 25 m | 6:00.00 | |
2 | 395 | Johansen Liva B. | 2003 | A6 | 0306AA | 25 m | 6:02.81 | |
3 | 153 | Schrøder Caroline Buhl | 2003 | ALLERØD | 0314AB | 25 m | 6:24.28 | |
4 | 145 | Frederiksen Therese Sand | 2003 | ALLERØD | 0374AT | 25 m | 6:30.00 | |
5 | 152 | Rose Julie K | 2003 | ALLERØD | 0324AL | 25 m | 6:40.36 | |
6 | 297 | Nepper-Christensen Emilie | 2003 | SØLLERØD | 0372AU | 25 m | 6:44.69 | |
7 | 226 | Lindemann Ingrid | 2003 | BIRKERØD | 0312AE | 25 m | 6:51.86 | |
8 | 149 | Nygaard Cassandra G. | 2003 | ALLERØD | 0398AD | 25 m | 6:57.11 | |
9 | 301 | Sangild Rebecca | 2003 | SØLLERØD | 0344AL | 25 m | 6:57.57 | |
10 | 293 | Kehlet Mathilde | 2003 | SØLLERØD | 0346AO | 25 m | 6:57.61 | |
11 | 218 | Christensen Kajsa G. | 2004 | BIRKERØD | 0484AA | 25 m | 6:59.00 | |
12 | 228 | Nørby Camille | 2004 | BIRKERØD | 0498AE | 25 m | 6:59.00 | |
13 | 304 | Weiner Carla Lyhne | 2003 | SØLLERØD | 0318AU | 25 m | 7:00.00 | |
14 | 216 | Bonefeld Katrine | 2004 | BIRKERØD | 0456AA | 25 m | 7:20.00 | |
15 | 147 | Jonas Asta Rygaard | 2003 | ALLERØD | 0378AV | 25 m | 7:26.46 | |
16 | 217 | Boutrup Laura | 2003 | BIRKERØD | 0302AB | 50 m | 7:28.34 | |
17 | 154 | Stoltz Emma | 2004 | ALLERØD | 0448AE | 25 m | 7:30.00 | |
18 | 296 | Nellemann Laura | 2004 | SØLLERØD | 0464AO | 25 m | 7:30.00 | |
19 | 266 | Blond Lærke | 2003 | VI39 | 0362AW | 25 m | 7:40.00 |
Oprettet af WinGrodan 1.23.02 | Udskriftsdato | 13 marts 2015 |
Licens til Sigma SwimBirkerød | Udskriftstidspunkt | 15:09 |
Løb 6, 400m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 1999-2000 |
1 | 199 | Langkilde Kristoffer Buus | 1999 | LYNGBY | 9923AI | 25 m | 5:29.50 |
Årg. 2001-2002 |
1 | 193 | Ellegaard Arthur Dalén | 2001 | LYNGBY | 0197AE | 25 m | 5:01.52 | |
2 | 1 | Andersen Magnus Bækgaard | 2001 | HØRSHOLM | 0101AF | 50 m | 5:27.27 | |
3 | 35 | Crone Christian | 2001 | GLADSAXE | 0147AB | 25 m | 5:37.42 | |
4 | 302 | Solok Valdemar | 2001 | SØLLERØD | 0107AP | 25 m | 5:44.73 | |
5 | 4 | Haugbølle Martin Vennick | 2001 | HØRSHOLM | 0155AE | 50 m | 5:44.76 | |
6 | 305 | Weiss Christoffer | 2002 | SØLLERØD | 0273AE | 25 m | 5:47.07 | |
7 | 386 | Bojesen Frederik | 2002 | A6 | 0281AB | 25 m | 5:47.16 | |
8 | 148 | Nielsen Rasmus | 2001 | ALLERØD | 0193AC | 25 m | 5:49.20 | |
9 | 114 | Kenskov Laurits | 2001 | HERLEV | 0145AC | 25 m | 5:54.13 | |
10 | 141 | Bornemann Frederik | 2001 | ALLERØD | 0163AH | 25 m | 5:54.69 | |
11 | 232 | Skytte Victor Arendt | 2002 | BIRKERØD | 0255AF | 25 m | 5:55.00 | |
12 | 299 | Nørskov Mathias | 2001 | SØLLERØD | 0145AN | 25 m | 5:58.67 | |
13 | 139 | Wiuff Nicolai | 2002 | HERLEV | 0243AB | 25 m | 5:59.10 | |
14 | 411 | Østergaard Morten | 2002 | A6 | 0209AC | 25 m | 6:00.00 | |
15 | 222 | Holm Mathias | 2001 | BIRKERØD | 0165AF | 25 m | 6:06.17 | |
16 | 146 | Hansen Jannick | 2001 | ALLERØD | 0117AD | 25 m | 6:10.55 | |
17 | 303 | Toft Karl Gustav B. | 2002 | SØLLERØD | 0299AP | 25 m | 6:12.07 | |
18 | 214 | Alexandersen Mathias Riff | 2001 | BIRKERØD | 0131AD | 25 m | 6:13.57 | |
19 | 6 | Hove Christoffer | 2002 | HØRSHOLM | 0241AD | 25 m | 6:30.00 | |
20 | 142 | Brandt Niels Skovbye | 2002 | ALLERØD | 0247AH | 25 m | 6:30.00 | |
21 | 399 | Madsen Alexander Skarby | 2001 | A6 | 0183AD | 25 m | 6:30.91 | |
22 | 7 | Jørgensen Daniel Kjær | 2001 | HØRSHOLM | 0199AN | 25 m | 6:40.98 | |
23 | 229 | Olesen Mads Rønn | 2002 | BIRKERØD | 0281AC | 25 m | 6:45.00 |
Årg. 2003-2004 |
1 | 272 | Jørgensen Mikkel | 2003 | VI39 | 0365AE | 25 m | 6:12.03 | |
2 | 273 | Køhn Joakim | 2003 | VI39 | 0375AE | 25 m | 6:15.00 | |
3 | 445 | Christensen Lucas Emil | 2003 | ALLERØD | 0349AC | 25 m | 6:17.92 | |
4 | 292 | Juul Asger Hugo | 2003 | SØLLERØD | 0339AB | 25 m | 6:19.51 | |
5 | 287 | Albertsen Max | 2003 | SØLLERØD | 0333AJ | 25 m | 6:25.18 | |
6 | 294 | Kristensen William | 2003 | SØLLERØD | 0319AM | 25 m | 7:10.00 |
Oprettet af WinGrodan 1.23.02 | Udskriftsdato | 13 marts 2015 |
Licens til Sigma SwimBirkerød | Udskriftstidspunkt | 15:09 |
Løb 7, 50m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2001-2002 |
1 | 188 | Biltoft-Jensen Nikoline | 2001 | LYNGBY | 0166AM | 25 m | 35.67 | |
2 | 190 | Christi Louise Engelhardt | 2001 | LYNGBY | 0138AR | 25 m | 42.72 | |
3 | 137 | Weeber Sofie Boesgaard | 2002 | HERLEV | 0278AK | 25 m | 43.38 | |
4 | 128 | Møller Katharina N | 2001 | HERLEV | 0122AI | 25 m | 43.47 | |
5 | 107 | Jensen Cecilie Berg | 2001 | HERLEV | 0154AQ | 25 m | 47.91 | |
6 | 110 | Jensen Stine | 2001 | HERLEV | 0192AV | 50 m | 49.30 |
Årg. 2003-2004 |
1 | 395 | Johansen Liva B. | 2003 | A6 | 0306AA | 50 m | 38.46 | |
2 | 393 | Jensen Pernille Elm | 2003 | A6 | 0302AI | 50 m | 38.56 | |
3 | 221 | Heunicke Esther Marie | 2003 | BIRKERØD | 0344AE | 50 m | 41.54 | |
4 | 44 | Rindshøj Mia | 2003 | GLADSAXE | 0306AC | 50 m | 41.91 | |
5 | 293 | Kehlet Mathilde | 2003 | SØLLERØD | 0346AO | 25 m | 43.02 | |
6 | 215 | Bergqvist Cornelia | 2003 | BIRKERØD | 0346AE | 25 m | 43.97 | |
7 | 227 | Lund Maria | 2003 | BIRKERØD | 0334AH | 25 m | 45.13 | |
8 | 177 | Marloth Johanne Brown | 2003 | VÆRLØSE | 0396AJ | 25 m | 45.51 | |
9 | 228 | Nørby Camille | 2004 | BIRKERØD | 0498AE | 50 m | 46.24 | |
10 | 266 | Blond Lærke | 2003 | VI39 | 0362AW | 25 m | 46.40 | |
11 | 47 | Schou Amalie | 2003 | GLADSAXE | 0394AC | 25 m | 46.78 | |
12 | 105 | Jacobsen Thea | 2003 | HERLEV | 0338AC | 25 m | 46.85 | |
13 | 388 | Dahl Louise | 2003 | A6 | 0362AN | 25 m | 47.14 | |
14 | 147 | Jonas Asta Rygaard | 2003 | ALLERØD | 0378AV | 25 m | 47.47 | |
15 | 391 | Henriksen Christine | 2003 | A6 | 0376AM | 25 m | 49.20 | |
16 | 225 | Johansen Esmeralda | 2004 | BIRKERØD | 0482AB | 25 m | 49.58 | |
17 | 140 | Andersen Signe Krag | 2004 | ALLERØD | 0434AP | 25 m | 50.19 | |
18 | 109 | Jensen Laura Thorlund | 2004 | HERLEV | 0436AJ | 25 m | 50.61 | |
19 | 396 | Jung Mathilda Hyldal | 2004 | A6 | 0414AM | 25 m | 50.85 | |
20 | 149 | Nygaard Cassandra G. | 2003 | ALLERØD | 0398AD | 25 m | 51.60 | |
21 | 397 | Lillebæk Isabel | 2004 | A6 | 25 m | 51.66 | ||
22 | 135 | Rosenkilde Olivia | 2004 | HERLEV | 0442AQ | 25 m | 52.02 | |
23 | 116 | Kongsfelt Clara | 2003 | HERLEV | 0354AX | 25 m | 52.12 | |
24 | 131 | Oest Ida | 2003 | HERLEV | 0386AS | 25 m | 52.17 | |
25 | 45 | Rolin Kaya | 2003 | GLADSAXE | 0316AC | 50 m | 54.67 | |
26 | 174 | Lester Amalie | 2003 | VÆRLØSE | 0358AQ | 25 m | 58.27 | |
27 | 319 | Ravn Anne Bagge | 2003 | SØLLERØD | 0354AV | 25 m | 58.75 | |
28 | 132 | Olivia Bratt | 2004 | HERLEV | 25 m | 59.00 | ||
29 | 243 | Clausen Sarah Holm | 2004 | BIRKERØD | 0486AG | 25 m | 1:01.01 | |
30 | 134 | Persson Sofie Sønderby | 2003 | HERLEV | 0332AQ | 25 m | 1:03.43 | |
31 | 307 | Bang Laura | 2004 | SØLLERØD | 0474AP | 25 m | 1:05.05 |
Årg. 2005-2010 |
1 | 257 | Simmonds Katherine Louise | 2005 | BIRKERØD | 0566AG | 25 m | 53.00 | |
2 | 255 | Ryding Rosalie Viola | 2005 | BIRKERØD | 0552AB | 25 m | 57.29 | |
3 | 250 | Porsdal Camilla | 2005 | BIRKERØD | 0592AB | 25 m | 59.29 | |
4 | 359 | Ulrich-Jørgensen Ellen M. | 2005 | GLADSAXE | 0544AA | 25 m | 1:01.42 | |
5 | 239 | Amstrup Nikoline R. | 2005 | BIRKERØD | 0594AE | 25 m | 1:02.35 | |
6 | 113 | Kallesøe Liv Waag | 2006 | HERLEV | 25 m | 1:05.40 | ||
7 | 247 | Nørby Selma | 2006 | BIRKERØD | 0608AB | 25 m | 1:06.04 | |
8 | 317 | Platzer Ida Marie | 2005 | SØLLERØD | 0572AC | 25 m | 1:06.21 | |
9 | 173 | Larsen Esther Haudrum | 2005 | VÆRLØSE | 0574AK | 25 m | 1:10.12 | |
10 | 347 | Løkkegaard Jasmine | 2006 | GLADSAXE | 0604AB | 25 m | 1:10.20 | |
11 | 343 | Jakobsen Frida Nue | 2005 | GLADSAXE | 25 m | 1:15.00 | ||
12 | 356 | Truelsen Agnes Rygaard | 2005 | GLADSAXE | 25 m | 1:15.00 | ||
13 | 335 | Dragieva Monika | 2006 | GLADSAXE | 25 m | 1:20.00 | ||
14 | 351 | Rasmussen Kamma | 2006 | GLADSAXE | 25 m | 1:30.00 | ||
15 | 336 | Elmsted Sara | 2006 | GLADSAXE | 0622AC | 25 m | 1:33.62 | |
16 | 330 | Carstensen Victoria | 2006 | GLADSAXE | 0698AB | 25 m | 1:35.00 |
Oprettet af WinGrodan 1.23.02 | Udskriftsdato | 13 marts 2015 |
Licens til Sigma SwimBirkerød | Udskriftstidspunkt | 15:09 |
Løb 8, 50m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 1999-2000 |
1 | 406 | Rasmussen Mads Tornow | 2000 | A6 | 0073AD | 25 m | 35.09 | |
2 | 208 | Sørensen Johan Feld | 1999 | LYNGBY | 9979AJ | 25 m | 35.94 | |
3 | 194 | Frydensberg Gustav | 1999 | LYNGBY | 9911AJ | 25 m | 37.16 | |
4 | 178 | Milsgaard Andreas Cheng | 2000 | VÆRLØSE | 0025AN | 25 m | 40.95 | |
5 | 119 | Lange Markus | 2000 | HERLEV | 0017AJ | 25 m | 43.33 |
Årg. 2001-2002 |
1 | 92 | Beiter Victor Bendix | 2001 | HERLEV | 0113AG | 25 m | 35.10 | |
2 | 189 | Broch William Textor | 2001 | LYNGBY | 0157AD | 25 m | 35.90 | |
3 | 231 | Røgind Frederik | 2001 | BIRKERØD | 0127AG | 50 m | 37.48 | |
4 | 230 | Petersen Ulrik Blach | 2001 | BIRKERØD | 0177AC | 25 m | 38.10 | |
5 | 148 | Nielsen Rasmus | 2001 | ALLERØD | 0193AC | 25 m | 38.45 | |
6 | 398 | Lindgren Oliver | 2001 | A6 | 0101AB | 25 m | 38.49 | |
7 | 123 | Lund Felix | 2001 | HERLEV | 0123AM | 50 m | 39.17 | |
8 | 303 | Toft Karl Gustav B. | 2002 | SØLLERØD | 0299AP | 25 m | 39.52 | |
9 | 233 | Staal Sebastian M. | 2002 | BIRKERØD | 0211AC | 25 m | 39.64 | |
10 | 49 | Vårdal Oskar | 2001 | GLADSAXE | 0135AL | 50 m | 40.71 | |
11 | 139 | Wiuff Nicolai | 2002 | HERLEV | 0243AB | 25 m | 40.95 | |
12 | 34 | Christoffersen William | 2001 | GLADSAXE | 0147AF | 50 m | 43.53 | |
13 | 172 | Jøns Lucas | 2002 | VÆRLØSE | 0205AO | 25 m | 46.48 | |
14 | 93 | Benli Adar | 2001 | HERLEV | 0143AR | 25 m | 46.97 | |
15 | 170 | Hyldal Andreas Bank | 2002 | VÆRLØSE | 0235AO | 25 m | 48.94 | |
16 | 48 | Sekhon Rahul Singh | 2001 | GLADSAXE | 0133AI | 50 m | 50.33 | |
17 | 101 | Folkmann Tobias | 2002 | HERLEV | 25 m | 54.03 | ||
18 | 175 | Lund Niels Peter | 2002 | VÆRLØSE | 0213AO | 25 m | 54.45 | |
19 | 126 | Misimi Altin | 2002 | HERLEV | 0231AQ | 25 m | 58.20 |
Årg. 2003-2004 |
1 | 271 | Ghizzaui Mohammed | 2003 | VI39 | 0371AG | 25 m | 41.43 | |
2 | 261 | Tullberg Alexander | 2003 | BIRKERØD | 0377AA | 25 m | 42.45 | |
3 | 274 | Hansen Mikkel | 2003 | VI39 | 0301AJ | 25 m | 43.79 | |
4 | 287 | Albertsen Max | 2003 | SØLLERØD | 0333AJ | 25 m | 43.81 | |
5 | 262 | Vergereau Alexander | 2004 | BIRKERØD | 0447AA | 25 m | 48.00 | |
6 | 444 | Busse Malde Tesch | 2003 | ALLERØD | 0329AC | 25 m | 48.50 | |
7 | 240 | Arfelt Villads | 2004 | BIRKERØD | 0417AL | 25 m | 50.00 | |
8 | 242 | Boyer Oscar | 2004 | BIRKERØD | 0429AD | 25 m | 50.00 | |
9 | 256 | Røgind Christian | 2004 | BIRKERØD | 0457AA | 25 m | 55.00 | |
10 | 327 | Bred Noah | 2003 | GLADSAXE | 0399AE | 25 m | 55.00 | |
11 | 337 | Fahrenholtz Malthe Zacho | 2003 | GLADSAXE | 0397AD | 50 m | 55.20 | |
12 | 345 | Ladefoged Andreas I. | 2004 | GLADSAXE | 0437AH | 25 m | 55.31 | |
13 | 334 | Christiansen Oscar F. | 2003 | GLADSAXE | 0339AH | 50 m | 56.37 | |
14 | 245 | Hoffmann Andreas | 2003 | BIRKERØD | 0325AH | 25 m | 56.40 | |
15 | 331 | Christensen Jonas Reimer | 2003 | GLADSAXE | 0319AD | 25 m | 56.80 | |
16 | 275 | Munkholm Matias | 2004 | VI39 | 0435AB | 25 m | 57.39 | |
17 | 355 | Stricker William S. de | 2003 | GLADSAXE | 0321AD | 25 m | 1:00.92 | |
18 | 352 | Roepstorff Christoffer | 2003 | GLADSAXE | 0379AK | 25 m | 1:02.64 | |
19 | 180 | Noording-Grooss Nikolaj | 2004 | VÆRLØSE | 0405AK | 25 m | 1:03.11 | |
20 | 326 | Aarestrup Zilas | 2003 | GLADSAXE | 0385AG | 50 m | 1:03.18 | |
21 | 308 | Birch Julian | 2004 | SØLLERØD | 0489AJ | 25 m | 1:04.22 | |
22 | 344 | Jensen Lucas Møller | 2003 | GLADSAXE | 25 m | 1:05.46 | ||
23 | 338 | Fallenkamp Nikolaj | 2004 | GLADSAXE | 0471AI | 25 m | 1:12.22 | |
24 | 341 | Heldgaard Carl Krabbe | 2004 | GLADSAXE | 0431AI | 25 m | 1:25.55 |
Årg. 2005-2010 |
1 | 413 | Christofferse Joakim Krog | 2005 | BIRKERØD | 0561AD | 25 m | 52.12 | |
2 | 314 | Halken Alexander | 2005 | SØLLERØD | 0583AE | 25 m | 58.77 |
Oprettet af WinGrodan 1.23.02 | Udskriftsdato | 13 marts 2015 |
Licens til Sigma SwimBirkerød | Udskriftstidspunkt | 15:09 |
Løb 9, 50m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2001-2002 |
1 | 207 | Sperling Claudia | 2002 | LYNGBY | 0222AL | 25 m | 33.29 | |
2 | 195 | Hammershøj Cassandra | 2001 | LYNGBY | 0174AK | 25 m | 35.21 | |
3 | 181 | Nording-Grooss Sofie | 2001 | VÆRLØSE | 0138AP | 25 m | 38.88 | |
4 | 289 | Gjelstrup Sophie | 2002 | SØLLERØD | 0244AQ | 25 m | 39.92 | |
5 | 168 | Hansen Ida Holm | 2002 | VÆRLØSE | 0268AN | 25 m | 40.19 | |
6 | 184 | Vibskov Sarah Caroline | 2002 | VÆRLØSE | 0228AQ | 25 m | 42.26 | |
7 | 179 | Mundt Sille | 2002 | VÆRLØSE | 0294AP | 25 m | 42.98 |
Årg. 2003-2004 |
1 | 111 | Johansen Thea F. | 2003 | HERLEV | 0324AA | 25 m | 34.59 | |
2 | 43 | Rasmussen Gro Grinda | 2003 | GLADSAXE | 0372AF | 25 m | 34.61 | |
3 | 407 | Schelde-Mollerup Lærke | 2003 | A6 | 0358AB | 25 m | 35.75 | |
4 | 39 | Hansen Frederikke Marie | 2003 | GLADSAXE | 0358AH | 25 m | 36.74 | |
5 | 227 | Lund Maria | 2003 | BIRKERØD | 0334AH | 25 m | 37.40 | |
6 | 153 | Schrøder Caroline Buhl | 2003 | ALLERØD | 0314AB | 25 m | 39.06 | |
7 | 176 | Lund-Scherbeck Sofie | 2003 | VÆRLØSE | 0398AJ | 25 m | 39.21 | |
8 | 46 | Rudbeck Terese Kjøller | 2003 | GLADSAXE | 0342AQ | 25 m | 39.22 | |
9 | 218 | Christensen Kajsa G. | 2004 | BIRKERØD | 0484AA | 25 m | 40.17 | |
10 | 38 | Grubert Esther Else | 2003 | GLADSAXE | 0374AG | 50 m | 41.00 | |
11 | 392 | Husum Clara Sass | 2004 | A6 | 0474AM | 25 m | 42.91 | |
12 | 220 | Fæster Karla Marie | 2004 | BIRKERØD | 0446AG | 25 m | 43.48 | |
13 | 154 | Stoltz Emma | 2004 | ALLERØD | 0448AE | 25 m | 44.53 | |
14 | 298 | Nørskov Anna | 2004 | SØLLERØD | 0414AO | 25 m | 44.64 | |
15 | 164 | Borch Mikala Ravn | 2003 | VÆRLØSE | 0348AR | 25 m | 45.02 | |
16 | 400 | Møller Freja | 2004 | A6 | 0442AF | 25 m | 45.20 | |
17 | 90 | Andersen Anja Xin | 2004 | HERLEV | 0444AD | 25 m | 45.51 | |
18 | 130 | Nygaard Emmanuella | 2003 | HERLEV | 0392AV | 25 m | 45.96 | |
19 | 94 | Bierre Olivia | 2004 | HERLEV | 0466AR | 25 m | 46.12 | |
20 | 304 | Weiner Carla Lyhne | 2003 | SØLLERØD | 0318AU | 25 m | 46.23 | |
21 | 105 | Jacobsen Thea | 2003 | HERLEV | 0338AC | 25 m | 46.48 | |
22 | 187 | Østerbye Silja | 2003 | VÆRLØSE | 0346AP | 25 m | 46.64 | |
23 | 390 | Ekman Emma | 2004 | A6 | 0494AG | 25 m | 47.74 | |
24 | 243 | Clausen Sarah Holm | 2004 | BIRKERØD | 0486AG | 25 m | 49.00 | |
25 | 396 | Jung Mathilda Hyldal | 2004 | A6 | 0414AM | 25 m | 49.10 | |
26 | 387 | Christensen Isabell | 2003 | A6 | 0382AN | 25 m | 49.59 | |
27 | 268 | Hartvig-Olsen Clara | 2004 | VI39 | 0402AP | 25 m | 51.76 | |
28 | 171 | Høngaard Frederikke L. B. | 2003 | VÆRLØSE | 0342AR | 25 m | 52.34 | |
29 | 319 | Ravn Anne Bagge | 2003 | SØLLERØD | 0354AV | 25 m | 58.85 | |
30 | 307 | Bang Laura | 2004 | SØLLERØD | 0474AP | 25 m | 1:00.39 |
Årg. 2005-2010 |
1 | 238 | Aagaard Caroline Sofie | 2005 | BIRKERØD | 0526AE | 25 m | 48.19 | |
2 | 244 | Haunsø Julie Kolind | 2005 | BIRKERØD | 0568AG | 25 m | 48.68 | |
3 | 431 | Mindested Caroline Bach | 2005 | ALLERØD | 0592AF | 25 m | 49.83 | |
4 | 251 | Porsdal Catrine | 2005 | BIRKERØD | 0536AA | 25 m | 52.68 | |
5 | 346 | Lange Nikoline Marie | 2005 | GLADSAXE | 0594AF | 25 m | 52.73 | |
6 | 333 | Christiansen Andrea Elnif | 2005 | GLADSAXE | 0528AF | 25 m | 52.96 | |
7 | 169 | Hansen Signe Holm | 2005 | VÆRLØSE | 0598AK | 25 m | 54.29 | |
8 | 249 | Olesen Astrid Rønn | 2005 | BIRKERØD | 0504AB | 50 m | 54.75 | |
9 | 332 | Christensen Luna | 2005 | GLADSAXE | 0566AC | 50 m | 55.61 | |
10 | 258 | Simmonds Sophie | 2005 | BIRKERØD | 0526AG | 25 m | 57.52 | |
11 | 122 | Lund Asta | 2006 | HERLEV | 0658AD | 50 m | 58.97 | |
12 | 430 | Lind-Christensen Laura | 2006 | ALLERØD | 0636AC | 25 m | 59.29 | |
13 | 450 | Wanscher Asta Bundgaard | 2006 | ALLERØD | 0668AA | 25 m | 59.80 | |
14 | 358 | Turell Melissa Sønderskov | 2005 | GLADSAXE | 25 m | 1:00.00 | ||
15 | 260 | Sømer Andrea Vorbeck | 2006 | BIRKERØD | 0664AC | 25 m | 1:00.64 | |
16 | 248 | Odgaard Karla | 2006 | BIRKERØD | 25 m | 1:01.68 | ||
17 | 113 | Kallesøe Liv Waag | 2006 | HERLEV | 25 m | 1:01.70 | ||
18 | 112 | Kallesøe Kaja Waag | 2005 | HERLEV | 25 m | 1:02.96 | ||
19 | 350 | Petersen Silje Kristine | 2005 | GLADSAXE | 50 m | 1:05.93 | ||
20 | 448 | Rose Line Krog | 2006 | ALLERØD | 0606AC | 25 m | 1:09.20 | |
21 | 426 | Heinicke Maya Louise | 2005 | ALLERØD | 25 m | 1:10.00 | ||
22 | 437 | Rask Caroline | 2005 | ALLERØD | 25 m | 1:14.59 |
Oprettet af WinGrodan 1.23.02 | Udskriftsdato | 13 marts 2015 |
Licens til Sigma SwimBirkerød | Udskriftstidspunkt | 15:09 |
Løb 10, 50m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 1999-2000 |
1 | 406 | Rasmussen Mads Tornow | 2000 | A6 | 0073AD | 25 m | 30.37 | |
2 | 201 | Mogensen Anders Blix | 2000 | LYNGBY | 0045AG | 25 m | 31.33 | |
3 | 196 | Hansen David Ajken | 1999 | LYNGBY | 9917AJ | 25 m | 32.21 | |
4 | 200 | Mathiassen Jeppe | 2000 | LYNGBY | 0093AE | 25 m | 32.35 | |
5 | 115 | Kiss Christoffer | 1999 | HERLEV | 9935AJ | 25 m | 33.45 | |
6 | 167 | Hammershøj Asbjørn | 2000 | VÆRLØSE | 0077AQ | 25 m | 34.17 | |
7 | 197 | Hansen Simon Ajken | 1999 | LYNGBY | 9905AK | 25 m | 34.21 |
Årg. 2001-2002 |
1 | 133 | Pedersen Nicklas Östman | 2002 | HERLEV | 0231AC | 25 m | 29.57 | |
2 | 37 | Grubert Alfred August | 2001 | GLADSAXE | 0197AI | 25 m | 31.58 | |
3 | 114 | Kenskov Laurits | 2001 | HERLEV | 0145AC | 25 m | 32.61 | |
4 | 182 | Persson Mathias | 2001 | VÆRLØSE | 0107AM | 25 m | 35.16 | |
5 | 92 | Beiter Victor Bendix | 2001 | HERLEV | 0113AG | 50 m | 35.31 | |
6 | 232 | Skytte Victor Arendt | 2002 | BIRKERØD | 0255AF | 25 m | 35.50 | |
7 | 224 | Ibsen Mikkel Eg | 2002 | BIRKERØD | 0221AD | 25 m | 35.63 | |
8 | 219 | Døssing Emil Kildahl | 2002 | BIRKERØD | 0273AC | 25 m | 35.94 | |
9 | 146 | Hansen Jannick | 2001 | ALLERØD | 0117AD | 25 m | 36.42 | |
10 | 306 | Wiskum Mark | 2001 | SØLLERØD | 0123AI | 25 m | 36.46 | |
11 | 100 | Eskjær-Køppen Peter | 2002 | HERLEV | 0203AD | 25 m | 36.50 | |
12 | 410 | Thilleman Rasmus | 2001 | A6 | 0175AK | 25 m | 37.62 | |
13 | 214 | Alexandersen Mathias Riff | 2001 | BIRKERØD | 0131AD | 25 m | 38.16 | |
14 | 103 | Hansen Philip | 2001 | HERLEV | 0143AM | 25 m | 39.23 | |
15 | 162 | Borch Alexander Ravn | 2001 | VÆRLØSE | 0151AN | 25 m | 40.22 | |
16 | 229 | Olesen Mads Rønn | 2002 | BIRKERØD | 0281AC | 50 m | 43.08 | |
17 | 157 | Wanscher Marius | 2002 | ALLERØD | 0293AM | 25 m | 48.10 | |
18 | 318 | Rasmussen Christian Kento | 2001 | SØLLERØD | 25 m | 50.00 |
Årg. 2003-2004 |
1 | 292 | Juul Asger Hugo | 2003 | SØLLERØD | 0339AB | 25 m | 36.76 | |
2 | 409 | Therkelsen Nicolai | 2003 | A6 | 0337AG | 25 m | 39.53 | |
3 | 253 | Rekling Christoffer | 2003 | BIRKERØD | 0363AE | 50 m | 39.78 | |
4 | 428 | Larsen Daniel Garne | 2003 | ALLERØD | 0373AA | 25 m | 40.40 | |
5 | 241 | Beck Jonathan | 2004 | BIRKERØD | 0497AA | 50 m | 40.56 | |
6 | 429 | Legaard Jakob | 2003 | ALLERØD | 0317AC | 25 m | 42.21 | |
7 | 121 | Lindgaard Mathias | 2004 | HERLEV | 0467AA | 50 m | 43.97 | |
8 | 252 | Qvist Valdemar Witt | 2003 | BIRKERØD | 0395AC | 25 m | 44.07 | |
9 | 91 | Beiter Gustav Bendix | 2003 | HERLEV | 0321AB | 25 m | 44.11 | |
10 | 127 | Moffett Kristian | 2003 | HERLEV | 0339AA | 25 m | 44.27 | |
11 | 99 | Elmedyb Gabriel | 2004 | HERLEV | 0485AG | 50 m | 44.83 | |
12 | 432 | Mindested Frederik Bach | 2003 | ALLERØD | 0327AC | 25 m | 45.69 | |
13 | 104 | Holm Peter | 2003 | HERLEV | 0393AF | 25 m | 46.16 | |
14 | 246 | Jensen Oscar | 2003 | BIRKERØD | 0317AE | 25 m | 46.55 | |
15 | 353 | Rørbo Gustav Reginsson | 2003 | GLADSAXE | 0391AE | 50 m | 50.68 | |
16 | 163 | Borch Magnus Ravn | 2003 | VÆRLØSE | 0335AO | 25 m | 50.87 | |
17 | 339 | Fessel Silas | 2004 | GLADSAXE | 0467AD | 25 m | 51.86 | |
18 | 256 | Røgind Christian | 2004 | BIRKERØD | 0457AA | 25 m | 52.00 | |
19 | 312 | Ehlers Mathias | 2003 | SØLLERØD | 0389AM | 25 m | 52.39 | |
20 | 328 | Breinholt Emil | 2003 | GLADSAXE | 0311AE | 25 m | 53.64 | |
21 | 348 | Ohlsen Søren Wandall | 2004 | GLADSAXE | 0469AC | 25 m | 54.35 | |
22 | 254 | Rosenbohm Asbjørn | 2004 | BIRKERØD | 0405AB | 25 m | 55.00 | |
23 | 259 | Steendal Cornelius Lund | 2004 | BIRKERØD | 0451AK | 25 m | 55.00 | |
24 | 316 | Montag Ludvig | 2003 | SØLLERØD | 0357AI | 25 m | 57.43 | |
25 | 96 | Carlsen Albert | 2004 | HERLEV | 25 m | 58.12 | ||
26 | 354 | Schmidt William Munch | 2003 | GLADSAXE | 0357AJ | 50 m | 1:00.54 | |
27 | 329 | Buch-Hansen Mathias B. | 2003 | GLADSAXE | 50 m | 1:04.02 |
Årg. 2005-2010 |
1 | 278 | Rendlev Sebastian | 2005 | VI39 | 0547AB | 25 m | 49.75 | |
2 | 129 | Møller Theodor | 2005 | HERLEV | 0533AA | 25 m | 50.02 | |
3 | 416 | Jørgensen Thomas | 2005 | BIRKERØD | 0543AB | 25 m | 50.05 | |
4 | 309 | Brøndum Marius Lundsteen | 2005 | SØLLERØD | 0545AE | 25 m | 51.09 | |
5 | 98 | Elmedyb Elias | 2006 | HERLEV | 0601AC | 25 m | 51.82 | |
6 | 413 | Christofferse Joakim Krog | 2005 | BIRKERØD | 0561AD | 25 m | 52.12 | |
7 | 414 | Hargreaves Ben | 2005 | BIRKERØD | 0597AA | 25 m | 52.28 | |
8 | 412 | Alexandersen Jonas Riff | 2005 | BIRKERØD | 0559AA | 25 m | 53.85 | |
9 | 102 | Grønholm Marius | 2005 | HERLEV | 0525AF | 50 m | 59.31 | |
10 | 417 | Lassen Oliver | 2005 | BIRKERØD | 25 m | 1:00.02 |
Oprettet af WinGrodan 1.23.02 | Udskriftsdato | 13 marts 2015 |
Licens til Sigma SwimBirkerød | Udskriftstidspunkt | 15:09 |
Løb 11, 400m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2001-2002 |
1 | 394 | Johansen Cæcilie Buchholt | 2001 | A6 | 0152AB | 25 m | 4:53.29 | |
2 | 195 | Hammershøj Cassandra | 2001 | LYNGBY | 0174AK | 25 m | 5:00.00 | |
3 | 203 | Padborg Ida Gelineck | 2002 | LYNGBY | 0226AE | 25 m | 5:01.17 | |
4 | 289 | Gjelstrup Sophie | 2002 | SØLLERØD | 0244AQ | 25 m | 5:40.62 |
Årg. 2003-2004 |
1 | 395 | Johansen Liva B. | 2003 | A6 | 0306AA | 25 m | 5:03.59 | |
2 | 215 | Bergqvist Cornelia | 2003 | BIRKERØD | 0346AE | 25 m | 5:25.00 | |
3 | 227 | Lund Maria | 2003 | BIRKERØD | 0334AH | 25 m | 5:25.37 | |
4 | 226 | Lindemann Ingrid | 2003 | BIRKERØD | 0312AE | 25 m | 5:29.00 | |
5 | 46 | Rudbeck Terese Kjøller | 2003 | GLADSAXE | 0342AQ | 25 m | 5:32.66 | |
6 | 407 | Schelde-Mollerup Lærke | 2003 | A6 | 0358AB | 25 m | 5:35.41 | |
7 | 393 | Jensen Pernille Elm | 2003 | A6 | 0302AI | 25 m | 5:35.42 | |
8 | 218 | Christensen Kajsa G. | 2004 | BIRKERØD | 0484AA | 25 m | 5:39.16 | |
9 | 265 | Veggerby Caroline | 2003 | VI39 | 0318AN | 25 m | 5:53.20 | |
10 | 297 | Nepper-Christensen Emilie | 2003 | SØLLERØD | 0372AU | 25 m | 6:01.97 | |
11 | 47 | Schou Amalie | 2003 | GLADSAXE | 0394AC | 25 m | 6:03.12 | |
12 | 301 | Sangild Rebecca | 2003 | SØLLERØD | 0344AL | 25 m | 6:04.75 | |
13 | 298 | Nørskov Anna | 2004 | SØLLERØD | 0414AO | 25 m | 6:05.00 | |
14 | 304 | Weiner Carla Lyhne | 2003 | SØLLERØD | 0318AU | 25 m | 6:05.00 | |
15 | 220 | Fæster Karla Marie | 2004 | BIRKERØD | 0446AG | 25 m | 6:15.00 |
Årg. 2005-2010 |
1 | 267 | Hansen Liva Lund | 2005 | VI39 | 0542AE | 25 m | 6:25.00 | |
2 | 244 | Haunsø Julie Kolind | 2005 | BIRKERØD | 0568AG | 25 m | 6:40.00 | |
3 | 250 | Porsdal Camilla | 2005 | BIRKERØD | 0592AB | 25 m | 6:55.00 | |
4 | 251 | Porsdal Catrine | 2005 | BIRKERØD | 0536AA | 25 m | 6:55.00 |
Oprettet af WinGrodan 1.23.02 | Udskriftsdato | 14 marts 2015 |
Licens til Sigma SwimBirkerød | Udskriftstidspunkt | 10:51 |
Løb 12, 400m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 1999-2000 |
1 | 194 | Frydensberg Gustav | 1999 | LYNGBY | 9911AJ | 25 m | 4:29.91 | |
2 | 199 | Langkilde Kristoffer Buus | 1999 | LYNGBY | 9923AI | 25 m | 4:48.72 | |
3 | 117 | Krarup Villads | 2000 | HERLEV | 0015AE | 25 m | 4:50.00 | |
4 | 206 | Sieben Lukas | 1999 | LYNGBY | 9999AF | 25 m | 4:53.28 |
Årg. 2001-2002 |
1 | 230 | Petersen Ulrik Blach | 2001 | BIRKERØD | 0177AC | 25 m | 4:46.25 | |
2 | 386 | Bojesen Frederik | 2002 | A6 | 0281AB | 25 m | 4:51.77 | |
3 | 123 | Lund Felix | 2001 | HERLEV | 0123AM | 25 m | 4:52.94 | |
4 | 146 | Hansen Jannick | 2001 | ALLERØD | 0117AD | 25 m | 4:57.85 | |
5 | 141 | Bornemann Frederik | 2001 | ALLERØD | 0163AH | 25 m | 5:02.15 | |
6 | 302 | Solok Valdemar | 2001 | SØLLERØD | 0107AP | 25 m | 5:03.18 | |
7 | 299 | Nørskov Mathias | 2001 | SØLLERØD | 0145AN | 25 m | 5:10.75 | |
8 | 305 | Weiss Christoffer | 2002 | SØLLERØD | 0273AE | 25 m | 5:10.92 | |
9 | 138 | Vittrup Carl Peter | 2001 | HERLEV | 0139AA | 25 m | 5:13.71 | |
10 | 103 | Hansen Philip | 2001 | HERLEV | 0143AM | 25 m | 5:20.99 | |
11 | 300 | Rosholm Janus | 2002 | SØLLERØD | 0275AQ | 25 m | 6:00.00 | |
12 | 156 | Taylor Nicklas | 2002 | ALLERØD | 0295AA | 25 m | 6:04.62 | |
13 | 410 | Thilleman Rasmus | 2001 | A6 | 0175AK | 25 m | 6:05.56 | |
14 | 162 | Borch Alexander Ravn | 2001 | VÆRLØSE | 0151AN | 25 m | 6:09.64 |
Årg. 2003-2004 |
1 | 292 | Juul Asger Hugo | 2003 | SØLLERØD | 0339AB | 25 m | 5:38.62 | |
2 | 445 | Christensen Lucas Emil | 2003 | ALLERØD | 0349AC | 25 m | 5:51.08 | |
3 | 277 | Rasmussen Sebastian | 2003 | VI39 | 0343AE | 25 m | 6:20.68 | |
4 | 270 | Vinge-Maigaard Peter | 2003 | VI39 | 0351AB | 25 m | 6:36.18 | |
5 | 429 | Legaard Jakob | 2003 | ALLERØD | 0317AC | 25 m | 6:41.15 |
Oprettet af WinGrodan 1.23.02 | Udskriftsdato | 14 marts 2015 |
Licens til Sigma SwimBirkerød | Udskriftstidspunkt | 10:51 |
Løb 13, 100m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2001-2002 |
1 | 188 | Biltoft-Jensen Nikoline | 2001 | LYNGBY | 0166AM | 25 m | 1:16.41 | |
2 | 2 | Fiedler Anna | 2001 | HØRSHOLM | 0198AN | 50 m | 1:21.81 | |
3 | 128 | Møller Katharina N | 2001 | HERLEV | 0122AI | 25 m | 1:25.43 | |
4 | 198 | Jacobsen Maria Borre | 2001 | LYNGBY | 0166AR | 25 m | 1:26.37 | |
5 | 137 | Weeber Sofie Boesgaard | 2002 | HERLEV | 0278AK | 25 m | 1:27.05 | |
6 | 107 | Jensen Cecilie Berg | 2001 | HERLEV | 0154AQ | 25 m | 1:35.06 | |
7 | 8 | Meyer Caroline | 2002 | HØRSHOLM | 0238AE | 25 m | 1:35.93 | |
8 | 9 | Slotved Sofie | 2002 | HØRSHOLM | 0282AE | 25 m | 1:39.45 | |
9 | 110 | Jensen Stine | 2001 | HERLEV | 0192AV | 25 m | 1:46.70 | |
10 | 295 | Kulon Zofia | 2001 | SØLLERØD | 0132BC | 25 m | 1:57.45 | |
11 | 291 | Hansen Amalie Harplod | 2001 | SØLLERØD | 0104BC | 25 m | 1:57.72 | |
12 | 321 | Xu Louisa | 2001 | SØLLERØD | 0138BB | 25 m | 2:15.00 |
Årg. 2003-2004 |
1 | 395 | Johansen Liva B. | 2003 | A6 | 0306AA | 25 m | 1:21.84 | |
2 | 221 | Heunicke Esther Marie | 2003 | BIRKERØD | 0344AE | 25 m | 1:26.53 | |
3 | 228 | Nørby Camille | 2004 | BIRKERØD | 0498AE | 25 m | 1:29.86 | |
4 | 47 | Schou Amalie | 2003 | GLADSAXE | 0394AC | 25 m | 1:30.07 | |
5 | 43 | Rasmussen Gro Grinda | 2003 | GLADSAXE | 0372AF | 25 m | 1:33.66 | |
6 | 145 | Frederiksen Therese Sand | 2003 | ALLERØD | 0374AT | 25 m | 1:34.85 | |
7 | 293 | Kehlet Mathilde | 2003 | SØLLERØD | 0346AO | 50 m | 1:36.35 | |
8 | 266 | Blond Lærke | 2003 | VI39 | 0362AW | 25 m | 1:38.19 | |
9 | 400 | Møller Freja | 2004 | A6 | 0442AF | 25 m | 1:38.61 | |
10 | 177 | Marloth Johanne Brown | 2003 | VÆRLØSE | 0396AJ | 25 m | 1:39.58 | |
11 | 391 | Henriksen Christine | 2003 | A6 | 0376AM | 25 m | 1:41.58 | |
12 | 392 | Husum Clara Sass | 2004 | A6 | 0474AM | 25 m | 1:41.65 | |
13 | 225 | Johansen Esmeralda | 2004 | BIRKERØD | 0482AB | 25 m | 1:43.14 | |
14 | 45 | Rolin Kaya | 2003 | GLADSAXE | 0316AC | 25 m | 1:43.81 | |
15 | 135 | Rosenkilde Olivia | 2004 | HERLEV | 0442AQ | 25 m | 1:47.64 | |
16 | 90 | Andersen Anja Xin | 2004 | HERLEV | 0444AD | 25 m | 1:48.19 | |
17 | 397 | Lillebæk Isabel | 2004 | A6 | 25 m | 1:48.84 | ||
18 | 296 | Nellemann Laura | 2004 | SØLLERØD | 0464AO | 25 m | 1:49.29 | |
19 | 304 | Weiner Carla Lyhne | 2003 | SØLLERØD | 0318AU | 25 m | 1:49.61 | |
20 | 116 | Kongsfelt Clara | 2003 | HERLEV | 0354AX | 25 m | 1:50.13 | |
21 | 109 | Jensen Laura Thorlund | 2004 | HERLEV | 0436AJ | 25 m | 1:52.24 | |
22 | 216 | Bonefeld Katrine | 2004 | BIRKERØD | 0456AA | 25 m | 1:55.71 | |
23 | 131 | Oest Ida | 2003 | HERLEV | 0386AS | 25 m | 1:56.27 | |
24 | 390 | Ekman Emma | 2004 | A6 | 0494AG | 25 m | 1:57.34 | |
25 | 396 | Jung Mathilda Hyldal | 2004 | A6 | 0414AM | 25 m | 1:58.36 | |
26 | 319 | Ravn Anne Bagge | 2003 | SØLLERØD | 0354AV | 25 m | 2:01.27 | |
27 | 243 | Clausen Sarah Holm | 2004 | BIRKERØD | 0486AG | 25 m | 2:05.50 | |
28 | 132 | Olivia Bratt | 2004 | HERLEV | 25 m | 2:06.53 | ||
29 | 174 | Lester Amalie | 2003 | VÆRLØSE | 0358AQ | 25 m | 2:07.28 | |
30 | 387 | Christensen Isabell | 2003 | A6 | 0382AN | 25 m | 2:16.34 | |
31 | 134 | Persson Sofie Sønderby | 2003 | HERLEV | 0332AQ | 25 m | 2:17.63 | |
32 | 307 | Bang Laura | 2004 | SØLLERØD | 0474AP | 25 m | 2:30.00 |
Årg. 2005-2010 |
1 | 431 | Mindested Caroline Bach | 2005 | ALLERØD | 0592AF | 25 m | 1:51.38 | |
2 | 244 | Haunsø Julie Kolind | 2005 | BIRKERØD | 0568AG | 25 m | 1:54.21 | |
3 | 124 | Madsen Amanda Da Silva B. | 2005 | HERLEV | 0554AB | 25 m | 1:54.30 | |
4 | 257 | Simmonds Katherine Louise | 2005 | BIRKERØD | 0566AG | 25 m | 2:00.00 | |
5 | 255 | Ryding Rosalie Viola | 2005 | BIRKERØD | 0552AB | 25 m | 2:04.97 | |
6 | 317 | Platzer Ida Marie | 2005 | SØLLERØD | 0572AC | 25 m | 2:10.00 | |
7 | 343 | Jakobsen Frida Nue | 2005 | GLADSAXE | 25 m | 2:10.00 | ||
8 | 441 | Bang Caroline Mathilde | 2006 | ALLERØD | 0626AB | 25 m | 2:15.04 | |
9 | 112 | Kallesøe Kaja Waag | 2005 | HERLEV | 25 m | 2:20.03 | ||
10 | 247 | Nørby Selma | 2006 | BIRKERØD | 0608AB | 25 m | 2:27.73 | |
11 | 113 | Kallesøe Liv Waag | 2006 | HERLEV | 25 m | 2:30.00 | ||
12 | 430 | Lind-Christensen Laura | 2006 | ALLERØD | 0636AC | 25 m | 3:00.37 |
Oprettet af WinGrodan 1.23.02 | Udskriftsdato | 14 marts 2015 |
Licens til Sigma SwimBirkerød | Udskriftstidspunkt | 10:51 |
Løb 14, 100m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 1999-2000 |
1 | 208 | Sørensen Johan Feld | 1999 | LYNGBY | 9979AJ | 25 m | 1:15.22 | |
2 | 201 | Mogensen Anders Blix | 2000 | LYNGBY | 0045AG | 25 m | 1:18.72 | |
3 | 115 | Kiss Christoffer | 1999 | HERLEV | 9935AJ | 25 m | 1:20.72 | |
4 | 178 | Milsgaard Andreas Cheng | 2000 | VÆRLØSE | 0025AN | 25 m | 1:30.84 |
Årg. 2001-2002 |
1 | 231 | Røgind Frederik | 2001 | BIRKERØD | 0127AG | 25 m | 1:19.53 | |
2 | 35 | Crone Christian | 2001 | GLADSAXE | 0147AB | 25 m | 1:19.87 | |
3 | 3 | Hartvig Asger | 2002 | HØRSHOLM | 0277AB | 25 m | 1:20.03 | |
4 | 4 | Haugbølle Martin Vennick | 2001 | HØRSHOLM | 0155AE | 25 m | 1:21.68 | |
5 | 49 | Vårdal Oskar | 2001 | GLADSAXE | 0135AL | 25 m | 1:22.62 | |
6 | 233 | Staal Sebastian M. | 2002 | BIRKERØD | 0211AC | 25 m | 1:23.37 | |
7 | 302 | Solok Valdemar | 2001 | SØLLERØD | 0107AP | 25 m | 1:24.05 | |
8 | 223 | Ibsen Frederik Eg | 2002 | BIRKERØD | 0231AD | 50 m | 1:25.19 | |
9 | 398 | Lindgren Oliver | 2001 | A6 | 0101AB | 25 m | 1:26.16 | |
10 | 303 | Toft Karl Gustav B. | 2002 | SØLLERØD | 0299AP | 25 m | 1:26.19 | |
11 | 411 | Østergaard Morten | 2002 | A6 | 0209AC | 25 m | 1:26.41 | |
12 | 232 | Skytte Victor Arendt | 2002 | BIRKERØD | 0255AF | 25 m | 1:26.75 | |
13 | 34 | Christoffersen William | 2001 | GLADSAXE | 0147AF | 25 m | 1:26.92 | |
14 | 139 | Wiuff Nicolai | 2002 | HERLEV | 0243AB | 25 m | 1:27.03 | |
15 | 123 | Lund Felix | 2001 | HERLEV | 0123AM | 25 m | 1:27.26 | |
16 | 306 | Wiskum Mark | 2001 | SØLLERØD | 0123AI | 25 m | 1:28.21 | |
17 | 399 | Madsen Alexander Skarby | 2001 | A6 | 0183AD | 25 m | 1:29.65 | |
18 | 214 | Alexandersen Mathias Riff | 2001 | BIRKERØD | 0131AD | 25 m | 1:33.10 | |
19 | 183 | Sundwall Tobias | 2001 | VÆRLØSE | 0159AJ | 25 m | 1:34.19 | |
20 | 48 | Sekhon Rahul Singh | 2001 | GLADSAXE | 0133AI | 25 m | 1:34.51 | |
21 | 222 | Holm Mathias | 2001 | BIRKERØD | 0165AF | 50 m | 1:34.86 | |
22 | 7 | Jørgensen Daniel Kjær | 2001 | HØRSHOLM | 0199AN | 25 m | 1:35.57 | |
23 | 6 | Hove Christoffer | 2002 | HØRSHOLM | 0241AD | 25 m | 1:36.80 | |
24 | 126 | Misimi Altin | 2002 | HERLEV | 0231AQ | 25 m | 1:44.00 | |
25 | 172 | Jøns Lucas | 2002 | VÆRLØSE | 0205AO | 25 m | 1:44.08 | |
26 | 170 | Hyldal Andreas Bank | 2002 | VÆRLØSE | 0235AO | 25 m | 1:46.46 | |
27 | 101 | Folkmann Tobias | 2002 | HERLEV | 25 m | 1:54.32 | ||
28 | 318 | Rasmussen Christian Kento | 2001 | SØLLERØD | 25 m | 2:00.00 | ||
29 | 175 | Lund Niels Peter | 2002 | VÆRLØSE | 0213AO | 25 m | 2:03.21 | |
30 | 106 | Jelshøj Mathias | 2001 | HERLEV | 0127AR | 25 m | 2:10.03 |
Årg. 2003-2004 |
1 | 271 | Ghizzaui Mohammed | 2003 | VI39 | 0371AG | 25 m | 1:29.84 | |
2 | 261 | Tullberg Alexander | 2003 | BIRKERØD | 0377AA | 25 m | 1:30.70 | |
3 | 287 | Albertsen Max | 2003 | SØLLERØD | 0333AJ | 25 m | 1:33.91 | |
4 | 409 | Therkelsen Nicolai | 2003 | A6 | 0337AG | 25 m | 1:34.27 | |
5 | 274 | Hansen Mikkel | 2003 | VI39 | 0301AJ | 25 m | 1:34.74 | |
6 | 91 | Beiter Gustav Bendix | 2003 | HERLEV | 0321AB | 25 m | 1:36.06 | |
7 | 428 | Larsen Daniel Garne | 2003 | ALLERØD | 0373AA | 25 m | 1:36.13 | |
8 | 432 | Mindested Frederik Bach | 2003 | ALLERØD | 0327AC | 25 m | 1:39.43 | |
9 | 246 | Jensen Oscar | 2003 | BIRKERØD | 0317AE | 25 m | 1:52.56 | |
10 | 345 | Ladefoged Andreas I. | 2004 | GLADSAXE | 0437AH | 25 m | 1:53.50 | |
11 | 308 | Birch Julian | 2004 | SØLLERØD | 0489AJ | 25 m | 1:55.00 | |
12 | 275 | Munkholm Matias | 2004 | VI39 | 0435AB | 25 m | 1:55.60 | |
13 | 340 | Fogh Magnus Eg | 2003 | GLADSAXE | 0349AD | 25 m | 1:55.82 | |
14 | 256 | Røgind Christian | 2004 | BIRKERØD | 0457AA | 25 m | 1:56.39 | |
15 | 315 | Høgenhaug Thomas | 2003 | SØLLERØD | 0391AG | 25 m | 1:58.25 | |
16 | 327 | Bred Noah | 2003 | GLADSAXE | 0399AE | 50 m | 1:59.84 | |
17 | 434 | Naver Mads | 2004 | ALLERØD | 0405AH | 25 m | 2:00.50 | |
18 | 242 | Boyer Oscar | 2004 | BIRKERØD | 0429AD | 25 m | 2:00.61 | |
19 | 240 | Arfelt Villads | 2004 | BIRKERØD | 0417AL | 25 m | 2:00.80 | |
20 | 316 | Montag Ludvig | 2003 | SØLLERØD | 0357AI | 25 m | 2:00.81 | |
21 | 252 | Qvist Valdemar Witt | 2003 | BIRKERØD | 0395AC | 25 m | 2:01.88 | |
22 | 337 | Fahrenholtz Malthe Zacho | 2003 | GLADSAXE | 0397AD | 25 m | 2:04.03 | |
23 | 313 | Filtenborg Mathias | 2003 | SØLLERØD | 0363AK | 25 m | 2:07.18 | |
24 | 312 | Ehlers Mathias | 2003 | SØLLERØD | 0389AM | 25 m | 2:09.43 | |
25 | 180 | Noording-Grooss Nikolaj | 2004 | VÆRLØSE | 0405AK | 25 m | 2:14.75 | |
26 | 339 | Fessel Silas | 2004 | GLADSAXE | 0467AD | 25 m | 2:20.00 | |
27 | 344 | Jensen Lucas Møller | 2003 | GLADSAXE | 25 m | 2:20.00 | ||
28 | 352 | Roepstorff Christoffer | 2003 | GLADSAXE | 0379AK | 25 m | 2:20.00 | |
29 | 259 | Steendal Cornelius Lund | 2004 | BIRKERØD | 0451AK | 25 m | 2:25.00 | |
30 | 328 | Breinholt Emil | 2003 | GLADSAXE | 0311AE | 25 m | 2:34.61 | |
31 | 163 | Borch Magnus Ravn | 2003 | VÆRLØSE | 0335AO | 25 m |
Årg. 2005-2010 |
1 | 420 | Pedersen Sebastian | 2005 | BIRKERØD | 0547AA | 25 m | 1:50.56 | |
2 | 309 | Brøndum Marius Lundsteen | 2005 | SØLLERØD | 0545AE | 25 m | 2:00.00 | |
3 | 421 | Rosengaard Tobias | 2005 | BIRKERØD | 0511AB | 25 m | 2:03.42 | |
4 | 422 | Tullberg Magnus | 2005 | BIRKERØD | 0593AD | 25 m | 2:05.35 | |
5 | 416 | Jørgensen Thomas | 2005 | BIRKERØD | 0543AB | 25 m | 2:05.48 | |
6 | 417 | Lassen Oliver | 2005 | BIRKERØD | 25 m | 2:05.55 | ||
7 | 129 | Møller Theodor | 2005 | HERLEV | 0533AA | 25 m | 2:08.14 | |
8 | 415 | Heunicke Aksel | 2005 | BIRKERØD | 0531AD | 25 m | 2:12.68 | |
9 | 314 | Halken Alexander | 2005 | SØLLERØD | 0583AE | 25 m | 2:15.00 | |
10 | 98 | Elmedyb Elias | 2006 | HERLEV | 0601AC | 25 m | 2:20.03 |
Oprettet af WinGrodan 1.23.02 | Udskriftsdato | 14 marts 2015 |
Licens til Sigma SwimBirkerød | Udskriftstidspunkt | 10:51 |
Løb 15, 200m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2001-2002 |
1 | 402 | Petersson Katja | 2001 | A6 | 0134AA | 25 m | 2:30.74 | |
2 | 207 | Sperling Claudia | 2002 | LYNGBY | 0222AL | 25 m | 2:33.00 | |
3 | 128 | Møller Katharina N | 2001 | HERLEV | 0122AI | 25 m | 2:39.50 | |
4 | 209 | Vølund Olivia Olivarius | 2002 | LYNGBY | 0278AD | 25 m | 2:46.80 | |
5 | 5 | Hoff Julie Frisch | 2002 | HØRSHOLM | 0288AH | 25 m | 2:47.28 | |
6 | 202 | Nielsen Katrine Brandt | 2002 | LYNGBY | 0284AE | 25 m | 2:51.32 | |
7 | 289 | Gjelstrup Sophie | 2002 | SØLLERØD | 0244AQ | 25 m | 2:58.04 |
Årg. 2003-2004 |
1 | 111 | Johansen Thea F. | 2003 | HERLEV | 0324AA | 25 m | 2:38.18 | |
2 | 44 | Rindshøj Mia | 2003 | GLADSAXE | 0306AC | 25 m | 2:39.08 | |
3 | 46 | Rudbeck Terese Kjøller | 2003 | GLADSAXE | 0342AQ | 25 m | 2:48.40 | |
4 | 149 | Nygaard Cassandra G. | 2003 | ALLERØD | 0398AD | 25 m | 2:56.27 | |
5 | 39 | Hansen Frederikke Marie | 2003 | GLADSAXE | 0358AH | 50 m | 3:01.52 | |
6 | 38 | Grubert Esther Else | 2003 | GLADSAXE | 0374AG | 25 m | 3:02.61 | |
7 | 176 | Lund-Scherbeck Sofie | 2003 | VÆRLØSE | 0398AJ | 25 m | 3:06.41 | |
8 | 152 | Rose Julie K | 2003 | ALLERØD | 0324AL | 25 m | 3:12.12 | |
9 | 400 | Møller Freja | 2004 | A6 | 0442AF | 25 m | 3:13.10 | |
10 | 265 | Veggerby Caroline | 2003 | VI39 | 0318AN | 50 m | 3:18.05 | |
11 | 154 | Stoltz Emma | 2004 | ALLERØD | 0448AE | 25 m | 3:18.26 | |
12 | 217 | Boutrup Laura | 2003 | BIRKERØD | 0302AB | 25 m | 3:25.36 | |
13 | 388 | Dahl Louise | 2003 | A6 | 0362AN | 25 m | 3:30.00 | |
14 | 298 | Nørskov Anna | 2004 | SØLLERØD | 0414AO | 25 m | 3:31.89 |
Årg. 2005-2010 |
1 | 169 | Hansen Signe Holm | 2005 | VÆRLØSE | 0598AK | 25 m | 3:50.00 | |
2 | 173 | Larsen Esther Haudrum | 2005 | VÆRLØSE | 0574AK | 25 m | 3:50.00 | |
3 | 258 | Simmonds Sophie | 2005 | BIRKERØD | 0526AG | 25 m | 3:55.41 | |
4 | 449 | Rud Cecilie | 2006 | ALLERØD | 0694AC | 25 m | 3:59.00 | |
5 | 425 | Gersby Julie | 2006 | ALLERØD | 0698AC | 25 m | 4:07.85 | |
6 | 440 | Autzen Mathilde Friis | 2005 | ALLERØD | 0514AG | 25 m | 4:09.50 | |
7 | 452 | Wissing Liva | 2006 | ALLERØD | 0642AC | 25 m | 4:10.00 | |
8 | 451 | Vedøe Andrea Lindberg | 2006 | ALLERØD | 0644AC | 25 m | 4:15.00 |
Oprettet af WinGrodan 1.23.02 | Udskriftsdato | 14 marts 2015 |
Licens til Sigma SwimBirkerød | Udskriftstidspunkt | 10:51 |
Løb 16, 200m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 1999-2000 |
1 | 199 | Langkilde Kristoffer Buus | 1999 | LYNGBY | 9923AI | 25 m | 2:25.21 | |
2 | 208 | Sørensen Johan Feld | 1999 | LYNGBY | 9979AJ | 25 m | 2:27.86 | |
3 | 167 | Hammershøj Asbjørn | 2000 | VÆRLØSE | 0077AQ | 25 m | 2:46.34 |
Årg. 2001-2002 |
1 | 133 | Pedersen Nicklas Östman | 2002 | HERLEV | 0231AC | 25 m | 2:15.89 | |
2 | 1 | Andersen Magnus Bækgaard | 2001 | HØRSHOLM | 0101AF | 25 m | 2:24.99 | |
3 | 92 | Beiter Victor Bendix | 2001 | HERLEV | 0113AG | 25 m | 2:25.48 | |
4 | 37 | Grubert Alfred August | 2001 | GLADSAXE | 0197AI | 25 m | 2:29.38 | |
5 | 302 | Solok Valdemar | 2001 | SØLLERØD | 0107AP | 25 m | 2:37.22 | |
6 | 114 | Kenskov Laurits | 2001 | HERLEV | 0145AC | 25 m | 2:38.50 | |
7 | 100 | Eskjær-Køppen Peter | 2002 | HERLEV | 0203AD | 25 m | 2:40.01 | |
8 | 222 | Holm Mathias | 2001 | BIRKERØD | 0165AF | 25 m | 2:45.00 | |
9 | 93 | Benli Adar | 2001 | HERLEV | 0143AR | 25 m | 2:46.81 | |
10 | 142 | Brandt Niels Skovbye | 2002 | ALLERØD | 0247AH | 25 m | 2:53.00 | |
11 | 229 | Olesen Mads Rønn | 2002 | BIRKERØD | 0281AC | 25 m | 2:58.08 | |
12 | 156 | Taylor Nicklas | 2002 | ALLERØD | 0295AA | 25 m | 3:08.28 | |
13 | 300 | Rosholm Janus | 2002 | SØLLERØD | 0275AQ | 25 m | 3:14.88 |
Årg. 2003-2004 |
1 | 273 | Køhn Joakim | 2003 | VI39 | 0375AE | 25 m | 2:45.00 | |
2 | 272 | Jørgensen Mikkel | 2003 | VI39 | 0365AE | 25 m | 2:50.00 | |
3 | 292 | Juul Asger Hugo | 2003 | SØLLERØD | 0339AB | 25 m | 3:00.99 | |
4 | 241 | Beck Jonathan | 2004 | BIRKERØD | 0497AA | 25 m | 3:06.01 | |
5 | 287 | Albertsen Max | 2003 | SØLLERØD | 0333AJ | 25 m | 3:10.29 | |
6 | 270 | Vinge-Maigaard Peter | 2003 | VI39 | 0351AB | 25 m | 3:15.00 | |
7 | 262 | Vergereau Alexander | 2004 | BIRKERØD | 0447AA | 25 m | 3:16.09 | |
8 | 444 | Busse Malde Tesch | 2003 | ALLERØD | 0329AC | 25 m | 3:18.71 | |
9 | 294 | Kristensen William | 2003 | SØLLERØD | 0319AM | 25 m | 3:25.31 | |
10 | 277 | Rasmussen Sebastian | 2003 | VI39 | 0343AE | 50 m | 3:29.03 |
Årg. 2005-2010 |
1 | 414 | Hargreaves Ben | 2005 | BIRKERØD | 0597AA | 25 m | 3:34.03 | |
2 | 418 | Paulsen Mathias Dalhøj | 2006 | BIRKERØD | 0613AA | 25 m | 3:40.42 | |
3 | 419 | Pedersen Nicolaj | 2005 | BIRKERØD | 0537AA | 25 m | 3:40.92 | |
4 | 97 | Christensen Jeppe Bayer | 2005 | HERLEV | 0581AD | 25 m | 3:44.68 |
Oprettet af WinGrodan 1.23.02 | Udskriftsdato | 14 marts 2015 |
Licens til Sigma SwimBirkerød | Udskriftstidspunkt | 10:51 |
Løb 17, 100m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2001-2002 |
1 | 188 | Biltoft-Jensen Nikoline | 2001 | LYNGBY | 0166AM | 25 m | 1:12.57 | |
2 | 198 | Jacobsen Maria Borre | 2001 | LYNGBY | 0166AR | 25 m | 1:13.75 | |
3 | 195 | Hammershøj Cassandra | 2001 | LYNGBY | 0174AK | 25 m | 1:14.66 | |
4 | 2 | Fiedler Anna | 2001 | HØRSHOLM | 0198AN | 25 m | 1:19.00 | |
5 | 190 | Christi Louise Engelhardt | 2001 | LYNGBY | 0138AR | 25 m | 1:20.05 | |
6 | 5 | Hoff Julie Frisch | 2002 | HØRSHOLM | 0288AH | 25 m | 1:22.44 | |
7 | 165 | Deleuran Signe Salto | 2001 | VÆRLØSE | 0126AQ | 25 m | 1:23.52 | |
8 | 184 | Vibskov Sarah Caroline | 2002 | VÆRLØSE | 0228AQ | 25 m | 1:25.86 | |
9 | 8 | Meyer Caroline | 2002 | HØRSHOLM | 0238AE | 25 m | 1:26.90 | |
10 | 9 | Slotved Sofie | 2002 | HØRSHOLM | 0282AE | 25 m | 1:29.71 | |
11 | 181 | Nording-Grooss Sofie | 2001 | VÆRLØSE | 0138AP | 25 m | 1:32.91 | |
12 | 295 | Kulon Zofia | 2001 | SØLLERØD | 0132BC | 25 m | 1:33.80 | |
13 | 179 | Mundt Sille | 2002 | VÆRLØSE | 0294AP | 25 m | 1:34.29 | |
14 | 110 | Jensen Stine | 2001 | HERLEV | 0192AV | 25 m | 1:34.97 | |
15 | 291 | Hansen Amalie Harplod | 2001 | SØLLERØD | 0104BC | 25 m | 1:39.53 | |
16 | 321 | Xu Louisa | 2001 | SØLLERØD | 0138BB | 25 m | 2:15.00 |
Årg. 2003-2004 |
1 | 43 | Rasmussen Gro Grinda | 2003 | GLADSAXE | 0372AF | 25 m | 1:14.88 | |
2 | 407 | Schelde-Mollerup Lærke | 2003 | A6 | 0358AB | 25 m | 1:17.20 | |
3 | 393 | Jensen Pernille Elm | 2003 | A6 | 0302AI | 25 m | 1:19.79 | |
4 | 221 | Heunicke Esther Marie | 2003 | BIRKERØD | 0344AE | 25 m | 1:21.79 | |
5 | 227 | Lund Maria | 2003 | BIRKERØD | 0334AH | 25 m | 1:25.68 | |
6 | 38 | Grubert Esther Else | 2003 | GLADSAXE | 0374AG | 25 m | 1:27.23 | |
7 | 39 | Hansen Frederikke Marie | 2003 | GLADSAXE | 0358AH | 25 m | 1:27.32 | |
8 | 293 | Kehlet Mathilde | 2003 | SØLLERØD | 0346AO | 25 m | 1:31.00 | |
9 | 400 | Møller Freja | 2004 | A6 | 0442AF | 25 m | 1:31.47 | |
10 | 225 | Johansen Esmeralda | 2004 | BIRKERØD | 0482AB | 25 m | 1:32.44 | |
11 | 45 | Rolin Kaya | 2003 | GLADSAXE | 0316AC | 25 m | 1:34.11 | |
12 | 154 | Stoltz Emma | 2004 | ALLERØD | 0448AE | 25 m | 1:35.25 | |
13 | 140 | Andersen Signe Krag | 2004 | ALLERØD | 0434AP | 25 m | 1:38.37 | |
14 | 268 | Hartvig-Olsen Clara | 2004 | VI39 | 0402AP | 25 m | 1:38.45 | |
15 | 130 | Nygaard Emmanuella | 2003 | HERLEV | 0392AV | 25 m | 1:38.89 | |
16 | 90 | Andersen Anja Xin | 2004 | HERLEV | 0444AD | 25 m | 1:40.31 | |
17 | 396 | Jung Mathilda Hyldal | 2004 | A6 | 0414AM | 25 m | 1:40.80 | |
18 | 387 | Christensen Isabell | 2003 | A6 | 0382AN | 25 m | 1:42.46 | |
19 | 216 | Bonefeld Katrine | 2004 | BIRKERØD | 0456AA | 25 m | 1:42.75 | |
20 | 296 | Nellemann Laura | 2004 | SØLLERØD | 0464AO | 25 m | 1:43.78 | |
21 | 220 | Fæster Karla Marie | 2004 | BIRKERØD | 0446AG | 25 m | 1:43.81 | |
22 | 131 | Oest Ida | 2003 | HERLEV | 0386AS | 25 m | 1:45.37 | |
23 | 164 | Borch Mikala Ravn | 2003 | VÆRLØSE | 0348AR | 25 m | 1:46.19 | |
24 | 94 | Bierre Olivia | 2004 | HERLEV | 0466AR | 25 m | 1:49.49 | |
25 | 174 | Lester Amalie | 2003 | VÆRLØSE | 0358AQ | 25 m | 1:54.51 | |
26 | 109 | Jensen Laura Thorlund | 2004 | HERLEV | 0436AJ | 25 m | 1:54.90 | |
27 | 243 | Clausen Sarah Holm | 2004 | BIRKERØD | 0486AG | 25 m | 1:56.31 | |
28 | 134 | Persson Sofie Sønderby | 2003 | HERLEV | 0332AQ | 25 m | 2:00.64 | |
29 | 319 | Ravn Anne Bagge | 2003 | SØLLERØD | 0354AV | 25 m | 2:09.35 | |
30 | 307 | Bang Laura | 2004 | SØLLERØD | 0474AP | 25 m | 2:15.00 |
Årg. 2005-2010 |
1 | 267 | Hansen Liva Lund | 2005 | VI39 | 0542AE | 25 m | 1:36.30 | |
2 | 255 | Ryding Rosalie Viola | 2005 | BIRKERØD | 0552AB | 25 m | 1:39.57 | |
3 | 124 | Madsen Amanda Da Silva B. | 2005 | HERLEV | 0554AB | 25 m | 1:44.39 | |
4 | 238 | Aagaard Caroline Sofie | 2005 | BIRKERØD | 0526AE | 25 m | 1:45.06 | |
5 | 136 | Thomsen Josephine | 2005 | HERLEV | 0506AG | 25 m | 1:45.66 | |
6 | 431 | Mindested Caroline Bach | 2005 | ALLERØD | 0592AF | 25 m | 1:46.93 | |
7 | 239 | Amstrup Nikoline R. | 2005 | BIRKERØD | 0594AE | 25 m | 1:50.43 | |
8 | 346 | Lange Nikoline Marie | 2005 | GLADSAXE | 0594AF | 25 m | 1:50.50 | |
9 | 359 | Ulrich-Jørgensen Ellen M. | 2005 | GLADSAXE | 0544AA | 25 m | 1:50.68 | |
10 | 257 | Simmonds Katherine Louise | 2005 | BIRKERØD | 0566AG | 25 m | 1:51.95 | |
11 | 249 | Olesen Astrid Rønn | 2005 | BIRKERØD | 0504AB | 25 m | 1:57.04 | |
12 | 250 | Porsdal Camilla | 2005 | BIRKERØD | 0592AB | 25 m | 1:57.92 | |
13 | 332 | Christensen Luna | 2005 | GLADSAXE | 0566AC | 25 m | 2:01.91 | |
14 | 333 | Christiansen Andrea Elnif | 2005 | GLADSAXE | 0528AF | 25 m | 2:02.34 | |
15 | 356 | Truelsen Agnes Rygaard | 2005 | GLADSAXE | 25 m | 2:05.00 | ||
16 | 343 | Jakobsen Frida Nue | 2005 | GLADSAXE | 25 m | 2:05.52 | ||
17 | 247 | Nørby Selma | 2006 | BIRKERØD | 0608AB | 25 m | 2:08.00 | |
18 | 349 | Peters Silje Kristine V. | 2005 | GLADSAXE | 25 m | 2:09.25 | ||
19 | 317 | Platzer Ida Marie | 2005 | SØLLERØD | 0572AC | 25 m | 2:10.00 | |
20 | 433 | Mogensen Ida | 2006 | ALLERØD | 0676AC | 25 m | 2:16.19 | |
21 | 442 | Boelt Agnete | 2006 | ALLERØD | 0652AD | 25 m | 2:25.00 | |
22 | 426 | Heinicke Maya Louise | 2005 | ALLERØD | 25 m | 2:55.30 | ||
23 | 437 | Rask Caroline | 2005 | ALLERØD | 25 m | 2:55.30 |
Oprettet af WinGrodan 1.23.02 | Udskriftsdato | 14 marts 2015 |
Licens til Sigma SwimBirkerød | Udskriftstidspunkt | 10:51 |
Løb 18, 100m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 1999-2000 |
1 | 196 | Hansen David Ajken | 1999 | LYNGBY | 9917AJ | 25 m | 1:07.82 | |
2 | 197 | Hansen Simon Ajken | 1999 | LYNGBY | 9905AK | 25 m | 1:09.47 | |
3 | 178 | Milsgaard Andreas Cheng | 2000 | VÆRLØSE | 0025AN | 25 m | 1:23.25 |
Årg. 2001-2002 |
1 | 193 | Ellegaard Arthur Dalén | 2001 | LYNGBY | 0197AE | 25 m | 1:02.41 | |
2 | 92 | Beiter Victor Bendix | 2001 | HERLEV | 0113AG | 25 m | 1:05.42 | |
3 | 189 | Broch William Textor | 2001 | LYNGBY | 0157AD | 25 m | 1:07.91 | |
4 | 34 | Christoffersen William | 2001 | GLADSAXE | 0147AF | 25 m | 1:08.96 | |
5 | 1 | Andersen Magnus Bækgaard | 2001 | HØRSHOLM | 0101AF | 25 m | 1:10.22 | |
6 | 4 | Haugbølle Martin Vennick | 2001 | HØRSHOLM | 0155AE | 25 m | 1:12.43 | |
7 | 37 | Grubert Alfred August | 2001 | GLADSAXE | 0197AI | 25 m | 1:15.39 | |
8 | 222 | Holm Mathias | 2001 | BIRKERØD | 0165AF | 25 m | 1:15.86 | |
9 | 306 | Wiskum Mark | 2001 | SØLLERØD | 0123AI | 25 m | 1:17.13 | |
10 | 398 | Lindgren Oliver | 2001 | A6 | 0101AB | 25 m | 1:17.60 | |
11 | 3 | Hartvig Asger | 2002 | HØRSHOLM | 0277AB | 25 m | 1:18.39 | |
12 | 49 | Vårdal Oskar | 2001 | GLADSAXE | 0135AL | 25 m | 1:18.40 | |
13 | 399 | Madsen Alexander Skarby | 2001 | A6 | 0183AD | 25 m | 1:22.08 | |
14 | 142 | Brandt Niels Skovbye | 2002 | ALLERØD | 0247AH | 25 m | 1:22.18 | |
15 | 303 | Toft Karl Gustav B. | 2002 | SØLLERØD | 0299AP | 25 m | 1:23.61 | |
16 | 100 | Eskjær-Køppen Peter | 2002 | HERLEV | 0203AD | 25 m | 1:23.90 | |
17 | 214 | Alexandersen Mathias Riff | 2001 | BIRKERØD | 0131AD | 25 m | 1:24.16 | |
18 | 6 | Hove Christoffer | 2002 | HØRSHOLM | 0241AD | 25 m | 1:24.34 | |
19 | 126 | Misimi Altin | 2002 | HERLEV | 0231AQ | 25 m | 1:25.00 | |
20 | 7 | Jørgensen Daniel Kjær | 2001 | HØRSHOLM | 0199AN | 25 m | 1:25.10 | |
21 | 182 | Persson Mathias | 2001 | VÆRLØSE | 0107AM | 25 m | 1:28.56 | |
22 | 48 | Sekhon Rahul Singh | 2001 | GLADSAXE | 0133AI | 25 m | 1:32.23 | |
23 | 157 | Wanscher Marius | 2002 | ALLERØD | 0293AM | 25 m | 1:33.06 | |
24 | 155 | Svane Nicholas | 2002 | ALLERØD | 0213AF | 25 m | 1:35.86 | |
25 | 170 | Hyldal Andreas Bank | 2002 | VÆRLØSE | 0235AO | 25 m | 1:36.47 | |
26 | 175 | Lund Niels Peter | 2002 | VÆRLØSE | 0213AO | 25 m | 1:44.66 | |
27 | 106 | Jelshøj Mathias | 2001 | HERLEV | 0127AR | 25 m | 1:58.77 | |
28 | 318 | Rasmussen Christian Kento | 2001 | SØLLERØD | 25 m | 2:00.00 |
Årg. 2003-2004 |
1 | 261 | Tullberg Alexander | 2003 | BIRKERØD | 0377AA | 25 m | 1:19.99 | |
2 | 253 | Rekling Christoffer | 2003 | BIRKERØD | 0363AE | 25 m | 1:24.43 | |
3 | 409 | Therkelsen Nicolai | 2003 | A6 | 0337AG | 25 m | 1:26.29 | |
4 | 428 | Larsen Daniel Garne | 2003 | ALLERØD | 0373AA | 25 m | 1:29.47 | |
5 | 432 | Mindested Frederik Bach | 2003 | ALLERØD | 0327AC | 25 m | 1:31.36 | |
6 | 121 | Lindgaard Mathias | 2004 | HERLEV | 0467AA | 25 m | 1:31.72 | |
7 | 342 | Hiort Marcus | 2003 | GLADSAXE | 0307AH | 25 m | 1:32.86 | |
8 | 120 | Li Erik | 2003 | HERLEV | 0391AF | 25 m | 1:33.00 | |
9 | 315 | Høgenhaug Thomas | 2003 | SØLLERØD | 0391AG | 25 m | 1:33.62 | |
10 | 245 | Hoffmann Andreas | 2003 | BIRKERØD | 0325AH | 25 m | 1:35.76 | |
11 | 337 | Fahrenholtz Malthe Zacho | 2003 | GLADSAXE | 0397AD | 25 m | 1:35.79 | |
12 | 294 | Kristensen William | 2003 | SØLLERØD | 0319AM | 25 m | 1:35.85 | |
13 | 252 | Qvist Valdemar Witt | 2003 | BIRKERØD | 0395AC | 25 m | 1:36.81 | |
14 | 99 | Elmedyb Gabriel | 2004 | HERLEV | 0485AG | 25 m | 1:38.76 | |
15 | 334 | Christiansen Oscar F. | 2003 | GLADSAXE | 0339AH | 25 m | 1:38.90 | |
16 | 313 | Filtenborg Mathias | 2003 | SØLLERØD | 0363AK | 25 m | 1:40.92 | |
17 | 340 | Fogh Magnus Eg | 2003 | GLADSAXE | 0349AD | 25 m | 1:41.03 | |
18 | 104 | Holm Peter | 2003 | HERLEV | 0393AF | 25 m | 1:44.25 | |
19 | 331 | Christensen Jonas Reimer | 2003 | GLADSAXE | 0319AD | 25 m | 1:45.35 | |
20 | 127 | Moffett Kristian | 2003 | HERLEV | 0339AA | 25 m | 1:46.31 | |
21 | 256 | Røgind Christian | 2004 | BIRKERØD | 0457AA | 25 m | 1:46.34 | |
22 | 308 | Birch Julian | 2004 | SØLLERØD | 0489AJ | 25 m | 1:46.80 | |
23 | 316 | Montag Ludvig | 2003 | SØLLERØD | 0357AI | 25 m | 1:47.82 | |
24 | 242 | Boyer Oscar | 2004 | BIRKERØD | 0429AD | 25 m | 1:49.56 | |
25 | 240 | Arfelt Villads | 2004 | BIRKERØD | 0417AL | 25 m | 1:50.40 | |
26 | 353 | Rørbo Gustav Reginsson | 2003 | GLADSAXE | 0391AE | 25 m | 1:51.12 | |
27 | 326 | Aarestrup Zilas | 2003 | GLADSAXE | 0385AG | 25 m | 1:52.61 | |
28 | 355 | Stricker William S. de | 2003 | GLADSAXE | 0321AD | 25 m | 1:53.02 | |
29 | 312 | Ehlers Mathias | 2003 | SØLLERØD | 0389AM | 25 m | 1:54.81 | |
30 | 352 | Roepstorff Christoffer | 2003 | GLADSAXE | 0379AK | 25 m | 1:58.51 | |
31 | 446 | Dragenberg Tobias Brandt | 2004 | ALLERØD | 0409AJ | 25 m | 1:59.95 | |
32 | 254 | Rosenbohm Asbjørn | 2004 | BIRKERØD | 0405AB | 25 m | 2:00.00 | |
33 | 434 | Naver Mads | 2004 | ALLERØD | 0405AH | 25 m | 2:00.04 | |
34 | 327 | Bred Noah | 2003 | GLADSAXE | 0399AE | 25 m | 2:00.38 | |
35 | 328 | Breinholt Emil | 2003 | GLADSAXE | 0311AE | 25 m | 2:00.94 | |
36 | 96 | Carlsen Albert | 2004 | HERLEV | 25 m | 2:10.03 | ||
37 | 338 | Fallenkamp Nikolaj | 2004 | GLADSAXE | 0471AI | 25 m | 2:15.00 | |
38 | 348 | Ohlsen Søren Wandall | 2004 | GLADSAXE | 0469AC | 25 m | 2:15.00 | |
39 | 354 | Schmidt William Munch | 2003 | GLADSAXE | 0357AJ | 25 m | 2:18.15 | |
40 | 329 | Buch-Hansen Mathias B. | 2003 | GLADSAXE | 25 m | 2:20.00 |
Årg. 2005-2010 |
1 | 419 | Pedersen Nicolaj | 2005 | BIRKERØD | 0537AA | 25 m | 1:38.85 | |
2 | 278 | Rendlev Sebastian | 2005 | VI39 | 0547AB | 25 m | 1:40.40 | |
3 | 276 | Petersen Sean | 2006 | VI39 | 0625AA | 25 m | 1:48.34 | |
4 | 416 | Jørgensen Thomas | 2005 | BIRKERØD | 0543AB | 25 m | 1:52.30 | |
5 | 309 | Brøndum Marius Lundsteen | 2005 | SØLLERØD | 0545AE | 25 m | 1:52.64 | |
6 | 423 | Zachariasen Frej | 2005 | BIRKERØD | 0513AC | 25 m | 1:55.75 | |
7 | 412 | Alexandersen Jonas Riff | 2005 | BIRKERØD | 0559AA | 25 m | 1:58.72 | |
8 | 314 | Halken Alexander | 2005 | SØLLERØD | 0583AE | 25 m | 2:00.15 | |
9 | 98 | Elmedyb Elias | 2006 | HERLEV | 0601AC | 25 m | 2:05.03 | |
10 | 413 | Christofferse Joakim Krog | 2005 | BIRKERØD | 0561AD | 25 m | 2:13.65 | |
11 | 102 | Grønholm Marius | 2005 | HERLEV | 0525AF | 25 m | 2:15.99 |
Oprettet af WinGrodan 1.23.02 | Udskriftsdato | 14 marts 2015 |
Licens til Sigma SwimBirkerød | Udskriftstidspunkt | 10:51 |
Løb 19, 200m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2001-2002 |
1 | 107 | Jensen Cecilie Berg | 2001 | HERLEV | 0154AQ | 25 m | 3:16.80 |
Årg. 2003-2004 |
1 | 44 | Rindshøj Mia | 2003 | GLADSAXE | 0306AC | 25 m | 3:03.01 | |
2 | 145 | Frederiksen Therese Sand | 2003 | ALLERØD | 0374AT | 25 m | 3:15.00 | |
3 | 153 | Schrøder Caroline Buhl | 2003 | ALLERØD | 0314AB | 25 m | 3:15.00 | |
4 | 217 | Boutrup Laura | 2003 | BIRKERØD | 0302AB | 50 m | 3:17.22 | |
5 | 297 | Nepper-Christensen Emilie | 2003 | SØLLERØD | 0372AU | 25 m | 3:20.77 | |
6 | 149 | Nygaard Cassandra G. | 2003 | ALLERØD | 0398AD | 25 m | 3:28.81 | |
7 | 152 | Rose Julie K | 2003 | ALLERØD | 0324AL | 25 m | 3:30.00 | |
8 | 301 | Sangild Rebecca | 2003 | SØLLERØD | 0344AL | 25 m | 3:34.57 | |
9 | 147 | Jonas Asta Rygaard | 2003 | ALLERØD | 0378AV | 25 m | 3:45.00 |
Oprettet af WinGrodan 1.23.02 | Udskriftsdato | 14 marts 2015 |
Licens til Sigma SwimBirkerød | Udskriftstidspunkt | 10:51 |
Løb 20, 200m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 1999-2000 |
1 | 115 | Kiss Christoffer | 1999 | HERLEV | 9935AJ | 25 m | 2:18.00 |
Årg. 2001-2002 |
1 | 133 | Pedersen Nicklas Östman | 2002 | HERLEV | 0231AC | 25 m | 2:20.00 | |
2 | 193 | Ellegaard Arthur Dalén | 2001 | LYNGBY | 0197AE | 25 m | 2:32.26 | |
3 | 230 | Petersen Ulrik Blach | 2001 | BIRKERØD | 0177AC | 25 m | 2:40.00 | |
4 | 386 | Bojesen Frederik | 2002 | A6 | 0281AB | 25 m | 2:46.96 | |
5 | 138 | Vittrup Carl Peter | 2001 | HERLEV | 0139AA | 25 m | 2:48.57 | |
6 | 223 | Ibsen Frederik Eg | 2002 | BIRKERØD | 0231AD | 25 m | 2:50.00 | |
7 | 114 | Kenskov Laurits | 2001 | HERLEV | 0145AC | 25 m | 2:51.66 | |
8 | 305 | Weiss Christoffer | 2002 | SØLLERØD | 0273AE | 25 m | 2:56.38 | |
9 | 35 | Crone Christian | 2001 | GLADSAXE | 0147AB | 25 m | 2:57.01 | |
10 | 219 | Døssing Emil Kildahl | 2002 | BIRKERØD | 0273AC | 25 m | 2:59.00 | |
11 | 224 | Ibsen Mikkel Eg | 2002 | BIRKERØD | 0221AD | 25 m | 2:59.00 | |
12 | 141 | Bornemann Frederik | 2001 | ALLERØD | 0163AH | 25 m | 3:00.00 | |
13 | 146 | Hansen Jannick | 2001 | ALLERØD | 0117AD | 25 m | 3:00.00 | |
14 | 148 | Nielsen Rasmus | 2001 | ALLERØD | 0193AC | 25 m | 3:00.00 | |
15 | 411 | Østergaard Morten | 2002 | A6 | 0209AC | 25 m | 3:00.00 | |
16 | 299 | Nørskov Mathias | 2001 | SØLLERØD | 0145AN | 25 m | 3:00.24 | |
17 | 233 | Staal Sebastian M. | 2002 | BIRKERØD | 0211AC | 25 m | 3:10.00 | |
18 | 229 | Olesen Mads Rønn | 2002 | BIRKERØD | 0281AC | 25 m | 3:15.00 |
Årg. 2003-2004 |
1 | 445 | Christensen Lucas Emil | 2003 | ALLERØD | 0349AC | 25 m | 2:55.30 | |
2 | 272 | Jørgensen Mikkel | 2003 | VI39 | 0365AE | 25 m | 3:00.27 |
Oprettet af WinGrodan 1.23.02 | Udskriftsdato | 14 marts 2015 |
Licens til Sigma SwimBirkerød | Udskriftstidspunkt | 10:51 |
Løb 21, 100m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2001-2002 |
1 | 402 | Petersson Katja | 2001 | A6 | 0134AA | 25 m | 1:02.36 | |
2 | 203 | Padborg Ida Gelineck | 2002 | LYNGBY | 0226AE | 25 m | 1:03.22 | |
3 | 188 | Biltoft-Jensen Nikoline | 2001 | LYNGBY | 0166AM | 25 m | 1:04.48 | |
4 | 207 | Sperling Claudia | 2002 | LYNGBY | 0222AL | 25 m | 1:05.37 | |
5 | 202 | Nielsen Katrine Brandt | 2002 | LYNGBY | 0284AE | 25 m | 1:06.52 | |
6 | 408 | Terp Rebecca Hauerberg | 2001 | A6 | 0164AP | 25 m | 1:06.81 | |
7 | 394 | Johansen Cæcilie Buchholt | 2001 | A6 | 0152AB | 25 m | 1:06.93 | |
8 | 209 | Vølund Olivia Olivarius | 2002 | LYNGBY | 0278AD | 25 m | 1:09.13 | |
9 | 181 | Nording-Grooss Sofie | 2001 | VÆRLØSE | 0138AP | 25 m | 1:10.98 | |
10 | 190 | Christi Louise Engelhardt | 2001 | LYNGBY | 0138AR | 25 m | 1:10.98 | |
11 | 168 | Hansen Ida Holm | 2002 | VÆRLØSE | 0268AN | 25 m | 1:12.22 | |
12 | 289 | Gjelstrup Sophie | 2002 | SØLLERØD | 0244AQ | 25 m | 1:14.10 | |
13 | 165 | Deleuran Signe Salto | 2001 | VÆRLØSE | 0126AQ | 25 m | 1:14.82 | |
14 | 184 | Vibskov Sarah Caroline | 2002 | VÆRLØSE | 0228AQ | 25 m | 1:18.54 | |
15 | 137 | Weeber Sofie Boesgaard | 2002 | HERLEV | 0278AK | 25 m | 1:18.65 | |
16 | 128 | Møller Katharina N | 2001 | HERLEV | 0122AI | 25 m | 1:19.41 | |
17 | 291 | Hansen Amalie Harplod | 2001 | SØLLERØD | 0104BC | 50 m | 1:23.92 | |
18 | 295 | Kulon Zofia | 2001 | SØLLERØD | 0132BC | 25 m | 1:34.01 | |
19 | 321 | Xu Louisa | 2001 | SØLLERØD | 0138BB | 25 m | 1:50.18 |
Årg. 2003-2004 |
1 | 44 | Rindshøj Mia | 2003 | GLADSAXE | 0306AC | 25 m | 1:07.52 | |
2 | 46 | Rudbeck Terese Kjøller | 2003 | GLADSAXE | 0342AQ | 25 m | 1:08.71 | |
3 | 215 | Bergqvist Cornelia | 2003 | BIRKERØD | 0346AE | 25 m | 1:09.99 | |
4 | 153 | Schrøder Caroline Buhl | 2003 | ALLERØD | 0314AB | 25 m | 1:10.70 | |
5 | 226 | Lindemann Ingrid | 2003 | BIRKERØD | 0312AE | 25 m | 1:11.02 | |
6 | 111 | Johansen Thea F. | 2003 | HERLEV | 0324AA | 25 m | 1:11.55 | |
7 | 39 | Hansen Frederikke Marie | 2003 | GLADSAXE | 0358AH | 25 m | 1:12.45 | |
8 | 38 | Grubert Esther Else | 2003 | GLADSAXE | 0374AG | 25 m | 1:13.05 | |
9 | 176 | Lund-Scherbeck Sofie | 2003 | VÆRLØSE | 0398AJ | 25 m | 1:14.38 | |
10 | 218 | Christensen Kajsa G. | 2004 | BIRKERØD | 0484AA | 25 m | 1:15.20 | |
11 | 388 | Dahl Louise | 2003 | A6 | 0362AN | 25 m | 1:15.72 | |
12 | 147 | Jonas Asta Rygaard | 2003 | ALLERØD | 0378AV | 25 m | 1:16.44 | |
13 | 301 | Sangild Rebecca | 2003 | SØLLERØD | 0344AL | 25 m | 1:16.86 | |
14 | 47 | Schou Amalie | 2003 | GLADSAXE | 0394AC | 25 m | 1:16.92 | |
15 | 297 | Nepper-Christensen Emilie | 2003 | SØLLERØD | 0372AU | 50 m | 1:20.19 | |
16 | 392 | Husum Clara Sass | 2004 | A6 | 0474AM | 25 m | 1:20.51 | |
17 | 268 | Hartvig-Olsen Clara | 2004 | VI39 | 0402AP | 25 m | 1:21.11 | |
18 | 45 | Rolin Kaya | 2003 | GLADSAXE | 0316AC | 50 m | 1:23.77 | |
19 | 293 | Kehlet Mathilde | 2003 | SØLLERØD | 0346AO | 50 m | 1:24.73 | |
20 | 228 | Nørby Camille | 2004 | BIRKERØD | 0498AE | 50 m | 1:24.84 | |
21 | 177 | Marloth Johanne Brown | 2003 | VÆRLØSE | 0396AJ | 25 m | 1:24.92 | |
22 | 298 | Nørskov Anna | 2004 | SØLLERØD | 0414AO | 50 m | 1:25.77 | |
23 | 390 | Ekman Emma | 2004 | A6 | 0494AG | 25 m | 1:25.86 | |
24 | 396 | Jung Mathilda Hyldal | 2004 | A6 | 0414AM | 25 m | 1:25.87 | |
25 | 266 | Blond Lærke | 2003 | VI39 | 0362AW | 25 m | 1:26.48 | |
26 | 130 | Nygaard Emmanuella | 2003 | HERLEV | 0392AV | 25 m | 1:26.51 | |
27 | 140 | Andersen Signe Krag | 2004 | ALLERØD | 0434AP | 25 m | 1:27.70 | |
28 | 94 | Bierre Olivia | 2004 | HERLEV | 0466AR | 25 m | 1:28.97 | |
29 | 397 | Lillebæk Isabel | 2004 | A6 | 25 m | 1:29.14 | ||
30 | 391 | Henriksen Christine | 2003 | A6 | 0376AM | 25 m | 1:29.64 | |
31 | 296 | Nellemann Laura | 2004 | SØLLERØD | 0464AO | 25 m | 1:29.76 | |
32 | 171 | Høngaard Frederikke L. B. | 2003 | VÆRLØSE | 0342AR | 25 m | 1:29.86 | |
33 | 304 | Weiner Carla Lyhne | 2003 | SØLLERØD | 0318AU | 50 m | 1:30.02 | |
34 | 164 | Borch Mikala Ravn | 2003 | VÆRLØSE | 0348AR | 25 m | 1:33.25 | |
35 | 135 | Rosenkilde Olivia | 2004 | HERLEV | 0442AQ | 25 m | 1:36.67 | |
36 | 187 | Østerbye Silja | 2003 | VÆRLØSE | 0346AP | 50 m | 1:42.18 | |
37 | 116 | Kongsfelt Clara | 2003 | HERLEV | 0354AX | 25 m | 1:42.86 | |
38 | 134 | Persson Sofie Sønderby | 2003 | HERLEV | 0332AQ | 25 m | 1:46.30 | |
39 | 132 | Olivia Bratt | 2004 | HERLEV | 25 m | 2:00.00 |
Årg. 2005-2010 |
1 | 136 | Thomsen Josephine | 2005 | HERLEV | 0506AG | 25 m | 1:29.04 | |
2 | 359 | Ulrich-Jørgensen Ellen M. | 2005 | GLADSAXE | 0544AA | 25 m | 1:31.37 | |
3 | 239 | Amstrup Nikoline R. | 2005 | BIRKERØD | 0594AE | 25 m | 1:32.52 | |
4 | 238 | Aagaard Caroline Sofie | 2005 | BIRKERØD | 0526AE | 25 m | 1:33.82 | |
5 | 431 | Mindested Caroline Bach | 2005 | ALLERØD | 0592AF | 25 m | 1:36.22 | |
6 | 441 | Bang Caroline Mathilde | 2006 | ALLERØD | 0626AB | 25 m | 1:36.92 | |
7 | 440 | Autzen Mathilde Friis | 2005 | ALLERØD | 0514AG | 25 m | 1:37.74 | |
8 | 251 | Porsdal Catrine | 2005 | BIRKERØD | 0536AA | 25 m | 1:38.76 | |
9 | 346 | Lange Nikoline Marie | 2005 | GLADSAXE | 0594AF | 25 m | 1:42.92 | |
10 | 249 | Olesen Astrid Rønn | 2005 | BIRKERØD | 0504AB | 25 m | 1:44.68 | |
11 | 169 | Hansen Signe Holm | 2005 | VÆRLØSE | 0598AK | 25 m | 1:46.35 | |
12 | 258 | Simmonds Sophie | 2005 | BIRKERØD | 0526AG | 25 m | 1:46.83 | |
13 | 451 | Vedøe Andrea Lindberg | 2006 | ALLERØD | 0644AC | 25 m | 1:47.47 | |
14 | 173 | Larsen Esther Haudrum | 2005 | VÆRLØSE | 0574AK | 25 m | 1:47.54 | |
15 | 333 | Christiansen Andrea Elnif | 2005 | GLADSAXE | 0528AF | 25 m | 1:49.47 | |
16 | 449 | Rud Cecilie | 2006 | ALLERØD | 0694AC | 25 m | 1:51.80 | |
17 | 425 | Gersby Julie | 2006 | ALLERØD | 0698AC | 25 m | 1:54.30 | |
18 | 112 | Kallesøe Kaja Waag | 2005 | HERLEV | 25 m | 1:55.40 | ||
19 | 452 | Wissing Liva | 2006 | ALLERØD | 0642AC | 25 m | 1:56.61 | |
20 | 332 | Christensen Luna | 2005 | GLADSAXE | 0566AC | 50 m | 1:57.69 | |
21 | 122 | Lund Asta | 2006 | HERLEV | 0658AD | 25 m | 2:00.00 | |
22 | 433 | Mogensen Ida | 2006 | ALLERØD | 0676AC | 25 m | 2:02.63 | |
23 | 260 | Sømer Andrea Vorbeck | 2006 | BIRKERØD | 0664AC | 25 m | 2:04.89 | |
24 | 442 | Boelt Agnete | 2006 | ALLERØD | 0652AD | 25 m | 2:05.50 | |
25 | 350 | Petersen Silje Kristine | 2005 | GLADSAXE | 25 m | 2:09.82 | ||
26 | 248 | Odgaard Karla | 2006 | BIRKERØD | 25 m | 2:10.00 | ||
27 | 430 | Lind-Christensen Laura | 2006 | ALLERØD | 0636AC | 25 m | 2:10.50 | |
28 | 357 | Truelsen Agnes Rygaard | 2005 | GLADSAXE | 25 m | 2:13.81 | ||
29 | 113 | Kallesøe Liv Waag | 2006 | HERLEV | 25 m | 2:14.91 | ||
30 | 450 | Wanscher Asta Bundgaard | 2006 | ALLERØD | 0668AA | 25 m | 2:18.61 | |
31 | 437 | Rask Caroline | 2005 | ALLERØD | 25 m | 2:21.70 | ||
32 | 426 | Heinicke Maya Louise | 2005 | ALLERØD | 25 m | 2:34.14 |
Oprettet af WinGrodan 1.23.02 | Udskriftsdato | 14 marts 2015 |
Licens til Sigma SwimBirkerød | Udskriftstidspunkt | 10:51 |
Løb 22, 100m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 1999-2000 |
1 | 201 | Mogensen Anders Blix | 2000 | LYNGBY | 0045AG | 25 m | 56.29 | |
2 | 115 | Kiss Christoffer | 1999 | HERLEV | 9935AJ | 25 m | 57.11 | |
3 | 197 | Hansen Simon Ajken | 1999 | LYNGBY | 9905AK | 25 m | 58.56 | |
4 | 196 | Hansen David Ajken | 1999 | LYNGBY | 9917AJ | 25 m | 58.95 | |
5 | 194 | Frydensberg Gustav | 1999 | LYNGBY | 9911AJ | 25 m | 59.37 | |
6 | 208 | Sørensen Johan Feld | 1999 | LYNGBY | 9979AJ | 25 m | 59.69 | |
7 | 206 | Sieben Lukas | 1999 | LYNGBY | 9999AF | 25 m | 59.88 | |
8 | 117 | Krarup Villads | 2000 | HERLEV | 0015AE | 25 m | 1:04.87 | |
9 | 167 | Hammershøj Asbjørn | 2000 | VÆRLØSE | 0077AQ | 25 m | 1:05.53 |
Årg. 2001-2002 |
1 | 193 | Ellegaard Arthur Dalén | 2001 | LYNGBY | 0197AE | 25 m | 55.97 | |
2 | 189 | Broch William Textor | 2001 | LYNGBY | 0157AD | 25 m | 58.51 | |
3 | 123 | Lund Felix | 2001 | HERLEV | 0123AM | 25 m | 58.63 | |
4 | 92 | Beiter Victor Bendix | 2001 | HERLEV | 0113AG | 25 m | 59.58 | |
5 | 34 | Christoffersen William | 2001 | GLADSAXE | 0147AF | 25 m | 1:00.55 | |
6 | 35 | Crone Christian | 2001 | GLADSAXE | 0147AB | 25 m | 1:00.68 | |
7 | 133 | Pedersen Nicklas Östman | 2002 | HERLEV | 0231AC | 25 m | 1:02.73 | |
8 | 224 | Ibsen Mikkel Eg | 2002 | BIRKERØD | 0221AD | 25 m | 1:03.71 | |
9 | 148 | Nielsen Rasmus | 2001 | ALLERØD | 0193AC | 25 m | 1:04.60 | |
10 | 37 | Grubert Alfred August | 2001 | GLADSAXE | 0197AI | 25 m | 1:05.51 | |
11 | 138 | Vittrup Carl Peter | 2001 | HERLEV | 0139AA | 25 m | 1:05.70 | |
12 | 49 | Vårdal Oskar | 2001 | GLADSAXE | 0135AL | 25 m | 1:05.95 | |
13 | 410 | Thilleman Rasmus | 2001 | A6 | 0175AK | 25 m | 1:06.01 | |
14 | 232 | Skytte Victor Arendt | 2002 | BIRKERØD | 0255AF | 25 m | 1:06.18 | |
15 | 139 | Wiuff Nicolai | 2002 | HERLEV | 0243AB | 25 m | 1:06.23 | |
16 | 306 | Wiskum Mark | 2001 | SØLLERØD | 0123AI | 25 m | 1:06.70 | |
17 | 219 | Døssing Emil Kildahl | 2002 | BIRKERØD | 0273AC | 25 m | 1:07.46 | |
18 | 231 | Røgind Frederik | 2001 | BIRKERØD | 0127AG | 50 m | 1:07.73 | |
19 | 103 | Hansen Philip | 2001 | HERLEV | 0143AM | 25 m | 1:08.56 | |
20 | 182 | Persson Mathias | 2001 | VÆRLØSE | 0107AM | 25 m | 1:08.80 | |
21 | 305 | Weiss Christoffer | 2002 | SØLLERØD | 0273AE | 25 m | 1:08.91 | |
22 | 299 | Nørskov Mathias | 2001 | SØLLERØD | 0145AN | 50 m | 1:08.92 | |
23 | 303 | Toft Karl Gustav B. | 2002 | SØLLERØD | 0299AP | 25 m | 1:09.24 | |
24 | 100 | Eskjær-Køppen Peter | 2002 | HERLEV | 0203AD | 25 m | 1:10.66 | |
25 | 398 | Lindgren Oliver | 2001 | A6 | 0101AB | 25 m | 1:10.67 | |
26 | 93 | Benli Adar | 2001 | HERLEV | 0143AR | 25 m | 1:10.69 | |
27 | 162 | Borch Alexander Ravn | 2001 | VÆRLØSE | 0151AN | 25 m | 1:10.74 | |
28 | 126 | Misimi Altin | 2002 | HERLEV | 0231AQ | 25 m | 1:13.92 | |
29 | 183 | Sundwall Tobias | 2001 | VÆRLØSE | 0159AJ | 25 m | 1:14.56 | |
30 | 300 | Rosholm Janus | 2002 | SØLLERØD | 0275AQ | 50 m | 1:18.05 | |
31 | 48 | Sekhon Rahul Singh | 2001 | GLADSAXE | 0133AI | 25 m | 1:20.00 | |
32 | 155 | Svane Nicholas | 2002 | ALLERØD | 0213AF | 25 m | 1:25.45 | |
33 | 157 | Wanscher Marius | 2002 | ALLERØD | 0293AM | 25 m | 1:27.10 | |
34 | 172 | Jøns Lucas | 2002 | VÆRLØSE | 0205AO | 25 m | 1:29.94 | |
35 | 106 | Jelshøj Mathias | 2001 | HERLEV | 0127AR | 25 m | 1:30.25 | |
36 | 101 | Folkmann Tobias | 2002 | HERLEV | 25 m | 1:38.64 | ||
37 | 318 | Rasmussen Christian Kento | 2001 | SØLLERØD | 25 m | 1:55.00 |
Årg. 2003-2004 |
1 | 273 | Køhn Joakim | 2003 | VI39 | 0375AE | 25 m | 1:06.08 | |
2 | 292 | Juul Asger Hugo | 2003 | SØLLERØD | 0339AB | 50 m | 1:11.55 | |
3 | 253 | Rekling Christoffer | 2003 | BIRKERØD | 0363AE | 25 m | 1:13.16 | |
4 | 271 | Ghizzaui Mohammed | 2003 | VI39 | 0371AG | 25 m | 1:14.28 | |
5 | 121 | Lindgaard Mathias | 2004 | HERLEV | 0467AA | 25 m | 1:14.53 | |
6 | 287 | Albertsen Max | 2003 | SØLLERØD | 0333AJ | 25 m | 1:16.12 | |
7 | 120 | Li Erik | 2003 | HERLEV | 0391AF | 25 m | 1:16.40 | |
8 | 91 | Beiter Gustav Bendix | 2003 | HERLEV | 0321AB | 25 m | 1:17.71 | |
9 | 342 | Hiort Marcus | 2003 | GLADSAXE | 0307AH | 25 m | 1:18.41 | |
10 | 274 | Hansen Mikkel | 2003 | VI39 | 0301AJ | 25 m | 1:18.51 | |
11 | 241 | Beck Jonathan | 2004 | BIRKERØD | 0497AA | 25 m | 1:20.01 | |
12 | 99 | Elmedyb Gabriel | 2004 | HERLEV | 0485AG | 25 m | 1:21.54 | |
13 | 245 | Hoffmann Andreas | 2003 | BIRKERØD | 0325AH | 25 m | 1:22.31 | |
14 | 294 | Kristensen William | 2003 | SØLLERØD | 0319AM | 50 m | 1:24.14 | |
15 | 262 | Vergereau Alexander | 2004 | BIRKERØD | 0447AA | 25 m | 1:24.32 | |
16 | 127 | Moffett Kristian | 2003 | HERLEV | 0339AA | 25 m | 1:24.96 | |
17 | 246 | Jensen Oscar | 2003 | BIRKERØD | 0317AE | 25 m | 1:26.04 | |
18 | 444 | Busse Malde Tesch | 2003 | ALLERØD | 0329AC | 25 m | 1:28.00 | |
19 | 326 | Aarestrup Zilas | 2003 | GLADSAXE | 0385AG | 25 m | 1:28.18 | |
20 | 275 | Munkholm Matias | 2004 | VI39 | 0435AB | 25 m | 1:28.29 | |
21 | 429 | Legaard Jakob | 2003 | ALLERØD | 0317AC | 25 m | 1:28.38 | |
22 | 104 | Holm Peter | 2003 | HERLEV | 0393AF | 25 m | 1:30.30 | |
23 | 345 | Ladefoged Andreas I. | 2004 | GLADSAXE | 0437AH | 50 m | 1:31.40 | |
24 | 334 | Christiansen Oscar F. | 2003 | GLADSAXE | 0339AH | 50 m | 1:32.98 | |
25 | 432 | Mindested Frederik Bach | 2003 | ALLERØD | 0327AC | 25 m | 1:35.61 | |
26 | 316 | Montag Ludvig | 2003 | SØLLERØD | 0357AI | 25 m | 1:35.63 | |
27 | 96 | Carlsen Albert | 2004 | HERLEV | 25 m | 1:35.83 | ||
28 | 313 | Filtenborg Mathias | 2003 | SØLLERØD | 0363AK | 25 m | 1:36.84 | |
29 | 331 | Christensen Jonas Reimer | 2003 | GLADSAXE | 0319AD | 50 m | 1:38.11 | |
30 | 338 | Fallenkamp Nikolaj | 2004 | GLADSAXE | 0471AI | 25 m | 1:40.00 | |
31 | 163 | Borch Magnus Ravn | 2003 | VÆRLØSE | 0335AO | 25 m | 1:40.89 | |
32 | 254 | Rosenbohm Asbjørn | 2004 | BIRKERØD | 0405AB | 25 m | 1:42.86 | |
33 | 353 | Rørbo Gustav Reginsson | 2003 | GLADSAXE | 0391AE | 25 m | 1:44.43 | |
34 | 348 | Ohlsen Søren Wandall | 2004 | GLADSAXE | 0469AC | 25 m | 1:44.57 | |
35 | 339 | Fessel Silas | 2004 | GLADSAXE | 0467AD | 25 m | 1:45.11 | |
36 | 439 | Agerskov William Leander | 2004 | ALLERØD | 0411AK | 25 m | 1:47.02 | |
37 | 355 | Stricker William S. de | 2003 | GLADSAXE | 0321AD | 50 m | 1:47.24 | |
38 | 166 | Duncan William Schützsack | 2003 | VÆRLØSE | 0323AO | 25 m | 1:47.55 | |
39 | 259 | Steendal Cornelius Lund | 2004 | BIRKERØD | 0451AK | 25 m | 1:47.68 | |
40 | 180 | Noording-Grooss Nikolaj | 2004 | VÆRLØSE | 0405AK | 25 m | 1:49.18 | |
41 | 446 | Dragenberg Tobias Brandt | 2004 | ALLERØD | 0409AJ | 25 m | 1:49.97 | |
42 | 443 | Bornemann Victor | 2004 | ALLERØD | 0489AD | 25 m | 1:52.50 | |
43 | 354 | Schmidt William Munch | 2003 | GLADSAXE | 0357AJ | 50 m | 1:55.54 | |
44 | 434 | Naver Mads | 2004 | ALLERØD | 0405AH | 25 m | 1:59.93 | |
45 | 329 | Buch-Hansen Mathias B. | 2003 | GLADSAXE | 25 m | 2:10.60 | ||
46 | 344 | Jensen Lucas Møller | 2003 | GLADSAXE | 25 m | 2:14.02 |
Årg. 2005-2010 |
1 | 278 | Rendlev Sebastian | 2005 | VI39 | 0547AB | 25 m | 1:25.80 | |
2 | 97 | Christensen Jeppe Bayer | 2005 | HERLEV | 0581AD | 25 m | 1:28.91 | |
3 | 414 | Hargreaves Ben | 2005 | BIRKERØD | 0597AA | 25 m | 1:33.50 | |
4 | 419 | Pedersen Nicolaj | 2005 | BIRKERØD | 0537AA | 25 m | 1:33.68 | |
5 | 276 | Petersen Sean | 2006 | VI39 | 0625AA | 25 m | 1:33.97 | |
6 | 420 | Pedersen Sebastian | 2005 | BIRKERØD | 0547AA | 25 m | 1:37.54 | |
7 | 418 | Paulsen Mathias Dalhøj | 2006 | BIRKERØD | 0613AA | 25 m | 1:43.16 | |
8 | 98 | Elmedyb Elias | 2006 | HERLEV | 0601AC | 25 m | 1:43.66 | |
9 | 412 | Alexandersen Jonas Riff | 2005 | BIRKERØD | 0559AA | 25 m | 1:43.83 | |
10 | 129 | Møller Theodor | 2005 | HERLEV | 0533AA | 25 m | 1:44.90 | |
11 | 102 | Grønholm Marius | 2005 | HERLEV | 0525AF | 25 m | 1:45.63 | |
12 | 423 | Zachariasen Frej | 2005 | BIRKERØD | 0513AC | 25 m | 1:46.04 | |
13 | 413 | Christofferse Joakim Krog | 2005 | BIRKERØD | 0561AD | 25 m | 2:04.29 |
Oprettet af WinGrodan 1.23.02 | Udskriftsdato | 14 marts 2015 |
Licens til Sigma SwimBirkerød | Udskriftstidspunkt | 10:51 |
Løb 23, 4X50m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2001-2004 |
1 | 204 | Lyngby Piger 1 | 2001 | LYNGBY | 25 m | 2:10.13 | ||
2 | 41 | Gsc Piger | 2003 | GLADSAXE | 25 m | 2:14.79 | ||
3 | 86 | Herlev Piger 1 | 2001 | HERLEV | 25 m | 2:15.00 | ||
4 | 403 | A6 Piger 1 | 2003 | A6 | 25 m | 2:16.00 | ||
5 | 205 | Lyngby Piger 2 | 2001 | LYNGBY | 25 m | 2:17.57 | ||
6 | 150 | Allerød Piger 1 | 2003 | ALLERØD | 25 m | 2:25.00 | ||
7 | 404 | A6 Piger 2 | 2003 | A6 | 25 m | 2:25.00 | ||
8 | 212 | Birkerød Ag2 Piger 1 | 2003 | BIRKERØD | 25 m | 2:26.00 | ||
9 | 87 | Herlev Piger 2 | 2001 | HERLEV | 25 m | 2:31.00 | ||
10 | 282 | Søllerød Girls | 2002 | SØLLERØD | 25 m | 2:35.00 | ||
11 | 405 | A6 Piger 3 | 2003 | A6 | 25 m | 2:35.00 | ||
12 | 88 | Herlev Piger 3 | 2001 | HERLEV | 25 m | 2:38.00 | ||
13 | 213 | Birkerød Ag2 Piger 2 | 2004 | BIRKERØD | 25 m | 2:44.00 | ||
14 | 453 | Søllerød Girls 1 | 2001 | SØLLERØD | 25 m | 2:45.00 | ||
15 | 264 | Vi39 Super Sild | 2003 | VI39 | 25 m | 2:48.00 | ||
16 | 284 | Søllerød Girls 2 | 2001 | SØLLERØD | 25 m | 2:55.00 | ||
17 | 160 | Værløse Piger 1 | 2001 | VÆRLØSE | 25 m | |||
18 | 161 | Værløse Piger 2 | 2001 | VÆRLØSE | 25 m |
Årg. 2005-2010 |
1 | 89 | Herlev Piger 4 | 2005 | HERLEV | 25 m | 2:55.00 | ||
2 | 236 | Birkerød Ag3 Piger 1 | 2005 | BIRKERØD | 25 m | 3:10.00 | ||
3 | 237 | Birkerød Ag3 Piger 2 | 2005 | BIRKERØD | 25 m | 3:10.00 | ||
4 | 435 | Ag3 Allerøds Piger 1 | 2005 | ALLERØD | 25 m | 3:30.00 | ||
5 | 323 | Gsc Talent | 2005 | GLADSAXE | 25 m | 3:31.09 |
Oprettet af WinGrodan 1.23.02 | Udskriftsdato | 14 marts 2015 |
Licens til Sigma SwimBirkerød | Udskriftstidspunkt | 10:51 |
Løb 24, 4X50m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 1999-2002 |
1 | 81 | Herlev Drenge 1 | 1999 | HERLEV | 25 m | 1:55.00 | ||
2 | 191 | Lyngby Drenge 1 | 1999 | LYNGBY | 25 m | 1:59.98 | ||
3 | 82 | Herlev Drenge 2 | 2001 | HERLEV | 25 m | 2:01.00 | ||
4 | 36 | Gsc Drenge | 2001 | GLADSAXE | 25 m | 2:01.57 | ||
5 | 192 | Lyngby Drenge 2 | 1999 | LYNGBY | 25 m | 2:05.34 | ||
6 | 83 | Herlev Drenge 3 | 2001 | HERLEV | 25 m | 2:13.00 | ||
7 | 210 | Birkerød Ag2 Drenge 1 | 2001 | BIRKERØD | 25 m | 2:14.00 | ||
8 | 211 | Birkerød Ag2 Drenge 2 | 2002 | BIRKERØD | 25 m | 2:14.00 | ||
9 | 389 | A6 Drenge | 2000 | A6 | 25 m | 2:16.00 | ||
10 | 143 | Allerød Drenge 1 | 2001 | ALLERØD | 25 m | 2:20.00 | ||
11 | 279 | Søllerød Boys | 2001 | SØLLERØD | 25 m | 2:20.00 | ||
12 | 286 | Søllerød Sharknados 2 | 2001 | SØLLERØD | 25 m | 2:45.00 | ||
13 | 158 | Værløse Drenge 1 | 2000 | VÆRLØSE | 25 m |
Årg. 2003-2010 |
1 | 84 | Herlev Drenge 4 | 2003 | HERLEV | 25 m | 2:25.00 | ||
2 | 269 | Vi39 Topedo | 2003 | VI39 | 25 m | 2:28.00 | ||
3 | 447 | Ag3 Allerøds Drenge 1 | 2003 | ALLERØD | 25 m | 2:31.00 | ||
4 | 85 | Herlev Drenge 5 | 2003 | HERLEV | 25 m | 2:32.00 | ||
5 | 281 | Søllerød Boys 2 | 2003 | SØLLERØD | 25 m | 2:35.00 | ||
6 | 285 | Søllerød Sharknados 1 | 2003 | SØLLERØD | 25 m | 2:40.00 | ||
7 | 234 | Birkerød Ag3 Drenge 1 | 2003 | BIRKERØD | 25 m | 2:50.00 | ||
8 | 235 | Birkerød Ag3 Drenge 2 | 2003 | BIRKERØD | 25 m | 2:50.00 | ||
9 | 324 | Gsc Talent 1 | 2003 | GLADSAXE | 25 m | 3:05.38 | ||
10 | 325 | Gsc Talent 2 | 2003 | GLADSAXE | 25 m | 3:17.68 | ||
11 | 424 | Ag3 Allerøds Drenge 2 | 2003 | ALLERØD | 25 m | 3:30.00 |
Oprettet af WinGrodan 1.23.02 | Udskriftsdato | 14 marts 2015 |
Licens til Sigma SwimBirkerød | Udskriftstidspunkt | 10:51 |
Løb 25, 200m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2001-2002 |
1 | 394 | Johansen Cæcilie Buchholt | 2001 | A6 | 0152AB | 25 m | 2:18.51 | |
2 | 203 | Padborg Ida Gelineck | 2002 | LYNGBY | 0226AE | 25 m | 2:20.44 | |
3 | 195 | Hammershøj Cassandra | 2001 | LYNGBY | 0174AK | 25 m | 2:22.04 | |
4 | 202 | Nielsen Katrine Brandt | 2002 | LYNGBY | 0284AE | 25 m | 2:24.04 | |
5 | 198 | Jacobsen Maria Borre | 2001 | LYNGBY | 0166AR | 25 m | 2:26.84 | |
6 | 209 | Vølund Olivia Olivarius | 2002 | LYNGBY | 0278AD | 25 m | 2:29.75 | |
7 | 9 | Slotved Sofie | 2002 | HØRSHOLM | 0282AE | 25 m | 2:38.32 | |
8 | 2 | Fiedler Anna | 2001 | HØRSHOLM | 0198AN | 50 m | 2:40.03 | |
9 | 8 | Meyer Caroline | 2002 | HØRSHOLM | 0238AE | 25 m | 2:46.55 | |
10 | 184 | Vibskov Sarah Caroline | 2002 | VÆRLØSE | 0228AQ | 25 m | 2:53.43 | |
11 | 137 | Weeber Sofie Boesgaard | 2002 | HERLEV | 0278AK | 25 m | 2:54.86 | |
12 | 295 | Kulon Zofia | 2001 | SØLLERØD | 0132BC | 25 m | 3:18.19 |
Årg. 2003-2004 |
1 | 46 | Rudbeck Terese Kjøller | 2003 | GLADSAXE | 0342AQ | 25 m | 2:26.48 | |
2 | 395 | Johansen Liva B. | 2003 | A6 | 0306AA | 25 m | 2:26.85 | |
3 | 401 | Olsen Luna Emilie | 2003 | A6 | 0312AC | 25 m | 2:27.06 | |
4 | 44 | Rindshøj Mia | 2003 | GLADSAXE | 0306AC | 25 m | 2:32.74 | |
5 | 217 | Boutrup Laura | 2003 | BIRKERØD | 0302AB | 25 m | 2:36.89 | |
6 | 153 | Schrøder Caroline Buhl | 2003 | ALLERØD | 0314AB | 25 m | 2:38.44 | |
7 | 38 | Grubert Esther Else | 2003 | GLADSAXE | 0374AG | 25 m | 2:39.83 | |
8 | 393 | Jensen Pernille Elm | 2003 | A6 | 0302AI | 25 m | 2:41.61 | |
9 | 297 | Nepper-Christensen Emilie | 2003 | SØLLERØD | 0372AU | 25 m | 2:43.22 | |
10 | 388 | Dahl Louise | 2003 | A6 | 0362AN | 25 m | 2:44.92 | |
11 | 400 | Møller Freja | 2004 | A6 | 0442AF | 25 m | 2:51.05 | |
12 | 45 | Rolin Kaya | 2003 | GLADSAXE | 0316AC | 25 m | 2:51.28 | |
13 | 301 | Sangild Rebecca | 2003 | SØLLERØD | 0344AL | 25 m | 2:55.67 | |
14 | 221 | Heunicke Esther Marie | 2003 | BIRKERØD | 0344AE | 25 m | 2:58.75 | |
15 | 177 | Marloth Johanne Brown | 2003 | VÆRLØSE | 0396AJ | 25 m | 3:01.01 | |
16 | 130 | Nygaard Emmanuella | 2003 | HERLEV | 0392AV | 25 m | 3:08.74 | |
17 | 216 | Bonefeld Katrine | 2004 | BIRKERØD | 0456AA | 25 m | 3:14.24 | |
18 | 298 | Nørskov Anna | 2004 | SØLLERØD | 0414AO | 25 m | 3:17.55 |
Årg. 2005-2010 |
1 | 267 | Hansen Liva Lund | 2005 | VI39 | 0542AE | 25 m | 3:05.32 | |
2 | 255 | Ryding Rosalie Viola | 2005 | BIRKERØD | 0552AB | 25 m | 3:21.62 | |
3 | 238 | Aagaard Caroline Sofie | 2005 | BIRKERØD | 0526AE | 25 m | 3:22.51 | |
4 | 239 | Amstrup Nikoline R. | 2005 | BIRKERØD | 0594AE | 25 m | 3:28.91 | |
5 | 173 | Larsen Esther Haudrum | 2005 | VÆRLØSE | 0574AK | 25 m | 3:35.00 | |
6 | 251 | Porsdal Catrine | 2005 | BIRKERØD | 0536AA | 25 m | 3:45.61 | |
7 | 425 | Gersby Julie | 2006 | ALLERØD | 0698AC | 25 m | 3:55.30 | |
8 | 333 | Christiansen Andrea Elnif | 2005 | GLADSAXE | 0528AF | 25 m | 3:55.55 | |
9 | 258 | Simmonds Sophie | 2005 | BIRKERØD | 0526AG | 25 m | 3:59.00 | |
10 | 317 | Platzer Ida Marie | 2005 | SØLLERØD | 0572AC | 25 m | 4:00.00 | |
11 | 260 | Sømer Andrea Vorbeck | 2006 | BIRKERØD | 0664AC | 25 m | 4:15.00 | |
12 | 347 | Løkkegaard Jasmine | 2006 | GLADSAXE | 0604AB | 25 m | 4:16.56 | |
13 | 357 | Truelsen Agnes Rygaard | 2005 | GLADSAXE | 25 m | 4:23.20 | ||
14 | 248 | Odgaard Karla | 2006 | BIRKERØD | 25 m | 4:25.00 | ||
15 | 244 | Haunsø Julie Kolind | 2005 | BIRKERØD | 0568AG | 25 m | 4:25.27 | |
16 | 335 | Dragieva Monika | 2006 | GLADSAXE | 25 m | 4:30.00 | ||
17 | 358 | Turell Melissa Sønderskov | 2005 | GLADSAXE | 25 m | 4:30.00 | ||
18 | 448 | Rose Line Krog | 2006 | ALLERØD | 0606AC | 25 m | 4:31.78 |
Oprettet af WinGrodan 1.23.02 | Udskriftsdato | 14 marts 2015 |
Licens til Sigma SwimBirkerød | Udskriftstidspunkt | 10:51 |
Løb 26, 200m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 1999-2000 |
1 | 115 | Kiss Christoffer | 1999 | HERLEV | 9935AJ | 25 m | 2:02.73 | |
2 | 406 | Rasmussen Mads Tornow | 2000 | A6 | 0073AD | 25 m | 2:04.30 | |
3 | 194 | Frydensberg Gustav | 1999 | LYNGBY | 9911AJ | 25 m | 2:05.73 | |
4 | 201 | Mogensen Anders Blix | 2000 | LYNGBY | 0045AG | 25 m | 2:06.16 | |
5 | 197 | Hansen Simon Ajken | 1999 | LYNGBY | 9905AK | 25 m | 2:08.58 | |
6 | 208 | Sørensen Johan Feld | 1999 | LYNGBY | 9979AJ | 25 m | 2:08.64 | |
7 | 206 | Sieben Lukas | 1999 | LYNGBY | 9999AF | 25 m | 2:10.50 | |
8 | 117 | Krarup Villads | 2000 | HERLEV | 0015AE | 25 m | 2:18.78 |
Årg. 2001-2002 |
1 | 193 | Ellegaard Arthur Dalén | 2001 | LYNGBY | 0197AE | 25 m | 2:01.74 | |
2 | 123 | Lund Felix | 2001 | HERLEV | 0123AM | 25 m | 2:09.83 | |
3 | 189 | Broch William Textor | 2001 | LYNGBY | 0157AD | 25 m | 2:10.60 | |
4 | 223 | Ibsen Frederik Eg | 2002 | BIRKERØD | 0231AD | 25 m | 2:18.65 | |
5 | 233 | Staal Sebastian M. | 2002 | BIRKERØD | 0211AC | 25 m | 2:20.53 | |
6 | 4 | Haugbølle Martin Vennick | 2001 | HØRSHOLM | 0155AE | 50 m | 2:20.68 | |
7 | 138 | Vittrup Carl Peter | 2001 | HERLEV | 0139AA | 25 m | 2:21.61 | |
8 | 34 | Christoffersen William | 2001 | GLADSAXE | 0147AF | 25 m | 2:21.75 | |
9 | 231 | Røgind Frederik | 2001 | BIRKERØD | 0127AG | 25 m | 2:22.25 | |
10 | 148 | Nielsen Rasmus | 2001 | ALLERØD | 0193AC | 25 m | 2:22.30 | |
11 | 3 | Hartvig Asger | 2002 | HØRSHOLM | 0277AB | 25 m | 2:22.96 | |
12 | 302 | Solok Valdemar | 2001 | SØLLERØD | 0107AP | 25 m | 2:23.87 | |
13 | 410 | Thilleman Rasmus | 2001 | A6 | 0175AK | 25 m | 2:27.17 | |
14 | 305 | Weiss Christoffer | 2002 | SØLLERØD | 0273AE | 25 m | 2:27.40 | |
15 | 411 | Østergaard Morten | 2002 | A6 | 0209AC | 25 m | 2:28.21 | |
16 | 103 | Hansen Philip | 2001 | HERLEV | 0143AM | 25 m | 2:29.24 | |
17 | 219 | Døssing Emil Kildahl | 2002 | BIRKERØD | 0273AC | 25 m | 2:29.95 | |
18 | 399 | Madsen Alexander Skarby | 2001 | A6 | 0183AD | 25 m | 2:29.98 | |
19 | 299 | Nørskov Mathias | 2001 | SØLLERØD | 0145AN | 25 m | 2:31.96 | |
20 | 306 | Wiskum Mark | 2001 | SØLLERØD | 0123AI | 25 m | 2:32.55 | |
21 | 6 | Hove Christoffer | 2002 | HØRSHOLM | 0241AD | 25 m | 2:35.92 | |
22 | 7 | Jørgensen Daniel Kjær | 2001 | HØRSHOLM | 0199AN | 25 m | 2:36.18 | |
23 | 162 | Borch Alexander Ravn | 2001 | VÆRLØSE | 0151AN | 25 m | 2:36.38 | |
24 | 142 | Brandt Niels Skovbye | 2002 | ALLERØD | 0247AH | 25 m | 2:37.19 | |
25 | 303 | Toft Karl Gustav B. | 2002 | SØLLERØD | 0299AP | 25 m | 2:37.79 | |
26 | 49 | Vårdal Oskar | 2001 | GLADSAXE | 0135AL | 50 m | 2:40.77 | |
27 | 229 | Olesen Mads Rønn | 2002 | BIRKERØD | 0281AC | 50 m | 2:45.50 | |
28 | 183 | Sundwall Tobias | 2001 | VÆRLØSE | 0159AJ | 25 m | 2:45.54 | |
29 | 300 | Rosholm Janus | 2002 | SØLLERØD | 0275AQ | 25 m | 2:48.09 | |
30 | 156 | Taylor Nicklas | 2002 | ALLERØD | 0295AA | 25 m | 2:48.36 | |
31 | 155 | Svane Nicholas | 2002 | ALLERØD | 0213AF | 25 m | 2:54.16 | |
32 | 170 | Hyldal Andreas Bank | 2002 | VÆRLØSE | 0235AO | 25 m | 2:54.36 | |
33 | 318 | Rasmussen Christian Kento | 2001 | SØLLERØD | 25 m | 4:00.00 |
Årg. 2003-2004 |
1 | 273 | Køhn Joakim | 2003 | VI39 | 0375AE | 25 m | 2:27.07 | |
2 | 261 | Tullberg Alexander | 2003 | BIRKERØD | 0377AA | 25 m | 2:34.92 | |
3 | 292 | Juul Asger Hugo | 2003 | SØLLERØD | 0339AB | 25 m | 2:37.83 | |
4 | 277 | Rasmussen Sebastian | 2003 | VI39 | 0343AE | 25 m | 2:51.86 | |
5 | 287 | Albertsen Max | 2003 | SØLLERØD | 0333AJ | 25 m | 2:53.17 | |
6 | 91 | Beiter Gustav Bendix | 2003 | HERLEV | 0321AB | 25 m | 2:56.00 | |
7 | 245 | Hoffmann Andreas | 2003 | BIRKERØD | 0325AH | 25 m | 2:58.67 | |
8 | 274 | Hansen Mikkel | 2003 | VI39 | 0301AJ | 25 m | 3:00.33 | |
9 | 294 | Kristensen William | 2003 | SØLLERØD | 0319AM | 25 m | 3:01.93 | |
10 | 127 | Moffett Kristian | 2003 | HERLEV | 0339AA | 25 m | 3:05.95 | |
11 | 315 | Høgenhaug Thomas | 2003 | SØLLERØD | 0391AG | 25 m | 3:10.00 | |
12 | 337 | Fahrenholtz Malthe Zacho | 2003 | GLADSAXE | 0397AD | 25 m | 3:13.05 | |
13 | 104 | Holm Peter | 2003 | HERLEV | 0393AF | 25 m | 3:16.52 | |
14 | 256 | Røgind Christian | 2004 | BIRKERØD | 0457AA | 25 m | 3:29.68 | |
15 | 439 | Agerskov William Leander | 2004 | ALLERØD | 0411AK | 25 m | 3:34.20 | |
16 | 240 | Arfelt Villads | 2004 | BIRKERØD | 0417AL | 25 m | 3:34.84 | |
17 | 242 | Boyer Oscar | 2004 | BIRKERØD | 0429AD | 25 m | 3:35.93 | |
18 | 328 | Breinholt Emil | 2003 | GLADSAXE | 0311AE | 25 m | 3:37.13 | |
19 | 327 | Bred Noah | 2003 | GLADSAXE | 0399AE | 25 m | 3:39.83 | |
20 | 313 | Filtenborg Mathias | 2003 | SØLLERØD | 0363AK | 25 m | 3:45.00 | |
21 | 316 | Montag Ludvig | 2003 | SØLLERØD | 0357AI | 25 m | 3:55.00 | |
22 | 308 | Birch Julian | 2004 | SØLLERØD | 0489AJ | 25 m | 4:00.00 | |
23 | 312 | Ehlers Mathias | 2003 | SØLLERØD | 0389AM | 25 m | 4:15.00 |
Årg. 2005-2010 |
1 | 97 | Christensen Jeppe Bayer | 2005 | HERLEV | 0581AD | 25 m | 3:23.78 | |
2 | 414 | Hargreaves Ben | 2005 | BIRKERØD | 0597AA | 25 m | 3:28.82 | |
3 | 102 | Grønholm Marius | 2005 | HERLEV | 0525AF | 25 m | 3:35.00 | |
4 | 276 | Petersen Sean | 2006 | VI39 | 0625AA | 25 m | 3:35.00 | |
5 | 412 | Alexandersen Jonas Riff | 2005 | BIRKERØD | 0559AA | 25 m | 3:50.04 | |
6 | 309 | Brøndum Marius Lundsteen | 2005 | SØLLERØD | 0545AE | 25 m | 3:55.00 |
Oprettet af WinGrodan 1.23.02 | Udskriftsdato | 14 marts 2015 |
Licens til Sigma SwimBirkerød | Udskriftstidspunkt | 10:51 |
Løb 27, 100m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2001-2002 |
1 | 207 | Sperling Claudia | 2002 | LYNGBY | 0222AL | 25 m | 1:11.30 | |
2 | 402 | Petersson Katja | 2001 | A6 | 0134AA | 25 m | 1:14.11 | |
3 | 202 | Nielsen Katrine Brandt | 2002 | LYNGBY | 0284AE | 25 m | 1:15.37 | |
4 | 203 | Padborg Ida Gelineck | 2002 | LYNGBY | 0226AE | 25 m | 1:15.84 | |
5 | 5 | Hoff Julie Frisch | 2002 | HØRSHOLM | 0288AH | 25 m | 1:17.34 | |
6 | 128 | Møller Katharina N | 2001 | HERLEV | 0122AI | 25 m | 1:17.94 | |
7 | 195 | Hammershøj Cassandra | 2001 | LYNGBY | 0174AK | 25 m | 1:18.06 | |
8 | 181 | Nording-Grooss Sofie | 2001 | VÆRLØSE | 0138AP | 25 m | 1:21.84 | |
9 | 289 | Gjelstrup Sophie | 2002 | SØLLERØD | 0244AQ | 25 m | 1:22.89 | |
10 | 107 | Jensen Cecilie Berg | 2001 | HERLEV | 0154AQ | 25 m | 1:25.72 | |
11 | 110 | Jensen Stine | 2001 | HERLEV | 0192AV | 25 m | 1:28.78 | |
12 | 179 | Mundt Sille | 2002 | VÆRLØSE | 0294AP | 25 m | 1:32.49 | |
13 | 291 | Hansen Amalie Harplod | 2001 | SØLLERØD | 0104BC | 25 m | 1:34.90 | |
14 | 295 | Kulon Zofia | 2001 | SØLLERØD | 0132BC | 25 m | 1:42.30 | |
15 | 321 | Xu Louisa | 2001 | SØLLERØD | 0138BB | 25 m | 2:00.00 |
Årg. 2003-2004 |
1 | 44 | Rindshøj Mia | 2003 | GLADSAXE | 0306AC | 25 m | 1:12.35 | |
2 | 111 | Johansen Thea F. | 2003 | HERLEV | 0324AA | 25 m | 1:14.32 | |
3 | 407 | Schelde-Mollerup Lærke | 2003 | A6 | 0358AB | 25 m | 1:16.86 | |
4 | 46 | Rudbeck Terese Kjøller | 2003 | GLADSAXE | 0342AQ | 25 m | 1:18.25 | |
5 | 227 | Lund Maria | 2003 | BIRKERØD | 0334AH | 25 m | 1:18.34 | |
6 | 43 | Rasmussen Gro Grinda | 2003 | GLADSAXE | 0372AF | 25 m | 1:18.56 | |
7 | 39 | Hansen Frederikke Marie | 2003 | GLADSAXE | 0358AH | 25 m | 1:18.72 | |
8 | 265 | Veggerby Caroline | 2003 | VI39 | 0318AN | 25 m | 1:22.39 | |
9 | 145 | Frederiksen Therese Sand | 2003 | ALLERØD | 0374AT | 50 m | 1:25.00 | |
10 | 149 | Nygaard Cassandra G. | 2003 | ALLERØD | 0398AD | 25 m | 1:25.35 | |
11 | 176 | Lund-Scherbeck Sofie | 2003 | VÆRLØSE | 0398AJ | 25 m | 1:25.48 | |
12 | 226 | Lindemann Ingrid | 2003 | BIRKERØD | 0312AE | 25 m | 1:26.58 | |
13 | 228 | Nørby Camille | 2004 | BIRKERØD | 0498AE | 25 m | 1:26.77 | |
14 | 215 | Bergqvist Cornelia | 2003 | BIRKERØD | 0346AE | 25 m | 1:27.21 | |
15 | 152 | Rose Julie K | 2003 | ALLERØD | 0324AL | 25 m | 1:28.68 | |
16 | 220 | Fæster Karla Marie | 2004 | BIRKERØD | 0446AG | 25 m | 1:30.41 | |
17 | 297 | Nepper-Christensen Emilie | 2003 | SØLLERØD | 0372AU | 25 m | 1:30.54 | |
18 | 218 | Christensen Kajsa G. | 2004 | BIRKERØD | 0484AA | 25 m | 1:31.65 | |
19 | 47 | Schou Amalie | 2003 | GLADSAXE | 0394AC | 25 m | 1:32.47 | |
20 | 90 | Andersen Anja Xin | 2004 | HERLEV | 0444AD | 25 m | 1:34.08 | |
21 | 94 | Bierre Olivia | 2004 | HERLEV | 0466AR | 25 m | 1:37.95 | |
22 | 304 | Weiner Carla Lyhne | 2003 | SØLLERØD | 0318AU | 50 m | 1:38.32 | |
23 | 298 | Nørskov Anna | 2004 | SØLLERØD | 0414AO | 50 m | 1:40.21 | |
24 | 390 | Ekman Emma | 2004 | A6 | 0494AG | 25 m | 1:40.70 | |
25 | 288 | Drucker Pauline | 2004 | SØLLERØD | 0474AG | 50 m | 1:41.43 | |
26 | 164 | Borch Mikala Ravn | 2003 | VÆRLØSE | 0348AR | 25 m | 1:41.44 | |
27 | 187 | Østerbye Silja | 2003 | VÆRLØSE | 0346AP | 25 m | 1:42.23 | |
28 | 296 | Nellemann Laura | 2004 | SØLLERØD | 0464AO | 25 m | 1:43.16 | |
29 | 243 | Clausen Sarah Holm | 2004 | BIRKERØD | 0486AG | 25 m | 1:43.30 | |
30 | 391 | Henriksen Christine | 2003 | A6 | 0376AM | 25 m | 1:43.61 | |
31 | 116 | Kongsfelt Clara | 2003 | HERLEV | 0354AX | 25 m | 1:43.90 | |
32 | 109 | Jensen Laura Thorlund | 2004 | HERLEV | 0436AJ | 25 m | 1:45.99 | |
33 | 387 | Christensen Isabell | 2003 | A6 | 0382AN | 25 m | 1:46.59 | |
34 | 268 | Hartvig-Olsen Clara | 2004 | VI39 | 0402AP | 25 m | 1:50.62 | |
35 | 134 | Persson Sofie Sønderby | 2003 | HERLEV | 0332AQ | 25 m | 1:56.06 | |
36 | 307 | Bang Laura | 2004 | SØLLERØD | 0474AP | 25 m | 2:07.78 |
Årg. 2005-2010 |
1 | 124 | Madsen Amanda Da Silva B. | 2005 | HERLEV | 0554AB | 25 m | 1:37.50 | |
2 | 441 | Bang Caroline Mathilde | 2006 | ALLERØD | 0626AB | 25 m | 1:38.00 | |
3 | 440 | Autzen Mathilde Friis | 2005 | ALLERØD | 0514AG | 25 m | 1:39.28 | |
4 | 136 | Thomsen Josephine | 2005 | HERLEV | 0506AG | 25 m | 1:40.30 | |
5 | 244 | Haunsø Julie Kolind | 2005 | BIRKERØD | 0568AG | 25 m | 1:40.62 | |
6 | 249 | Olesen Astrid Rønn | 2005 | BIRKERØD | 0504AB | 25 m | 1:45.02 | |
7 | 250 | Porsdal Camilla | 2005 | BIRKERØD | 0592AB | 25 m | 1:45.32 | |
8 | 239 | Amstrup Nikoline R. | 2005 | BIRKERØD | 0594AE | 25 m | 1:45.63 | |
9 | 258 | Simmonds Sophie | 2005 | BIRKERØD | 0526AG | 25 m | 1:45.65 | |
10 | 251 | Porsdal Catrine | 2005 | BIRKERØD | 0536AA | 25 m | 1:48.96 | |
11 | 346 | Lange Nikoline Marie | 2005 | GLADSAXE | 0594AF | 25 m | 1:49.53 | |
12 | 247 | Nørby Selma | 2006 | BIRKERØD | 0608AB | 25 m | 1:50.14 | |
13 | 333 | Christiansen Andrea Elnif | 2005 | GLADSAXE | 0528AF | 25 m | 1:52.04 | |
14 | 359 | Ulrich-Jørgensen Ellen M. | 2005 | GLADSAXE | 0544AA | 25 m | 1:52.55 | |
15 | 257 | Simmonds Katherine Louise | 2005 | BIRKERØD | 0566AG | 25 m | 1:54.26 | |
16 | 425 | Gersby Julie | 2006 | ALLERØD | 0698AC | 25 m | 1:55.14 | |
17 | 433 | Mogensen Ida | 2006 | ALLERØD | 0676AC | 25 m | 1:59.00 | |
18 | 336 | Elmsted Sara | 2006 | GLADSAXE | 0622AC | 25 m | 2:00.64 | |
19 | 452 | Wissing Liva | 2006 | ALLERØD | 0642AC | 25 m | 2:02.00 | |
20 | 260 | Sømer Andrea Vorbeck | 2006 | BIRKERØD | 0664AC | 25 m | 2:02.72 | |
21 | 451 | Vedøe Andrea Lindberg | 2006 | ALLERØD | 0644AC | 25 m | 2:03.46 | |
22 | 347 | Løkkegaard Jasmine | 2006 | GLADSAXE | 0604AB | 25 m | 2:04.99 | |
23 | 351 | Rasmussen Kamma | 2006 | GLADSAXE | 50 m | 2:06.25 | ||
24 | 332 | Christensen Luna | 2005 | GLADSAXE | 0566AC | 50 m | 2:06.61 | |
25 | 343 | Jakobsen Frida Nue | 2005 | GLADSAXE | 50 m | 2:07.08 | ||
26 | 449 | Rud Cecilie | 2006 | ALLERØD | 0694AC | 25 m | 2:07.44 | |
27 | 173 | Larsen Esther Haudrum | 2005 | VÆRLØSE | 0574AK | 25 m | 2:07.61 | |
28 | 450 | Wanscher Asta Bundgaard | 2006 | ALLERØD | 0668AA | 25 m | 2:08.72 | |
29 | 335 | Dragieva Monika | 2006 | GLADSAXE | 25 m | 2:10.00 | ||
30 | 358 | Turell Melissa Sønderskov | 2005 | GLADSAXE | 25 m | 2:10.00 | ||
31 | 349 | Peters Silje Kristine V. | 2005 | GLADSAXE | 50 m | 2:10.10 | ||
32 | 442 | Boelt Agnete | 2006 | ALLERØD | 0652AD | 25 m | 2:10.58 | |
33 | 248 | Odgaard Karla | 2006 | BIRKERØD | 25 m | 2:15.00 | ||
34 | 357 | Truelsen Agnes Rygaard | 2005 | GLADSAXE | 50 m | 2:17.93 | ||
35 | 330 | Carstensen Victoria | 2006 | GLADSAXE | 0698AB | 25 m | 2:19.33 |
Oprettet af WinGrodan 1.23.02 | Udskriftsdato | 14 marts 2015 |
Licens til Sigma SwimBirkerød | Udskriftstidspunkt | 10:51 |
Løb 28, 100m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 1999-2000 |
1 | 200 | Mathiassen Jeppe | 2000 | LYNGBY | 0093AE | 25 m | 1:04.28 | |
2 | 196 | Hansen David Ajken | 1999 | LYNGBY | 9917AJ | 25 m | 1:06.00 | |
3 | 199 | Langkilde Kristoffer Buus | 1999 | LYNGBY | 9923AI | 25 m | 1:06.67 | |
4 | 206 | Sieben Lukas | 1999 | LYNGBY | 9999AF | 25 m | 1:13.00 | |
5 | 167 | Hammershøj Asbjørn | 2000 | VÆRLØSE | 0077AQ | 25 m | 1:15.25 |
Årg. 2001-2002 |
1 | 133 | Pedersen Nicklas Östman | 2002 | HERLEV | 0231AC | 25 m | 1:02.85 | |
2 | 189 | Broch William Textor | 2001 | LYNGBY | 0157AD | 25 m | 1:07.88 | |
3 | 37 | Grubert Alfred August | 2001 | GLADSAXE | 0197AI | 25 m | 1:08.15 | |
4 | 114 | Kenskov Laurits | 2001 | HERLEV | 0145AC | 25 m | 1:10.82 | |
5 | 1 | Andersen Magnus Bækgaard | 2001 | HØRSHOLM | 0101AF | 50 m | 1:10.83 | |
6 | 230 | Petersen Ulrik Blach | 2001 | BIRKERØD | 0177AC | 25 m | 1:11.49 | |
7 | 302 | Solok Valdemar | 2001 | SØLLERØD | 0107AP | 25 m | 1:12.71 | |
8 | 306 | Wiskum Mark | 2001 | SØLLERØD | 0123AI | 25 m | 1:13.74 | |
9 | 141 | Bornemann Frederik | 2001 | ALLERØD | 0163AH | 25 m | 1:14.01 | |
10 | 35 | Crone Christian | 2001 | GLADSAXE | 0147AB | 25 m | 1:14.74 | |
11 | 100 | Eskjær-Køppen Peter | 2002 | HERLEV | 0203AD | 25 m | 1:15.01 | |
12 | 386 | Bojesen Frederik | 2002 | A6 | 0281AB | 25 m | 1:15.23 | |
13 | 219 | Døssing Emil Kildahl | 2002 | BIRKERØD | 0273AC | 25 m | 1:15.47 | |
14 | 182 | Persson Mathias | 2001 | VÆRLØSE | 0107AM | 25 m | 1:18.40 | |
15 | 214 | Alexandersen Mathias Riff | 2001 | BIRKERØD | 0131AD | 25 m | 1:19.05 | |
16 | 93 | Benli Adar | 2001 | HERLEV | 0143AR | 25 m | 1:19.61 | |
17 | 224 | Ibsen Mikkel Eg | 2002 | BIRKERØD | 0221AD | 25 m | 1:20.22 | |
18 | 232 | Skytte Victor Arendt | 2002 | BIRKERØD | 0255AF | 25 m | 1:20.25 | |
19 | 156 | Taylor Nicklas | 2002 | ALLERØD | 0295AA | 25 m | 1:26.25 | |
20 | 300 | Rosholm Janus | 2002 | SØLLERØD | 0275AQ | 25 m | 1:26.33 | |
21 | 126 | Misimi Altin | 2002 | HERLEV | 0231AQ | 25 m | 1:27.24 | |
22 | 6 | Hove Christoffer | 2002 | HØRSHOLM | 0241AD | 25 m | 1:28.21 | |
23 | 7 | Jørgensen Daniel Kjær | 2001 | HØRSHOLM | 0199AN | 25 m | 1:31.41 | |
24 | 48 | Sekhon Rahul Singh | 2001 | GLADSAXE | 0133AI | 25 m | 1:36.81 | |
25 | 186 | Zhy Lindy | 2002 | VÆRLØSE | 0227AN | 25 m | 1:52.80 | |
26 | 101 | Folkmann Tobias | 2002 | HERLEV | 25 m | 1:53.92 | ||
27 | 106 | Jelshøj Mathias | 2001 | HERLEV | 0127AR | 50 m | 1:56.81 |
Årg. 2003-2004 |
1 | 445 | Christensen Lucas Emil | 2003 | ALLERØD | 0349AC | 25 m | 1:22.27 | |
2 | 292 | Juul Asger Hugo | 2003 | SØLLERØD | 0339AB | 50 m | 1:22.37 | |
3 | 253 | Rekling Christoffer | 2003 | BIRKERØD | 0363AE | 25 m | 1:23.13 | |
4 | 342 | Hiort Marcus | 2003 | GLADSAXE | 0307AH | 25 m | 1:26.09 | |
5 | 409 | Therkelsen Nicolai | 2003 | A6 | 0337AG | 25 m | 1:27.12 | |
6 | 429 | Legaard Jakob | 2003 | ALLERØD | 0317AC | 25 m | 1:27.22 | |
7 | 262 | Vergereau Alexander | 2004 | BIRKERØD | 0447AA | 25 m | 1:28.54 | |
8 | 120 | Li Erik | 2003 | HERLEV | 0391AF | 25 m | 1:28.65 | |
9 | 444 | Busse Malde Tesch | 2003 | ALLERØD | 0329AC | 25 m | 1:31.40 | |
10 | 99 | Elmedyb Gabriel | 2004 | HERLEV | 0485AG | 25 m | 1:32.16 | |
11 | 294 | Kristensen William | 2003 | SØLLERØD | 0319AM | 25 m | 1:34.92 | |
12 | 246 | Jensen Oscar | 2003 | BIRKERØD | 0317AE | 25 m | 1:34.93 | |
13 | 252 | Qvist Valdemar Witt | 2003 | BIRKERØD | 0395AC | 25 m | 1:34.94 | |
14 | 127 | Moffett Kristian | 2003 | HERLEV | 0339AA | 25 m | 1:37.29 | |
15 | 104 | Holm Peter | 2003 | HERLEV | 0393AF | 25 m | 1:40.46 | |
16 | 275 | Munkholm Matias | 2004 | VI39 | 0435AB | 25 m | 1:42.11 | |
17 | 185 | Winther Elias | 2003 | VÆRLØSE | 0343AN | 25 m | 1:44.59 | |
18 | 242 | Boyer Oscar | 2004 | BIRKERØD | 0429AD | 25 m | 1:45.34 | |
19 | 166 | Duncan William Schützsack | 2003 | VÆRLØSE | 0323AO | 25 m | 1:50.01 | |
20 | 163 | Borch Magnus Ravn | 2003 | VÆRLØSE | 0335AO | 25 m | 1:50.78 | |
21 | 355 | Stricker William S. de | 2003 | GLADSAXE | 0321AD | 25 m | 1:50.94 | |
22 | 308 | Birch Julian | 2004 | SØLLERØD | 0489AJ | 25 m | 1:51.70 | |
23 | 340 | Fogh Magnus Eg | 2003 | GLADSAXE | 0349AD | 50 m | 1:52.17 | |
24 | 353 | Rørbo Gustav Reginsson | 2003 | GLADSAXE | 0391AE | 25 m | 1:53.05 | |
25 | 331 | Christensen Jonas Reimer | 2003 | GLADSAXE | 0319AD | 25 m | 1:54.91 | |
26 | 326 | Aarestrup Zilas | 2003 | GLADSAXE | 0385AG | 50 m | 1:55.10 | |
27 | 254 | Rosenbohm Asbjørn | 2004 | BIRKERØD | 0405AB | 25 m | 1:55.46 | |
28 | 240 | Arfelt Villads | 2004 | BIRKERØD | 0417AL | 25 m | 1:57.38 | |
29 | 328 | Breinholt Emil | 2003 | GLADSAXE | 0311AE | 25 m | 1:58.44 | |
30 | 352 | Roepstorff Christoffer | 2003 | GLADSAXE | 0379AK | 25 m | 2:00.00 | |
31 | 443 | Bornemann Victor | 2004 | ALLERØD | 0489AD | 25 m | 2:02.01 | |
32 | 354 | Schmidt William Munch | 2003 | GLADSAXE | 0357AJ | 25 m | 2:02.49 | |
33 | 259 | Steendal Cornelius Lund | 2004 | BIRKERØD | 0451AK | 25 m | 2:05.00 | |
34 | 312 | Ehlers Mathias | 2003 | SØLLERØD | 0389AM | 25 m | 2:15.00 | |
35 | 329 | Buch-Hansen Mathias B. | 2003 | GLADSAXE | 25 m | 2:17.63 | ||
36 | 344 | Jensen Lucas Møller | 2003 | GLADSAXE | 25 m | 2:19.25 |
Årg. 2005-2010 |
1 | 414 | Hargreaves Ben | 2005 | BIRKERØD | 0597AA | 25 m | 1:42.40 | |
2 | 416 | Jørgensen Thomas | 2005 | BIRKERØD | 0543AB | 25 m | 1:43.41 | |
3 | 276 | Petersen Sean | 2006 | VI39 | 0625AA | 25 m | 1:44.92 | |
4 | 421 | Rosengaard Tobias | 2005 | BIRKERØD | 0511AB | 25 m | 1:46.26 | |
5 | 278 | Rendlev Sebastian | 2005 | VI39 | 0547AB | 25 m | 1:46.61 | |
6 | 418 | Paulsen Mathias Dalhøj | 2006 | BIRKERØD | 0613AA | 25 m | 1:47.77 | |
7 | 129 | Møller Theodor | 2005 | HERLEV | 0533AA | 50 m | 1:48.75 | |
8 | 420 | Pedersen Sebastian | 2005 | BIRKERØD | 0547AA | 25 m | 1:48.96 | |
9 | 417 | Lassen Oliver | 2005 | BIRKERØD | 25 m | 1:50.00 | ||
10 | 98 | Elmedyb Elias | 2006 | HERLEV | 0601AC | 25 m | 1:53.26 | |
11 | 412 | Alexandersen Jonas Riff | 2005 | BIRKERØD | 0559AA | 25 m | 1:53.26 | |
12 | 413 | Christofferse Joakim Krog | 2005 | BIRKERØD | 0561AD | 25 m | 1:54.90 | |
13 | 423 | Zachariasen Frej | 2005 | BIRKERØD | 0513AC | 25 m | 1:56.28 | |
14 | 314 | Halken Alexander | 2005 | SØLLERØD | 0583AE | 25 m | 2:00.00 | |
15 | 102 | Grønholm Marius | 2005 | HERLEV | 0525AF | 25 m | 2:07.98 | |
16 | 415 | Heunicke Aksel | 2005 | BIRKERØD | 0531AD | 25 m | 2:09.21 |
Oprettet af WinGrodan 1.23.02 | Udskriftsdato | 14 marts 2015 |
Licens til Sigma SwimBirkerød | Udskriftstidspunkt | 10:51 |
Løb 29, 200m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2001-2002 |
1 | 188 | Biltoft-Jensen Nikoline | 2001 | LYNGBY | 0166AM | 25 m | 2:47.07 | |
2 | 2 | Fiedler Anna | 2001 | HØRSHOLM | 0198AN | 50 m | 2:51.47 | |
3 | 128 | Møller Katharina N | 2001 | HERLEV | 0122AI | 25 m | 2:54.89 | |
4 | 137 | Weeber Sofie Boesgaard | 2002 | HERLEV | 0278AK | 25 m | 3:04.52 | |
5 | 289 | Gjelstrup Sophie | 2002 | SØLLERØD | 0244AQ | 25 m | 3:17.84 | |
6 | 110 | Jensen Stine | 2001 | HERLEV | 0192AV | 25 m | 3:51.15 | |
7 | 291 | Hansen Amalie Harplod | 2001 | SØLLERØD | 0104BC | 25 m | 4:00.00 |
Årg. 2003-2004 |
1 | 393 | Jensen Pernille Elm | 2003 | A6 | 0302AI | 25 m | 2:59.94 | |
2 | 221 | Heunicke Esther Marie | 2003 | BIRKERØD | 0344AE | 25 m | 3:09.26 | |
3 | 38 | Grubert Esther Else | 2003 | GLADSAXE | 0374AG | 25 m | 3:12.52 | |
4 | 145 | Frederiksen Therese Sand | 2003 | ALLERØD | 0374AT | 25 m | 3:15.00 | |
5 | 47 | Schou Amalie | 2003 | GLADSAXE | 0394AC | 25 m | 3:18.85 | |
6 | 293 | Kehlet Mathilde | 2003 | SØLLERØD | 0346AO | 25 m | 3:20.10 | |
7 | 43 | Rasmussen Gro Grinda | 2003 | GLADSAXE | 0372AF | 25 m | 3:28.41 | |
8 | 401 | Olsen Luna Emilie | 2003 | A6 | 0312AC | 25 m | 3:30.00 | |
9 | 177 | Marloth Johanne Brown | 2003 | VÆRLØSE | 0396AJ | 25 m | 3:32.61 | |
10 | 147 | Jonas Asta Rygaard | 2003 | ALLERØD | 0378AV | 25 m | 3:33.51 | |
11 | 225 | Johansen Esmeralda | 2004 | BIRKERØD | 0482AB | 25 m | 3:33.93 | |
12 | 266 | Blond Lærke | 2003 | VI39 | 0362AW | 25 m | 3:41.67 | |
13 | 45 | Rolin Kaya | 2003 | GLADSAXE | 0316AC | 25 m | 3:44.14 | |
14 | 149 | Nygaard Cassandra G. | 2003 | ALLERØD | 0398AD | 25 m | 3:45.00 | |
15 | 288 | Drucker Pauline | 2004 | SØLLERØD | 0474AG | 25 m | 3:53.92 | |
16 | 109 | Jensen Laura Thorlund | 2004 | HERLEV | 0436AJ | 25 m | 3:54.13 | |
17 | 135 | Rosenkilde Olivia | 2004 | HERLEV | 0442AQ | 25 m | 3:55.00 | |
18 | 296 | Nellemann Laura | 2004 | SØLLERØD | 0464AO | 25 m | 3:55.00 | |
19 | 216 | Bonefeld Katrine | 2004 | BIRKERØD | 0456AA | 25 m | 3:55.20 | |
20 | 304 | Weiner Carla Lyhne | 2003 | SØLLERØD | 0318AU | 25 m | 4:00.00 | |
21 | 387 | Christensen Isabell | 2003 | A6 | 0382AN | 25 m | 4:00.00 | |
22 | 396 | Jung Mathilda Hyldal | 2004 | A6 | 0414AM | 25 m | 4:00.00 | |
23 | 397 | Lillebæk Isabel | 2004 | A6 | 25 m | 4:00.00 | ||
24 | 131 | Oest Ida | 2003 | HERLEV | 0386AS | 25 m | 4:10.00 | |
25 | 140 | Andersen Signe Krag | 2004 | ALLERØD | 0434AP | 25 m | 4:20.00 | |
26 | 307 | Bang Laura | 2004 | SØLLERØD | 0474AP | 25 m | 4:20.00 |
Årg. 2005-2010 |
1 | 249 | Olesen Astrid Rønn | 2005 | BIRKERØD | 0504AB | 25 m | 4:05.00 | |
2 | 317 | Platzer Ida Marie | 2005 | SØLLERØD | 0572AC | 25 m | 4:30.00 | |
3 | 448 | Rose Line Krog | 2006 | ALLERØD | 0606AC | 25 m | 4:58.00 |
Oprettet af WinGrodan 1.23.02 | Udskriftsdato | 14 marts 2015 |
Licens til Sigma SwimBirkerød | Udskriftstidspunkt | 10:51 |
Løb 30, 200m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 1999-2000 |
1 | 208 | Sørensen Johan Feld | 1999 | LYNGBY | 9979AJ | 25 m | 2:47.82 | |
2 | 201 | Mogensen Anders Blix | 2000 | LYNGBY | 0045AG | 25 m | 2:54.09 | |
3 | 178 | Milsgaard Andreas Cheng | 2000 | VÆRLØSE | 0025AN | 25 m | 3:18.16 |
Årg. 2001-2002 |
1 | 3 | Hartvig Asger | 2002 | HØRSHOLM | 0277AB | 25 m | 2:50.84 | |
2 | 398 | Lindgren Oliver | 2001 | A6 | 0101AB | 25 m | 2:58.00 | |
3 | 139 | Wiuff Nicolai | 2002 | HERLEV | 0243AB | 25 m | 3:01.64 | |
4 | 4 | Haugbølle Martin Vennick | 2001 | HØRSHOLM | 0155AE | 25 m | 3:02.07 | |
5 | 399 | Madsen Alexander Skarby | 2001 | A6 | 0183AD | 25 m | 3:11.90 | |
6 | 49 | Vårdal Oskar | 2001 | GLADSAXE | 0135AL | 25 m | 3:12.19 | |
7 | 35 | Crone Christian | 2001 | GLADSAXE | 0147AB | 25 m | 3:13.38 | |
8 | 303 | Toft Karl Gustav B. | 2002 | SØLLERØD | 0299AP | 25 m | 3:15.94 | |
9 | 48 | Sekhon Rahul Singh | 2001 | GLADSAXE | 0133AI | 25 m | 3:24.13 | |
10 | 305 | Weiss Christoffer | 2002 | SØLLERØD | 0273AE | 25 m | 3:24.33 | |
11 | 183 | Sundwall Tobias | 2001 | VÆRLØSE | 0159AJ | 25 m | 3:24.88 | |
12 | 157 | Wanscher Marius | 2002 | ALLERØD | 0293AM | 25 m | 3:37.65 | |
13 | 172 | Jøns Lucas | 2002 | VÆRLØSE | 0205AO | 25 m | 3:41.25 | |
14 | 175 | Lund Niels Peter | 2002 | VÆRLØSE | 0213AO | 25 m | 3:45.00 | |
15 | 170 | Hyldal Andreas Bank | 2002 | VÆRLØSE | 0235AO | 25 m | 3:47.79 | |
16 | 300 | Rosholm Janus | 2002 | SØLLERØD | 0275AQ | 25 m | 3:50.00 |
Årg. 2003-2004 |
1 | 271 | Ghizzaui Mohammed | 2003 | VI39 | 0371AG | 25 m | 3:10.19 | |
2 | 274 | Hansen Mikkel | 2003 | VI39 | 0301AJ | 25 m | 3:25.13 | |
3 | 272 | Jørgensen Mikkel | 2003 | VI39 | 0365AE | 25 m | 3:25.31 | |
4 | 287 | Albertsen Max | 2003 | SØLLERØD | 0333AJ | 25 m | 3:32.64 | |
5 | 91 | Beiter Gustav Bendix | 2003 | HERLEV | 0321AB | 25 m | 3:39.09 | |
6 | 428 | Larsen Daniel Garne | 2003 | ALLERØD | 0373AA | 25 m | 3:42.15 | |
7 | 256 | Røgind Christian | 2004 | BIRKERØD | 0457AA | 25 m | 4:05.00 | |
8 | 275 | Munkholm Matias | 2004 | VI39 | 0435AB | 25 m | 4:06.90 | |
9 | 434 | Naver Mads | 2004 | ALLERØD | 0405AH | 25 m | 4:09.16 | |
10 | 334 | Christiansen Oscar F. | 2003 | GLADSAXE | 0339AH | 25 m | 4:19.46 | |
11 | 446 | Dragenberg Tobias Brandt | 2004 | ALLERØD | 0409AJ | 25 m | 4:20.00 | |
12 | 185 | Winther Elias | 2003 | VÆRLØSE | 0343AN | 25 m | 4:20.02 | |
13 | 439 | Agerskov William Leander | 2004 | ALLERØD | 0411AK | 25 m | 4:24.96 | |
14 | 241 | Beck Jonathan | 2004 | BIRKERØD | 0497AA | 25 m | 4:26.54 |
Årg. 2005-2010 |
1 | 416 | Jørgensen Thomas | 2005 | BIRKERØD | 0543AB | 25 m | 4:04.28 | |
2 | 420 | Pedersen Sebastian | 2005 | BIRKERØD | 0547AA | 25 m | 4:04.59 | |
3 | 314 | Halken Alexander | 2005 | SØLLERØD | 0583AE | 25 m | 4:15.00 | |
4 | 421 | Rosengaard Tobias | 2005 | BIRKERØD | 0511AB | 25 m | 4:20.00 | |
5 | 129 | Møller Theodor | 2005 | HERLEV | 0533AA | 25 m | 4:30.50 | |
6 | 422 | Tullberg Magnus | 2005 | BIRKERØD | 0593AD | 25 m | 4:40.00 | |
7 | 415 | Heunicke Aksel | 2005 | BIRKERØD | 0531AD | 25 m | 4:40.63 |
Oprettet af WinGrodan 1.23.02 | Udskriftsdato | 14 marts 2015 |
Licens til Sigma SwimBirkerød | Udskriftstidspunkt | 10:51 |
Løb 31, 100m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2001-2002 |
1 | 198 | Jacobsen Maria Borre | 2001 | LYNGBY | 0166AR | 25 m | 1:12.03 | |
2 | 408 | Terp Rebecca Hauerberg | 2001 | A6 | 0164AP | 25 m | 1:15.41 | |
3 | 5 | Hoff Julie Frisch | 2002 | HØRSHOLM | 0288AH | 25 m | 1:17.75 | |
4 | 107 | Jensen Cecilie Berg | 2001 | HERLEV | 0154AQ | 25 m | 1:21.51 | |
5 | 190 | Christi Louise Engelhardt | 2001 | LYNGBY | 0138AR | 25 m | 1:22.46 | |
6 | 209 | Vølund Olivia Olivarius | 2002 | LYNGBY | 0278AD | 25 m | 1:23.27 | |
7 | 207 | Sperling Claudia | 2002 | LYNGBY | 0222AL | 25 m | 1:24.08 | |
8 | 8 | Meyer Caroline | 2002 | HØRSHOLM | 0238AE | 25 m | 1:35.62 | |
9 | 9 | Slotved Sofie | 2002 | HØRSHOLM | 0282AE | 25 m | 1:37.22 | |
10 | 291 | Hansen Amalie Harplod | 2001 | SØLLERØD | 0104BC | 25 m | 2:00.00 | |
11 | 295 | Kulon Zofia | 2001 | SØLLERØD | 0132BC | 25 m | 2:00.00 |
Årg. 2003-2004 |
1 | 44 | Rindshøj Mia | 2003 | GLADSAXE | 0306AC | 25 m | 1:16.15 | |
2 | 111 | Johansen Thea F. | 2003 | HERLEV | 0324AA | 50 m | 1:16.90 | |
3 | 395 | Johansen Liva B. | 2003 | A6 | 0306AA | 50 m | 1:28.93 | |
4 | 297 | Nepper-Christensen Emilie | 2003 | SØLLERØD | 0372AU | 25 m | 1:30.71 | |
5 | 39 | Hansen Frederikke Marie | 2003 | GLADSAXE | 0358AH | 25 m | 1:37.25 | |
6 | 301 | Sangild Rebecca | 2003 | SØLLERØD | 0344AL | 25 m | 1:41.57 | |
7 | 147 | Jonas Asta Rygaard | 2003 | ALLERØD | 0378AV | 25 m | 1:41.92 | |
8 | 288 | Drucker Pauline | 2004 | SØLLERØD | 0474AG | 25 m | 1:45.00 | |
9 | 164 | Borch Mikala Ravn | 2003 | VÆRLØSE | 0348AR | 25 m | 1:45.85 | |
10 | 293 | Kehlet Mathilde | 2003 | SØLLERØD | 0346AO | 25 m | 1:47.87 | |
11 | 268 | Hartvig-Olsen Clara | 2004 | VI39 | 0402AP | 25 m | 1:49.29 | |
12 | 298 | Nørskov Anna | 2004 | SØLLERØD | 0414AO | 25 m | 1:50.00 | |
13 | 304 | Weiner Carla Lyhne | 2003 | SØLLERØD | 0318AU | 25 m | 1:50.00 | |
14 | 130 | Nygaard Emmanuella | 2003 | HERLEV | 0392AV | 25 m | 1:50.03 | |
15 | 45 | Rolin Kaya | 2003 | GLADSAXE | 0316AC | 25 m | 1:52.49 | |
16 | 154 | Stoltz Emma | 2004 | ALLERØD | 0448AE | 25 m | 2:06.76 |
Årg. 2005-2010 |
1 | 267 | Hansen Liva Lund | 2005 | VI39 | 0542AE | 25 m | 1:36.94 | |
2 | 441 | Bang Caroline Mathilde | 2006 | ALLERØD | 0626AB | 25 m | 1:50.00 | |
3 | 346 | Lange Nikoline Marie | 2005 | GLADSAXE | 0594AF | 25 m | 2:15.00 | |
4 | 359 | Ulrich-Jørgensen Ellen M. | 2005 | GLADSAXE | 0544AA | 25 m | 2:15.00 | |
5 | 332 | Christensen Luna | 2005 | GLADSAXE | 0566AC | 25 m | 2:27.39 |
Oprettet af WinGrodan 1.23.02 | Udskriftsdato | 14 marts 2015 |
Licens til Sigma SwimBirkerød | Udskriftstidspunkt | 10:51 |
Løb 32, 100m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 1999-2000 |
1 | 406 | Rasmussen Mads Tornow | 2000 | A6 | 0073AD | 25 m | 1:02.41 | |
2 | 199 | Langkilde Kristoffer Buus | 1999 | LYNGBY | 9923AI | 25 m | 1:07.86 | |
3 | 206 | Sieben Lukas | 1999 | LYNGBY | 9999AF | 25 m | 1:08.50 | |
4 | 200 | Mathiassen Jeppe | 2000 | LYNGBY | 0093AE | 25 m | 1:09.11 | |
5 | 117 | Krarup Villads | 2000 | HERLEV | 0015AE | 25 m | 1:12.38 |
Årg. 2001-2002 |
1 | 193 | Ellegaard Arthur Dalén | 2001 | LYNGBY | 0197AE | 25 m | 1:02.94 | |
2 | 133 | Pedersen Nicklas Östman | 2002 | HERLEV | 0231AC | 25 m | 1:04.87 | |
3 | 34 | Christoffersen William | 2001 | GLADSAXE | 0147AF | 25 m | 1:06.39 | |
4 | 92 | Beiter Victor Bendix | 2001 | HERLEV | 0113AG | 25 m | 1:07.80 | |
5 | 1 | Andersen Magnus Bækgaard | 2001 | HØRSHOLM | 0101AF | 25 m | 1:08.00 | |
6 | 114 | Kenskov Laurits | 2001 | HERLEV | 0145AC | 25 m | 1:11.19 | |
7 | 138 | Vittrup Carl Peter | 2001 | HERLEV | 0139AA | 25 m | 1:13.35 | |
8 | 386 | Bojesen Frederik | 2002 | A6 | 0281AB | 25 m | 1:13.89 | |
9 | 231 | Røgind Frederik | 2001 | BIRKERØD | 0127AG | 25 m | 1:13.98 | |
10 | 37 | Grubert Alfred August | 2001 | GLADSAXE | 0197AI | 25 m | 1:15.04 | |
11 | 230 | Petersen Ulrik Blach | 2001 | BIRKERØD | 0177AC | 25 m | 1:15.61 | |
12 | 305 | Weiss Christoffer | 2002 | SØLLERØD | 0273AE | 25 m | 1:16.34 | |
13 | 148 | Nielsen Rasmus | 2001 | ALLERØD | 0193AC | 50 m | 1:17.71 | |
14 | 222 | Holm Mathias | 2001 | BIRKERØD | 0165AF | 25 m | 1:18.88 | |
15 | 146 | Hansen Jannick | 2001 | ALLERØD | 0117AD | 25 m | 1:20.60 | |
16 | 299 | Nørskov Mathias | 2001 | SØLLERØD | 0145AN | 25 m | 1:21.62 | |
17 | 411 | Østergaard Morten | 2002 | A6 | 0209AC | 25 m | 1:24.34 | |
18 | 155 | Svane Nicholas | 2002 | ALLERØD | 0213AF | 25 m | 1:40.82 | |
19 | 162 | Borch Alexander Ravn | 2001 | VÆRLØSE | 0151AN | 25 m | 1:44.85 | |
20 | 101 | Folkmann Tobias | 2002 | HERLEV | 25 m | 2:10.03 |
Årg. 2003-2004 |
1 | 273 | Køhn Joakim | 2003 | VI39 | 0375AE | 25 m | 1:18.56 | |
2 | 445 | Christensen Lucas Emil | 2003 | ALLERØD | 0349AC | 25 m | 1:25.60 | |
3 | 120 | Li Erik | 2003 | HERLEV | 0391AF | 25 m | 1:26.83 | |
4 | 253 | Rekling Christoffer | 2003 | BIRKERØD | 0363AE | 25 m | 1:28.39 | |
5 | 277 | Rasmussen Sebastian | 2003 | VI39 | 0343AE | 25 m | 1:29.10 | |
6 | 121 | Lindgaard Mathias | 2004 | HERLEV | 0467AA | 25 m | 1:38.75 | |
7 | 315 | Høgenhaug Thomas | 2003 | SØLLERØD | 0391AG | 25 m | 1:38.97 | |
8 | 287 | Albertsen Max | 2003 | SØLLERØD | 0333AJ | 25 m | 1:40.99 | |
9 | 342 | Hiort Marcus | 2003 | GLADSAXE | 0307AH | 25 m | 1:44.19 | |
10 | 294 | Kristensen William | 2003 | SØLLERØD | 0319AM | 25 m | 1:49.00 | |
11 | 340 | Fogh Magnus Eg | 2003 | GLADSAXE | 0349AD | 25 m | 2:03.26 | |
12 | 327 | Bred Noah | 2003 | GLADSAXE | 0399AE | 25 m | 2:05.00 | |
13 | 331 | Christensen Jonas Reimer | 2003 | GLADSAXE | 0319AD | 25 m | 2:15.00 | |
14 | 355 | Stricker William S. de | 2003 | GLADSAXE | 0321AD | 25 m | 2:27.40 | |
15 | 354 | Schmidt William Munch | 2003 | GLADSAXE | 0357AJ | 25 m | 2:39.57 |
Årg. 2005-2010 |
1 | 278 | Rendlev Sebastian | 2005 | VI39 | 0547AB | 25 m | 1:45.25 | |
2 | 419 | Pedersen Nicolaj | 2005 | BIRKERØD | 0537AA | 25 m | 2:01.01 | |
3 | 309 | Brøndum Marius Lundsteen | 2005 | SØLLERØD | 0545AE | 25 m | 2:15.00 | |
4 | 418 | Paulsen Mathias Dalhøj | 2006 | BIRKERØD | 0613AA | 25 m | 3:00.00 |
Oprettet af WinGrodan 1.23.02 | Udskriftsdato | 14 marts 2015 |
Licens til Sigma SwimBirkerød | Udskriftstidspunkt | 10:51 |
Løb 33, 200m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2001-2002 |
1 | 402 | Petersson Katja | 2001 | A6 | 0134AA | 25 m | 2:36.64 | |
2 | 394 | Johansen Cæcilie Buchholt | 2001 | A6 | 0152AB | 25 m | 2:37.93 | |
3 | 128 | Møller Katharina N | 2001 | HERLEV | 0122AI | 50 m | 2:48.83 | |
4 | 137 | Weeber Sofie Boesgaard | 2002 | HERLEV | 0278AK | 25 m | 2:57.87 | |
5 | 289 | Gjelstrup Sophie | 2002 | SØLLERØD | 0244AQ | 25 m | 3:04.61 | |
6 | 184 | Vibskov Sarah Caroline | 2002 | VÆRLØSE | 0228AQ | 25 m | 3:05.35 | |
7 | 295 | Kulon Zofia | 2001 | SØLLERØD | 0132BC | 25 m | 3:30.00 | |
8 | 321 | Xu Louisa | 2001 | SØLLERØD | 0138BB | 25 m | 4:00.00 |
Årg. 2003-2004 |
1 | 46 | Rudbeck Terese Kjøller | 2003 | GLADSAXE | 0342AQ | 25 m | 2:52.18 | |
2 | 407 | Schelde-Mollerup Lærke | 2003 | A6 | 0358AB | 50 m | 2:54.14 | |
3 | 38 | Grubert Esther Else | 2003 | GLADSAXE | 0374AG | 25 m | 2:57.30 | |
4 | 152 | Rose Julie K | 2003 | ALLERØD | 0324AL | 25 m | 3:00.00 | |
5 | 39 | Hansen Frederikke Marie | 2003 | GLADSAXE | 0358AH | 25 m | 3:00.71 | |
6 | 265 | Veggerby Caroline | 2003 | VI39 | 0318AN | 25 m | 3:06.39 | |
7 | 227 | Lund Maria | 2003 | BIRKERØD | 0334AH | 25 m | 3:07.02 | |
8 | 228 | Nørby Camille | 2004 | BIRKERØD | 0498AE | 25 m | 3:08.47 | |
9 | 153 | Schrøder Caroline Buhl | 2003 | ALLERØD | 0314AB | 25 m | 3:08.84 | |
10 | 226 | Lindemann Ingrid | 2003 | BIRKERØD | 0312AE | 50 m | 3:09.36 | |
11 | 47 | Schou Amalie | 2003 | GLADSAXE | 0394AC | 25 m | 3:10.49 | |
12 | 215 | Bergqvist Cornelia | 2003 | BIRKERØD | 0346AE | 50 m | 3:12.51 | |
13 | 388 | Dahl Louise | 2003 | A6 | 0362AN | 25 m | 3:13.81 | |
14 | 217 | Boutrup Laura | 2003 | BIRKERØD | 0302AB | 25 m | 3:15.82 | |
15 | 176 | Lund-Scherbeck Sofie | 2003 | VÆRLØSE | 0398AJ | 25 m | 3:16.00 | |
16 | 301 | Sangild Rebecca | 2003 | SØLLERØD | 0344AL | 25 m | 3:20.86 | |
17 | 293 | Kehlet Mathilde | 2003 | SØLLERØD | 0346AO | 25 m | 3:21.24 | |
18 | 154 | Stoltz Emma | 2004 | ALLERØD | 0448AE | 25 m | 3:24.13 | |
19 | 218 | Christensen Kajsa G. | 2004 | BIRKERØD | 0484AA | 25 m | 3:26.07 | |
20 | 220 | Fæster Karla Marie | 2004 | BIRKERØD | 0446AG | 25 m | 3:28.00 | |
21 | 391 | Henriksen Christine | 2003 | A6 | 0376AM | 25 m | 3:29.57 | |
22 | 296 | Nellemann Laura | 2004 | SØLLERØD | 0464AO | 25 m | 3:35.00 | |
23 | 397 | Lillebæk Isabel | 2004 | A6 | 25 m | 3:35.20 | ||
24 | 90 | Andersen Anja Xin | 2004 | HERLEV | 0444AD | 25 m | 3:35.23 | |
25 | 116 | Kongsfelt Clara | 2003 | HERLEV | 0354AX | 25 m | 3:40.03 | |
26 | 266 | Blond Lærke | 2003 | VI39 | 0362AW | 25 m | 3:43.04 | |
27 | 140 | Andersen Signe Krag | 2004 | ALLERØD | 0434AP | 25 m | 3:45.00 | |
28 | 288 | Drucker Pauline | 2004 | SØLLERØD | 0474AG | 25 m | 3:45.86 | |
29 | 187 | Østerbye Silja | 2003 | VÆRLØSE | 0346AP | 25 m | 3:47.00 | |
30 | 225 | Johansen Esmeralda | 2004 | BIRKERØD | 0482AB | 50 m | 3:48.45 | |
31 | 131 | Oest Ida | 2003 | HERLEV | 0386AS | 25 m | 3:50.00 | |
32 | 94 | Bierre Olivia | 2004 | HERLEV | 0466AR | 50 m | 4:02.31 |
Årg. 2005-2010 |
1 | 136 | Thomsen Josephine | 2005 | HERLEV | 0506AG | 25 m | 3:45.03 | |
2 | 124 | Madsen Amanda Da Silva B. | 2005 | HERLEV | 0554AB | 25 m | 3:50.00 | |
3 | 257 | Simmonds Katherine Louise | 2005 | BIRKERØD | 0566AG | 25 m | 3:55.00 | |
4 | 317 | Platzer Ida Marie | 2005 | SØLLERØD | 0572AC | 25 m | 4:30.00 | |
5 | 449 | Rud Cecilie | 2006 | ALLERØD | 0694AC | 25 m | 4:39.00 | |
6 | 433 | Mogensen Ida | 2006 | ALLERØD | 0676AC | 25 m | 4:40.00 | |
7 | 440 | Autzen Mathilde Friis | 2005 | ALLERØD | 0514AG | 25 m | 4:40.84 |
Oprettet af WinGrodan 1.23.02 | Udskriftsdato | 14 marts 2015 |
Licens til Sigma SwimBirkerød | Udskriftstidspunkt | 10:51 |
Løb 34, 200m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 1999-2000 |
1 | 406 | Rasmussen Mads Tornow | 2000 | A6 | 0073AD | 25 m | 2:22.69 | |
2 | 115 | Kiss Christoffer | 1999 | HERLEV | 9935AJ | 25 m | 2:22.74 | |
3 | 197 | Hansen Simon Ajken | 1999 | LYNGBY | 9905AK | 25 m | 2:27.78 | |
4 | 194 | Frydensberg Gustav | 1999 | LYNGBY | 9911AJ | 25 m | 2:30.65 |
Årg. 2001-2002 |
1 | 193 | Ellegaard Arthur Dalén | 2001 | LYNGBY | 0197AE | 25 m | 2:16.59 | |
2 | 92 | Beiter Victor Bendix | 2001 | HERLEV | 0113AG | 25 m | 2:20.18 | |
3 | 123 | Lund Felix | 2001 | HERLEV | 0123AM | 25 m | 2:27.27 | |
4 | 133 | Pedersen Nicklas Östman | 2002 | HERLEV | 0231AC | 25 m | 2:32.41 | |
5 | 35 | Crone Christian | 2001 | GLADSAXE | 0147AB | 25 m | 2:32.84 | |
6 | 223 | Ibsen Frederik Eg | 2002 | BIRKERØD | 0231AD | 25 m | 2:33.33 | |
7 | 139 | Wiuff Nicolai | 2002 | HERLEV | 0243AB | 25 m | 2:40.78 | |
8 | 34 | Christoffersen William | 2001 | GLADSAXE | 0147AF | 25 m | 2:40.95 | |
9 | 114 | Kenskov Laurits | 2001 | HERLEV | 0145AC | 25 m | 2:41.02 | |
10 | 141 | Bornemann Frederik | 2001 | ALLERØD | 0163AH | 25 m | 2:42.76 | |
11 | 302 | Solok Valdemar | 2001 | SØLLERØD | 0107AP | 25 m | 2:44.83 | |
12 | 37 | Grubert Alfred August | 2001 | GLADSAXE | 0197AI | 50 m | 2:45.77 | |
13 | 305 | Weiss Christoffer | 2002 | SØLLERØD | 0273AE | 25 m | 2:47.27 | |
14 | 224 | Ibsen Mikkel Eg | 2002 | BIRKERØD | 0221AD | 25 m | 2:48.29 | |
15 | 49 | Vårdal Oskar | 2001 | GLADSAXE | 0135AL | 25 m | 2:49.01 | |
16 | 299 | Nørskov Mathias | 2001 | SØLLERØD | 0145AN | 25 m | 2:50.46 | |
17 | 146 | Hansen Jannick | 2001 | ALLERØD | 0117AD | 25 m | 2:50.88 | |
18 | 233 | Staal Sebastian M. | 2002 | BIRKERØD | 0211AC | 25 m | 2:51.05 | |
19 | 410 | Thilleman Rasmus | 2001 | A6 | 0175AK | 25 m | 2:54.47 | |
20 | 214 | Alexandersen Mathias Riff | 2001 | BIRKERØD | 0131AD | 25 m | 2:54.55 | |
21 | 100 | Eskjær-Køppen Peter | 2002 | HERLEV | 0203AD | 25 m | 2:55.82 | |
22 | 93 | Benli Adar | 2001 | HERLEV | 0143AR | 25 m | 2:56.77 | |
23 | 303 | Toft Karl Gustav B. | 2002 | SØLLERØD | 0299AP | 25 m | 2:56.79 | |
24 | 103 | Hansen Philip | 2001 | HERLEV | 0143AM | 25 m | 2:59.17 | |
25 | 182 | Persson Mathias | 2001 | VÆRLØSE | 0107AM | 25 m | 3:01.62 | |
26 | 142 | Brandt Niels Skovbye | 2002 | ALLERØD | 0247AH | 25 m | 3:03.39 | |
27 | 232 | Skytte Victor Arendt | 2002 | BIRKERØD | 0255AF | 50 m | 3:07.64 | |
28 | 229 | Olesen Mads Rønn | 2002 | BIRKERØD | 0281AC | 25 m | 3:10.00 | |
29 | 126 | Misimi Altin | 2002 | HERLEV | 0231AQ | 25 m | 3:11.72 | |
30 | 157 | Wanscher Marius | 2002 | ALLERØD | 0293AM | 25 m | 3:23.46 | |
31 | 186 | Zhy Lindy | 2002 | VÆRLØSE | 0227AN | 25 m | 3:37.00 | |
32 | 318 | Rasmussen Christian Kento | 2001 | SØLLERØD | 25 m | 4:30.00 |
Årg. 2003-2004 |
1 | 272 | Jørgensen Mikkel | 2003 | VI39 | 0365AE | 25 m | 2:49.05 | |
2 | 409 | Therkelsen Nicolai | 2003 | A6 | 0337AG | 25 m | 3:02.20 | |
3 | 271 | Ghizzaui Mohammed | 2003 | VI39 | 0371AG | 25 m | 3:03.09 | |
4 | 292 | Juul Asger Hugo | 2003 | SØLLERØD | 0339AB | 25 m | 3:03.18 | |
5 | 121 | Lindgaard Mathias | 2004 | HERLEV | 0467AA | 25 m | 3:07.99 | |
6 | 261 | Tullberg Alexander | 2003 | BIRKERØD | 0377AA | 50 m | 3:12.28 | |
7 | 428 | Larsen Daniel Garne | 2003 | ALLERØD | 0373AA | 25 m | 3:17.98 | |
8 | 444 | Busse Malde Tesch | 2003 | ALLERØD | 0329AC | 25 m | 3:26.48 | |
9 | 429 | Legaard Jakob | 2003 | ALLERØD | 0317AC | 25 m | 3:28.87 | |
10 | 99 | Elmedyb Gabriel | 2004 | HERLEV | 0485AG | 25 m | 3:31.87 | |
11 | 241 | Beck Jonathan | 2004 | BIRKERØD | 0497AA | 50 m | 3:37.79 | |
12 | 337 | Fahrenholtz Malthe Zacho | 2003 | GLADSAXE | 0397AD | 50 m | 3:38.29 | |
13 | 315 | Høgenhaug Thomas | 2003 | SØLLERØD | 0391AG | 25 m | 3:38.36 | |
14 | 245 | Hoffmann Andreas | 2003 | BIRKERØD | 0325AH | 50 m | 3:38.96 | |
15 | 252 | Qvist Valdemar Witt | 2003 | BIRKERØD | 0395AC | 25 m | 3:45.00 | |
16 | 262 | Vergereau Alexander | 2004 | BIRKERØD | 0447AA | 25 m | 3:45.00 | |
17 | 246 | Jensen Oscar | 2003 | BIRKERØD | 0317AE | 50 m | 4:00.80 | |
18 | 334 | Christiansen Oscar F. | 2003 | GLADSAXE | 0339AH | 50 m | 4:02.21 | |
19 | 326 | Aarestrup Zilas | 2003 | GLADSAXE | 0385AG | 25 m | 4:05.25 | |
20 | 308 | Birch Julian | 2004 | SØLLERØD | 0489AJ | 25 m | 4:15.00 | |
21 | 312 | Ehlers Mathias | 2003 | SØLLERØD | 0389AM | 25 m | 4:15.00 | |
22 | 313 | Filtenborg Mathias | 2003 | SØLLERØD | 0363AK | 25 m | 4:15.00 | |
23 | 353 | Rørbo Gustav Reginsson | 2003 | GLADSAXE | 0391AE | 25 m | 4:30.00 | |
24 | 443 | Bornemann Victor | 2004 | ALLERØD | 0489AD | 25 m | 4:30.00 | |
25 | 316 | Montag Ludvig | 2003 | SØLLERØD | 0357AI | 25 m | 4:31.21 |
Årg. 2005-2010 |
1 | 420 | Pedersen Sebastian | 2005 | BIRKERØD | 0547AA | 25 m | 3:45.00 | |
2 | 419 | Pedersen Nicolaj | 2005 | BIRKERØD | 0537AA | 25 m | 3:47.69 | |
3 | 97 | Christensen Jeppe Bayer | 2005 | HERLEV | 0581AD | 25 m | 3:55.57 | |
4 | 309 | Brøndum Marius Lundsteen | 2005 | SØLLERØD | 0545AE | 25 m | 4:15.00 |
Oprettet af WinGrodan 1.23.02 | Udskriftsdato | 14 marts 2015 |
Licens til Sigma SwimBirkerød | Udskriftstidspunkt | 10:51 |
Løb 35, 4X50m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2001-2004 |
1 | 204 | Lyngby Piger 1 | 2001 | LYNGBY | 25 m | 1:55.40 | ||
2 | 403 | A6 Piger 1 | 2003 | A6 | 25 m | 2:00.00 | ||
3 | 41 | Gsc Piger | 2003 | GLADSAXE | 25 m | 2:01.02 | ||
4 | 205 | Lyngby Piger 2 | 2001 | LYNGBY | 25 m | 2:03.25 | ||
5 | 86 | Herlev Piger 1 | 2001 | HERLEV | 25 m | 2:05.00 | ||
6 | 212 | Birkerød Ag2 Piger 1 | 2003 | BIRKERØD | 25 m | 2:09.00 | ||
7 | 87 | Herlev Piger 2 | 2001 | HERLEV | 25 m | 2:11.00 | ||
8 | 150 | Allerød Piger 1 | 2003 | ALLERØD | 25 m | 2:15.00 | ||
9 | 404 | A6 Piger 2 | 2003 | A6 | 25 m | 2:15.00 | ||
10 | 282 | Søllerød Girls | 2002 | SØLLERØD | 25 m | 2:20.00 | ||
11 | 405 | A6 Piger 3 | 2003 | A6 | 25 m | 2:20.00 | ||
12 | 88 | Herlev Piger 3 | 2001 | HERLEV | 25 m | 2:23.00 | ||
13 | 213 | Birkerød Ag2 Piger 2 | 2004 | BIRKERØD | 25 m | 2:25.00 | ||
14 | 264 | Vi39 Super Sild | 2003 | VI39 | 25 m | 2:36.00 | ||
15 | 284 | Søllerød Girls 2 | 2001 | SØLLERØD | 25 m | 2:40.00 | ||
16 | 160 | Værløse Piger 1 | 2001 | VÆRLØSE | 25 m |
Årg. 2005-2010 |
1 | 435 | Ag3 Allerøds Piger 1 | 2005 | ALLERØD | 25 m | 2:30.00 | ||
2 | 89 | Herlev Piger 4 | 2005 | HERLEV | 25 m | 2:45.00 | ||
3 | 236 | Birkerød Ag3 Piger 1 | 2005 | BIRKERØD | 25 m | 2:50.00 | ||
4 | 237 | Birkerød Ag3 Piger 2 | 2005 | BIRKERØD | 25 m | 2:50.00 | ||
5 | 436 | Ag3 Allerøds Piger 2 | 2005 | ALLERØD | 25 m | 3:10.00 | ||
6 | 323 | Gsc Talent | 2005 | GLADSAXE | 25 m | 3:10.72 |
Oprettet af WinGrodan 1.23.02 | Udskriftsdato | 14 marts 2015 |
Licens til Sigma SwimBirkerød | Udskriftstidspunkt | 10:51 |
Løb 36, 4X50m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 1999-2002 |
1 | 81 | Herlev Drenge 1 | 1999 | HERLEV | 25 m | 1:42.00 | ||
2 | 191 | Lyngby Drenge 1 | 1999 | LYNGBY | 25 m | 1:44.65 | ||
3 | 82 | Herlev Drenge 2 | 2001 | HERLEV | 25 m | 1:46.00 | ||
4 | 192 | Lyngby Drenge 2 | 1999 | LYNGBY | 25 m | 1:50.17 | ||
5 | 36 | Gsc Drenge | 2001 | GLADSAXE | 25 m | 1:51.68 | ||
6 | 83 | Herlev Drenge 3 | 2001 | HERLEV | 25 m | 1:53.00 | ||
7 | 210 | Birkerød Ag2 Drenge 1 | 2001 | BIRKERØD | 25 m | 1:56.00 | ||
8 | 211 | Birkerød Ag2 Drenge 2 | 2002 | BIRKERØD | 25 m | 1:56.00 | ||
9 | 143 | Allerød Drenge 1 | 2001 | ALLERØD | 25 m | 2:00.00 | ||
10 | 389 | A6 Drenge | 2000 | A6 | 25 m | 2:00.00 | ||
11 | 279 | Søllerød Boys | 2001 | SØLLERØD | 25 m | 2:05.00 | ||
12 | 286 | Søllerød Sharknados 2 | 2001 | SØLLERØD | 25 m | 2:30.00 | ||
13 | 158 | Værløse Drenge 1 | 2000 | VÆRLØSE | 25 m | |||
14 | 159 | Værløse Drenge 2 | 2000 | VÆRLØSE | 25 m |
Årg. 2003-2010 |
1 | 84 | Herlev Drenge 4 | 2003 | HERLEV | 25 m | 2:05.00 | ||
2 | 85 | Herlev Drenge 5 | 2003 | HERLEV | 25 m | 2:12.00 | ||
3 | 269 | Vi39 Topedo | 2003 | VI39 | 25 m | 2:14.00 | ||
4 | 234 | Birkerød Ag3 Drenge 1 | 2003 | BIRKERØD | 25 m | 2:20.00 | ||
5 | 281 | Søllerød Boys 2 | 2003 | SØLLERØD | 25 m | 2:20.00 | ||
6 | 447 | Ag3 Allerøds Drenge 1 | 2003 | ALLERØD | 25 m | 2:20.00 | ||
7 | 285 | Søllerød Sharknados 1 | 2003 | SØLLERØD | 25 m | 2:25.00 | ||
8 | 235 | Birkerød Ag3 Drenge 2 | 2003 | BIRKERØD | 25 m | 2:30.00 | ||
9 | 324 | Gsc Talent 1 | 2003 | GLADSAXE | 25 m | 2:40.47 | ||
10 | 325 | Gsc Talent 2 | 2003 | GLADSAXE | 25 m | 2:55.00 |
Oprettet af WinGrodan 1.23.02 | Udskriftsdato | 14 marts 2015 |
Licens til Sigma SwimBirkerød | Udskriftstidspunkt | 10:51 |