Ohjelma Tyr Sprint Meet
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Heatlista Gren 12
|
Tävling |
TYR Sprint Meet 2015 |
|
Utskriftsdatum |
14 februari 2015 |
|
|
Tävlingsort |
Burlöv |
|
Utskriftstid |
18:40 |
|
|
Arrangör |
Simklubben Sydsim |
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
14 februari 2015 |
|
|
|
|
Gren 12, 200m Medley Herrar |
Försök (8) |
Sponsor: Coop Forum |
14 år och yngre: Emil Hassling (2000) 2:20.00 2014-02-03 |
15 - 16 år: Petter Fredriksson (1997) 2:15.11 |
17 - 99 år: Oskar Ericsson (1997) 2:09.68 2014-02-03 |
|
Heat 1 (8) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
548 |
3 |
Kevin Henriksson |
1998 |
AS0198 |
KLIPPAN |
|
25m |
3:48.69 |
554 |
4 |
Dzevad Celikovic |
2001 |
AH8901 |
LANDSKRONA |
|
25m |
3:07.48 |
713 |
5 |
Alfred Rosberg |
2003 |
AJ4103 |
SJÖBO SS |
|
25m |
3:12.20 |
693 |
6 |
Jacob Alexandersson |
1995 |
AX7395 |
S 77 |
|
50m |
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
839 |
1 |
Anton Jansson |
2002 |
AC4702 |
YSTADS SS |
|
25m |
3:02.09 |
819 |
2 |
Douglas Romare |
2001 |
AD0301 |
TRELLEBORG |
|
25m |
3:01.09 |
895 |
3 |
Jonathan Seanderdahl |
2002 |
AJ0702 |
SK SYDSIM |
|
25m |
2:59.20 |
585 |
4 |
Ian Hangård |
2002 |
AB5302 |
SK LÖDDE |
|
25m |
2:54.33 |
542 |
5 |
Simon Persson |
2003 |
AA1703 |
KK KARPEN |
|
25m |
2:56.82 |
884 |
6 |
Jens Christiansen |
2001 |
AJ7901 |
SK SYDSIM |
|
25m |
2:59.81 |
538 |
7 |
Joel von Post |
2001 |
AL4901 |
SS IDEN |
|
25m |
3:01.24 |
594 |
8 |
Isak Paulsson |
2002 |
AG1502 |
SK LÖDDE |
|
25m |
3:02.52 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
699 |
1 |
Jesper Holmdahl |
1999 |
AJ5599 |
S 77 |
|
25m |
2:50.31 |
461 |
2 |
Johan Alderbrink |
2001 |
AO7701 |
HS |
|
25m |
2:43.61 |
485 |
3 |
Isac Lindén |
2001 |
AK7901 |
HS |
|
25m |
2:41.32 |
786 |
4 |
Mirza Dzafic |
2000 |
AP5100 |
VÄXJÖ SS |
|
25m |
2:39.18 |
712 |
5 |
Alfred Persson |
2000 |
AG4900 |
SJÖBO SS |
|
25m |
2:41.09 |
495 |
6 |
André Philipsson Eriksson |
2001 |
AH1501 |
HS |
|
25m |
2:43.22 |
672 |
7 |
Leonardo Nilsson |
2000 |
AS6900 |
SK RAN |
|
25m |
2:46.18 |
810 |
8 |
Oscar Klittbo |
2002 |
AA2702 |
TRELLEBORG |
|
25m |
2:54.21 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
614 |
1 |
Carl Gerstenfeld |
2002 |
AI5902 |
MKK |
|
25m |
2:38.43 |
583 |
2 |
Tim Brinkhagen |
2001 |
AC9901 |
SK LÖDDE |
|
25m |
2:37.70 |
528 |
3 |
Christoffer Dellhede |
2001 |
AD0501 |
SS IDEN |
|
25m |
2:37.55 |
700 |
4 |
Linus Holmdahl |
2001 |
AE4101 |
S 77 |
|
25m |
2:34.70 |
442 |
5 |
Filip Salbrink |
2002 |
AH6502 |
ESLÖVS SS |
|
25m |
2:34.93 |
674 |
6 |
Primus Olsson |
2000 |
AV7100 |
SK RAN |
|
25m |
2:37.61 |
802 |
7 |
Sebastian Lundgren |
1999 |
AH8199 |
ÖSTERLEN |
|
25m |
2:38.22 |
660 |
8 |
Max Andersson |
1996 |
AC6196 |
SK RAN |
|
25m |
2:38.74 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
550 |
1 |
Jonathan Skog |
2000 |
AB0900 |
KLIPPAN |
|
25m |
2:32.60 |
853 |
2 |
Gustaf Persson |
2001 |
AJ4301 |
YSTADS SS |
|
25m |
2:32.42 |
500 |
3 |
Måns Segerlund |
2000 |
AH1900 |
HS |
|
25m |
2:30.78 |
727 |
4 |
Jonathan Hiltonsson |
2000 |
AH1300 |
SK SYDSIM |
|
25m |
2:29.74 |
778 |
5 |
Anton Sandberg |
1999 |
AR0199 |
TÄBY SIM |
|
50m |
2:30.75 |
580 |
6 |
Garri Svensson |
2000 |
AL4300 |
LJUNGBY SS |
|
25m |
2:32.39 |
437 |
7 |
Axel Andrén |
2001 |
AD6301 |
ESLÖVS SS |
|
25m |
2:32.56 |
586 |
8 |
Roy Hangård |
1999 |
AH0999 |
SK LÖDDE |
|
25m |
2:33.80 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
511 |
1 |
Victor Åberg |
2001 |
AH2501 |
HS |
|
25m |
2:25.96 |
657 |
2 |
Philip Tran |
1999 |
AC8999 |
MKK |
|
25m |
2:20.45 |
742 |
3 |
Cebastian Christensen |
1998 |
AE7798 |
SK TRITON |
|
25m |
2:18.87 |
799 |
4 |
Daniel Kertes |
1999 |
AD8399 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
2:08.22 |
669 |
5 |
Marcus Kindberg |
1993 |
AI6993 |
SK RAN |
|
25m |
2:15.59 |
743 |
6 |
Rasmus Ericsson |
1998 |
AB4198 |
SK TRITON |
|
25m |
2:19.35 |
451 |
7 |
Marcus Henriksson |
1997 |
AQ1797 |
SK HAJEN |
|
25m |
2:21.77 |
821 |
8 |
Mattias Rydqvist |
2000 |
AB7500 |
TRELLEBORG |
|
25m |
2:29.24 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
682 |
1 |
Philip Chen |
2000 |
AC4700 |
S 71 |
|
25m |
2:25.03 |
761 |
2 |
Isak Alin |
1999 |
AP0799 |
TÄBY SIM |
|
25m |
2:19.58 |
762 |
3 |
Josef Al-Khalili |
2000 |
AE5700 |
TÄBY SIM |
|
25m |
2:18.17 |
777 |
4 |
Daniel Räisänen |
1999 |
AE0199 |
TÄBY SIM |
|
25m |
2:06.76 |
815 |
5 |
Victor Lloyd |
1996 |
AH8796 |
TRELLEBORG |
|
25m |
2:13.94 |
795 |
6 |
Oskar Hanstål |
1999 |
AJ1599 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
2:19.19 |
623 |
7 |
Jakob Helman |
1996 |
AU1396 |
MKK |
|
25m |
2:21.12 |
509 |
8 |
Martin Wahlberg |
1999 |
AQ1999 |
HS |
|
25m |
2:27.51 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
473 |
1 |
Gustaf Hansson |
2001 |
AD5101 |
HS |
|
25m |
2:24.26 |
624 |
2 |
Eric Hinderup |
1998 |
AH4798 |
MKK |
|
25m |
2:19.48 |
537 |
3 |
Jonatan Wede |
1988 |
AB7388 |
SS IDEN |
|
25m |
2:17.80 |
759 |
4 |
Rasmus Wetterborg |
1996 |
AC9396 |
SK TRITON |
|
25m |
2:02.80 |
776 |
5 |
David Kruthammar |
1997 |
AN6197 |
TÄBY SIM |
|
25m |
2:11.48 |
667 |
6 |
Ali Hariri |
1996 |
AK7196 |
SK RAN |
|
25m |
2:18.96 |
814 |
7 |
Axel Lloyd |
1999 |
AE4599 |
TRELLEBORG |
|
25m |
2:20.74 |
679 |
8 |
Artin Shahsavar |
1999 |
AV8399 |
SK RAN |
|
25m |
2:27.50 |
Skapad av WinGrodan 1.23.00 |
Utskriftsdatum |
14 februari 2015 |
Licensierad till: Simklubben Sydsim |
Utskriftstid |
18:40 |
|