2020-02-17   22:40:20
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Sundsvalls Sim 2015

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

Heatlista Gren 32
Heatlista 
 
  Tävling  Sundsvalls Sim 2015    Utskriftsdatum  22 mars 2015   
  Tävlingsort  Sundsvall    Utskriftstid  08:14   
  Arrangör  Sundsvalls Simsällskap         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  21 mars 2015         
 
 
 
Gren 32, 400m Fr Damer  Finaler (5) 
Heat 1 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
92  Astrid Gustafsson  2002  AZ7602  SUNDSVALL    25m   
Nellie Demir  2004  AM1604  HUDIKSVALL    25m   
208  Frida Svensson  2001  BM7601  HÖGAKUSTEN    25m   
177  Olivia Johansson  2002  AO8202  SK ÄGIR    25m   
17  Cornelia Norén-Vosfeldt  2001  AE3401  HÄRNÖSAND    25m   
146  Tilde Wiborg  2003  AW3603  SUNDSVALL    25m   
192  Ella Wallinder  2003  BM0403  SK ÄGIR    25m   

 
Heat 2 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
206  Alice Moberg  2003  AX4202  HÖGAKUSTEN    25m   
176  Filippa Jakobsson  2003  AY0603  SK ÄGIR    25m   
30  Matilda Viksten  1999  BD1299  KRAMFORS    25m   
188  Anna Skylare Berglöf  2003  AY2603  SK ÄGIR    25m  6:58.34 
184  Josefina Näsén  2005  AF7805  SK ÄGIR    25m  8:12.36 
171  Linn Strömberg  2002  BD9402  Ö-VIKS ASS    25m   
13  Nicolina Heed  2001  BU1801  HÄRNÖSAND    25m   

 
Heat 3 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
221  Selma Zachrisson  2003  AS6803  SK ÄGIR    25m  6:20.37 
234  Elin Åkerlund  2000  AG3200  TIMRÅ SK    50m  6:16.97 
49  Lotta Larsson Wermelin  2002  AB4202  NJURUNDA    25m  6:04.68 
100  Olivia Lindgren  1999  AL1899  SUNDSVALL    50m  5:53.00 
114  Emma Norlin  2002  AF9602  SUNDSVALL    25m  5:58.30 
170  Elina Lehtinen  2003  AN7603  Ö-VIKS ASS    25m  6:16.02 
20  Sara Persson  2001  BI9201  HÄRNÖSAND    25m  6:17.32 

 
Heat 4 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
101  Sofia Lindkvist  2002  BL2602  SUNDSVALL    25m  5:51.38 
73  Isa Forsberg  2002  BB5202  SOLLEFTEÅ    25m  5:34.92 
43  Tilde Forslund  2000  BL7400  NJURUNDA    25m  5:33.75 
71  Emmy Sandberg  1999  AQ7899  SANDVIK    25m  5:24.27 
21  Ella Pettersson  2001  AF8201  HÄRNÖSAND    25m  5:33.63 
66  Elina Gullehag  2002  AK3602  SANDVIK    25m  5:34.19 
70  Karoline Lundgren  2001  BL5201  SANDVIK    25m  5:45.21 

 
Heat 5 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
78  Victoria Öberg  1999  AY0899  SOLLEFTEÅ    25m  5:12.56 
107  Gloria Muzito  2002  BO6202  SUNDSVALL    25m  4:52.32 
143  Eveline Westberg  1997  AH8297  SUNDSVALL    25m  4:48.64 
119  Wilma Persson  2001  AC0401  SUNDSVALL    25m  4:40.46 
102  Amelia Lundblom  1999  AF3499  SUNDSVALL    25m  4:48.18 
142  Matilda Vestberg  1996  AH8496  SUNDSVALL    25m  4:50.20 
137  Sofie Tolf  2002  AN1402  SUNDSVALL    25m  5:04.34 

 
 

Skapad av WinGrodan 1.23.00  Utskriftsdatum  22 mars 2015 
Licensierad till: Sundsvalls Simsällskap  Utskriftstid  08:14 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner