2020-02-24   07:38:54
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Sundsvalls Sim 2015

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

Heatlista Gren 45
Heatlista 
 
  Tävling  Sundsvalls Sim 2015    Utskriftsdatum  22 mars 2015   
  Tävlingsort  Sundsvall    Utskriftstid  14:07   
  Arrangör  Sundsvalls Simsällskap         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  21 mars 2015         
 
 
 
Gren 45, 50m Fr Damer 12 oä  Finaler (13) 
Heat 1 (13) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
               
224  Maja Dalman  2003  BT3603  TIMRÅ SK    25m   
192  Ella Wallinder  2003  BM0403  SK ÄGIR    25m  50.01 
229  Klara Ljung  2003  BF7803  TIMRÅ SK    25m  52.05 
               
               

 
Heat 2 (13) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
197  Julia Grandin  1998  AZ2898  KOMETERNA    25m  46.16 
202  Ylva Söderholm  1993  CI0493  KOMETERNA    50m  42.03 
31  Levina Elfström  2003  AN8403  MATFORS SS    25m  40.47 
226  Alice Hallgren  2003  AW8403  TIMRÅ SK    25m  40.97 
185  Tove Olovsson  2003  BO8803  SK ÄGIR    25m  42.16 
118  Angelina Pasanen  2003  BK2203  SUNDSVALL    25m  47.78 

 
Heat 3 (13) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
232  Moa Schön Tinnerholm  2001  BI3201  TIMRÅ SK    25m  39.47 
52  Lovisa Lundblad  2003  AM1203  NJURUNDA    25m  39.12 
177  Olivia Johansson  2002  AO8202  SK ÄGIR    25m  38.49 
141  Petra Wennberg  2002  BL6602  SUNDSVALL    25m  38.28 
138  Felicia Tubbin  2003  BK3203  SUNDSVALL    25m  38.39 
236  Cornelia Åström  2002  BE5802  TIMRÅ SK    25m  38.71 
38  Emelie Clarin  2002  BL8802  NJURUNDA    25m  39.37 

 
Heat 4 (13) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
235  Emma Åkerlund  2003  AB6403  TIMRÅ SK    25m  38.05 
176  Filippa Jakobsson  2003  AY0603  SK ÄGIR    25m  37.71 
180  Yannis Lundberg  2002  BP7602  SK ÄGIR    25m  37.23 
59  Malva Svedberg  2003  AH3603  NJURUNDA    25m  37.08 
93  Emilia Hamberg  2002  AB0602  SUNDSVALL    25m  37.19 
188  Anna Skylare Berglöf  2003  AY2603  SK ÄGIR    50m  37.58 
222  Line Björlin  2003  BB9603  HÄRNÖSAND    25m  37.99 

 
Heat 5 (13) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
69  Sanja Lind  2002  BB0602  SANDVIK    25m  36.61 
74  Felicia Qvist  2002  AX7202  SOLLEFTEÅ    25m  36.11 
205  Frida Hörnsten  1999  BO0299  HÖGAKUSTEN    25m  35.79 
172  Sofia Boije  2003  BC2803  SK ÄGIR    25m  35.46 
152  Emma Öberg  2003  AH4603  SUNDSVALL    25m  35.60 
32  Linnea Evertsson  2001  AK0601  MATFORS SS    25m  35.87 
146  Tilde Wiborg  2003  AW3603  SUNDSVALL    25m  36.20 

 
Heat 6 (13) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
190  Hanna Skårstedt  2001  AT3601  SK ÄGIR    25m  35.42 
234  Elin Åkerlund  2000  AG3200  TIMRÅ SK    25m  35.30 
194  Felicia Andersson  2001  AN9601  KOMETERNA    25m  34.94 
203  Maja Byström  2003  BS3603  HÖGAKUSTEN    25m  34.72 
72  Cecilia Östman  2002  AK2202  SANDVIK    25m  34.85 
208  Frida Svensson  2001  BM7601  HÖGAKUSTEN    25m  35.25 
147  Ebba Worander  2003  AS6403  SUNDSVALL    25m  35.39 

 
Heat 7 (13) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
150  Alice Öberg  2003  AN2803  SUNDSVALL    25m  34.59 
132  Melina Sundström  2002  AP8202  SUNDSVALL    25m  34.29 
231  Tindra Olavi  2003  AH6403  TIMRÅ SK    25m  34.04 
49  Lotta Larsson Wermelin  2002  AB4202  NJURUNDA    25m  33.91 
101  Sofia Lindkvist  2002  BL2602  SUNDSVALL    25m  33.92 
120  Nathalie Pettersson  2002  BP4602  SUNDSVALL    25m  34.15 
221  Selma Zachrisson  2003  AS6803  SK ÄGIR    25m  34.43 

 
Heat 8 (13) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
209  Ebba Vedman  2002  BB3402  HÖGAKUSTEN    25m  33.69 
13  Nicolina Heed  2001  BU1801  HÄRNÖSAND    25m  33.14 
43  Tilde Forslund  2000  BL7400  NJURUNDA    25m  32.94 
92  Astrid Gustafsson  2002  AZ7602  SUNDSVALL    25m  32.65 
67  Jenny Karlsson  1998  AQ4698  SANDVIK    25m  32.72 
100  Olivia Lindgren  1999  AL1899  SUNDSVALL    50m  33.14 
123  Hanna Sahlin  2003  AS5403  SUNDSVALL    25m  33.43 

 
Heat 9 (13) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
201  Kristin Larsson  1999  AL2899  KOMETERNA    25m  32.57 
245  Vilma Olsson  1999  BM8299  NJURUNDA    25m  32.45 
204  Wilma Henriksson  2001  BM9601  HÖGAKUSTEN    25m  32.28 
17  Cornelia Norén-Vosfeldt  2001  AE3401  HÄRNÖSAND    25m  32.21 
73  Isa Forsberg  2002  BB5202  SOLLEFTEÅ    25m  32.28 
68  Hilda Larsson  2002  AK4202  SANDVIK    25m  32.32 
114  Emma Norlin  2002  AF9602  SUNDSVALL    25m  32.47 

 
Heat 10 (13) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
170  Elina Lehtinen  2003  AN7603  Ö-VIKS ASS    25m  32.08 
55  Ellen Näslund  2000  AC4400  NJURUNDA    50m  31.97 
90  Hanna Ekengren  1998  AO3898  SUNDSVALL    25m  31.69 
70  Karoline Lundgren  2001  BL5201  SANDVIK    25m  31.55 
66  Elina Gullehag  2002  AK3602  SANDVIK    25m  31.60 
88  Julia Danielsson  2000  AM8400  SUNDSVALL    50m  31.73 
167  Emelia Boström  2000  AT9899  Ö-VIKS ASS    25m  32.05 

 
Heat 11 (13) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
Tova Moberg  1998  AZ5898  HUDIKSVALL    25m  31.40 
102  Amelia Lundblom  1999  AF3499  SUNDSVALL    25m  30.42 
77  Elise Öberg  2002  AE8402  SOLLEFTEÅ    25m  30.24 
106  Hanna Mattsson  1998  BL2698  SUNDSVALL    25m  30.09 
171  Linn Strömberg  2002  BD9402  Ö-VIKS ASS    25m  30.14 
108  Joyce Muzito  2001  BT4401  SUNDSVALL    25m  30.35 
137  Sofie Tolf  2002  AN1402  SUNDSVALL    25m  30.61 

 
Heat 12 (13) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
103  Cassandra Magnusson  1997  AQ5297  SUNDSVALL    25m  30.04 
143  Eveline Westberg  1997  AH8297  SUNDSVALL    25m  29.63 
41  Maria Eriksson  1997  BM6297  NJURUNDA    25m  29.58 
142  Matilda Vestberg  1996  AH8496  SUNDSVALL    25m  29.35 
65  Sanna Stenberg  1999  AZ1299  PITEÅ SIM    25m  29.44 
71  Emmy Sandberg  1999  AQ7899  SANDVIK    25m  29.60 
78  Victoria Öberg  1999  AY0899  SOLLEFTEÅ    25m  30.00 

 
Heat 13 (13) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
85  Maja Bollbring  1999  AC5899  SUNDSVALL    25m  29.32 
119  Wilma Persson  2001  AC0401  SUNDSVALL    25m  28.43 
97  Frida Hedlund  1999  AG5699  SUNDSVALL    25m  27.57 
127  Ulrica Sandgren  1994  AW2494  SUNDSVALL    25m  27.38 
84  Lina Bergqvist  1998  AG3498  SUNDSVALL    25m  27.44 
107  Gloria Muzito  2002  BO6202  SUNDSVALL    25m  28.33 
169  Emmy Gulliksson  1998  BG7498  Ö-VIKS ASS    25m  28.67 

 
 

Skapad av WinGrodan 1.23.00  Utskriftsdatum  22 mars 2015 
Licensierad till: Sundsvalls Simsällskap  Utskriftstid  14:07 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner