2020-02-19   17:36:21
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Sundsvalls Sim 2015

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

11_S
Gren 11, 100m Fr Herrar 12 oä 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
129  Skagius Johannes  1995  SUNDSVALL  AH8595  25 m  51.07   
168  Gilliusson Emil  1993  Ö-VIKS ASS  AZ2193  25 m  53.50   
89  Dzihic Benjamin  1997  SUNDSVALL  AO0397  25 m  53.62   
145  Westrin Jakob  1996  SUNDSVALL  AC1796  25 m  54.21   
115  Norlin Johan  1997  SUNDSVALL  AU6397  25 m  54.29   
33  Björklund Erik  1998  NJURUNDA  AA2598  25 m  54.40   
16  Norén Vosfeldt Petter  1999  HÄRNÖSAND  AH9599  25 m  55.28   
131  Strandberg Johan  1997  SUNDSVALL  AL3197  25 m  56.55   
34  Björklund Johan  1999  NJURUNDA  AE7199  25 m  57.89   
10  109  Nicolaisen Tor  1999  SUNDSVALL  AF8999  25 m  58.41   
11  18  Norén-Vosveldt Gustav  1996  HÄRNÖSAND  AL0396  25 m  58.92   
12  130  Starrin Love  2001  SUNDSVALL  AK9101  25 m  59.20   
13  116  Näslund Viktor  2001  SUNDSVALL  AF1301  25 m  59.74   
14  14  Kranenbarg Jelle  1996  HÄRNÖSAND  AW0196  25 m  59.81   
15  36  Borgström Emil  1997  NJURUNDA  AJ1797  25 m  1:00.42   
16  61  Ulin Rasmus  2000  NJURUNDA  AD1700  25 m  1:02.13   
17  166  Boström Anton  2001  Ö-VIKS ASS  AK0501  25 m  1:02.33   
18  40  Engström Elias  2001  NJURUNDA  AB0501  25 m  1:03.40   
19  83  Berglund Joel  2002  SUNDSVALL  AG9702  25 m  1:03.62   
20  86  Bäcklund Johan  2000  SUNDSVALL  AX4500  25 m  1:05.16   
21  181  Lundgren Simon  2001  SK ÄGIR  AL0501  25 m  1:05.77   
22  80  Balkerud Felix  2001  SUNDSVALL  AH1301  25 m  1:06.79   
23  105  Martinsson Bruno  2000  SUNDSVALL  AP5500  25 m  1:06.85   
24  Moberg Hampus  2001  HUDIKSVALL  AT9101  25 m  1:07.53   
25  35  Björklund Robin  2002  NJURUNDA  AA9502  25 m  1:07.89   
26  51  Ljungberg Gustav  1991  NJURUNDA  BA5391  25 m  1:08.76   
27  179  Jonsson Gustav  2002  SK ÄGIR  AG6502  25 m  1:09.12   
28  111  Nilsson Jonathan  2003  SUNDSVALL  AD5103  25 m  1:09.69   
29  96  Hedlund Albin  2003  SUNDSVALL  AA0903  25 m  1:12.33   
30  79  Arvidsson Lundblom Imre  2003  SUNDSVALL  AA1303  25 m  1:12.54   
31  54  Näslund David  2001  NJURUNDA  AC2901  25 m  1:13.23   
32  198  Grandin Ronny  2001  KOMETERNA  AG8901  25 m  1:16.56   
33  117  Näsman Markus  2003  SUNDSVALL  AD6103  25 m  1:16.75   
34  Herrmann Niels  2001  HUDIKSVALL  AV7901  25 m  1:16.77   
35  182  Matzen Johan  2002  SK ÄGIR  AG0702  25 m  1:21.01   
36  23  Wikström Hannes  2003  HÄRNÖSAND  AD0303  25 m  1:21.96   
37  186  Pettersson Albin  2003  SK ÄGIR  AK7703  25 m  1:23.95   
38  219  Do Eryk  2002  SOLLEFTEÅ  AW1702  25 m  1:26.29   
39  45  Gillgren Mattias  2003  NJURUNDA  AR0303  25 m  1:26.91   
40  112  Nordén Josef  2003  SUNDSVALL  AS0703  25 m  1:28.36   
41  Reit Viggo  2003  HUDIKSVALL  AK5703  25 m  1:28.81   
42  53  Lundblad Vide  2003  NJURUNDA  AD4303  25 m  1:30.79   
43  47  Hansson Anton  2003  NJURUNDA  AO7103  25 m  1:46.77   
44  98  Henriksson Anton  2002  SUNDSVALL  AW9902  25 m     
45  207  Prinsback Oskar  1976  HÖGAKUSTEN  AB9376  25 m     
46  239  Öberg Gustav  2003  TIMRÅ SK    25 m    EFT 
 
 

Skapad av WinGrodan 1.23.00  Utskriftsdatum  19 mars 2015 
Licensierad till: Sundsvalls Simsällskap  Utskriftstid  19:02 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner