2020-02-19   17:48:41
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Sundsvalls Sim 2015

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

42_S
Gren 42, 50m Ry Herrar 12 oä 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
168  Gilliusson Emil  1993  Ö-VIKS ASS  AZ2193  25 m  28.28   
22  Westerlind Joel  1996  HÄRNÖSAND  AD2796  25 m  28.30   
129  Skagius Johannes  1995  SUNDSVALL  AH8595  25 m  28.39   
87  Dahlberg Emil  1997  SUNDSVALL  AC6997  25 m  29.50   
16  Norén Vosfeldt Petter  1999  HÄRNÖSAND  AH9599  25 m  30.23   
33  Björklund Erik  1998  NJURUNDA  AA2598  25 m  30.34   
115  Norlin Johan  1997  SUNDSVALL  AU6397  25 m  30.71   
34  Björklund Johan  1999  NJURUNDA  AE7199  25 m  31.64   
130  Starrin Love  2001  SUNDSVALL  AK9101  25 m  31.65   
10  14  Kranenbarg Jelle  1996  HÄRNÖSAND  AW0196  25 m  32.50   
11  18  Norén-Vosveldt Gustav  1996  HÄRNÖSAND  AL0396  25 m  32.99   
12  83  Berglund Joel  2002  SUNDSVALL  AG9702  25 m  33.59   
13  35  Björklund Robin  2002  NJURUNDA  AA9502  25 m  33.62   
14  166  Boström Anton  2001  Ö-VIKS ASS  AK0501  25 m  33.77   
15  116  Näslund Viktor  2001  SUNDSVALL  AF1301  25 m  33.78   
16  96  Hedlund Albin  2003  SUNDSVALL  AA0903  25 m  36.94   
17  111  Nilsson Jonathan  2003  SUNDSVALL  AD5103  25 m  37.14   
18  179  Jonsson Gustav  2002  SK ÄGIR  AG6502  25 m  37.22   
19  181  Lundgren Simon  2001  SK ÄGIR  AL0501  25 m  38.72   
20  54  Näslund David  2001  NJURUNDA  AC2901  25 m  39.24   
21  79  Arvidsson Lundblom Imre  2003  SUNDSVALL  AA1303  25 m  39.68   
22  Herrmann Niels  2001  HUDIKSVALL  AV7901  25 m  40.86   
23  117  Näsman Markus  2003  SUNDSVALL  AD6103  25 m  41.91   
24  186  Pettersson Albin  2003  SK ÄGIR  AK7703  25 m  42.30   
25  198  Grandin Ronny  2001  KOMETERNA  AG8901  25 m  42.50   
26  112  Nordén Josef  2003  SUNDSVALL  AS0703  25 m  43.81   
27  Reit Viggo  2003  HUDIKSVALL  AK5703  25 m  44.94   
28  45  Gillgren Mattias  2003  NJURUNDA  AR0303  25 m  46.32   
29  10  Sandström Gustaf  2003  HUDIKSVALL  AP4703  25 m  47.48   
30  53  Lundblad Vide  2003  NJURUNDA  AD4303  25 m  47.71   
31  182  Matzen Johan  2002  SK ÄGIR  AG0702  25 m  48.88   
32  219  Do Eryk  2002  SOLLEFTEÅ  AW1702  25 m  50.22   
33  47  Hansson Anton  2003  NJURUNDA  AO7103  25 m  59.02   
34  139  Wallner Edvin  2003  SUNDSVALL  AV0503  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.23.00  Utskriftsdatum  19 mars 2015 
Licensierad till: Sundsvalls Simsällskap  Utskriftstid  19:02 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner