2020-02-19   17:34:45
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Sundsvalls Sim 2015

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

43_S
Gren 43, 50m Fr Damer 11 oy 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
76  Söderberg Linn  2004  SOLLEFTEÅ  AE3804  25 m  32.79   
60  Tjernström Lova  2004  NJURUNDA  AC1204  25 m  34.94   
11  Strömbom Tyra  2004  HUDIKSVALL  AM3804  25 m  35.94   
121  Rautiainen Nadja  2004  SUNDSVALL  AR0204  25 m  35.94   
27  Eriksson Moa  2004  KRAMFORS  AE1804  25 m  37.16   
175  Jakobsson Agnes  2005  SK ÄGIR  AF2805  25 m  37.23   
15  Lind Anja  2004  HÄRNÖSAND  AB8804  25 m  37.44   
82  Beijron Leia  2004  SUNDSVALL  BO5402  25 m  37.51   
144  Westman Frida  2004  SUNDSVALL  AJ5404  25 m  37.51   
10  193  Westin Ebba  2004  SK ÄGIR  AK7604  25 m  38.25   
11  Jonasson Amanda  2004  HUDIKSVALL  AM5604  25 m  38.44   
12  Demir Nellie  2004  HUDIKSVALL  AM1604  25 m  38.49   
13  174  Hann Ebba  2004  SK ÄGIR  AN6804  25 m  40.19   
14  28  Kretz Ella  2004  KRAMFORS  AQ5804  25 m  40.60   
15  187  Rosberg Sanna  2004  SK ÄGIR  AR2804  25 m  41.05   
16  46  Grönlund Isabelle  2004  NJURUNDA  AR7604  25 m  41.22   
17  237  Åström Isabelle  2004  TIMRÅ SK  AJ2404  25 m  41.23  EFT 
18  39  Elmqvist Wilma  2004  NJURUNDA  AB7804  25 m  41.31   
19  50  Lindblom Ebba  2004  NJURUNDA  AR8404  25 m  42.10   
20  122  Renström Halling Clara  2004  SUNDSVALL  AQ8804  25 m  42.57   
21  218  Pettersson Agnes  2004  SUNDSVALL  BE0404  25 m  42.78   
22  183  Nyberg Ida  2004  SK ÄGIR  BB1204  25 m  43.00   
23  184  Näsén Josefina  2005  SK ÄGIR  AF7805  25 m  43.12   
24  133  Sundström Nora  2004  SUNDSVALL  AQ9804  25 m  43.91   
25  58  Sundholm Ida  2005  NJURUNDA  AG2205  25 m  44.76   
26  189  Skylare Berglöf Beda  2004  SK ÄGIR  AK1804  25 m  44.93   
27  Jonasson Agnes  2005  HUDIKSVALL  AQ9805  25 m  46.35   
28  110  Nilsson Alice  2005  SUNDSVALL  AE3405  50 m  47.07   
29  91  Ericson Olivia  2006  SUNDSVALL  AB8406  25 m  47.30   
30  99  Jönsson Elin  2004  SUNDSVALL  AQ4804  25 m  49.64   
31  230  Nyhman Wilma  2004  TIMRÅ SK  AM6404  25 m  50.74  EFT 
32  151  Öberg Anna  2006  SUNDSVALL  AB9406  25 m  51.08   
33  44  Fridlund Alva  2004  NJURUNDA  BE9404  25 m  58.05   
34  57  Persson Tova  2005  NJURUNDA  AR5205  25 m  58.16   
35  200  Larsson Cassandra  2006  KOMETERNA  AE6206  25 m  1:05.39   
36  242  Ervasti Ebba  2007  KOMETERNA  AA0607  50 m  1:06.03   
37  113  Norlander Nova  2004  SUNDSVALL  AV3804  25 m     
38  148  Worander Hanna  2005  SUNDSVALL  AQ3805  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.23.00  Utskriftsdatum  19 mars 2015 
Licensierad till: Sundsvalls Simsällskap  Utskriftstid  19:02 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner