Program för UGP2-Åkersberga
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 1
|
Tävling |
UGP 2 |
|
Utskriftsdatum |
07 mars 2015 |
|
|
Tävlingsort |
Åkersberga SS |
|
Utskriftstid |
08:15 |
|
|
Arrangör |
Åkersberga |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
07 mars 2015 |
|
|
|
|
Gren 1, 100m Frisim Herrar |
Finaler (13) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
96 |
1 |
Markus Annas |
2004 |
AF1704 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:45.83 |
6 |
2 |
Wilhelm Olivecrona |
2002 |
AP5302 |
LIDINGÖ SK |
|
25m |
1:32.23 |
143 |
3 |
Oskar Käll |
2002 |
AS9902 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:29.47 |
162 |
4 |
Jonathan Pålsson |
2002 |
AR5902 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:30.14 |
95 |
5 |
Gustav Annas |
2003 |
AL0303 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:34.89 |
104 |
6 |
Elias Brodin |
2003 |
AO6903 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:49.05 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
152 |
1 |
Viktor Malmring |
2003 |
AO7903 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:25.02 |
121 |
2 |
Adam Hansson Dylén |
2003 |
AP6103 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:23.00 |
83 |
3 |
John Sjölund |
2001 |
AW3901 |
SKURU IK |
|
25m |
1:22.58 |
31 |
4 |
Erik Johansson |
2002 |
AL6302 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:22.69 |
230 |
5 |
Isak Jederström |
2002 |
AD0502 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
1:23.45 |
113 |
6 |
Hannes Fahlin |
2002 |
AS8902 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:28.93 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
182 |
1 |
Linus Öberg |
2003 |
AK1703 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:20.56 |
277 |
2 |
Viktor Bernås Östrand |
2000 |
au3900 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
1:19.65 |
20 |
3 |
Antonio Cinotti |
2002 |
AS7902 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:16.94 |
218 |
4 |
Oliver Beiming |
2001 |
AT1301 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
1:17.95 |
2 |
5 |
Rasmus Skyving |
2003 |
AB2703 |
NORRTÄLJE |
|
25m |
1:19.99 |
128 |
6 |
Jesper Holmström |
2003 |
AO4903 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:20.96 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
220 |
1 |
Rasmus Björnsson |
2001 |
AU3901 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
1:14.04 |
34 |
2 |
Troy Kroonder |
2003 |
AG8903 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:12.47 |
134 |
3 |
Ludvig Jansson |
2002 |
AI0902 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:11.87 |
189 |
4 |
Isac Böschen |
2002 |
AF3102 |
SS04 |
|
25m |
1:12.32 |
76 |
5 |
Morgan Malmfors |
2002 |
AJ6702 |
SKURU IK |
|
25m |
1:12.87 |
144 |
6 |
Ted Larsson |
1999 |
AN3799 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:15.23 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
216 |
1 |
Frej-Oskar Wikström |
1999 |
99B272 |
IFÅ |
|
25m |
1:11.54 |
255 |
2 |
Oskar Hägglund |
1999 |
AW5399 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
1:10.68 |
213 |
3 |
Tim Höglund |
1998 |
98B311 |
IFÅ |
|
25m |
1:10.57 |
61 |
4 |
Johan Allberg |
2002 |
AH7502 |
SKURU IK |
|
25m |
1:10.59 |
228 |
5 |
Simon Imhäuser |
2002 |
AD6102 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
1:10.96 |
240 |
6 |
Emil Tikkanen |
2002 |
AD2502 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
1:11.83 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
21 |
1 |
Dexter Dalsgaard |
2001 |
AS0501 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:10.38 |
120 |
2 |
Martin Hallbäck |
2001 |
AP8101 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:10.21 |
165 |
3 |
Arvid Styrman |
2002 |
AQ2502 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:09.73 |
183 |
4 |
Gordon Ölund |
2002 |
AT1102 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:10.00 |
72 |
5 |
Lucas Hultman |
1999 |
AT2599 |
SKURU IK |
|
25m |
1:10.25 |
260 |
6 |
Photsawa Phootepkhum |
2002 |
AV4302 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
1:10.43 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
46 |
1 |
Oscar Mogard Linden |
2002 |
AS8702 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:09.56 |
274 |
2 |
Gustav Jonsson |
2002 |
AG6502 |
SK ÄGIR |
|
25m |
1:09.12 |
252 |
3 |
Nikola Despotovic |
1998 |
AW0798 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
1:07.94 |
84 |
4 |
Oliver Soneborg |
2000 |
AV4300 |
SKURU IK |
|
25m |
1:08.78 |
87 |
5 |
Lukas Åkerblom |
2002 |
AO2302 |
SKURU IK |
|
25m |
1:09.43 |
242 |
6 |
Timothy Westmoreland |
2002 |
AD4102 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
1:09.70 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
129 |
1 |
Alexander Hurkmans |
2000 |
AV2300 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:07.10 |
124 |
2 |
Gustav Henrikssen |
2002 |
AM1702 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:06.39 |
117 |
3 |
Gustav Gaunitz |
2001 |
AE3701 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:05.97 |
68 |
4 |
Axel Flykt-Rosén |
2002 |
AQ5102 |
SKURU IK |
|
25m |
1:06.38 |
44 |
5 |
Morgan Martinsson |
2001 |
AN1701 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:07.06 |
234 |
6 |
Gustav Ljungholm |
2000 |
AC8900 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
1:07.50 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
75 |
1 |
Hugo Lindskog |
2002 |
AG8102 |
SKURU IK |
|
25m |
1:05.21 |
60 |
2 |
Kacper Zalomski |
2000 |
AK7100 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:05.12 |
196 |
3 |
Olle Hennert |
1999 |
AS1999 |
SS04 |
|
25m |
1:04.62 |
207 |
4 |
Pontus Thor |
1999 |
AL2999 |
SS04 |
|
25m |
1:04.66 |
259 |
5 |
Oskar Mikker |
2000 |
AQ7100 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
1:05.15 |
154 |
6 |
Herman Nilsson |
2002 |
AH7702 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:05.52 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
170 |
1 |
Daniel Thelenius |
2000 |
AQ5100 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:03.24 |
97 |
2 |
Rikard Arnebjer |
2000 |
AR8300 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:03.09 |
223 |
3 |
Oscar Gullberg |
1999 |
AF8799 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
1:01.80 |
139 |
4 |
Viktor Klingeryd Jalamo |
2000 |
AT4500 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:01.81 |
195 |
5 |
Johan Hennert |
2001 |
AL6901 |
SS04 |
|
25m |
1:03.13 |
177 |
6 |
Andreas Wallén |
2002 |
AP9302 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:04.51 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
271 |
1 |
Emil Wikell |
1999 |
AK5799 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
1:01.34 |
14 |
2 |
Felix Andersson |
2002 |
AC4502 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:00.68 |
136 |
3 |
Alex Kaufmann |
1999 |
AN2799 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
58.67 |
247 |
4 |
Thomas Östervall |
2000 |
AD3100 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
59.89 |
161 |
5 |
Erik Ottosson |
1999 |
AM9799 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:00.80 |
32 |
6 |
Oscar Johansson |
2000 |
AN1500 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:01.49 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
59 |
1 |
Jonatan Wächter |
2000 |
AP7100 |
SK NEPTUN |
|
25m |
58.04 |
3 |
2 |
Wiggo Frohde |
2000 |
AX3300 |
LIDINGÖ SK |
|
25m |
57.68 |
115 |
3 |
Oliver Freiholtz |
1997 |
AK5797 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
56.68 |
192 |
4 |
Edward Eliasson |
1997 |
AP5397 |
SS04 |
|
25m |
57.49 |
73 |
5 |
Christopher Johnsson |
1998 |
AG2198 |
SKURU IK |
|
25m |
57.89 |
151 |
6 |
Jonas Malmring |
2001 |
AO1701 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
58.34 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
51 |
1 |
Klaudius Schreck |
2001 |
AN2701 |
SK NEPTUN |
|
25m |
55.84 |
63 |
2 |
Axel Bååthe |
1997 |
AQ6597 |
SKURU IK |
|
25m |
54.45 |
56 |
3 |
Filip Weidlitz |
1997 |
AP4397 |
SK NEPTUN |
|
25m |
53.37 |
27 |
4 |
Karl Gustav Gérnyi |
1999 |
AG9599 |
SK NEPTUN |
|
25m |
54.43 |
35 |
5 |
Carl Käll Jönsson |
1999 |
AP5799 |
SK NEPTUN |
|
25m |
54.85 |
67 |
6 |
Andre Filipsson |
1999 |
AA9799 |
SKURU IK |
|
25m |
56.20 |
Skapad av WinGrodan 1.23.00 |
Utskriftsdatum |
07 mars 2015 |
Licensierad till: Åkersberga Simsällskap |
Utskriftstid |
08:15 |
|