2020-01-29   16:15:59
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för UGP2-Åkersberga

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

Heatlista Gren 12
Heatlista 
 
  Tävling  UGP 2    Utskriftsdatum  08 mars 2015   
  Tävlingsort  Åkersberga SS    Utskriftstid  08:28   
  Arrangör  Åkersberga         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  07 mars 2015         
 
 
 
Gren 12, 400m Frisim Damer  Finaler (10) 
Heat 1 (10) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
178  Elvira Weid  2003  BI4203  SPÅRVÄGEN    25m  7:01.75 
148  Veronica Lythell  2003  BC0603  SPÅRVÄGEN    25m  6:52.39 
131  Tove Hägerdal  2002  BJ3602  SPÅRVÄGEN    25m  6:44.29 
30  Malin Jansson  1999  AY7299  SK NEPTUN    25m  6:46.19 
175  Belize Engström  2004  AI5404  SPÅRVÄGEN    25m  6:59.35 
               

 
Heat 2 (10) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
171  Sara Torstensson  2004  AW3604  SPÅRVÄGEN    25m  6:37.96 
53  Anna Tiselius  2002  BK7402  SK NEPTUN    25m  6:27.63 
133  Kristin Jansson  2001  BC4601  SPÅRVÄGEN    50m  6:15.25 
Linnea Jonsson  2002  AJ0602  NORRTÄLJE    25m  6:25.86 
111  Alexandra Eriksson  2002  BM8602  SPÅRVÄGEN    25m  6:30.67 
164  Elvira Schei  2003  AZ4603  SPÅRVÄGEN    25m  6:38.48 

 
Heat 3 (10) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
180  Emilia Wullrich  2003  BI8203  SPÅRVÄGEN    25m  6:10.74 
156  Susanna Nivenius  2002  BM1802  SPÅRVÄGEN    25m  6:00.21 
48  Freja Nordeman  2003  AU7203  SK NEPTUN    25m  5:56.38 
226  Emelie Högström  1999  AR5299  ÅKERSBERGA    25m  5:59.18 
168  Linda Svensson  2000  AR8200  SPÅRVÄGEN    25m  6:09.43 
179  Eliane Westermark  2003  AX4603  SPÅRVÄGEN    25m  6:11.79 

 
Heat 4 (10) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
13  Alice Albinzon  2000  AY1200  SK NEPTUN    50m  5:51.02 
146  Linnea Lindqvist  2001  BE7801  SPÅRVÄGEN    25m  5:45.06 
16  Amanda Bekkewold  2001  BM3401  SK NEPTUN    25m  5:42.95 
135  Maja Karlsson Karlström  2002  BF6602  SPÅRVÄGEN    25m  5:43.75 
147  Cornelia Lythell  2003  BC2603  SPÅRVÄGEN    25m  5:45.28 
106  Ioana Danes  2002  AY3802  SPÅRVÄGEN    25m  5:52.73 

 
Heat 5 (10) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
140  Maike Kuhlins  2000  BA1600  SPÅRVÄGEN    25m  5:42.28 
94  Noémi Andras  2001  BJ1601  SPÅRVÄGEN    25m  5:38.29 
253  Saga Grönberg  2000  BO7800  SÖDERTÖRN    25m  5:36.98 
39  Ines Lo Lindroos  2003  AV9403  SK NEPTUN    25m  5:37.73 
36  Hjördis Köhler  2001  BM6401  SK NEPTUN    25m  5:38.43 
225  Ylwali Häggblad  2000  AB2600  ÅKERSBERGA    25m  5:42.92 

 
Heat 6 (10) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
210  Stella Donning  2002  02A983  IFÅ    25m  5:36.45 
201  Emma Lundmark  2003  AT1803  SS04    25m  5:28.89 
248  Ayten Abdelkareem  2000  BR5400  SÖDERTÖRN    25m  5:25.24 
132  Cajsa-Lisa Jansson  1999  BK6499  SPÅRVÄGEN    25m  5:26.42 
Josefine Torell  2002  BD0402  LIDINGÖ SK    25m  5:36.33 
166  Clara Sundqvist  2001  AU4801  SPÅRVÄGEN    25m  5:36.62 

 
Heat 7 (10) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
49  Isabelle Nordlinder  2001  BA1801  SK NEPTUN    25m  5:22.20 
108  Wilma Ekwall  1999  BP7299  SPÅRVÄGEN    25m  5:20.25 
211  Fanny Ek  1999  99A442  IFÅ    25m  5:17.87 
90  Felicia Östlund  2002  BD6202  SKURU IK    25m  5:19.44 
181  Elin Öberg  2000  BA6600  SPÅRVÄGEN    25m  5:21.18 
270  Alwa Widmark  2002  AN4402  SÖDERTÖRN    25m  5:24.83 

 
Heat 8 (10) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
232  Ebba Langemar  1999  BD7699  ÅKERSBERGA    25m  5:15.38 
125  Linn Herlin  2002  AU6402  SPÅRVÄGEN    25m  5:13.74 
212  Jenny Ek  1999  99A441  IFÅ    25m  5:13.41 
22  Filippa Ehn  2001  AP6201  SK NEPTUN    25m  5:13.45 
37  Tuva Lennér  2000  BA4800  SK NEPTUN    25m  5:13.83 
176  Zafira Engström Vaamonde  2001  AU9601  SPÅRVÄGEN    25m  5:17.32 

 
Heat 9 (10) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
86  Anna Westborg  2002  AE0402  SKURU IK    25m  5:09.26 
33  Nora Jomaa  1999  AW7499  SK NEPTUN    25m  5:06.57 
215  Olivia Weuro  2002  02A822  IFÅ    25m  5:03.37 
269  Lena Westerlund  1998  BB8298  SÖDERTÖRN    25m  5:03.79 
65  Tilda Eklund  2000  AH3200  SKURU IK    25m  5:08.83 
159  Fanny Odin  2000  AR7200  SPÅRVÄGEN    25m  5:12.59 

 
Heat 10 (10) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
114  Matilda Flood  1999  BA6899  SPÅRVÄGEN    25m  5:00.71 
69  Anna Hassler  1998  AK5298  SKURU IK    25m  4:51.89 
24  Tess Engvall  2001  BQ8801  SK NEPTUN    25m  4:45.70 
19  Vilma Brolund  2001  AO9801  SK NEPTUN    25m  4:50.21 
79  Signe Nordegren  2000  AO6800  SKURU IK    25m  4:52.22 
88  Nelly Åkerblom  2000  AP5400  SKURU IK    25m  5:02.63 

 
 

Skapad av WinGrodan 1.23.00  Utskriftsdatum  08 mars 2015 
Licensierad till: Åkersberga Simsällskap  Utskriftstid  08:28 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner