2020-01-29   09:21:57
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för UGP2-Åkersberga

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

11_S
Gren 11, 200m Bröstsim Herrar 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
40  Lulek William  1998  SK NEPTUN  AJ6998  25 m  2:23.57   
27  Gérnyi Karl Gustav  1999  SK NEPTUN  AG9599  25 m  2:35.56   
51  Schreck Klaudius  2001  SK NEPTUN  AN2701  25 m  2:39.81   
18  Blom Simon  1999  SK NEPTUN  AQ9199  25 m  2:42.05   
59  Wächter Jonatan  2000  SK NEPTUN  AP7100  25 m  2:53.64   
252  Despotovic Nikola  1998  SÖDERTÖRN  AW0798  25 m  2:58.03   
97  Arnebjer Rikard  2000  SPÅRVÄGEN  AR8300  25 m  2:58.85   
87  Åkerblom Lukas  2002  SKURU IK  AO2302  25 m  2:59.22   
151  Malmring Jonas  2001  SPÅRVÄGEN  AO1701  25 m  2:59.60   
10  196  Hennert Olle  1999  SS04  AS1999  25 m  3:01.17   
11  44  Martinsson Morgan  2001  SK NEPTUN  AN1701  25 m  3:01.86   
12  195  Hennert Johan  2001  SS04  AL6901  25 m  3:06.87   
13  14  Andersson Felix  2002  SK NEPTUN  AC4502  25 m  3:08.14   
14  103  Bernhardsson William  2002  SPÅRVÄGEN  AI4702  25 m  3:12.22   
15  60  Zalomski Kacper  2000  SK NEPTUN  AK7100  25 m  3:13.57   
16  72  Hultman Lucas  1999  SKURU IK  AT2599  25 m  3:13.94   
17  101  Berglund Alexander  2000  SPÅRVÄGEN  AO4900  25 m  3:14.79   
18  165  Styrman Arvid  2002  SPÅRVÄGEN  AQ2502  25 m  3:16.74   
19  124  Henrikssen Gustav  2002  SPÅRVÄGEN  AM1702  25 m  3:16.83   
20  134  Jansson Ludvig  2002  SPÅRVÄGEN  AI0902  25 m  3:17.47   
21  216  Wikström Frej-Oskar  1999  IFÅ  99B272  25 m  3:18.47   
22  Sundelin Carl  1999  LIDINGÖ SK  AW3799  25 m  3:21.80   
23  120  Hallbäck Martin  2001  SPÅRVÄGEN  AP8101  25 m  3:23.05   
24  130  Hållberg Andreas  1999  SPÅRVÄGEN  AV5399  25 m  3:28.03   
25  46  Mogard Linden Oscar  2002  SK NEPTUN  AS8702  25 m  3:30.27   
26  145  Lehtonen Hebert Alexander  2002  SPÅRVÄGEN  AO9102  25 m  3:37.23   
27  177  Wallén Andreas  2002  SPÅRVÄGEN  AP9302  50 m  3:37.65   
28  183  Ölund Gordon  2002  SPÅRVÄGEN  AT1102  25 m  3:38.21   
29  61  Allberg Johan  2002  SKURU IK  AH7502  25 m  3:38.42   
30  244  Wikner Hampus  2002  ÅKERSBERGA  AD3502  25 m  3:40.31   
31  162  Pålsson Jonathan  2002  SPÅRVÄGEN  AR5902  25 m  3:41.76   
32  34  Kroonder Troy  2003  SK NEPTUN  AG8903  25 m  3:43.65   
33  Skyving Rasmus  2003  NORRTÄLJE  AB2703  25 m  3:43.68   
34  158  O´Malley Aaron  2002  SPÅRVÄGEN  AI3902  25 m  3:45.08   
35  182  Öberg Linus  2003  SPÅRVÄGEN  AK1703  25 m  3:50.82   
36  128  Holmström Jesper  2003  SPÅRVÄGEN  AO4903  25 m  3:55.36   
37  121  Hansson Dylén Adam  2003  SPÅRVÄGEN  AP6103  25 m  3:59.59   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.23.00  Utskriftsdatum  05 mars 2015 
Licensierad till: Stockholms Simförbund  Utskriftstid  10:15 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner