2020-01-29   08:57:29
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för UGP2-Åkersberga

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

7_S
Gren 7, 200m Frisim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
206  Segerbrand Tiffani  1999  SS04  AI0699  25 m  2:10.41   
276  Bring Nina  1999  SPÅRVÄGEN  AR8699  25 m  2:13.39  EFT 
58  Wrejde Isabelle  1999  SK NEPTUN  AV5299  25 m  2:13.87   
23  Ehn Rebecka  2000  SK NEPTUN  AO7600  25 m  2:14.03   
79  Nordegren Signe  2000  SKURU IK  AO6800  25 m  2:15.55   
69  Hassler Anna  1998  SKURU IK  AK5298  25 m  2:16.09   
194  Hargsten Hanna  1999  SS04  AH8899  25 m  2:16.11   
24  Engvall Tess  2001  SK NEPTUN  BQ8801  25 m  2:17.65   
212  Ek Jenny  1999  IFÅ  99A441  25 m  2:17.78   
10  155  Nilsson Julia  1999  SPÅRVÄGEN  AM0699  25 m  2:18.20   
11  219  Bergström Jennifer  2002  ÅKERSBERGA  AA9402  25 m  2:18.29   
12  114  Flood Matilda  1999  SPÅRVÄGEN  BA6899  25 m  2:18.32   
13  193  Eriksson Mathilda  2001  SS04  AE2201  25 m  2:18.80   
14  205  Norén Sophia  1998  SS04  AN9698  25 m  2:20.21   
15  19  Brolund Vilma  2001  SK NEPTUN  AO9801  25 m  2:20.73   
16  88  Åkerblom Nelly  2000  SKURU IK  AP5400  25 m  2:21.25   
17  65  Eklund Tilda  2000  SKURU IK  AH3200  25 m  2:21.62   
18  246  Östervall Maria  1998  ÅKERSBERGA  AD4498  25 m  2:21.89   
19  33  Jomaa Nora  1999  SK NEPTUN  AW7499  25 m  2:22.23   
20  269  Westerlund Lena  1998  SÖDERTÖRN  BB8298  25 m  2:22.42   
21  89  Öberg Lise  1998  SKURU IK  AT4498  25 m  2:24.25   
22  125  Herlin Linn  2002  SPÅRVÄGEN  AU6402  25 m  2:24.27   
23  99  Augustsson Julia  2000  SPÅRVÄGEN  BC9200  25 m  2:24.89   
24  262  Reinholdz Anna  1999  SÖDERTÖRN  AQ6499  25 m  2:25.49   
25  30  Jansson Malin  1999  SK NEPTUN  AY7299  25 m  2:26.22   
26  86  Westborg Anna  2002  SKURU IK  AE0402  25 m  2:26.76   
27  232  Langemar Ebba  1999  ÅKERSBERGA  BD7699  25 m  2:27.32   
28  215  Weuro Olivia  2002  IFÅ  02A822  25 m  2:27.39   
29  214  Lindholm Jessica  2001  IFÅ  01B019  25 m  2:27.99   
30  266  Shahmalekpour Tina  2001  SÖDERTÖRN  AI6601  25 m  2:28.36   
31  176  Engström Vaamonde Zafira  2001  SPÅRVÄGEN  AU9601  25 m  2:28.78   
32  37  Lennér Tuva  2000  SK NEPTUN  BA4800  25 m  2:29.40   
33  198  Höglind Rebecca  1998  SS04  AL7898  25 m  2:30.00   
34  210  Donning Stella  2002  IFÅ  02A983  25 m  2:30.30   
35  261  Possman Klara  2003  SÖDERTÖRN  BA6803  25 m  2:30.38   
36  254  Hagström Jessica  1999  SÖDERTÖRN  AQ3499  25 m  2:30.74   
37  132  Jansson Cajsa-Lisa  1999  SPÅRVÄGEN  BK6499  25 m  2:31.20   
38  181  Öberg Elin  2000  SPÅRVÄGEN  BA6600  25 m  2:31.28   
39  264  Sande Viktoria  2001  SÖDERTÖRN  AO7801  25 m  2:31.36   
40  85  Sundermeyer Olivia  1998  SKURU IK  AH0698  25 m  2:32.06   
41  22  Ehn Filippa  2001  SK NEPTUN  AP6201  25 m  2:32.61   
42  241  Wallin Emma  1999  ÅKERSBERGA  BH7899  25 m  2:33.19   
43  108  Ekwall Wilma  1999  SPÅRVÄGEN  BP7299  25 m  2:34.08   
44  235  Marohn Hanna  1998  ÅKERSBERGA  AS7298  25 m  2:34.53   
45  270  Widmark Alwa  2002  SÖDERTÖRN  AN4402  25 m  2:34.89   
46  25  Ericson Ella  2000  SK NEPTUN  BG9400  25 m  2:34.91   
47  39  Lo Lindroos Ines  2003  SK NEPTUN  AV9403  25 m  2:36.15   
48  146  Lindqvist Linnea  2001  SPÅRVÄGEN  BE7801  25 m  2:36.25   
49  90  Östlund Felicia  2002  SKURU IK  BD6202  25 m  2:36.49   
50  122  Hedström Mikaela  2003  SPÅRVÄGEN  AK4403  25 m  2:36.86   
51  36  Köhler Hjördis  2001  SK NEPTUN  BM6401  25 m  2:37.56   
52  13  Albinzon Alice  2000  SK NEPTUN  AY1200  25 m  2:37.71   
53  11  Wåhlén Sophia  2001  LIDINGÖ SK  AP0201  25 m  2:38.72   
54  16  Bekkewold Amanda  2001  SK NEPTUN  BM3401  25 m  2:38.99   
55  62  Almgren Josefin  2002  SKURU IK  AX0602  25 m  2:39.05   
56  49  Nordlinder Isabelle  2001  SK NEPTUN  BA1801  25 m  2:39.29   
57  199  Kjellin Elsa  2001  SS04  BD3201  25 m  2:39.39   
58  135  Karlsson Karlström Maja  2002  SPÅRVÄGEN  BF6602  25 m  2:39.59   
59  140  Kuhlins Maike  2000  SPÅRVÄGEN  BA1600  25 m  2:40.79   
60  94  Andras Noémi  2001  SPÅRVÄGEN  BJ1601  25 m  2:41.31   
61  50  Nykvist Clara  2000  SK NEPTUN  BC2600  25 m  2:41.96   
62  28  Hagström Alva  2003  SK NEPTUN  AU1203  25 m  2:42.74   
63  133  Jansson Kristin  2001  SPÅRVÄGEN  BC4601  25 m  2:43.64   
64  127  Holmberg Sofia  2002  SPÅRVÄGEN  AU1202  25 m  2:44.31   
65  48  Nordeman Freja  2003  SK NEPTUN  AU7203  25 m  2:44.62   
66  258  Lundgren Elin  2003  SÖDERTÖRN  AW2603  25 m  2:44.82   
67  106  Danes Ioana  2002  SPÅRVÄGEN  AY3802  25 m  2:45.09   
68  150  Malm Lovisa  2002  SPÅRVÄGEN  BD4402  25 m  2:46.30   
69  26  Gabrielsson Agnes  1998  SK NEPTUN  BG8298  50 m  2:46.56   
70  138  Kjerrman Alicia  2001  SPÅRVÄGEN  BL6801  25 m  2:47.59   
71  116  Gardelin Josefin  2001  SPÅRVÄGEN  BE6801  25 m  2:48.60   
72  156  Nivenius Susanna  2002  SPÅRVÄGEN  BM1802  25 m  2:48.86   
73  226  Högström Emelie  1999  ÅKERSBERGA  AR5299  50 m  2:49.11   
74  119  Hagmansson Wilma  1999  SPÅRVÄGEN  AR3899  25 m  2:49.17   
75  52  Sundholm Erica  2002  SK NEPTUN  BO9202  25 m  2:51.29   
76  224  Gustafsson Saga  1999  ÅKERSBERGA  BH8899  25 m  2:51.35   
77  179  Westermark Eliane  2003  SPÅRVÄGEN  AX4603  25 m  2:55.60   
78  17  Bladin Sophie  2002  SK NEPTUN  BF5202  25 m  2:55.81   
79  164  Schei Elvira  2003  SPÅRVÄGEN  AZ4603  25 m  2:56.67   
80  74  Lindskog Filippa  2004  SKURU IK  AL6404  25 m  2:57.25   
81  227  Ignell Julia  2002  ÅKERSBERGA  AG7802  25 m  2:58.00   
82  190  Candelius Lisa  2003  SS04  AT9803  25 m  2:58.55   
83  142  Kårén Beata  2003  SPÅRVÄGEN  AX1603  25 m  2:59.55   
84  77  Mossop Henrietta  2000  SKURU IK  BJ2600  50 m  3:00.28   
85  53  Tiselius Anna  2002  SK NEPTUN  BK7402  25 m  3:02.77   
86  109  Elgh Rebecca  1999  SPÅRVÄGEN  BL0499  25 m  3:03.00   
87  54  Wahlman Ella  2003  SK NEPTUN  BL5403  25 m  3:04.67   
88  71  Heise Hedvig  2000  SKURU IK  BQ8200  25 m  3:05.64   
89  251  Aspberg Michelle  2002  SÖDERTÖRN  AT8402  25 m  3:05.83   
90  64  Bäckström Elsa  2004  SKURU IK  AU3204  25 m  3:07.24   
91  55  Wallberg Hedda  2003  SK NEPTUN  AU9203  25 m  3:07.46   
92  191  Edlundh Jessica  2002  SS04  BC3402  25 m  3:07.63   
93  29  Hillström Vendela  2003  SK NEPTUN  AW5803  50 m  3:07.71   
94  245  Wrenkler Matilda  2001  ÅKERSBERGA  BB1601  25 m  3:08.14   
95  173  Törnblom Louise  2000  SPÅRVÄGEN  BM3800  25 m  3:08.71   
96  70  Heinz Felicia  2004  SKURU IK  AU8204  25 m  3:08.84   
97  107  Ekström Sofia  2001  SPÅRVÄGEN  BQ5601  25 m  3:09.14   
98  238  Stendrake Wilma  2003  ÅKERSBERGA  BB2403  25 m  3:09.35   
99  131  Hägerdal Tove  2002  SPÅRVÄGEN  BJ3602  25 m  3:09.48   
100  110  Ergon Lova  2001  SPÅRVÄGEN  BJ3601  25 m  3:09.55   
101  148  Lythell Veronica  2003  SPÅRVÄGEN  BC0603  25 m  3:10.23   
102  171  Torstensson Sara  2004  SPÅRVÄGEN  AW3604  25 m  3:10.44   
103  Lundgren Julia  2002  LIDINGÖ SK  BB1602  25 m  3:11.01   
104  111  Eriksson Alexandra  2002  SPÅRVÄGEN  BM8602  25 m  3:12.81   
105  42  Marinou Anastasia  2002  SK NEPTUN  BC1602  25 m  3:14.55   
106  167  Sundqvist Sophie  2003  SPÅRVÄGEN  AU5603  25 m  3:15.34   
107  91  Östlund Olivia  2003  SKURU IK  AZ9203  25 m  3:15.44   
108  175  Engström Belize  2004  SPÅRVÄGEN  AI5404  25 m  3:17.61   
109  178  Weid Elvira  2003  SPÅRVÄGEN  BI4203  25 m  3:17.72   
110  102  Bergström Maja  2002  SPÅRVÄGEN  BK0402  25 m  3:21.14   
111  153  Morota Meja  2003  SPÅRVÄGEN  BK6403  25 m  3:23.20   
112  149  Lövqvist Linda  2003  SPÅRVÄGEN  BK5403  25 m  3:25.41   
113  98  Asmerom Sinna  2003  SPÅRVÄGEN  BC3603  25 m  3:32.49   
114  163  Qvist Wilma  2004  SPÅRVÄGEN  AW4604  25 m  3:54.53   
115  38  Lindgren Fanny  2001  SK NEPTUN  BS7201  25 m     
116  41  Lundgren Sonnergren Isa  2004  SK NEPTUN  AW5404  25 m     
117  43  Martinsson Esther  2002  SK NEPTUN  BO3802  25 m     
118  82  Schmidt Lovisa  2002  SKURU IK  BF9602  25 m     
119  100  Bagelius Johanna  2004  SPÅRVÄGEN  BB4604  25 m     
120  112  Eriksson Felicia  2004  SPÅRVÄGEN  BD4604  25 m     
121  118  Granhällen Johanna  2002  SPÅRVÄGEN  BO5202  25 m     
122  141  Kullman Malin  2004  SPÅRVÄGEN  AW8404  25 m     
123  185  Bergström Matilda  2000  SS04  BP3400  25 m     
124  202  Mitrovic Andrea  2002  SS04  BC7802  25 m     
125  217  Barkarö Angelica  2002  ÅKERSBERGA  BS4202  25 m     
126  236  Nyberg Moa  2001  ÅKERSBERGA  AR4401  25 m     
127  248  Abdelkareem Ayten  2000  SÖDERTÖRN  BR5400  25 m     
128  267  Titrouq Safia  1998  SÖDERTÖRN  BP7498  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.23.00  Utskriftsdatum  05 mars 2015 
Licensierad till: Stockholms Simförbund  Utskriftstid  10:15 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner