Program för UGP2-Åkersberga
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 8
|
Tävling |
UGP 2 |
|
Utskriftsdatum |
07 mars 2015 |
|
|
Tävlingsort |
Åkersberga SS |
|
Utskriftstid |
14:10 |
|
|
Arrangör |
Åkersberga |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
07 mars 2015 |
|
|
|
|
Gren 8, 200m Medley Herrar |
Finaler (9) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
121 |
1 |
Adam Hansson Dylén |
2003 |
AP6103 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
|
145 |
2 |
Alexander Lehtonen Hebert |
2002 |
AO9102 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
|
152 |
3 |
Viktor Malmring |
2003 |
AO7903 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
|
87 |
4 |
Lukas Åkerblom |
2002 |
AO2302 |
SKURU IK |
|
25m |
|
162 |
5 |
Jonathan Pålsson |
2002 |
AR5902 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
96 |
1 |
Markus Annas |
2004 |
AF1704 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
3:49.70 |
128 |
2 |
Jesper Holmström |
2003 |
AO4903 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
3:30.75 |
95 |
3 |
Gustav Annas |
2003 |
AL0303 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
3:18.08 |
182 |
4 |
Linus Öberg |
2003 |
AK1703 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
3:22.86 |
189 |
5 |
Isac Böschen |
2002 |
AF3102 |
SS04 |
|
50m |
3:47.22 |
104 |
6 |
Elias Brodin |
2003 |
AO6903 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
20 |
1 |
Antonio Cinotti |
2002 |
AS7902 |
SK NEPTUN |
|
25m |
3:12.90 |
144 |
2 |
Ted Larsson |
1999 |
AN3799 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
3:05.20 |
120 |
3 |
Martin Hallbäck |
2001 |
AP8101 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
3:02.85 |
216 |
4 |
Frej-Oskar Wikström |
1999 |
99B272 |
IFÅ |
|
25m |
3:04.62 |
129 |
5 |
Alexander Hurkmans |
2000 |
AV2300 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
3:05.93 |
34 |
6 |
Troy Kroonder |
2003 |
AG8903 |
SK NEPTUN |
|
25m |
3:13.12 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
213 |
1 |
Tim Höglund |
1998 |
98B311 |
IFÅ |
|
25m |
3:01.18 |
183 |
2 |
Gordon Ölund |
2002 |
AT1102 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
2:59.73 |
234 |
3 |
Gustav Ljungholm |
2000 |
AC8900 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
2:58.92 |
240 |
4 |
Emil Tikkanen |
2002 |
AD2502 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
2:59.30 |
184 |
5 |
Philip Bentzer |
2001 |
AH6701 |
SS04 |
|
25m |
3:00.47 |
228 |
6 |
Simon Imhäuser |
2002 |
AD6102 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
3:01.89 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
46 |
1 |
Oscar Mogard Linden |
2002 |
AS8702 |
SK NEPTUN |
|
25m |
2:57.16 |
242 |
2 |
Timothy Westmoreland |
2002 |
AD4102 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
2:56.52 |
154 |
3 |
Herman Nilsson |
2002 |
AH7702 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
2:54.77 |
139 |
4 |
Viktor Klingeryd Jalamo |
2000 |
AT4500 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
2:54.96 |
252 |
5 |
Nikola Despotovic |
1998 |
AW0798 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
2:57.10 |
134 |
6 |
Ludvig Jansson |
2002 |
AI0902 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
2:57.75 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
260 |
1 |
Photsawa Phootepkhum |
2002 |
AV4302 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
2:52.16 |
21 |
2 |
Dexter Dalsgaard |
2001 |
AS0501 |
SK NEPTUN |
|
25m |
2:51.16 |
165 |
3 |
Arvid Styrman |
2002 |
AQ2502 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
2:48.83 |
124 |
4 |
Gustav Henrikssen |
2002 |
AM1702 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
2:49.37 |
68 |
5 |
Axel Flykt-Rosén |
2002 |
AQ5102 |
SKURU IK |
|
25m |
2:52.01 |
117 |
6 |
Gustav Gaunitz |
2001 |
AE3701 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
2:53.96 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
60 |
1 |
Kacper Zalomski |
2000 |
AK7100 |
SK NEPTUN |
|
25m |
2:44.82 |
196 |
2 |
Olle Hennert |
1999 |
AS1999 |
SS04 |
|
25m |
2:42.03 |
177 |
3 |
Andreas Wallén |
2002 |
AP9302 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
2:40.86 |
203 |
4 |
Leonardo Montes |
2002 |
AN2902 |
SS04 |
|
25m |
2:41.73 |
170 |
5 |
Daniel Thelenius |
2000 |
AQ5100 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
2:44.18 |
75 |
6 |
Hugo Lindskog |
2002 |
AG8102 |
SKURU IK |
|
25m |
2:47.13 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
97 |
1 |
Rikard Arnebjer |
2000 |
AR8300 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
2:39.89 |
14 |
2 |
Felix Andersson |
2002 |
AC4502 |
SK NEPTUN |
|
25m |
2:38.83 |
59 |
3 |
Jonatan Wächter |
2000 |
AP7100 |
SK NEPTUN |
|
50m |
2:36.67 |
44 |
4 |
Morgan Martinsson |
2001 |
AN1701 |
SK NEPTUN |
|
25m |
2:37.02 |
271 |
5 |
Emil Wikell |
1999 |
AK5799 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
2:39.51 |
195 |
6 |
Johan Hennert |
2001 |
AL6901 |
SS04 |
|
25m |
2:40.05 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
136 |
1 |
Alex Kaufmann |
1999 |
AN2799 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
2:30.32 |
67 |
2 |
Andre Filipsson |
1999 |
AA9799 |
SKURU IK |
|
25m |
2:21.36 |
27 |
3 |
Karl Gustav Gérnyi |
1999 |
AG9599 |
SK NEPTUN |
|
25m |
2:10.90 |
51 |
4 |
Klaudius Schreck |
2001 |
AN2701 |
SK NEPTUN |
|
25m |
2:16.46 |
151 |
5 |
Jonas Malmring |
2001 |
AO1701 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
2:26.79 |
32 |
6 |
Oscar Johansson |
2000 |
AN1500 |
SK NEPTUN |
|
25m |
2:34.55 |
Skapad av WinGrodan 1.23.00 |
Utskriftsdatum |
07 mars 2015 |
Licensierad till: Åkersberga Simsällskap |
Utskriftstid |
14:10 |
|