2020-02-17   02:38:48
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Tyresö Knattesim

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

1_S
Gren 1, 50m Bröstsim F-11 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
217  Tsirona Ioanna  2004  VÄSBY SS  AE2404  25 m  43.97   
221  Åkerman Hanna  2004  VÄSBY SS  AJ0204  25 m  43.98   
205  Pettersson Tove  2004  VÄSBY SS  AF0204  25 m  44.75   
14  Evers Ella  2004  SKK  AQ0604  25 m  44.81   
Serse Clara  2004  KANAANS SS  AU1404  25 m  47.14   
49  Bäckström Olivia  2005  SÖDERTÖRN  AM0205  25 m  47.20   
23  Levin Maya  2004  SKK  AN3204  25 m  48.75   
225  Karlsson Fiona  2004  ÖSMO SS  AE6404  25 m  49.39   
78  Arnö Sara  2004  TUREBERG  AA1208  25 m  49.63   
10  223  Hiram Veronika  2004  ÖSMO SS  AK7204  25 m  50.26   
11  203  Olsson Emma  2004  VÄSBY SS  AI9804  25 m  51.06   
12  202  Nyblom Moa  2005  VÄSBY SS  AA5605  25 m  51.09   
13  227  Marsten Tyra  2004  ÖSMO SS  AE9404  25 m  51.09   
14  87  Holmer Selma  2004  TUREBERG  AM6204  25 m  51.10   
15  117  Angerfelt Tea  2004  TYRESÖ SS  AJ7404  25 m  51.43   
16  193  Fantenberg Lovisa  2004  VÄSBY SS  AS3604  25 m  51.51   
17  164  Franks Louise  2005  TÄBY SIM  AG7605  25 m  52.25   
18  29  Sandquist Matilda  2005  SKK  AG1805  25 m  52.29   
19  214  Takala Amanda  2004  VÄSBY SS  AP3804  25 m  52.34   
20  125  Förborgen Frida  2004  TYRESÖ SS  AK9204  25 m  52.77   
21  98  Lundwall Lager Isabelle  2004  TUREBERG  AX4804  25 m  54.08   
22  128  Jacobsson Alva  2005  TYRESÖ SS  AJ1605  25 m  54.61   
23  21  Kärvestedt Elsa  2005  SKK  AG9605  25 m  54.68   
24  11  Björkman Emma  2004  SKK  AW2404  25 m  55.03   
25  25  Lundqvist Wingren Malva  2005  SKK  AG0805  25 m  55.03   
26  41  Öhman Saga  2004  SKK  AT3404  25 m  55.28   
27  59  Lidén Sandra  2005  SÖDERTÖRN  AG7805  25 m  56.38   
28  229  Vesterlund Freja  2006  ÖSMO SS  AA7606  25 m  56.43   
29  218  Velin Rebecca  2004  VÄSBY SS  AJ1204  25 m  56.65   
30  124  Fürst Hanna  2004  TYRESÖ SS  AX0404  25 m  57.08   
31  72  Yrjölä Kuortti Liv  2004  SÖDERTÖRN  BD3204  25 m  57.09   
32  33  Sveding Emelie  2005  SKK  AG8605  25 m  58.15   
33  92  Klingenstierna Johanna  2005  TUREBERG  AS1405  25 m  58.35   
34  Flink Möja  2005  KANAANS SS  AH9605  25 m  59.27   
35  224  Josefsson Frida  2005  ÖSMO SS  AA6805  25 m  1:00.49   
36  119  Blix Grimaldi Melanie  2005  TYRESÖ SS  AQ8605  25 m  1:03.43   
37  Sjöberg Anna  2005  KANAANS SS  AH8605  25 m  1:07.57   
38  84  Hansson Jade  2005  TUREBERG  AR1405  25 m  1:07.89   
39  18  Högfeldt Klara  2005  SKK  AL0205  25 m  1:08.19   
40  93  Krejci Maria  2006  TUREBERG  AC6606  25 m  1:09.96   
41  85  Holfve Lilian  2007  TUREBERG  AC3207  25 m     
42  97  Lindroth Stella  2004  TUREBERG  BE8604  25 m     
43  104  Stjernholm Daniella  2004  TUREBERG  BG7204  25 m     
44  140  Söderlind Alicia  2005  TYRESÖ SS  AQ5805  25 m     
45  145  Wallman Frida  2005  TYRESÖ SS  AQ6405  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.23.00  Utskriftsdatum  11 februari 2015 
Licensierad till: Västerås Simsällskap  Utskriftstid  18:49 
 
2_S
Gren 2, 50m Bröstsim Po-11 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
182  Westholm Hugo  2004  TÄBY SIM  AI2904  25 m  39.59   
53  Gunnarsson Emil  2004  SÖDERTÖRN  AM0504  25 m  46.63   
38  Westman Gustav  2005  SKK  AC1905  25 m  47.35   
32  Sundling Walter  2004  SKK  AE6904  25 m  47.47   
101  Ruimeng Li Niclas  2004  TUREBERG  AE0704  25 m  47.97   
60  Lindbom Victor  2004  SÖDERTÖRN  AI6704  25 m  50.93   
56  Hellman Kevin  2005  SÖDERTÖRN  AC6705  25 m  52.66   
47  Berngarn Hugo  2005  SÖDERTÖRN  AG0505  25 m  53.57   
19  Kebbon Christofer  2004  SKK  AP7304  25 m  54.58   
10  190  Bergman Erik  2004  VÄSBY SS  AC1104  25 m  54.61   
11  39  Åsbrink Gustav  2005  SKK  AE3505  25 m  55.20   
12  89  Jansson Victor  2004  TUREBERG  AF6904  25 m  55.21   
13  90  Jansson Bulhoes Gabriel  2005  TUREBERG  AE1105  25 m  55.62   
14  77  Arnö Alexander  2005  TUREBERG  AB5505  25 m  55.76   
15  16  Flores Vincent  2005  SKK  AE7305  25 m  55.79   
16  120  Brunn Simon  2004  TYRESÖ SS  AH9704  25 m  55.84   
17  167  Hogg John  2005  TÄBY SIM  AC5705  25 m  57.03   
18  Alveskär Lundfeldt Simon  2005  SKK  AG4505  25 m  57.21   
19  187  Areblad Linus  2004  VÄSBY SS  AI9504  25 m  57.53   
20  115  Abeyratne Jerren  2004  TYRESÖ SS  AB9304  25 m  57.85   
21  228  Sjöstrand Teodor  2004  ÖSMO SS  AL2304  25 m  57.90   
22  Serse Leo  2006  KANAANS SS  AB0106  25 m  58.21   
23  231  Svensk Jonathan  2004  TYRESÖ SS    25 m  1:01.23  EFT 
24  222  Björklund Noel  2005  ÖSMO SS  AA4505  25 m  1:02.05   
25  Eriksson Jonatan  2006  KANAANS SS  AB1106  25 m  1:03.56   
26  102  Simes Ludvig  2005  TUREBERG  AE3105  25 m  1:03.79   
27  230  Engström Oscar  2004  TYRESÖ SS    25 m  1:04.57  EFT 
28  26  Mattsson Carl  2005  SKK  AF4305  25 m  1:05.23   
29  15  Flores Oscar  2005  SKK  AE5305  25 m  1:09.42   
30  99  Mickelsson Axel  2006  TUREBERG  AC4506  25 m  1:24.08   
31  95  Larsson Henrik  2006  TUREBERG  AF4106  25 m     
32  111  Wohrne Linus  2005  TUREBERG  AH6505  25 m     
33  112  Yangtain Ye Jack  2004  TUREBERG  AO5704  25 m     
34  131  Lansenius Fabian  2004  TYRESÖ SS  AK0704  25 m     
35  139  Svensk Jonatan  2004  TYRESÖ SS  AR1304  25 m     
36  226  Kvist Jonas  2006  ÖSMO SS  AD0706  25 m     
37  232  Ringbom Max  2005  TYRESÖ SS    25 m    EFT 
 
 

Skapad av WinGrodan 1.23.00  Utskriftsdatum  11 februari 2015 
Licensierad till: Västerås Simsällskap  Utskriftstid  18:49 
 
3_S
Gren 3, 50m Frisim Po 12 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
68  Sandqvist Jonathan  2003  SÖDERTÖRN  AO3703  25 m  31.76   
184  Åstrand Erik  2003  TÄBY SIM  AO2903  25 m  33.30   
176  Persson Taylor Isac  2003  TÄBY SIM  AE6903  25 m  33.57   
150  Ahlqvist Gustav  2003  TÄBY SIM  AK6503  25 m  33.88   
28  Reithner Otto  2003  SKK  AE4303  25 m  33.94   
24  Lundberg Otto  2003  SKK  AM8103  25 m  35.13   
178  Rune Isac  2003  TÄBY SIM  AM9503  25 m  35.79   
165  Gabrielsson Liam  2003  TÄBY SIM  AK5503  25 m  36.06   
31  Skeppstedt Elias  2003  SKK  AG3903  25 m  36.27   
10  137  Samuelsson Victor  2003  TYRESÖ SS  AK0703  25 m  37.01   
11  86  Holfve Ludvig  2003  TUREBERG  AG5503  25 m  37.34   
12  57  Kilander Alexander  2003  SÖDERTÖRN  AS6903  25 m  37.37   
13  108  Westlund Filip  2003  TUREBERG  AL9703  25 m  37.39   
14  73  Åslund Albin  2003  SÖDERTÖRN  AT1103  25 m  38.77   
15  192  Derantz Gabriel  2003  VÄSBY SS  AE4503  25 m  39.12   
16  63  Noe Glaser Felix  2003  SÖDERTÖRN  AS5903  25 m  39.62   
17  27  Nilsson Filip  2003  SKK  AI7103  25 m  40.39   
18  219  Vespertini Leonardo  2003  VÄSBY SS  AH9503  50 m  41.53   
19  48  Bolinder Linus  2003  SÖDERTÖRN  AO3503  25 m  42.23   
20  147  Wänerud Anton  2003  TYRESÖ SS  AQ3503  25 m  1:03.69   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.23.00  Utskriftsdatum  11 februari 2015 
Licensierad till: Västerås Simsällskap  Utskriftstid  18:49 
 
4_S
Gren 4, 50m Ryggsim F-11 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
205  Pettersson Tove  2004  VÄSBY SS  AF0204  25 m  38.73   
164  Franks Louise  2005  TÄBY SIM  AG7605  25 m  41.26   
171  Larsson Dina  2004  TÄBY SIM  AN1804  25 m  41.53   
13  Engelgren Ella  2004  SKK  AM9804  25 m  42.44   
217  Tsirona Ioanna  2004  VÄSBY SS  AE2404  25 m  42.53   
49  Bäckström Olivia  2005  SÖDERTÖRN  AM0205  25 m  42.88   
223  Hiram Veronika  2004  ÖSMO SS  AK7204  25 m  42.88   
87  Holmer Selma  2004  TUREBERG  AM6204  25 m  43.03   
214  Takala Amanda  2004  VÄSBY SS  AP3804  25 m  43.43   
10  117  Angerfelt Tea  2004  TYRESÖ SS  AJ7404  25 m  43.67   
11  78  Arnö Sara  2004  TUREBERG  AA1208  25 m  44.28   
12  202  Nyblom Moa  2005  VÄSBY SS  AA5605  25 m  45.37   
13  23  Levin Maya  2004  SKK  AN3204  25 m  45.98   
14  221  Åkerman Hanna  2004  VÄSBY SS  AJ0204  25 m  46.39   
15  227  Marsten Tyra  2004  ÖSMO SS  AE9404  25 m  46.76   
16  103  Stjernfeldt Lilly  2006  TUREBERG  AC8606  25 m  47.94   
17  193  Fantenberg Lovisa  2004  VÄSBY SS  AS3604  25 m  49.12   
18  59  Lidén Sandra  2005  SÖDERTÖRN  AG7805  25 m  49.83   
19  225  Karlsson Fiona  2004  ÖSMO SS  AE6404  25 m  49.89   
20  11  Björkman Emma  2004  SKK  AW2404  25 m  49.90   
21  Flink Möja  2005  KANAANS SS  AH9605  25 m  50.00   
22  72  Yrjölä Kuortti Liv  2004  SÖDERTÖRN  BD3204  25 m  51.47   
23  203  Olsson Emma  2004  VÄSBY SS  AI9804  25 m  51.91   
24  125  Förborgen Frida  2004  TYRESÖ SS  AK9204  25 m  52.66   
25  33  Sveding Emelie  2005  SKK  AG8605  25 m  52.89   
26  25  Lundqvist Wingren Malva  2005  SKK  AG0805  25 m  53.62   
27  21  Kärvestedt Elsa  2005  SKK  AG9605  25 m  53.65   
28  41  Öhman Saga  2004  SKK  AT3404  25 m  54.35   
29  218  Velin Rebecca  2004  VÄSBY SS  AJ1204  25 m  54.64   
30  84  Hansson Jade  2005  TUREBERG  AR1405  25 m  55.00   
31  18  Högfeldt Klara  2005  SKK  AL0205  25 m  56.71   
32  229  Vesterlund Freja  2006  ÖSMO SS  AA7606  25 m  56.96   
33  224  Josefsson Frida  2005  ÖSMO SS  AA6805  25 m  57.49   
34  98  Lundwall Lager Isabelle  2004  TUREBERG  AX4804  25 m  58.20   
35  93  Krejci Maria  2006  TUREBERG  AC6606  25 m  1:00.65   
36  29  Sandquist Matilda  2005  SKK  AG1805  25 m  1:03.18   
37  52  Flink Maria  2005  SÖDERTÖRN  AP8205  25 m     
38  85  Holfve Lilian  2007  TUREBERG  AC3207  25 m     
39  96  Lidgren Ebbalisa  2005  TUREBERG  AH9405  25 m     
40  97  Lindroth Stella  2004  TUREBERG  BE8604  25 m     
41  136  Rybring Hanna  2004  TYRESÖ SS  AX4404  25 m     
42  207  Safaei Anna  2004  VÄSBY SS  AS8804  25 m     
43  233  Andersson Maja  2006  TYRESÖ SS    25 m    EFT 
 
 

Skapad av WinGrodan 1.23.00  Utskriftsdatum  11 februari 2015 
Licensierad till: Västerås Simsällskap  Utskriftstid  18:49 
 
5_S
Gren 5, 50m Ryggsim Po-11 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
32  Sundling Walter  2004  SKK  AE6904  25 m  39.14   
182  Westholm Hugo  2004  TÄBY SIM  AI2904  25 m  42.73   
60  Lindbom Victor  2004  SÖDERTÖRN  AI6704  25 m  42.77   
167  Hogg John  2005  TÄBY SIM  AC5705  25 m  42.80   
187  Areblad Linus  2004  VÄSBY SS  AI9504  25 m  43.00   
56  Hellman Kevin  2005  SÖDERTÖRN  AC6705  25 m  43.81   
53  Gunnarsson Emil  2004  SÖDERTÖRN  AM0504  25 m  44.13   
101  Ruimeng Li Niclas  2004  TUREBERG  AE0704  25 m  45.41   
38  Westman Gustav  2005  SKK  AC1905  25 m  45.87   
10  190  Bergman Erik  2004  VÄSBY SS  AC1104  25 m  47.53   
11  89  Jansson Victor  2004  TUREBERG  AF6904  25 m  47.55   
12  77  Arnö Alexander  2005  TUREBERG  AB5505  25 m  49.84   
13  110  Wiman Lukas  2004  TUREBERG  AI3904  25 m  50.43   
14  26  Mattsson Carl  2005  SKK  AF4305  25 m  50.55   
15  90  Jansson Bulhoes Gabriel  2005  TUREBERG  AE1105  25 m  51.96   
16  228  Sjöstrand Teodor  2004  ÖSMO SS  AL2304  25 m  53.04   
17  16  Flores Vincent  2005  SKK  AE7305  25 m  54.39   
18  99  Mickelsson Axel  2006  TUREBERG  AC4506  25 m  54.51   
19  19  Kebbon Christofer  2004  SKK  AP7304  25 m  55.53   
20  39  Åsbrink Gustav  2005  SKK  AE3505  25 m  58.66   
21  15  Flores Oscar  2005  SKK  AE5305  25 m  59.47   
22  Alveskär Lundfeldt Simon  2005  SKK  AG4505  25 m  1:12.39   
23  47  Berngarn Hugo  2005  SÖDERTÖRN  AG0505  25 m     
24  95  Larsson Henrik  2006  TUREBERG  AF4106  25 m     
25  226  Kvist Jonas  2006  ÖSMO SS  AD0706  25 m     
26  230  Engström Oscar  2004  TYRESÖ SS    25 m    EFT 
 
 

Skapad av WinGrodan 1.23.00  Utskriftsdatum  11 februari 2015 
Licensierad till: Västerås Simsällskap  Utskriftstid  18:49 
 
6_S
Gren 6, 50m Ryggsim Po 12 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
68  Sandqvist Jonathan  2003  SÖDERTÖRN  AO3703  25 m  36.57   
28  Reithner Otto  2003  SKK  AE4303  25 m  36.64   
150  Ahlqvist Gustav  2003  TÄBY SIM  AK6503  25 m  38.46   
176  Persson Taylor Isac  2003  TÄBY SIM  AE6903  25 m  40.31   
24  Lundberg Otto  2003  SKK  AM8103  25 m  42.46   
165  Gabrielsson Liam  2003  TÄBY SIM  AK5503  25 m  42.68   
57  Kilander Alexander  2003  SÖDERTÖRN  AS6903  25 m  43.13   
184  Åstrand Erik  2003  TÄBY SIM  AO2903  25 m  43.44   
31  Skeppstedt Elias  2003  SKK  AG3903  25 m  43.50   
10  137  Samuelsson Victor  2003  TYRESÖ SS  AK0703  25 m  44.04   
11  27  Nilsson Filip  2003  SKK  AI7103  25 m  44.06   
12  86  Holfve Ludvig  2003  TUREBERG  AG5503  25 m  44.30   
13  192  Derantz Gabriel  2003  VÄSBY SS  AE4503  25 m  47.38   
14  48  Bolinder Linus  2003  SÖDERTÖRN  AO3503  25 m  48.25   
15  73  Åslund Albin  2003  SÖDERTÖRN  AT1103  25 m  48.25   
16  63  Noe Glaser Felix  2003  SÖDERTÖRN  AS5903  25 m  49.00   
17  219  Vespertini Leonardo  2003  VÄSBY SS  AH9503  25 m  51.20   
18  108  Westlund Filip  2003  TUREBERG  AL9703  25 m  51.43   
19  147  Wänerud Anton  2003  TYRESÖ SS  AQ3503  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.23.00  Utskriftsdatum  11 februari 2015 
Licensierad till: Västerås Simsällskap  Utskriftstid  18:49 
 
7_S
Gren 7, 50m Frisim F-11 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
205  Pettersson Tove  2004  VÄSBY SS  AF0204  25 m  33.46   
117  Angerfelt Tea  2004  TYRESÖ SS  AJ7404  25 m  35.75   
217  Tsirona Ioanna  2004  VÄSBY SS  AE2404  25 m  36.60   
171  Larsson Dina  2004  TÄBY SIM  AN1804  25 m  36.64   
214  Takala Amanda  2004  VÄSBY SS  AP3804  25 m  36.68   
49  Bäckström Olivia  2005  SÖDERTÖRN  AM0205  25 m  37.07   
164  Franks Louise  2005  TÄBY SIM  AG7605  25 m  37.31   
223  Hiram Veronika  2004  ÖSMO SS  AK7204  25 m  37.31   
87  Holmer Selma  2004  TUREBERG  AM6204  25 m  37.55   
10  202  Nyblom Moa  2005  VÄSBY SS  AA5605  25 m  37.56   
11  13  Engelgren Ella  2004  SKK  AM9804  25 m  38.60   
12  221  Åkerman Hanna  2004  VÄSBY SS  AJ0204  25 m  38.65   
13  14  Evers Ella  2004  SKK  AQ0604  25 m  39.13   
14  78  Arnö Sara  2004  TUREBERG  AA1208  25 m  39.62   
15  193  Fantenberg Lovisa  2004  VÄSBY SS  AS3604  25 m  39.78   
16  23  Levin Maya  2004  SKK  AN3204  25 m  40.72   
17  11  Björkman Emma  2004  SKK  AW2404  25 m  41.05   
18  225  Karlsson Fiona  2004  ÖSMO SS  AE6404  25 m  41.69   
19  104  Stjernholm Daniella  2004  TUREBERG  BG7204  25 m  41.82   
20  103  Stjernfeldt Lilly  2006  TUREBERG  AC8606  25 m  42.05   
21  92  Klingenstierna Johanna  2005  TUREBERG  AS1405  25 m  43.02   
22  Serse Clara  2004  KANAANS SS  AU1404  25 m  43.14   
23  72  Yrjölä Kuortti Liv  2004  SÖDERTÖRN  BD3204  25 m  43.21   
24  29  Sandquist Matilda  2005  SKK  AG1805  25 m  43.42   
25  203  Olsson Emma  2004  VÄSBY SS  AI9804  25 m  43.87   
26  227  Marsten Tyra  2004  ÖSMO SS  AE9404  25 m  43.89   
27  25  Lundqvist Wingren Malva  2005  SKK  AG0805  25 m  44.03   
28  136  Rybring Hanna  2004  TYRESÖ SS  AX4404  25 m  44.06   
29  Sjöberg Anna  2005  KANAANS SS  AH8605  25 m  44.34   
30  59  Lidén Sandra  2005  SÖDERTÖRN  AG7805  25 m  44.45   
31  218  Velin Rebecca  2004  VÄSBY SS  AJ1204  25 m  44.63   
32  207  Safaei Anna  2004  VÄSBY SS  AS8804  25 m  45.30   
33  229  Vesterlund Freja  2006  ÖSMO SS  AA7606  25 m  45.30   
34  52  Flink Maria  2005  SÖDERTÖRN  AP8205  25 m  45.42   
35  145  Wallman Frida  2005  TYRESÖ SS  AQ6405  25 m  45.73   
36  140  Söderlind Alicia  2005  TYRESÖ SS  AQ5805  25 m  46.01   
37  Flink Möja  2005  KANAANS SS  AH9605  25 m  46.45   
38  125  Förborgen Frida  2004  TYRESÖ SS  AK9204  25 m  46.85   
39  33  Sveding Emelie  2005  SKK  AG8605  25 m  47.91   
40  119  Blix Grimaldi Melanie  2005  TYRESÖ SS  AQ8605  25 m  48.03   
41  224  Josefsson Frida  2005  ÖSMO SS  AA6805  25 m  48.11   
42  128  Jacobsson Alva  2005  TYRESÖ SS  AJ1605  25 m  48.12   
43  18  Högfeldt Klara  2005  SKK  AL0205  25 m  49.00   
44  124  Fürst Hanna  2004  TYRESÖ SS  AX0404  25 m  49.01   
45  21  Kärvestedt Elsa  2005  SKK  AG9605  25 m  50.35   
46  41  Öhman Saga  2004  SKK  AT3404  25 m  50.70   
47  84  Hansson Jade  2005  TUREBERG  AR1405  25 m  51.13   
48  96  Lidgren Ebbalisa  2005  TUREBERG  AH9405  25 m  52.16   
49  93  Krejci Maria  2006  TUREBERG  AC6606  25 m  55.73   
50  234  Bertoli Emilia Karlsson  2005  TYRESÖ SS    25 m    EFT 
 
 

Skapad av WinGrodan 1.23.00  Utskriftsdatum  11 februari 2015 
Licensierad till: Västerås Simsällskap  Utskriftstid  18:49 
 
8_S
Gren 8, 50m Frisim Po-11 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
32  Sundling Walter  2004  SKK  AE6904  25 m  34.34   
182  Westholm Hugo  2004  TÄBY SIM  AI2904  25 m  34.69   
167  Hogg John  2005  TÄBY SIM  AC5705  25 m  34.90   
53  Gunnarsson Emil  2004  SÖDERTÖRN  AM0504  25 m  36.22   
60  Lindbom Victor  2004  SÖDERTÖRN  AI6704  25 m  37.08   
120  Brunn Simon  2004  TYRESÖ SS  AH9704  25 m  37.21   
190  Bergman Erik  2004  VÄSBY SS  AC1104  25 m  37.46   
56  Hellman Kevin  2005  SÖDERTÖRN  AC6705  25 m  37.97   
187  Areblad Linus  2004  VÄSBY SS  AI9504  25 m  38.09   
10  38  Westman Gustav  2005  SKK  AC1905  25 m  39.14   
11  101  Ruimeng Li Niclas  2004  TUREBERG  AE0704  25 m  39.88   
12  47  Berngarn Hugo  2005  SÖDERTÖRN  AG0505  25 m  40.48   
13  77  Arnö Alexander  2005  TUREBERG  AB5505  25 m  40.50   
14  228  Sjöstrand Teodor  2004  ÖSMO SS  AL2304  25 m  42.60   
15  26  Mattsson Carl  2005  SKK  AF4305  25 m  43.54   
16  16  Flores Vincent  2005  SKK  AE7305  25 m  44.79   
17  110  Wiman Lukas  2004  TUREBERG  AI3904  25 m  44.86   
18  90  Jansson Bulhoes Gabriel  2005  TUREBERG  AE1105  25 m  45.54   
19  39  Åsbrink Gustav  2005  SKK  AE3505  25 m  45.63   
20  115  Abeyratne Jerren  2004  TYRESÖ SS  AB9304  25 m  46.38   
21  Eriksson Jonatan  2006  KANAANS SS  AB1106  25 m  46.58   
22  131  Lansenius Fabian  2004  TYRESÖ SS  AK0704  25 m  47.21   
23  19  Kebbon Christofer  2004  SKK  AP7304  25 m  47.74   
24  230  Engström Oscar  2004  TYRESÖ SS    25 m  48.19  EFT 
25  222  Björklund Noel  2005  ÖSMO SS  AA4505  25 m  49.26   
26  15  Flores Oscar  2005  SKK  AE5305  25 m  49.41   
27  Serse Leo  2006  KANAANS SS  AB0106  25 m  52.58   
28  197  Kellokoski Brandon  2005  VÄSBY SS  AD8305  25 m  55.02   
29  Alveskär Lundfeldt Simon  2005  SKK  AG4505  25 m  56.74   
30  99  Mickelsson Axel  2006  TUREBERG  AC4506  25 m  59.64   
31  102  Simes Ludvig  2005  TUREBERG  AE3105  25 m  1:01.92   
32  89  Jansson Victor  2004  TUREBERG  AF6904  25 m     
33  95  Larsson Henrik  2006  TUREBERG  AF4106  25 m     
34  226  Kvist Jonas  2006  ÖSMO SS  AD0706  25 m     
35  232  Ringbom Max  2005  TYRESÖ SS    25 m    EFT 
 
 

Skapad av WinGrodan 1.23.00  Utskriftsdatum  11 februari 2015 
Licensierad till: Västerås Simsällskap  Utskriftstid  18:49 
 
9_S
Gren 9, 50m Bröstsim Po 12 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
68  Sandqvist Jonathan  2003  SÖDERTÖRN  AO3703  25 m  43.33   
176  Persson Taylor Isac  2003  TÄBY SIM  AE6903  25 m  45.16   
24  Lundberg Otto  2003  SKK  AM8103  25 m  45.74   
184  Åstrand Erik  2003  TÄBY SIM  AO2903  25 m  46.04   
178  Rune Isac  2003  TÄBY SIM  AM9503  25 m  47.46   
27  Nilsson Filip  2003  SKK  AI7103  25 m  47.54   
57  Kilander Alexander  2003  SÖDERTÖRN  AS6903  25 m  48.15   
219  Vespertini Leonardo  2003  VÄSBY SS  AH9503  25 m  48.82   
165  Gabrielsson Liam  2003  TÄBY SIM  AK5503  25 m  49.06   
10  108  Westlund Filip  2003  TUREBERG  AL9703  25 m  49.22   
11  192  Derantz Gabriel  2003  VÄSBY SS  AE4503  25 m  50.95   
12  31  Skeppstedt Elias  2003  SKK  AG3903  25 m  52.21   
13  86  Holfve Ludvig  2003  TUREBERG  AG5503  25 m  53.72   
14  150  Ahlqvist Gustav  2003  TÄBY SIM  AK6503  25 m  55.80   
15  63  Noe Glaser Felix  2003  SÖDERTÖRN  AS5903  25 m  57.58   
16  137  Samuelsson Victor  2003  TYRESÖ SS  AK0703  25 m  1:03.27   
17  147  Wänerud Anton  2003  TYRESÖ SS  AQ3503  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.23.00  Utskriftsdatum  11 februari 2015 
Licensierad till: Västerås Simsällskap  Utskriftstid  18:49 
 
10_S
Gren 10, 100m Medley F-11 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
205  Pettersson Tove  2004  VÄSBY SS  AF0204  25 m  1:27.94   
13  Engelgren Ella  2004  SKK  AM9804  25 m  1:30.51   
217  Tsirona Ioanna  2004  VÄSBY SS  AE2404  25 m  1:30.77   
171  Larsson Dina  2004  TÄBY SIM  AN1804  25 m  1:31.13   
14  Evers Ella  2004  SKK  AQ0604  25 m  1:32.52   
49  Bäckström Olivia  2005  SÖDERTÖRN  AM0205  25 m  1:32.84   
164  Franks Louise  2005  TÄBY SIM  AG7605  25 m  1:33.66   
117  Angerfelt Tea  2004  TYRESÖ SS  AJ7404  25 m  1:34.70   
214  Takala Amanda  2004  VÄSBY SS  AP3804  25 m  1:36.21   
10  221  Åkerman Hanna  2004  VÄSBY SS  AJ0204  25 m  1:37.06   
11  202  Nyblom Moa  2005  VÄSBY SS  AA5605  25 m  1:38.31   
12  87  Holmer Selma  2004  TUREBERG  AM6204  25 m  1:38.81   
13  78  Arnö Sara  2004  TUREBERG  AA1208  25 m  1:38.83   
14  223  Hiram Veronika  2004  ÖSMO SS  AK7204  25 m  1:39.28   
15  11  Björkman Emma  2004  SKK  AW2404  25 m  1:45.16   
16  23  Levin Maya  2004  SKK  AN3204  25 m  1:48.07   
17  203  Olsson Emma  2004  VÄSBY SS  AI9804  25 m  1:53.90   
18  Serse Clara  2004  KANAANS SS  AU1404  25 m     
19  21  Kärvestedt Elsa  2005  SKK  AG9605  25 m     
20  25  Lundqvist Wingren Malva  2005  SKK  AG0805  25 m     
21  29  Sandquist Matilda  2005  SKK  AG1805  25 m     
22  33  Sveding Emelie  2005  SKK  AG8605  25 m     
23  52  Flink Maria  2005  SÖDERTÖRN  AP8205  25 m     
24  72  Yrjölä Kuortti Liv  2004  SÖDERTÖRN  BD3204  25 m     
25  124  Fürst Hanna  2004  TYRESÖ SS  AX0404  25 m     
26  193  Fantenberg Lovisa  2004  VÄSBY SS  AS3604  25 m     
27  207  Safaei Anna  2004  VÄSBY SS  AS8804  25 m     
28  218  Velin Rebecca  2004  VÄSBY SS  AJ1204  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.23.00  Utskriftsdatum  11 februari 2015 
Licensierad till: Västerås Simsällskap  Utskriftstid  18:49 
 
11_S
Gren 11, 100m Medley Po-11 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
182  Westholm Hugo  2004  TÄBY SIM  AI2904  25 m  1:23.57   
32  Sundling Walter  2004  SKK  AE6904  25 m  1:26.58   
53  Gunnarsson Emil  2004  SÖDERTÖRN  AM0504  25 m  1:35.55   
38  Westman Gustav  2005  SKK  AC1905  25 m  1:37.38   
60  Lindbom Victor  2004  SÖDERTÖRN  AI6704  25 m  1:37.97   
190  Bergman Erik  2004  VÄSBY SS  AC1104  25 m  1:38.23   
56  Hellman Kevin  2005  SÖDERTÖRN  AC6705  25 m  1:39.17   
187  Areblad Linus  2004  VÄSBY SS  AI9504  25 m  1:40.42   
101  Ruimeng Li Niclas  2004  TUREBERG  AE0704  25 m  1:40.94   
10  77  Arnö Alexander  2005  TUREBERG  AB5505  25 m  1:42.91   
11  110  Wiman Lukas  2004  TUREBERG  AI3904  25 m  1:53.43   
12  26  Mattsson Carl  2005  SKK  AF4305  25 m  2:03.84   
13  15  Flores Oscar  2005  SKK  AE5305  25 m     
14  16  Flores Vincent  2005  SKK  AE7305  25 m     
15  47  Berngarn Hugo  2005  SÖDERTÖRN  AG0505  25 m     
16  89  Jansson Victor  2004  TUREBERG  AF6904  25 m     
17  228  Sjöstrand Teodor  2004  ÖSMO SS  AL2304  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.23.00  Utskriftsdatum  11 februari 2015 
Licensierad till: Västerås Simsällskap  Utskriftstid  18:49 
 
12_S
Gren 12, 100m Medley Po 12 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
68  Sandqvist Jonathan  2003  SÖDERTÖRN  AO3703  25 m  1:22.67   
176  Persson Taylor Isac  2003  TÄBY SIM  AE6903  25 m  1:24.55   
28  Reithner Otto  2003  SKK  AE4303  25 m  1:25.00   
178  Rune Isac  2003  TÄBY SIM  AM9503  25 m  1:29.95   
150  Ahlqvist Gustav  2003  TÄBY SIM  AK6503  25 m  1:30.48   
57  Kilander Alexander  2003  SÖDERTÖRN  AS6903  25 m  1:33.03   
86  Holfve Ludvig  2003  TUREBERG  AG5503  25 m  1:34.31   
165  Gabrielsson Liam  2003  TÄBY SIM  AK5503  25 m  1:36.01   
192  Derantz Gabriel  2003  VÄSBY SS  AE4503  25 m  1:38.64   
10  108  Westlund Filip  2003  TUREBERG  AL9703  25 m  1:40.88   
11  73  Åslund Albin  2003  SÖDERTÖRN  AT1103  25 m  1:41.39   
12  219  Vespertini Leonardo  2003  VÄSBY SS  AH9503  25 m  1:44.67   
13  63  Noe Glaser Felix  2003  SÖDERTÖRN  AS5903  25 m  1:46.22   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.23.00  Utskriftsdatum  11 februari 2015 
Licensierad till: Västerås Simsällskap  Utskriftstid  18:49 
 
13_S
Gren 13, 6x50 Frisim mix 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
42  Skk Mix [2002] Lag 1.  2002  SKK    25 m  3:48.50   
113  Tureberg Mix 1 [2002]  2002  TUREBERG    25 m  4:00.00   
114  Tureberg Mix 2 [2002]  2002  TUREBERG    25 m  4:10.00   
43  Skk Mix [2002] Lag 2.  2002  SKK    25 m     
74  Södertörn Mix Lag 1  2002  SÖDERTÖRN    25 m     
75  Södertörn Mix Lag 2  2002  SÖDERTÖRN    25 m     
148  Tyresö SS Mix [2002]  2002  TYRESÖ SS    25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.23.00  Utskriftsdatum  11 februari 2015 
Licensierad till: Västerås Simsällskap  Utskriftstid  18:49 
 
14_S
Gren 14, 100m Ryggsim F 13 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
170  Junehed Josephine  2002  TÄBY SIM  AN1202  25 m  1:14.79   
206  Rosenberg Felicia  2002  VÄSBY SS  AH8202  25 m  1:16.58   
194  Frisk Garcia Anna  2002  VÄSBY SS  AH6202  25 m  1:16.85   
216  Tsirona Dimitra  2002  VÄSBY SS  AP3602  25 m  1:17.40   
220  Vespertini Lucrezia  2002  VÄSBY SS  AX3602  25 m  1:21.75   
Alte Klara  2002  SKK  AX1602  25 m  1:22.10   
40  Åsbrink Hanna  2002  SKK  AX4602  25 m  1:23.63   
154  Banestig Ellen  2002  TÄBY SIM  BT1802  25 m  1:25.41   
44  Aspberg Michelle  2002  SÖDERTÖRN  AT8402  25 m  1:25.69   
10  70  Widmark Alwa  2002  SÖDERTÖRN  AN4402  25 m  1:26.25   
11  160  Börjesson Embla  2002  TÄBY SIM  AZ1802  25 m  1:26.43   
12  35  Tibblin Wahnberg Liv  2002  SKK  AX5602  25 m  1:27.31   
13  118  Björkman Sofia  2002  TYRESÖ SS  AL8802  25 m  1:29.89   
14  168  Hydén Josefin  2002  TÄBY SIM  BF2802  25 m  1:29.92   
15  179  Sköld Maja  2002  TÄBY SIM  AP1602  25 m  1:30.34   
16  107  Wernros Olofsson Julia  2002  TUREBERG  AQ4802  25 m  1:33.32   
17  58  Lidén Hannah  2002  SÖDERTÖRN  BM5402  25 m  1:34.55   
18  109  Wettergren Clara  2002  TUREBERG  AQ3802  25 m  1:36.43   
19  161  Elhouar Chloe  2002  TÄBY SIM  BC8402  25 m  1:38.59   
20  71  Virtanen Jenny  2002  SÖDERTÖRN  BS0202  25 m  1:39.16   
21  134  Remmelg Wilma  2002  TYRESÖ SS  BL1402  25 m  1:40.43   
22  129  Järnek Stina  2002  TYRESÖ SS  AI3802  25 m  1:42.10   
23  174  Lydahl Hilda  2002  TÄBY SIM  BF4802  25 m  1:42.79   
24  Segerström Nora  2002  KANAANS SS  BM0802  25 m     
25  159  Borgstedt Shahnazarian Emma  2002  TÄBY SIM  BH2802  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.23.00  Utskriftsdatum  11 februari 2015 
Licensierad till: Västerås Simsällskap  Utskriftstid  18:49 
 
15_S
Gren 15, 100m Ryggsim Po 13 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
36  Wennerholm Carl  2002  SKK  AH3902  25 m  1:12.23   
152  Al-Khalili Jonas  2002  TÄBY SIM  AI6502  25 m  1:13.47   
66  Phootepkhum Photsawa  2002  SÖDERTÖRN  AV4302  25 m  1:15.28   
177  Roosmark Lukas  2002  TÄBY SIM  AI1702  25 m  1:16.15   
133  Lindwall Algot  2002  TYRESÖ SS  AJ4102  25 m  1:18.01   
50  Cheng Kevin  2002  SÖDERTÖRN  AI8702  25 m  1:20.15   
173  Lingham Karl  2002  TÄBY SIM  AM0502  25 m  1:22.09   
195  Hansson Eric  2002  VÄSBY SS  AD0302  25 m  1:24.58   
69  Swahn Åke  2002  SÖDERTÖRN  AS3702  25 m  1:28.27   
10  54  Gutierrez Johan Javier  2002  SÖDERTÖRN  AM9502  25 m  1:28.49   
11  156  Bergström Alexander  2002  TÄBY SIM  AP2502  25 m  1:29.09   
12  186  Ahlström Ludvig  2002  VÄSBY SS  AK8302  25 m  1:29.49   
13  122  Falk Shane  2002  TYRESÖ SS  AP8502  25 m  1:32.61   
14  121  Dahlin Oliver  2002  TYRESÖ SS  AV8502  25 m  1:46.53   
15  105  Svanfeldt Leo  2002  TUREBERG  AG7102  25 m  1:49.11   
16  116  Abeyratne Nevan  2002  TYRESÖ SS  AI6702  25 m  1:49.45   
17  12  Crafoord Max  2002  SKK  AW3302  25 m     
18  130  Kristersson Campe Nicolai  2002  TYRESÖ SS  AF5502  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.23.00  Utskriftsdatum  11 februari 2015 
Licensierad till: Västerås Simsällskap  Utskriftstid  18:49 
 
16_S
Gren 16, 50m Frisim F 12 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
204  Peng Elin  2003  VÄSBY SS  AJ7603  25 m  30.16   
67  Possman Klara  2003  SÖDERTÖRN  BA6803  25 m  32.31   
180  Ström Thilda  2003  TÄBY SIM  AT5803  25 m  32.66   
163  Franks Ingrid  2003  TÄBY SIM  AT5603  25 m  32.80   
215  Tittelbach Roya  2003  VÄSBY SS  AF7603  25 m  33.07   
201  Nyblom Jennifer  2003  VÄSBY SS  AC1603  25 m  33.27   
185  Östlund Beatrice  2003  TÄBY SIM  BA5803  25 m  33.29   
162  Ewerbring Jennie  2003  TÄBY SIM  AT6603  25 m  33.61   
81  Ericsson Cornelia  2003  TUREBERG  AT0603  25 m  33.66   
10  196  Kantecki Oliwia  2003  VÄSBY SS  AE7203  25 m  33.66   
11  189  Bergman Elin  2003  VÄSBY SS  AI8203  25 m  33.89   
12  Eriksson Madicken  2003  KANAANS SS  AX8203  25 m  34.08   
13  61  Lundgren Elin  2003  SÖDERTÖRN  AW2603  25 m  34.44   
14  191  Björkén Tuva  2003  VÄSBY SS  AC0603  25 m  35.12   
15  166  Grindberg Saga  2003  TÄBY SIM  AX5603  25 m  35.35   
16  153  Andersson Elin  2003  TÄBY SIM  BG0803  25 m  35.44   
17  169  Hälleberg Katie  2003  TÄBY SIM  AT3603  25 m  35.74   
18  181  Takolander Nina  2003  TÄBY SIM  AX0803  25 m  35.78   
19  94  Larsered Felicia  2003  TUREBERG  AW2803  25 m  35.79   
20  157  Bergström Sofia  2003  TÄBY SIM  AX8603  25 m  37.33   
21  46  Bengtson Zeline  2003  SÖDERTÖRN  BE8203  25 m  37.54   
22  199  Lindström Emelie  2003  VÄSBY SS  AJ7403  25 m  37.58   
23  135  Ringbom Matilda  2003  TYRESÖ SS  AX6803  25 m  37.90   
24  10  Backman Vera  2003  SKK  BB8403  25 m  37.98   
25  100  Nilsson Astrid  2003  TUREBERG  AQ9403  25 m  38.13   
26  45  Axelmalm Rebecka  2003  SÖDERTÖRN  BG7603  25 m  38.19   
27  175  Penker Ebba  2003  TÄBY SIM  BH8203  25 m  38.38   
28  91  Jezzini Yasmine  2003  TUREBERG  BI2403  25 m  38.64   
29  106  Uzum Yasemin  2003  TUREBERG  AI3403  25 m  38.83   
30  22  Kärvestedt Sara  2003  SKK  AO0403  25 m  38.85   
31  158  Bergvall Emelie  2003  TÄBY SIM  BC4603  25 m  39.04   
32  65  Persson Alice  2003  SÖDERTÖRN  BP2403  25 m  39.10   
33  144  Törnqvist Ella  2003  TYRESÖ SS  AQ1603  25 m  39.20   
34  143  Tottie-Håkansson Filippa  2003  TYRESÖ SS  AX9803  25 m  39.61   
35  82  Faleij Ella  2003  TUREBERG  BI0403  25 m  39.97   
36  146  Vicente Amanda  2003  TYRESÖ SS  AL5403  25 m  40.17   
37  37  Werme Anna  2003  SKK  BB3603  25 m  40.88   
38  123  Feldwisch Linnea  2003  TYRESÖ SS  BL5203  25 m  40.93   
39  51  Ehn Gabriella  2003  SÖDERTÖRN  BE5403  25 m  40.97   
40  132  Lindholm Emelie  2003  TYRESÖ SS  AL6403  25 m  41.89   
41  83  Hannerz Saga  2003  TUREBERG  BH8403  25 m  43.48   
42  55  Hagberg Moberg Hilma  2003  SÖDERTÖRN  BO9803  25 m  44.84   
43  142  Thoresson Lovisa  2003  TYRESÖ SS  AD4403  25 m  44.88   
44  64  Nygren Elin  2003  SÖDERTÖRN  BP3203  25 m  47.53   
45  127  Hedman Ebba  2003  TYRESÖ SS  BL3203  25 m  50.27   
46  88  Iwarsson Kajsa  2003  TUREBERG  BA9403  25 m  51.87   
47  200  Mosavi Armita  2003  VÄSBY SS  BR9603  25 m  52.24   
48  141  Söderqvist Alma  2003  TYRESÖ SS  BS7803  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.23.00  Utskriftsdatum  11 februari 2015 
Licensierad till: Västerås Simsällskap  Utskriftstid  18:49 
 
17_S
Gren 17, 100m Medley F 13 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
216  Tsirona Dimitra  2002  VÄSBY SS  AP3602  25 m  1:17.50   
170  Junehed Josephine  2002  TÄBY SIM  AN1202  25 m  1:18.83   
151  Alin Stella  2002  TÄBY SIM  BC1802  25 m  1:20.70   
220  Vespertini Lucrezia  2002  VÄSBY SS  AX3602  25 m  1:20.89   
206  Rosenberg Felicia  2002  VÄSBY SS  AH8202  25 m  1:22.05   
35  Tibblin Wahnberg Liv  2002  SKK  AX5602  25 m  1:23.28   
154  Banestig Ellen  2002  TÄBY SIM  BT1802  25 m  1:23.58   
109  Wettergren Clara  2002  TUREBERG  AQ3802  25 m  1:24.09   
17  Gunneriusson Julia  2002  SKK  AX7402  25 m  1:24.39   
10  160  Börjesson Embla  2002  TÄBY SIM  AZ1802  25 m  1:25.43   
11  194  Frisk Garcia Anna  2002  VÄSBY SS  AH6202  25 m  1:26.07   
12  Alte Klara  2002  SKK  AX1602  25 m  1:26.53   
13  Segerström Nora  2002  KANAANS SS  BM0802  25 m  1:27.61   
14  118  Björkman Sofia  2002  TYRESÖ SS  AL8802  25 m  1:28.67   
15  107  Wernros Olofsson Julia  2002  TUREBERG  AQ4802  25 m  1:29.09   
16  70  Widmark Alwa  2002  SÖDERTÖRN  AN4402  25 m  1:29.32   
17  179  Sköld Maja  2002  TÄBY SIM  AP1602  25 m  1:29.35   
18  40  Åsbrink Hanna  2002  SKK  AX4602  25 m  1:29.98   
19  161  Elhouar Chloe  2002  TÄBY SIM  BC8402  25 m  1:33.27   
20  168  Hydén Josefin  2002  TÄBY SIM  BF2802  25 m  1:33.50   
21  174  Lydahl Hilda  2002  TÄBY SIM  BF4802  25 m  1:34.08   
22  44  Aspberg Michelle  2002  SÖDERTÖRN  AT8402  25 m  1:34.37   
23  155  Barnå Jennifer  2002  TÄBY SIM  BC7602  25 m  1:34.69   
24  79  Broberg Emilia  2002  TUREBERG  AQ5602  25 m  1:38.74   
25  138  Sandberg Tilda  2002  TYRESÖ SS  BB0402  25 m  1:43.69   
26  159  Borgstedt Shahnazarian Emma  2002  TÄBY SIM  BH2802  25 m  1:45.62   
27  58  Lidén Hannah  2002  SÖDERTÖRN  BM5402  25 m     
28  62  Nilsson Amanda  2002  SÖDERTÖRN  BS9202  25 m     
29  71  Virtanen Jenny  2002  SÖDERTÖRN  BS0202  25 m     
30  129  Järnek Stina  2002  TYRESÖ SS  AI3802  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.23.00  Utskriftsdatum  11 februari 2015 
Licensierad till: Västerås Simsällskap  Utskriftstid  18:49 
 
18_S
Gren 18, 100m Medley Po 13 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
177  Roosmark Lukas  2002  TÄBY SIM  AI1702  25 m  1:14.40   
20  Kågström David  2002  SKK  AC9702  25 m  1:15.02   
152  Al-Khalili Jonas  2002  TÄBY SIM  AI6502  25 m  1:15.31   
36  Wennerholm Carl  2002  SKK  AH3902  25 m  1:15.97   
195  Hansson Eric  2002  VÄSBY SS  AD0302  25 m  1:17.32   
50  Cheng Kevin  2002  SÖDERTÖRN  AI8702  25 m  1:19.52   
34  Thörn Linus  2002  SKK  AN6102  25 m  1:19.73   
133  Lindwall Algot  2002  TYRESÖ SS  AJ4102  25 m  1:20.61   
30  Selander Tor  2002  SKK  AH4902  25 m  1:22.73   
10  156  Bergström Alexander  2002  TÄBY SIM  AP2502  25 m  1:24.18   
11  173  Lingham Karl  2002  TÄBY SIM  AM0502  25 m  1:24.26   
12  54  Gutierrez Johan Javier  2002  SÖDERTÖRN  AM9502  25 m  1:25.93   
13  186  Ahlström Ludvig  2002  VÄSBY SS  AK8302  25 m  1:26.01   
14  122  Falk Shane  2002  TYRESÖ SS  AP8502  25 m  1:26.93   
15  130  Kristersson Campe Nicolai  2002  TYRESÖ SS  AF5502  25 m  1:40.94   
16  105  Svanfeldt Leo  2002  TUREBERG  AG7102  25 m  1:50.15   
17  66  Phootepkhum Photsawa  2002  SÖDERTÖRN  AV4302  25 m     
18  80  Cananau Matei  2002  TUREBERG  AS2902  25 m     
19  183  von Goës Axel  2002  TÄBY SIM  AP1502  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.23.00  Utskriftsdatum  11 februari 2015 
Licensierad till: Västerås Simsällskap  Utskriftstid  18:49 
 
19_S
Gren 19, 50m Ryggsim F 12 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
204  Peng Elin  2003  VÄSBY SS  AJ7603  25 m  36.57   
215  Tittelbach Roya  2003  VÄSBY SS  AF7603  25 m  37.29   
201  Nyblom Jennifer  2003  VÄSBY SS  AC1603  25 m  38.04   
163  Franks Ingrid  2003  TÄBY SIM  AT5603  25 m  38.73   
153  Andersson Elin  2003  TÄBY SIM  BG0803  25 m  39.32   
185  Östlund Beatrice  2003  TÄBY SIM  BA5803  25 m  39.40   
162  Ewerbring Jennie  2003  TÄBY SIM  AT6603  25 m  39.65   
106  Uzum Yasemin  2003  TUREBERG  AI3403  25 m  39.87   
196  Kantecki Oliwia  2003  VÄSBY SS  AE7203  25 m  39.88   
10  61  Lundgren Elin  2003  SÖDERTÖRN  AW2603  25 m  39.97   
11  180  Ström Thilda  2003  TÄBY SIM  AT5803  25 m  40.28   
12  189  Bergman Elin  2003  VÄSBY SS  AI8203  25 m  40.83   
13  172  Lindberg Izabelle  2003  TÄBY SIM  AX6603  25 m  41.20   
14  67  Possman Klara  2003  SÖDERTÖRN  BA6803  25 m  41.89   
15  10  Backman Vera  2003  SKK  BB8403  25 m  42.22   
16  191  Björkén Tuva  2003  VÄSBY SS  AC0603  25 m  42.62   
17  91  Jezzini Yasmine  2003  TUREBERG  BI2403  25 m  42.74   
18  81  Ericsson Cornelia  2003  TUREBERG  AT0603  25 m  42.93   
19  51  Ehn Gabriella  2003  SÖDERTÖRN  BE5403  25 m  43.47   
20  22  Kärvestedt Sara  2003  SKK  AO0403  25 m  43.63   
21  144  Törnqvist Ella  2003  TYRESÖ SS  AQ1603  25 m  43.75   
22  65  Persson Alice  2003  SÖDERTÖRN  BP2403  25 m  44.11   
23  181  Takolander Nina  2003  TÄBY SIM  AX0803  25 m  44.75   
24  143  Tottie-Håkansson Filippa  2003  TYRESÖ SS  AX9803  25 m  45.13   
25  166  Grindberg Saga  2003  TÄBY SIM  AX5603  25 m  45.39   
26  100  Nilsson Astrid  2003  TUREBERG  AQ9403  25 m  45.62   
27  146  Vicente Amanda  2003  TYRESÖ SS  AL5403  25 m  45.70   
28  169  Hälleberg Katie  2003  TÄBY SIM  AT3603  25 m  46.26   
29  157  Bergström Sofia  2003  TÄBY SIM  AX8603  25 m  46.50   
30  199  Lindström Emelie  2003  VÄSBY SS  AJ7403  25 m  46.95   
31  45  Axelmalm Rebecka  2003  SÖDERTÖRN  BG7603  25 m  47.09   
32  135  Ringbom Matilda  2003  TYRESÖ SS  AX6803  25 m  47.39   
33  37  Werme Anna  2003  SKK  BB3603  25 m  47.81   
34  132  Lindholm Emelie  2003  TYRESÖ SS  AL6403  25 m  47.91   
35  158  Bergvall Emelie  2003  TÄBY SIM  BC4603  25 m  48.76   
36  83  Hannerz Saga  2003  TUREBERG  BH8403  25 m  49.63   
37  142  Thoresson Lovisa  2003  TYRESÖ SS  AD4403  25 m  50.00   
38  88  Iwarsson Kajsa  2003  TUREBERG  BA9403  25 m  54.74   
39  82  Faleij Ella  2003  TUREBERG  BI0403  25 m  59.41   
40  64  Nygren Elin  2003  SÖDERTÖRN  BP3203  25 m  1:00.14   
41  126  Haag Lisa  2003  TYRESÖ SS  BL4203  25 m  1:00.66   
42  55  Hagberg Moberg Hilma  2003  SÖDERTÖRN  BO9803  25 m     
43  127  Hedman Ebba  2003  TYRESÖ SS  BL3203  25 m     
44  141  Söderqvist Alma  2003  TYRESÖ SS  BS7803  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.23.00  Utskriftsdatum  11 februari 2015 
Licensierad till: Västerås Simsällskap  Utskriftstid  18:49 
 
20_S
Gren 20, 100m Bröstsim F 13 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
17  Gunneriusson Julia  2002  SKK  AX7402  25 m  1:31.00   
220  Vespertini Lucrezia  2002  VÄSBY SS  AX3602  25 m  1:31.14   
216  Tsirona Dimitra  2002  VÄSBY SS  AP3602  25 m  1:32.03   
Segerström Nora  2002  KANAANS SS  BM0802  25 m  1:32.87   
70  Widmark Alwa  2002  SÖDERTÖRN  AN4402  25 m  1:33.16   
35  Tibblin Wahnberg Liv  2002  SKK  AX5602  25 m  1:33.21   
160  Börjesson Embla  2002  TÄBY SIM  AZ1802  25 m  1:33.48   
109  Wettergren Clara  2002  TUREBERG  AQ3802  25 m  1:33.74   
151  Alin Stella  2002  TÄBY SIM  BC1802  25 m  1:34.53   
10  155  Barnå Jennifer  2002  TÄBY SIM  BC7602  25 m  1:35.31   
11  118  Björkman Sofia  2002  TYRESÖ SS  AL8802  25 m  1:35.57   
12  179  Sköld Maja  2002  TÄBY SIM  AP1602  25 m  1:36.03   
13  170  Junehed Josephine  2002  TÄBY SIM  AN1202  25 m  1:36.15   
14  206  Rosenberg Felicia  2002  VÄSBY SS  AH8202  25 m  1:36.37   
15  107  Wernros Olofsson Julia  2002  TUREBERG  AQ4802  25 m  1:38.15   
16  62  Nilsson Amanda  2002  SÖDERTÖRN  BS9202  25 m  1:40.33   
17  Alte Klara  2002  SKK  AX1602  25 m  1:40.69   
18  168  Hydén Josefin  2002  TÄBY SIM  BF2802  25 m  1:42.02   
19  194  Frisk Garcia Anna  2002  VÄSBY SS  AH6202  25 m  1:43.07   
20  44  Aspberg Michelle  2002  SÖDERTÖRN  AT8402  25 m  1:43.14   
21  138  Sandberg Tilda  2002  TYRESÖ SS  BB0402  25 m  1:43.27   
22  40  Åsbrink Hanna  2002  SKK  AX4602  25 m  1:43.53   
23  161  Elhouar Chloe  2002  TÄBY SIM  BC8402  25 m  1:44.37   
24  134  Remmelg Wilma  2002  TYRESÖ SS  BL1402  25 m  1:46.40   
25  188  Barmark Jardelid Emmy  2002  VÄSBY SS  BH2602  25 m  1:47.90   
26  212  Sundström Amelie  2002  VÄSBY SS  BN7602  25 m  1:51.67   
27  129  Järnek Stina  2002  TYRESÖ SS  AI3802  25 m  1:51.80   
28  210  Stromberg Ebba  2002  VÄSBY SS  AV7402  25 m  1:54.31   
29  71  Virtanen Jenny  2002  SÖDERTÖRN  BS0202  25 m  1:56.25   
30  198  Lindholm Emelie  2002  VÄSBY SS  BN6602  25 m  1:58.26   
31  213  Taflin Jäghult Therese  2002  VÄSBY SS  BH0602  25 m  2:01.78   
32  159  Borgstedt Shahnazarian Emma  2002  TÄBY SIM  BH2802  25 m  2:02.57   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.23.00  Utskriftsdatum  11 februari 2015 
Licensierad till: Västerås Simsällskap  Utskriftstid  18:49 
 
21_S
Gren 21, 100m Bröstsim Po 13 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
133  Lindwall Algot  2002  TYRESÖ SS  AJ4102  25 m  1:21.66   
20  Kågström David  2002  SKK  AC9702  25 m  1:24.03   
195  Hansson Eric  2002  VÄSBY SS  AD0302  25 m  1:24.17   
34  Thörn Linus  2002  SKK  AN6102  25 m  1:29.59   
30  Selander Tor  2002  SKK  AH4902  25 m  1:29.88   
177  Roosmark Lukas  2002  TÄBY SIM  AI1702  25 m  1:30.62   
156  Bergström Alexander  2002  TÄBY SIM  AP2502  25 m  1:32.38   
152  Al-Khalili Jonas  2002  TÄBY SIM  AI6502  25 m  1:32.42   
66  Phootepkhum Photsawa  2002  SÖDERTÖRN  AV4302  25 m  1:33.32   
10  186  Ahlström Ludvig  2002  VÄSBY SS  AK8302  25 m  1:33.43   
11  50  Cheng Kevin  2002  SÖDERTÖRN  AI8702  25 m  1:35.65   
12  69  Swahn Åke  2002  SÖDERTÖRN  AS3702  25 m  1:37.80   
13  54  Gutierrez Johan Javier  2002  SÖDERTÖRN  AM9502  25 m  1:37.98   
14  173  Lingham Karl  2002  TÄBY SIM  AM0502  25 m  1:41.88   
15  183  von Goës Axel  2002  TÄBY SIM  AP1502  25 m  1:49.41   
16  130  Kristersson Campe Nicolai  2002  TYRESÖ SS  AF5502  25 m  1:52.01   
17  80  Cananau Matei  2002  TUREBERG  AS2902  25 m  1:53.31   
18  105  Svanfeldt Leo  2002  TUREBERG  AG7102  25 m  1:59.01   
19  211  Sundberg Marcus  2002  VÄSBY SS  AQ2302  25 m  2:08.20   
20  12  Crafoord Max  2002  SKK  AW3302  25 m     
21  208  Simonsson Ivar  2002  VÄSBY SS  AO9502  25 m     
22  209  Stenbom Filip  2002  VÄSBY SS  AO1702  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.23.00  Utskriftsdatum  11 februari 2015 
Licensierad till: Västerås Simsällskap  Utskriftstid  18:49 
 
22_S
Gren 22, 50m Bröstsim F 12 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
185  Östlund Beatrice  2003  TÄBY SIM  BA5803  25 m  38.41   
201  Nyblom Jennifer  2003  VÄSBY SS  AC1603  25 m  38.49   
191  Björkén Tuva  2003  VÄSBY SS  AC0603  25 m  38.81   
204  Peng Elin  2003  VÄSBY SS  AJ7603  25 m  38.96   
163  Franks Ingrid  2003  TÄBY SIM  AT5603  25 m  39.40   
215  Tittelbach Roya  2003  VÄSBY SS  AF7603  25 m  42.83   
81  Ericsson Cornelia  2003  TUREBERG  AT0603  25 m  43.58   
10  Backman Vera  2003  SKK  BB8403  25 m  44.48   
61  Lundgren Elin  2003  SÖDERTÖRN  AW2603  25 m  44.82   
10  196  Kantecki Oliwia  2003  VÄSBY SS  AE7203  25 m  44.98   
11  180  Ström Thilda  2003  TÄBY SIM  AT5803  25 m  45.01   
12  100  Nilsson Astrid  2003  TUREBERG  AQ9403  25 m  45.10   
13  67  Possman Klara  2003  SÖDERTÖRN  BA6803  25 m  45.15   
14  189  Bergman Elin  2003  VÄSBY SS  AI8203  25 m  45.24   
15  94  Larsered Felicia  2003  TUREBERG  AW2803  25 m  45.25   
16  169  Hälleberg Katie  2003  TÄBY SIM  AT3603  25 m  46.10   
17  153  Andersson Elin  2003  TÄBY SIM  BG0803  25 m  46.75   
18  143  Tottie-Håkansson Filippa  2003  TYRESÖ SS  AX9803  25 m  46.92   
19  181  Takolander Nina  2003  TÄBY SIM  AX0803  25 m  48.47   
20  45  Axelmalm Rebecka  2003  SÖDERTÖRN  BG7603  25 m  49.29   
21  158  Bergvall Emelie  2003  TÄBY SIM  BC4603  25 m  49.70   
22  65  Persson Alice  2003  SÖDERTÖRN  BP2403  25 m  50.15   
23  172  Lindberg Izabelle  2003  TÄBY SIM  AX6603  25 m  50.36   
24  175  Penker Ebba  2003  TÄBY SIM  BH8203  25 m  50.43   
25  146  Vicente Amanda  2003  TYRESÖ SS  AL5403  25 m  51.60   
26  132  Lindholm Emelie  2003  TYRESÖ SS  AL6403  25 m  51.69   
27  199  Lindström Emelie  2003  VÄSBY SS  AJ7403  25 m  52.01   
28  157  Bergström Sofia  2003  TÄBY SIM  AX8603  25 m  52.08   
29  106  Uzum Yasemin  2003  TUREBERG  AI3403  25 m  52.34   
30  46  Bengtson Zeline  2003  SÖDERTÖRN  BE8203  50 m  52.56   
31  166  Grindberg Saga  2003  TÄBY SIM  AX5603  25 m  53.01   
32  37  Werme Anna  2003  SKK  BB3603  25 m  54.05   
33  82  Faleij Ella  2003  TUREBERG  BI0403  25 m  54.11   
34  135  Ringbom Matilda  2003  TYRESÖ SS  AX6803  25 m  54.13   
35  127  Hedman Ebba  2003  TYRESÖ SS  BL3203  25 m  54.41   
36  51  Ehn Gabriella  2003  SÖDERTÖRN  BE5403  25 m  54.99   
37  64  Nygren Elin  2003  SÖDERTÖRN  BP3203  25 m  55.62   
38  55  Hagberg Moberg Hilma  2003  SÖDERTÖRN  BO9803  25 m  55.67   
39  142  Thoresson Lovisa  2003  TYRESÖ SS  AD4403  25 m  56.64   
40  123  Feldwisch Linnea  2003  TYRESÖ SS  BL5203  25 m  58.05   
41  200  Mosavi Armita  2003  VÄSBY SS  BR9603  25 m  1:04.64   
42  141  Söderqvist Alma  2003  TYRESÖ SS  BS7803  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.23.00  Utskriftsdatum  11 februari 2015 
Licensierad till: Västerås Simsällskap  Utskriftstid  18:49 
 
23_S
Gren 23, 100m Frisim F 13 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
220  Vespertini Lucrezia  2002  VÄSBY SS  AX3602  25 m  1:07.16   
170  Junehed Josephine  2002  TÄBY SIM  AN1202  25 m  1:09.20   
216  Tsirona Dimitra  2002  VÄSBY SS  AP3602  25 m  1:09.88   
70  Widmark Alwa  2002  SÖDERTÖRN  AN4402  25 m  1:10.08   
206  Rosenberg Felicia  2002  VÄSBY SS  AH8202  25 m  1:13.53   
Alte Klara  2002  SKK  AX1602  25 m  1:13.72   
194  Frisk Garcia Anna  2002  VÄSBY SS  AH6202  25 m  1:14.43   
44  Aspberg Michelle  2002  SÖDERTÖRN  AT8402  25 m  1:14.85   
107  Wernros Olofsson Julia  2002  TUREBERG  AQ4802  25 m  1:14.91   
10  160  Börjesson Embla  2002  TÄBY SIM  AZ1802  25 m  1:15.09   
11  109  Wettergren Clara  2002  TUREBERG  AQ3802  25 m  1:16.06   
12  17  Gunneriusson Julia  2002  SKK  AX7402  25 m  1:16.11   
13  40  Åsbrink Hanna  2002  SKK  AX4602  25 m  1:18.55   
14  179  Sköld Maja  2002  TÄBY SIM  AP1602  25 m  1:19.26   
15  161  Elhouar Chloe  2002  TÄBY SIM  BC8402  25 m  1:19.80   
16  Segerström Nora  2002  KANAANS SS  BM0802  25 m  1:20.35   
17  168  Hydén Josefin  2002  TÄBY SIM  BF2802  25 m  1:20.70   
18  118  Björkman Sofia  2002  TYRESÖ SS  AL8802  25 m  1:20.98   
19  62  Nilsson Amanda  2002  SÖDERTÖRN  BS9202  25 m  1:22.13   
20  155  Barnå Jennifer  2002  TÄBY SIM  BC7602  25 m  1:22.57   
21  174  Lydahl Hilda  2002  TÄBY SIM  BF4802  25 m  1:23.57   
22  71  Virtanen Jenny  2002  SÖDERTÖRN  BS0202  25 m  1:25.76   
23  129  Järnek Stina  2002  TYRESÖ SS  AI3802  25 m  1:27.10   
24  134  Remmelg Wilma  2002  TYRESÖ SS  BL1402  25 m  1:31.12   
25  159  Borgstedt Shahnazarian Emma  2002  TÄBY SIM  BH2802  25 m  1:33.70   
26  213  Taflin Jäghult Therese  2002  VÄSBY SS  BH0602  25 m  1:34.06   
27  188  Barmark Jardelid Emmy  2002  VÄSBY SS  BH2602  25 m  1:36.86   
28  198  Lindholm Emelie  2002  VÄSBY SS  BN6602  25 m  1:43.10   
29  210  Stromberg Ebba  2002  VÄSBY SS  AV7402  25 m  1:48.06   
30  154  Banestig Ellen  2002  TÄBY SIM  BT1802  25 m     
31  212  Sundström Amelie  2002  VÄSBY SS  BN7602  25 m     
32  235  Seidl Nicole  2002  TYRESÖ SS    25 m    EFT 
 
 

Skapad av WinGrodan 1.23.00  Utskriftsdatum  11 februari 2015 
Licensierad till: Västerås Simsällskap  Utskriftstid  18:49 
 
24_S
Gren 24, 100m Frisim Po 13 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
20  Kågström David  2002  SKK  AC9702  25 m  1:03.97   
36  Wennerholm Carl  2002  SKK  AH3902  25 m  1:04.62   
177  Roosmark Lukas  2002  TÄBY SIM  AI1702  25 m  1:05.66   
152  Al-Khalili Jonas  2002  TÄBY SIM  AI6502  25 m  1:07.56   
34  Thörn Linus  2002  SKK  AN6102  25 m  1:07.80   
195  Hansson Eric  2002  VÄSBY SS  AD0302  25 m  1:08.60   
50  Cheng Kevin  2002  SÖDERTÖRN  AI8702  25 m  1:08.83   
133  Lindwall Algot  2002  TYRESÖ SS  AJ4102  25 m  1:10.33   
30  Selander Tor  2002  SKK  AH4902  25 m  1:11.50   
10  66  Phootepkhum Photsawa  2002  SÖDERTÖRN  AV4302  25 m  1:11.76   
11  54  Gutierrez Johan Javier  2002  SÖDERTÖRN  AM9502  25 m  1:12.08   
12  156  Bergström Alexander  2002  TÄBY SIM  AP2502  25 m  1:12.62   
13  173  Lingham Karl  2002  TÄBY SIM  AM0502  25 m  1:13.01   
14  122  Falk Shane  2002  TYRESÖ SS  AP8502  25 m  1:13.92   
15  186  Ahlström Ludvig  2002  VÄSBY SS  AK8302  25 m  1:16.61   
16  183  von Goës Axel  2002  TÄBY SIM  AP1502  25 m  1:18.50   
17  69  Swahn Åke  2002  SÖDERTÖRN  AS3702  25 m  1:18.77   
18  12  Crafoord Max  2002  SKK  AW3302  25 m  1:19.38   
19  130  Kristersson Campe Nicolai  2002  TYRESÖ SS  AF5502  25 m  1:23.86   
20  121  Dahlin Oliver  2002  TYRESÖ SS  AV8502  25 m  1:30.67   
21  211  Sundberg Marcus  2002  VÄSBY SS  AQ2302  25 m  1:33.37   
22  116  Abeyratne Nevan  2002  TYRESÖ SS  AI6702  25 m  1:36.73   
23  105  Svanfeldt Leo  2002  TUREBERG  AG7102  25 m  1:36.93   
24  208  Simonsson Ivar  2002  VÄSBY SS  AO9502  25 m  1:37.47   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.23.00  Utskriftsdatum  11 februari 2015 
Licensierad till: Västerås Simsällskap  Utskriftstid  18:49 
 
25_S
Gren 25, 100m Medley F 12 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
204  Peng Elin  2003  VÄSBY SS  AJ7603  25 m  1:14.87   
163  Franks Ingrid  2003  TÄBY SIM  AT5603  25 m  1:18.90   
201  Nyblom Jennifer  2003  VÄSBY SS  AC1603  25 m  1:19.32   
67  Possman Klara  2003  SÖDERTÖRN  BA6803  25 m  1:21.81   
180  Ström Thilda  2003  TÄBY SIM  AT5803  25 m  1:22.04   
185  Östlund Beatrice  2003  TÄBY SIM  BA5803  25 m  1:22.05   
61  Lundgren Elin  2003  SÖDERTÖRN  AW2603  25 m  1:23.74   
162  Ewerbring Jennie  2003  TÄBY SIM  AT6603  25 m  1:23.95   
189  Bergman Elin  2003  VÄSBY SS  AI8203  25 m  1:26.03   
10  94  Larsered Felicia  2003  TUREBERG  AW2803  25 m  1:26.32   
11  215  Tittelbach Roya  2003  VÄSBY SS  AF7603  25 m  1:26.57   
12  191  Björkén Tuva  2003  VÄSBY SS  AC0603  25 m  1:26.61   
13  169  Hälleberg Katie  2003  TÄBY SIM  AT3603  25 m  1:27.04   
14  196  Kantecki Oliwia  2003  VÄSBY SS  AE7203  25 m  1:28.59   
15  81  Ericsson Cornelia  2003  TUREBERG  AT0603  25 m  1:30.20   
16  135  Ringbom Matilda  2003  TYRESÖ SS  AX6803  25 m  1:32.62   
17  10  Backman Vera  2003  SKK  BB8403  25 m  1:34.63   
18  144  Törnqvist Ella  2003  TYRESÖ SS  AQ1603  25 m  1:35.18   
19  106  Uzum Yasemin  2003  TUREBERG  AI3403  25 m  1:35.40   
20  22  Kärvestedt Sara  2003  SKK  AO0403  25 m  1:36.45   
21  172  Lindberg Izabelle  2003  TÄBY SIM  AX6603  25 m  1:36.97   
22  199  Lindström Emelie  2003  VÄSBY SS  AJ7403  25 m  1:37.77   
23  45  Axelmalm Rebecka  2003  SÖDERTÖRN  BG7603  25 m  1:37.88   
24  91  Jezzini Yasmine  2003  TUREBERG  BI2403  25 m  1:39.50   
25  46  Bengtson Zeline  2003  SÖDERTÖRN  BE8203  25 m  1:39.68   
26  175  Penker Ebba  2003  TÄBY SIM  BH8203  25 m  1:40.42   
27  Eriksson Madicken  2003  KANAANS SS  AX8203  25 m  1:40.65   
28  157  Bergström Sofia  2003  TÄBY SIM  AX8603  25 m  1:41.29   
29  100  Nilsson Astrid  2003  TUREBERG  AQ9403  25 m  1:41.45   
30  51  Ehn Gabriella  2003  SÖDERTÖRN  BE5403  25 m  1:42.76   
31  37  Werme Anna  2003  SKK  BB3603  25 m  1:43.29   
32  146  Vicente Amanda  2003  TYRESÖ SS  AL5403  25 m  1:43.64   
33  132  Lindholm Emelie  2003  TYRESÖ SS  AL6403  25 m  1:46.15   
34  64  Nygren Elin  2003  SÖDERTÖRN  BP3203  25 m     
35  82  Faleij Ella  2003  TUREBERG  BI0403  25 m     
36  143  Tottie-Håkansson Filippa  2003  TYRESÖ SS  AX9803  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.23.00  Utskriftsdatum  11 februari 2015 
Licensierad till: Västerås Simsällskap  Utskriftstid  18:49 
 
26_S
Gren 26, 6x50 Frisim 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
42  Skk Mix [2002] Lag 1.  2002  SKK    25 m  3:20.65   
113  Tureberg Mix 1 [2002]  2002  TUREBERG    25 m  3:50.00   
74  Södertörn Mix Lag 1  2002  SÖDERTÖRN    25 m     
75  Södertörn Mix Lag 2  2002  SÖDERTÖRN    25 m     
76  Södertörn Mix Lag 3  2002  SÖDERTÖRN    25 m     
148  Tyresö SS Mix [2002]  2002  TYRESÖ SS    25 m     
149  Tyresö SS Mix Lag2 [2002]  2002  TYRESÖ SS    25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.23.00  Utskriftsdatum  11 februari 2015 
Licensierad till: Västerås Simsällskap  Utskriftstid  18:49 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner