2020-02-26   02:40:50
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Tyresö Knattesim

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass 1

1_S
Gren 1, 50m Bröstsim F-11 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
217  Tsirona Ioanna  2004  VÄSBY SS  AE2404  25 m  43.97   
221  Åkerman Hanna  2004  VÄSBY SS  AJ0204  25 m  43.98   
205  Pettersson Tove  2004  VÄSBY SS  AF0204  25 m  44.75   
14  Evers Ella  2004  SKK  AQ0604  25 m  44.81   
Serse Clara  2004  KANAANS SS  AU1404  25 m  47.14   
49  Bäckström Olivia  2005  SÖDERTÖRN  AM0205  25 m  47.20   
23  Levin Maya  2004  SKK  AN3204  25 m  48.75   
225  Karlsson Fiona  2004  ÖSMO SS  AE6404  25 m  49.39   
78  Arnö Sara  2004  TUREBERG  AA1208  25 m  49.63   
10  223  Hiram Veronika  2004  ÖSMO SS  AK7204  25 m  50.26   
11  203  Olsson Emma  2004  VÄSBY SS  AI9804  25 m  51.06   
12  202  Nyblom Moa  2005  VÄSBY SS  AA5605  25 m  51.09   
13  227  Marsten Tyra  2004  ÖSMO SS  AE9404  25 m  51.09   
14  87  Holmer Selma  2004  TUREBERG  AM6204  25 m  51.10   
15  117  Angerfelt Tea  2004  TYRESÖ SS  AJ7404  25 m  51.43   
16  193  Fantenberg Lovisa  2004  VÄSBY SS  AS3604  25 m  51.51   
17  164  Franks Louise  2005  TÄBY SIM  AG7605  25 m  52.25   
18  29  Sandquist Matilda  2005  SKK  AG1805  25 m  52.29   
19  214  Takala Amanda  2004  VÄSBY SS  AP3804  25 m  52.34   
20  125  Förborgen Frida  2004  TYRESÖ SS  AK9204  25 m  52.77   
21  98  Lundwall Lager Isabelle  2004  TUREBERG  AX4804  25 m  54.08   
22  128  Jacobsson Alva  2005  TYRESÖ SS  AJ1605  25 m  54.61   
23  21  Kärvestedt Elsa  2005  SKK  AG9605  25 m  54.68   
24  11  Björkman Emma  2004  SKK  AW2404  25 m  55.03   
25  25  Lundqvist Wingren Malva  2005  SKK  AG0805  25 m  55.03   
26  41  Öhman Saga  2004  SKK  AT3404  25 m  55.28   
27  59  Lidén Sandra  2005  SÖDERTÖRN  AG7805  25 m  56.38   
28  229  Vesterlund Freja  2006  ÖSMO SS  AA7606  25 m  56.43   
29  218  Velin Rebecca  2004  VÄSBY SS  AJ1204  25 m  56.65   
30  124  Fürst Hanna  2004  TYRESÖ SS  AX0404  25 m  57.08   
31  72  Yrjölä Kuortti Liv  2004  SÖDERTÖRN  BD3204  25 m  57.09   
32  33  Sveding Emelie  2005  SKK  AG8605  25 m  58.15   
33  92  Klingenstierna Johanna  2005  TUREBERG  AS1405  25 m  58.35   
34  Flink Möja  2005  KANAANS SS  AH9605  25 m  59.27   
35  224  Josefsson Frida  2005  ÖSMO SS  AA6805  25 m  1:00.49   
36  119  Blix Grimaldi Melanie  2005  TYRESÖ SS  AQ8605  25 m  1:03.43   
37  Sjöberg Anna  2005  KANAANS SS  AH8605  25 m  1:07.57   
38  84  Hansson Jade  2005  TUREBERG  AR1405  25 m  1:07.89   
39  18  Högfeldt Klara  2005  SKK  AL0205  25 m  1:08.19   
40  93  Krejci Maria  2006  TUREBERG  AC6606  25 m  1:09.96   
41  85  Holfve Lilian  2007  TUREBERG  AC3207  25 m     
42  97  Lindroth Stella  2004  TUREBERG  BE8604  25 m     
43  104  Stjernholm Daniella  2004  TUREBERG  BG7204  25 m     
44  140  Söderlind Alicia  2005  TYRESÖ SS  AQ5805  25 m     
45  145  Wallman Frida  2005  TYRESÖ SS  AQ6405  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.23.00  Utskriftsdatum  11 februari 2015 
Licensierad till: Västerås Simsällskap  Utskriftstid  18:49 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner