2021-03-09   00:08:25
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Danske Årgangsmesterskaber Grp. 1

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Lørdag 09.30

2_S
Løb 2, 100m Frisvømning Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
473  Bragason Johan  1999  VI39  9959AB  50 m  52.87   
206  Rosenbom Mikkel-Emil  1999  LYNGBY  9903AB  50 m  53.33   
280  Tullberg Sebastian  2000  BIRKERØD  0073AC  50 m  53.79   
502  Jørgensen Christian Holm  1999  ESBJERG  9973AK  50 m  53.87   
36  Rindshøj Frederik  1999  GLADSAXE  9955AN  50 m  53.95   
466  Hansen Marcus Dan  1999  VAT CPH-MK  9965AB  50 m  54.70   
51  Eickhardt Casper  1999  ESBJERG  9921AJ  50 m  54.75   
503  Olesen Michael Terp  1999  ESBJERG  9917AA  50 m  54.80   
264  Andersen Anton Borring  1999  ALLERØD  9919AD  50 m  54.88   
10  487  Immerkjær Mathias  1999  STT  9961AF  50 m  55.14   
11  118  Mehlsen Thomas Thingstrup  1999  HERNING  9949AK  50 m  55.21   
12  252  Isdahl Nikolaj  1999  ODDER  9957AF  50 m  55.30   
13  458  Broholm Oliver  1999  RINGE  9987AD  50 m  55.32   
14  161  Udbye Rasmus  2000  HORSENS  0007AM  50 m  55.46   
15  396  Hansen Andreas  2000  TRITON V  0089AH  50 m  55.47   
16  343  Møldrup Marius  1999  TRITON B  9977AI  50 m  55.56   
17  77  Møller Frederik O.  1999  GENTOFTE  9935AC  50 m  55.59   
18  187  Nielsen Mathias  1999  KØGE  9905AH  50 m  55.62   
19  490  Nielsen Mads Ørsted  1999  STT  9921AF  50 m  55.76   
20  465  Korsgaard August  1999  RINGE  9981AP  50 m  55.96   
21  66  Lundgaard Frederik  1999  FR.SUND  9965AE  50 m  56.28   
22  452  Fagerberg Mathias Yu  2000  ISHØJ  0069AI  50 m  56.30   
23  88  Berg Magnus Stender  1999  HSK  9939AF  50 m  56.35   
24  324  Rasmussen Marius  1999  SK-SYD  9937AL  50 m  56.43   
25  74  Larsen Tomas Stensballe  2000  GENTOFTE  0035AK  50 m  56.52   
26  37  Steenberg Rasmus  2000  GLADSAXE  0021AB  50 m  56.54   
27  68  Wentorf Johan  1999  FR.SUND  9939AH  50 m  56.75   
28  243  Rasmussen Mads Tornow  2000  SLANGERUP  0073AD  50 m  56.76   
29  160  Schmidt Sander  1999  HORSENS  9949AD  50 m  56.78   
30  399  Juul Jakob  2000  TRITON V  0015AK  50 m  56.83   
31  310  Hedegaard Emil  1999  KVIK  9905AA  50 m  57.08   
32  221  Kristensen Tais Andkjær  1999  NYBORG  9987AB  50 m  57.14   
33  245  Bui Andreas  2000  OSLF  0031AJ  50 m  57.21   
34  421  Lyhne Lars  1999  AALBORG  9909AI  50 m  57.25   
35  83  Weiss Frederik  1999  GENTOFTE  9913AB  50 m  57.30   
36  436  Mikkelsen Matthias Bach  2000  KOLDING  0029AM  50 m  57.32   
37  85  Kristensen Victor  1999  HSK  9915AS  50 m  57.37   
38  323  Gram-Lange Jonas  1999  SK-SYD  9971AD  50 m  57.41   
39  201  Mogensen Anders Blix  2000  LYNGBY  0045AG  50 m  57.42   
40  132  Brixner Simon  2000  HOLBÆK  0001AL  50 m  57.48   
41  287  Høgenhaug Pierre  1999  SØLLERØD  9939AJ  50 m  57.51   
42  176  Andersen Oliver H.  1999  KALUNDBORG  9971AA  50 m  57.59   
43  172  Rappenborg Marcus  1999  HVIDOVRE  9959AP  50 m  57.60   
44  Kirkeby August Stamp  1999  AGF  9929AM  50 m  57.72   
45  266  Henriksen Emil Engels  1999  ALLERØD  9937AD  50 m  57.72   
46  115  Jefimanka Arnas  1999  HERNING  9969AM  50 m  57.74   
47  258  Pedersen Thorstein Godske  2000  OSK  0043AN  50 m  57.76   
48  30  Lehn-Schiøler William  2000  GLADSAXE  0073AF  50 m  57.77   
49  286  Andersen Christian  1999  SØLLERØD  9913AH  50 m  57.81   
50  445  Lerche Magnus  1999  AARS  9941AG  50 m  57.83   
51  256  Burgaard Malthe  2000  OSK  0071AA  50 m  57.96   
52  93  Burmester Felix  1999  HELSINGØR  9913AC  50 m  57.99   
53  316  Svendsen Simon Krøyer  1999  KVIK  9961AA  50 m  58.08   
54  372  Jørgensen Gustav  2000  TVS IF  0075AP  50 m  58.13   
55  133  Bøjsen Markus  1999  HOLBÆK  9987AE  50 m  58.24   
56  440  Frederiksen Jacob F.  1999  SILKEBORG  9951AN  50 m  58.24   
57  455  Jørgensen Jacob Funch  1999  TUNE  9951AG  50 m  58.24   
58  491  Petersen Frederik Hatting  2000  STT  0071AC  50 m  58.33   
59  336  Gustafson Lukas  1999  TRITON B  9991AA  50 m  58.39   
60  49  Andersen Oliver Kramer  1999  ESBJERG  9905AT  50 m  58.59   
61  408  Reimer Johan  2000  SKOVBAKKEN  0015AH  50 m  58.59   
62  272  Eggers Alexander  1999  BIRKERØD  9967AD  50 m  58.63   
63  186  Larsen Benjamin Ørnebjerg  2000  KØGE  0087AC  50 m  58.77   
64  449  Hougaard Andreas  2000  AUNING  0007AO  50 m  58.80   
65  174  Wolf Søren  2000  IHF  0077AL  50 m  59.02   
66  65  Larsen Oliver  2000  FR.SUND  0093AS  50 m  59.17   
67  40  Compen Emil  2000  HASLEV  0037AC  50 m  59.69   
68  207  Sieben Lukas  1999  LYNGBY  9999AF  50 m  59.80   
69  233  Baktoft Jakob Gersholm  2000  ROSKILDE  0069AQ  50 m  59.82   
70  509  Granhøj Matthias Spring  1999  HELSINGE  9947AD  50 m  59.85   
71  211  Hjort Anton Borg  2000  LYSENG  0065AO  50 m  59.89   
72  99  Thielst Julius  2000  HELSINGØR  0055AA  50 m  59.91   
73  228  Almeborg Nikolaj  2000  RØNNE  0097AN  50 m  59.96   
74  45  Østergaard Kristoffer  1999  DURUP  9947AK  50 m  59.97   
75  96  Hoffmann Lucas  2000  HELSINGØR  0085AO  50 m  1:00.17   
76  87  Christiansen Thomas  1999  HSK  9957AO  50 m  1:00.28   
77  50  Christensen Oliver  2000  ESBJERG  0025AF  50 m  1:00.34   
78  405  Birn Magnus Boldrup  2000  SKOVBAKKEN  0061AJ  50 m  1:00.41   
79  504  Hansen Oliver Østergaard  2000  BRÆDSTRUP  0029AI  50 m  1:00.41   
80  108  Bækgaard Filip  2000  HERLUFSHOL  0035AF  50 m  1:00.45   
81  111  Hansen Nicolai Yung  2000  HERLUFSHOL  0011AN  50 m  1:00.46   
82  179  Møller Mads  2000  KALUNDBORG  0041AM  50 m  1:00.49   
83  190  Bitzer Kasper  2000  KORSØR  0079AK  50 m  1:00.60   
84  424  Nørgaard Rune  2000  AALBORG  0097AF  50 m  1:00.60   
85  367  Madsen Mark Jensby  1999  THISTED  9947AM  50 m  1:00.63   
86  247  Rasmussen Christian  2000  OSLF  0039AB  50 m  1:00.69   
87  402  Kallesøe Mikkel Weis  2000  VIBORG  0095AR  50 m  1:00.72   
88  105  Lange Markus Julian  2000  HERLEV  0017AJ  50 m  1:00.94   
89  42  Flytkjær-Hansen Asger  2000  HASLEV  0097AP  50 m  1:00.96   
90  196  Frydensberg Gustav  1999  LYNGBY  9911AJ  50 m  1:00.97   
91  358  Sørensen Lars Thor  1999  VEST  9935AL  50 m  1:01.04   
92  130  Alnor Mads  2000  HEI  0005AM  50 m  1:01.19   
93  90  Uldal Steffen Vesterø  1999  HSK  9909AR  50 m  1:01.28   
94  241  Vinjebo Magnus  1999  ROSKILDE  9963AG  50 m  1:01.96   
95  234  Biørrith Daniel C.  1999  ROSKILDE  9945AI  50 m  1:02.55   
96  364  Dahl Alexander  2000  THISTED  0021AJ  50 m  1:03.16   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.24.00  Udskriftsdato  28 juni 2015 
Licens til Odense Svømme Klub  Udskriftstidspunkt  08:56 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner