Program for Sum-Sim 2015
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Gren 21, 400m Medley Flickor |
Sponsor: Ritz Konditori |
15 r och yngre: Martina Granstrm (1991) 4:57.57 2006 FM: Hanna Eriksson 5:15.65 |
16 - 17 r: Ann Berglund (1984) 4:55.22 2000 FM: Erica Sjholm 5:01.58 |
# | ID | Namn | Fdd | Frening | Licens | Bassng | Anmtid | Status |
15 r och yngre |
1 | 233 | Eklund Cornelia | 2000 | JRFLLA S | AC1800 | 50 m | 5:17.49 | |
2 | 598 | Sundstrand Emma | 2001 | SDERTLJE | AJ3201 | 50 m | 5:18.94 | |
3 | 263 | Johansson Wilma | 2001 | JNKPING | AT7401 | 50 m | 5:22.21 | |
4 | 422 | Brolund Vilma | 2001 | SK NEPTUN | AO9801 | 50 m | 5:23.95 | |
5 | 407 | Swegmark Ida | 2000 | MASS | AZ6600 | 50 m | 5:24.33 | |
6 | 394 | Gradinarska Kamelia | 2001 | MASS | AI3601 | 50 m | 5:25.11 | |
7 | 423 | Ehn Rebecka | 2000 | SK NEPTUN | AO7600 | 50 m | 5:25.20 | |
8 | 625 | Stenberg Sara | 2001 | SK TRITON | AB1801 | 50 m | 5:26.72 | |
9 | 358 | Lannhard Frida | 2000 | LUDVIKA SS | AB6800 | 50 m | 5:26.77 | |
10 | 57 | Sundstrm Filippa | 2001 | NGELHOLM | AG4201 | 50 m | 5:28.16 | |
11 | 158 | Isaksen Jennie | 2000 | ESKILSTUNA | AV8600 | 50 m | 5:31.96 | |
12 | 523 | Rosebrink Tuva | 2001 | SKVDE SS | AJ7601 | 50 m | 5:32.25 | |
13 | 245 | Sdersten Elin | 2000 | JRFLLA S | AI5800 | 50 m | 5:32.88 | |
14 | 66 | Nederman Lina | 2000 | SA | AP0600 | 50 m | 5:34.70 | |
15 | 366 | Andersson Johanna | 2002 | MKK | AK8202 | 50 m | 5:36.58 | |
16 | 435 | Zibell Enya | 2000 | SK NEPTUN | BP2400 | 50 m | 5:38.49 | |
17 | 638 | Eriksson Astrid | 2001 | TUREBERG | AD1201 | 50 m | 5:41.42 | |
18 | 115 | Alem Hermella | 2000 | SPIF SF | AK1600 | 50 m | 5:42.55 | |
19 | 292 | Rosenius Ida | 2000 | KARLSHAMN | AI7400 | 25 m | 5:13.80 | |
20 | 199 | Hesslevik Rebecca | 2000 | HS | AZ0800 | 25 m | 5:14.79 | |
21 | 462 | Karlsson Simone | 2001 | OSBY SS | AI2201 | 25 m | 5:16.05 |
16 - 17 r |
1 | 170 | Svrd Elin | 1998 | FALUN | AL9498 | 50 m | 5:10.85 | |
2 | 237 | Hanson Isabelle | 1998 | JRFLLA S | AB4298 | 50 m | 5:14.91 | |
3 | 108 | Eriksson Lisa | 1998 | STRNGNS | AN3898 | 50 m | 5:17.06 | |
4 | 242 | Rotstam Emma | 1998 | JRFLLA S | AF7498 | 50 m | 5:17.18 | |
5 | 230 | Almvret Josefine | 1999 | JRFLLA S | AA0699 | 50 m | 5:20.78 | |
6 | 704 | Halldn Louise | 1998 | VSBY SS | AW2498 | 50 m | 5:21.77 | |
7 | 667 | Sundberg Alice | 1999 | TBY SIM | AS1299 | 50 m | 5:22.98 | |
8 | 25 | Persson Andra | 1999 | VSTERS | AB5899 | 50 m | 5:23.14 | |
9 | 257 | Atzmannstorfer Nilla | 1998 | JNKPING | AB6498 | 50 m | 5:24.41 | |
10 | 655 | Berglund Frida | 1998 | TBY SIM | AW7298 | 50 m | 5:24.85 | |
11 | 1 | Dimitriou Sagr Emma | 1999 | ALINGSS | AO4699 | 50 m | 5:25.43 | |
12 | 116 | Berg Jessica | 1998 | SPIF SF | BJ7698 | 50 m | 5:27.37 | |
13 | 364 | Brinkhagen Julia | 1999 | SK LDDE | AM3299 | 50 m | 5:30.83 | |
14 | 111 | Hyllbrant Amanda | 1999 | STRNGNS | AY6899 | 50 m | 5:31.52 | EFT |
15 | 11 | Leijon Klara | 1999 | ALVESTA SS | AT8499 | 50 m | 5:36.60 | |
16 | 338 | Gidlf Elise | 1999 | LASS | AI8499 | 50 m | 5:52.16 | |
17 | 433 | Wrejde Isabelle | 1999 | SK NEPTUN | AV5299 | 25 m | 5:11.39 | |
18 | 622 | Grnberg Madeleine | 1999 | SK TRITON | AH3699 | 25 m | 5:13.29 |
Skapad av WinGrodan 1.24.00 | Utskriftsdatum | 26 juni 2015 |
Licensierad till: Trollhttans Simsllskap | Utskriftstid | 20:41 |