2019-12-08   06:35:05
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Rollo-uinnit

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Lähtölista Laji 10
Lähtölista 
 
  Kilpailu  Rollo-uinnit    Tulostuspäivämäärä  13 kesäkuu 2015   
  Kilpailun paikkakunta  Oulu    Tulostusaika  09:12   
  Järjestäjä  OU         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  12 kesäkuu 2015         
 
 
 
Laji 10, 100m VU T11  Loppukilpailut (15) 
Oletettu alkamisaika 09:52 
Erä 1 (15) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Xiaohan Zhou  2004  04A249  AUi    50m  1:26.97  1:26.97 
Helmi Lehtonen  2004  04A335  JUK    50m  1:26.87  1:26.87 
Nea Parkatti  2004  04A345  SWIM    50m  1:26.77  1:26.77 
Sini Salmi  2004  04A294  UiKaa    25m  1:24.52  1:26.52 
Tessa Tattari  2004  04A374  KUS-GSS    50m  1:26.55  1:26.55 
Laura Helena Müürsepp  2004  04A385  AUi    50m  1:26.79  1:26.79 
Viljaana Myllärinen  2004  04A492  UI    50m  1:26.93  1:26.93 
               

 
Erä 2 (15) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Kristina Nikkinen  2004  04A291  KoU    50m  1:26.28  1:26.28 
Aliina Karvonen  2004  04A587  SiWa    50m  1:26.04  1:26.04 
Meeri Kerkkänen  2004  04A520  JoUS    50m  1:25.72  1:25.72 
Aava Aula  2004  04A128  HU    50m  1:25.59  1:25.59 
Roona Karola  2004  04A099  KeUi    50m  1:25.63  1:25.63 
Noora Kekola  2004  04A028  SeUi    50m  1:25.76  1:25.76 
Pinja Kallio  2004  04A146  KU    50m  1:26.06  1:26.06 
Julia Hietanen  2004  04A368  LrU    25m  1:24.51  1:26.51 

 
Erä 3 (15) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Kiia Junttari  2004  04A131  TorUS    50m  1:25.34  1:25.34 
Viivi Kylkisalo  2004  04A388  VUS-VSS    25m  1:23.23  1:25.23 
Milla Hännikäinen  2004  04A214  LaUS    25m  1:23.10  1:25.10 
Siiri Innanen  2004  04A301  HU    50m  1:24.84  1:24.84 
Milla Järvenpää  2004  04A246  UiKaa    25m  1:23.01  1:25.01 
Anna Edwards  2004  04A597  HSS    25m  1:23.14  1:25.14 
Alina Talja  2004  04A322  UKK    50m  1:25.27  1:25.27 
Ella Nihtilä  2004  04A237  ÅSK    50m  1:25.37  1:25.37 

 
Erä 4 (15) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Ida Mäki-Hokkonen  2004  04A394  LrU    50m  1:24.80  1:24.80 
Alexandra Chaker  2004  04A010  Cetus    50m  1:24.72  1:24.72 
Viivi Nurmela  2004  04A033  SeUi    25m  1:22.44  1:24.44 
Nita Tenho  2004  04A464  PTU    50m  1:24.12  1:24.12 
Oona Ura  2004  04A321  HU    25m  1:22.33  1:24.33 
Siiri Reinonen  2004  04A278  HäUS    50m  1:24.54  1:24.54 
Iida Herrala  2004  04A283  SiWa    25m  1:22.74  1:24.74 
Henni Havén  2004  04A499  SiWa    50m  1:24.84  1:24.84 

 
Erä 5 (15) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Oona Sirkiä  2004  04A596  ÅSK    50m  1:23.94  1:23.94 
Ella Hulkki  2004  04A200  VUS-VSS    25m  1:21.74  1:23.74 
Pinja Kinnunen  2004  04A287  HU    50m  1:23.65  1:23.65 
Saga Jatkola  2004  04A532  BS-PU    50m  1:23.46  1:23.46 
Anni Ranta-Valkama  2004  04A369  SCR    50m  1:23.58  1:23.58 
Aino Rantala  2004  04A204  ÅSK    25m  1:21.68  1:23.68 
Aada Hakala  2004  04A041  UiTa    50m  1:23.92  1:23.92 
Venla Lindström  2004  04A263  LaUS    25m  1:21.97  1:23.97 

 
Erä 6 (15) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Anniina Haarala  2004  04A019  VUS-VSS    50m  1:23.22  1:23.22 
Matilda Kuusniemi Fishwick  2004  04A002  HSS    50m  1:22.99  1:22.99 
Viivi Tonteri  2004  04A452  OU    50m  1:22.86  1:22.86 
Pinja Hautamäki  2004  04A535  KeuTo    50m  1:22.51  1:22.51 
Nea Mustonen  2004  04A265  LaUS    25m  1:20.67  1:22.67 
Jessica Mäkinen  2004  04A198  UiTa    25m  1:20.88  1:22.88 
Milla Hälikkä  2004  04A108  HU    25m  1:21.00  1:23.00 
Beata Niskanen  2004  04A091  KeUi    50m  1:23.41  1:23.41 

 
Erä 7 (15) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Iida Savulahti  2004  04A121  RiUS    50m  1:22.50  1:22.50 
Siiri Tiilikka  2004  04A253  VUS-VSS    50m  1:22.25  1:22.25 
Santra Nieminen  2004  04A208  UKK    50m  1:22.06  1:22.06 
               
Emily Cwirzen  2004  04A329  Cetus    50m  1:22.03  1:22.03 
Vlada Guljajeva  2004  04A365  HyUS    25m  1:20.18  1:22.18 
Laura Nissi  2004  04A259  Vanders    50m  1:22.40  1:22.40 
Aminata Barrow  2004  04A821  SiWa    50m  1:22.51  1:22.51 

 
Erä 8 (15) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Lilli Rinne  2004  04A095  RaisU    25m  1:19.77  1:21.77 
Inka Lytz  2004  04A438  SCR    25m  1:19.15  1:21.15 
Salla Rantala  2004  04A102  NoPy    50m  1:21.08  1:21.08 
Veera Vahtolammi  2004  04A210  UiTa    25m  1:18.74  1:20.74 
Elisa Liven  2004  04A466  RaisU    50m  1:20.95  1:20.95 
Ciara Wacklin  2004  04A037  Cetus    25m  1:19.11  1:21.11 
Olivia Uusitorppa  2004  04A150  RaUS    25m  1:19.63  1:21.63 
Henna Känsäkangas  2004  04A431  KUS-GSS    25m  1:19.81  1:21.81 

 
Erä 9 (15) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Sofia Ellonen  2004  04A435  UKK    50m  1:20.51  1:20.51 
Riikka Niskala  2004  04A142  RaisU    25m  1:18.34  1:20.34 
Eevi Peltonen  2004  04A564  OuLo    50m  1:19.75  1:19.75 
Siiri Ala-Karvia  2004  04A363  UiTa    50m  1:19.65  1:19.65 
Ida Maliranta  2004  04A154  RaisU    25m  1:17.69  1:19.69 
Pinja Nieminen  2004  04A258  Cetus    50m  1:20.33  1:20.33 
Helmi Haverinen  2004  04A256  Cetus    50m  1:20.45  1:20.45 
Wilma Savonen  2004  04A096  Cetus    50m  1:20.65  1:20.65 

 
Erä 10 (15) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Josephine Otis  2004  04A417  Cetus    50m  1:19.54  1:19.54 
Alisa Ailanen  2004  04A129  RaUS    25m  1:17.45  1:19.45 
Auri Keurulainen  2004  04A255  Cetus    50m  1:19.29  1:19.29 
Inka Elamaa  2004  04A328  OuLo    50m  1:18.65  1:18.65 
Nessa Järvinen  2004  04A159  AQUILA    50m  1:18.69  1:18.69 
Julia Tuura  2004  04A297  RiUS    50m  1:19.37  1:19.37 
Anni Hyttinen  2004  04A194  AUi    50m  1:19.49  1:19.49 
Aada Rissanen  2004  04A305  Vanders    50m  1:19.56  1:19.56 

 
Erä 11 (15) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Iida Heikkinen  2004  04A273  UI    50m  1:18.56  1:18.56 
Cecilia Serovuo  2004  04A016  HSS    25m  1:16.38  1:18.38 
Aamu Änkilä  2004  04A071  SGR    50m  1:18.14  1:18.14 
Lotta Hermonen  2004  04A405  KoU    50m  1:17.97  1:17.97 
Sonja Salmimies  2004  04A209  NU    25m  1:16.08  1:18.08 
Sofia Nurkkala  2004  04A067  KUS-GSS    50m  1:18.33  1:18.33 
Emma Hakala  2004  04A330  HU    50m  1:18.53  1:18.53 
Lilja Ukkola  2004  04A199  OU    50m  1:18.60  1:18.60 

 
Erä 12 (15) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Milla Rintanen  2004  04A338  AUi    50m  1:17.62  1:17.62 
Wilma Långström  2004  04A170  HSS    25m  1:14.92  1:16.92 
Adeliina Kaarlenkaski  2004  04A139  UiTa    50m  1:16.82  1:16.82 
Pinja Taskila  2004  04A073  OU    50m  1:16.27  1:16.27 
Laura Markuksela  2004  04A336  OuLo    50m  1:16.57  1:16.57 
Aino-Kaisa Paatos  2004  04A144  RaisU    50m  1:16.86  1:16.86 
Nicole Yisrael  2004  04A207  SiWa    25m  1:15.43  1:17.43 
Olga Emilia Mattila  2004  04A143  OU    50m  1:17.96  1:17.96 

 
Erä 13 (15) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Siiri Konkka  2004  04A103  ÅSK    25m  1:13.99  1:15.99 
Helmi Jouhten  2004  04A360  KemPy    50m  1:15.66  1:15.66 
Jutta Jauhiainen  2004  04A066  Cetus    50m  1:15.54  1:15.54 
Saga Kovanen  2004  04A113  Cetus    50m  1:14.81  1:14.81 
Aada Heiskanen  2004  04A409  OU    50m  1:14.87  1:14.87 
Ida Roponen  2004  04A337  HAHE    50m  1:15.64  1:15.64 
Milja Mäkinen  2004  04A192  KoU    50m  1:15.79  1:15.79 
Meeri Yli-Äyhö  2004  04A166  UKK    50m  1:16.19  1:16.19 

 
Erä 14 (15) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Emmi Manninen  2004  04A011  TaTU    50m  1:14.68  1:14.68 
Matilda Laitinen  2004  04A243  AUi    50m  1:14.20  1:14.20 
Tinja Lasonen  2004  04A230  PUS    50m  1:13.94  1:13.94 
Petra Ansaranta  2004  04A064  OU    50m  1:12.11  1:12.11 
Helmi Swanson  2004  04A852  RaUS    25m  1:11.04  1:13.04 
Helmiina Toivonen  2004  04A030  SGR    50m  1:13.96  1:13.96 
Annukka Pihkamäki  2004  04A161  RiUS    50m  1:14.29  1:14.29 
Dina Sadojevic Jelacik  2004  04A482  Cetus    50m  1:14.73  1:14.73 

 
Erä 15 (15) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Lotta Pälsi  2004  04A147  HSS    50m  1:11.70  1:11.70 
Sohvi Kallinen  2004  04A222  LaUS    50m  1:11.38  1:11.38 
Veera Säämänen  2004  04A007  HSS    50m  1:10.29  1:10.29 
Emilia Sihvo  2004  04A098  RaisU    25m  1:07.53  1:09.53 
Liinu Louhikoski  2004  04A046  Vanders    50m  1:10.22  1:10.22 
Irene Mäkilä  2004  04A289  RaisU    50m  1:10.65  1:10.65 
Jenna Pulkkinen  2004  04A155  KoU    50m  1:11.46  1:11.46 
Siiri Arjanmaa  2004  04A173  UiTa    50m  1:11.99  1:11.99 

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.24.00  Tulostuspäivämäärä  13 kesäkuu 2015 
Lisenssinhaltija: Oulun Seurat  Tulostusaika  09:12 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner