2019-12-07   22:45:36
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Rollo-uinnit

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Lähtölista Laji 12
Lähtölista 
 
  Kilpailu  Rollo-uinnit    Tulostuspäivämäärä  13 kesäkuu 2015   
  Kilpailun paikkakunta  Oulu    Tulostusaika  09:12   
  Järjestäjä  OU         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  12 kesäkuu 2015         
 
 
 
Laji 12, 50m RU T10  Loppukilpailut (10) 
Oletettu alkamisaika 10:35 
Erä 1 (10) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
Saara Seppälä  2005  05A504  NumKis    25m  55.81  57.31 
Laura Sofia Oksakari  2005  05A194  VUS-VSS    50m  57.15  57.15 
Saga Höijer  2005  05A174  Cetus    50m  57.13  57.13 
Veera Maijala  2005  05A272  RaUS    25m  55.63  57.13 
Kukka Peill  2005  05A112  Cetus    50m  57.15  57.15 
Ella Suominen  2005  05A308  ÅSK    50m  57.49  57.49 
               

 
Erä 2 (10) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Inger Isaksen  2005  05A163  VUS-VSS    25m  55.56  57.06 
Alina Vuorinen  2005  05A491  AUi    50m  56.87  56.87 
Milla Kähkönen  2005  05A054  LaUS    25m  55.33  56.83 
Sonila Selimi  2005  05A278  ÅSK    50m  56.69  56.69 
Veera Hautamäki  2005  05A252  VUS-VSS    50m  56.69  56.69 
Kristina Grimbaum  2005  05A266  ÅSK    50m  56.84  56.84 
Vilma Leppähaara  2005  05A009  Octopus    50m  57.02  57.02 
Silja Villanen  2005  05A285  SalU    50m  57.06  57.06 

 
Erä 3 (10) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Emmi Lapikisto  2005  05A463  UiTa    50m  56.57  56.57 
Amanda Riuttanen  2005  05A383  OU    50m  56.55  56.55 
Pihla Äkkinen  2005  05A195  VUS-VSS    50m  56.29  56.29 
Maija Hinkkala  2005  05A091  RiUS    25m  54.68  56.18 
Rina Rantanen  2005  05A419  Cetus    50m  56.18  56.18 
Roosa Tuomola  2005  05A315  TuUS    25m  55.02  56.52 
Aino Lepola  2005  05A040  TaTU    25m  55.05  56.55 
Juulia Lindfors  2005  05A074  Cetus    25m  55.13  56.63 

 
Erä 4 (10) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Ilona Niemi  2005  05A273  UiTa    25m  54.52  56.02 
Aamu Kannosto  2005  05A001  SeUi    50m  55.96  55.96 
Milla Marttila  2005  05A452  KemPy    50m  55.82  55.82 
Oona-Julianna Kurkela  2005  05A215  UiKaa    25m  54.05  55.55 
Alexia Tahkola  2005  05A363  OuLo    50m  55.67  55.67 
Sini Kaivola  2005  05A061  NU    50m  55.90  55.90 
Jasmin Savonen  2005  05A119  Cetus    50m  55.98  55.98 
Kukka Kangas  2005  05A254  ÅSK    25m  54.56  56.06 

 
Erä 5 (10) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Laura Rajavaara  2005  05A443  OU    50m  55.47  55.47 
Sara Poutala  2005  05A485  AUi    50m  54.85  54.85 
Oona Luokkala  2005  05A355  KemTU    50m  54.70  54.70 
Tilla Saarentaus  2005  05A335  HU    25m  53.07  54.57 
Aino Tamminen  2005  05A292  LrU    50m  54.68  54.68 
Salma Mäntynen  2005  05A445  AQUILA    25m  53.35  54.85 
Jenni Kurki  2005  05A227  SiWa    50m  55.32  55.32 
Enni Kinnunen  2005  05A193  VUS-VSS    25m  54.00  55.50 

 
Erä 6 (10) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Nelli Vihola  2005  05A051  HU    50m  54.46  54.46 
Tatiana Sukhareva  2005  05A131  Vanders    50m  54.20  54.20 
Vilja Saarinen  2005  05A087  RiUS    25m  52.43  53.93 
Teresa Pulkkinen  2005  05A314  OuLo    50m  53.77  53.77 
Hanna Martola  2005  05A203  Cetus    50m  53.87  53.87 
Mette Peltola  2005  05A136  RaisU    50m  54.09  54.09 
Moona Korpikoski  2005  05A140  NoPy    50m  54.23  54.23 
Melina Rantala  2005  05A057  UKK    50m  54.50  54.50 

 
Erä 7 (10) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Veera Korsoff  2005  05A348  HSS    50m  53.59  53.59 
Milla Karttunen  2005  05A220  RaisU    25m  51.74  53.24 
Emilia Niemi  2005  05A368  Octopus    50m  52.78  52.78 
Milla Lempiälä  2005  05A436  LUS    25m  51.11  52.61 
Olivia Turtiainen  2005  05A416  Cetus    50m  52.71  52.71 
Minttu Kiili  2005  05A306  ÅSK    50m  52.97  52.97 
Melissa Miettinen  2005  05A199  Vanders    50m  53.50  53.50 
Essi Vilhelmiina Virta  2005  05A168  OU    25m  52.14  53.64 

 
Erä 8 (10) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Anna Lehmusvaara  2005  05A142  SiWa    50m  52.26  52.26 
Siiri Pekkala  2005  05A211  SiWa    50m  52.05  52.05 
Lilli Kulpakko  2005  05A070  AUi    50m  51.59  51.59 
Ellen Kettunen  2005  05A201  Cetus    50m  51.43  51.43 
Karla Tiainen  2005  05A246  Vanders    50m  51.49  51.49 
Nelli Lehmijoki  2005  05A030  NoPy    50m  51.98  51.98 
Inka Vahtola  2005  05A401  Cetus    50m  52.17  52.17 
Ada Hakkarainen  2005  05A123  HSS    50m  52.39  52.39 

 
Erä 9 (10) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Ruut Raunio  2005  05A088  UKK    50m  51.23  51.23 
Aino Ollikainen  2005  05A182  KeuTo    25m  48.92  50.42 
Lumi Luoma  2005  05A133  HyUS    50m  49.99  49.99 
Saara Niemi  2005  05A356  HAHE    50m  48.74  48.74 
Kira Lindroos  2005  05A028  Cetus    25m  47.99  49.49 
Aino Hinkka  2005  05A066  UKK    50m  50.20  50.20 
Elina Turunen  2005  05A444  OU    50m  50.79  50.79 
Nicole Haakana  2005  05A372  HSS    25m  49.75  51.25 

 
Erä 10 (10) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Teea Jestoi  2005  05A173  KUS-GSS    50m  47.91  47.91 
Aino Koskelo  2005  05A053  NU    50m  47.42  47.42 
Tuuli Pippuri  2005  05A146  Cetus    50m  46.53  46.53 
Viivi Säntti  2005  05A161  OU    50m  43.52  43.52 
Milla Strandberg  2005  05A006  Vanders    50m  45.49  45.49 
Emmi Ellonen  2005  05A117  PTU    50m  47.34  47.34 
Vilma Rintala  2005  05A060  KUS-GSS    50m  47.57  47.57 
Elina Ryynänen  2005  05A067  SiWa    50m  48.42  48.42 

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.24.00  Tulostuspäivämäärä  13 kesäkuu 2015 
Lisenssinhaltija: Oulun Seurat  Tulostusaika  09:12 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner