2019-12-14   23:14:27
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Rollo-uinnit

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Lähtölista Laji 25
Lähtölista 
 
  Kilpailu  Rollo-uinnit    Tulostuspäivämäärä  14 kesäkuu 2015   
  Kilpailun paikkakunta  Oulu    Tulostusaika  08:35   
  Järjestäjä  OU         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  12 kesäkuu 2015         
 
 
 
Laji 25, 400m VU T12  Loppukilpailut (8) 
Oletettu alkamisaika 09:30 
Erä 1 (8) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
Anni Ruokanen  2003  03A488  UKK    25m  5:45.16  5:53.16 
Tilda Selonen  2003  03A772  HU    50m  5:52.12  5:52.12 
Stella Freystätter  2003  03A735  HSS    50m  5:51.52  5:51.52 
Nicole Sundell  2003  03A228  Cetus    50m  5:51.86  5:51.86 
Viivi Sorri  2003  03A290  Gladius    50m  5:52.21  5:52.21 
Maija Nurmi  2003  03A461  ÅSK    50m  5:55.99  5:55.99 
               

 
Erä 2 (8) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Maija Björkholm  2003  03A211  VUS-VSS    50m  5:51.14  5:51.14 
Taiga Yritys  2003  03A036  SiHy    50m  5:50.74  5:50.74 
Kerttu Nurmi  2003  03A462  ÅSK    50m  5:49.74  5:49.74 
Anna Retva  2003  03A511  TuUS    25m  5:41.23  5:49.23 
Wilma Lakanen  2003  03A711  KUS-GSS    25m  5:41.40  5:49.40 
Veera Laakkonen  2003  03A241  PieKu    50m  5:50.03  5:50.03 
Saima Huovinen  2003  03A614  HU    50m  5:51.13  5:51.13 
Iris Hanski  2003  03A234  ÅSK    50m  5:51.38  5:51.38 

 
Erä 3 (8) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Lotta Isola  2003  03A202  UKK    50m  5:48.29  5:48.29 
Cindy Palm  2003  03A052  Cetus    25m  5:39.75  5:47.75 
Mimosa Rintala  2003  03A607  RaUS    50m  5:45.83  5:45.83 
Lotta Lehtoila  2003  03A247  ORCA    25m  5:35.78  5:43.78 
Nita Poutiainen  2003  03A041  OuLo    50m  5:44.58  5:44.58 
Siiri Pellinen  2003  03A581  SWIM    50m  5:47.33  5:47.33 
Siiri Einiö  2003  03A357  Gladius    25m  5:40.18  5:48.18 
Milla Hyttinen  2003  03A149  HSS    50m  5:49.09  5:49.09 

 
Erä 4 (8) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Siiri Reiniluoto  2003  03A203  HSS    50m  5:43.33  5:43.33 
Kaisa Himanen  2003  03A163  MiUS    50m  5:42.44  5:42.44 
Ronja Myllykallio  2003  03A501  NoPy    50m  5:41.72  5:41.72 
Minttu Paalanen  2003  03A274  LaUS    25m  5:33.04  5:41.04 
Ella Tommola  2003  03A108  LaUS    25m  5:33.64  5:41.64 
Jenny Grangärd  2003  03A151  VUS-VSS    50m  5:41.99  5:41.99 
Emma Hämäläinen  2003  03A424  ViesU    50m  5:42.85  5:42.85 
Julie Nikkilä  2003  03A256  Vanders    50m  5:43.57  5:43.57 

 
Erä 5 (8) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Julia Sairanen  2003  03A868  LaUS    25m  5:32.40  5:40.40 
Emma Johansson  2003  03A017  Cetus    25m  5:31.15  5:39.15 
Venla Koskinen  2003  03A271  ÅSK    50m  5:38.62  5:38.62 
Ella Ekman  2003  03A645  UiTa    50m  5:37.39  5:37.39 
Eveliina Koivula  2003  03A192  UiTa    50m  5:37.54  5:37.54 
Oona Puolakka  2003  03A294  Cetus    50m  5:39.11  5:39.11 
Essi Salokorpi  2003  03A199  Cetus    25m  5:31.24  5:39.24 
Kaarin Rapinoja  2003  03A105  Cetus    25m  5:32.63  5:40.63 

 
Erä 6 (8) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Hilla Saastamoinen  2003  03A341  OU    50m  5:33.81  5:33.81 
Senni Mattila  2003  03A003  PUS    25m  5:24.05  5:32.05 
Heta Veikkola  2003  03A043  Virkiä    50m  5:31.23  5:31.23 
Saana Yritys  2003  03A035  SiHy    50m  5:30.03  5:30.03 
Sandra Kalenius  2003  03A126  KoU    50m  5:30.52  5:30.52 
Ida Lehtovaara  2003  03A411  AQUILA    50m  5:31.48  5:31.48 
Martta Ruuska  2003  03A582  SWIM    50m  5:33.73  5:33.73 
Emma Haglund  2003  03A493  VUS-VSS    25m  5:28.85  5:36.85 

 
Erä 7 (8) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Roosa Aho  2003  03A060  RaisU    50m  5:27.54  5:27.54 
Mathilda Puutio  2003  03A347  OU    50m  5:24.61  5:24.61 
Vilhelmiina Leppänen  2003  03A002  SGR    25m  5:13.46  5:21.46 
Venla Säntti  2003  03A589  OU    50m  5:19.67  5:19.67 
Juulia Käräjämies  2003  03A037  NumKis    50m  5:21.26  5:21.26 
Tara Korkiakoski  2003  03A152  VUS-VSS    50m  5:22.49  5:22.49 
Ellen Antikainen  2003  03A384  Cetus    50m  5:26.40  5:26.40 
Kiia Kinnunen  2003  03A368  UiTa    50m  5:27.94  5:27.94 

 
Erä 8 (8) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Rebekka Luoto  2003  03A191  RaisU    25m  5:07.44  5:15.44 
Martta Nygård  2003  03A230  OU    50m  5:12.71  5:12.71 
Henna Hökkä  2003  03A216  OU    50m  5:01.84  5:01.84 
Laura Lahtinen  2003  03A386  OU    50m  4:56.35  4:56.35 
Madeleine Hiltunen  2003  03A214  OuLo    50m  5:00.95  5:00.95 
Sylvia Kuusisto  2003  03A137  AUi    25m  5:01.22  5:09.22 
Minja Lukkari  2003  03A364  OU    50m  5:13.23  5:13.23 
Roosa Kärkkäinen  2003  03A051  OuLo    50m  5:16.35  5:16.35 

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.24.00  Tulostuspäivämäärä  14 kesäkuu 2015 
Lisenssinhaltija: Oulun Seurat  Tulostusaika  08:35 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner