2019-12-14   22:51:01
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Rollo-uinnit

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Lähtölista Laji 27
Lähtölista 
 
  Kilpailu  Rollo-uinnit    Tulostuspäivämäärä  14 kesäkuu 2015   
  Kilpailun paikkakunta  Oulu    Tulostusaika  08:35   
  Järjestäjä  OU         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  12 kesäkuu 2015         
 
 
 
Laji 27, 50m SU T10  Loppukilpailut (12) 
Oletettu alkamisaika 10:58 
Erä 1 (12) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
Iina Rissanen  2005  05A102  Vanders    50m  52.72  52.72 
Milla Lempiälä  2005  05A436  LUS    25m  51.36  52.36 
Kiia Alenius  2005  05A094  TaTU    25m  51.15  52.15 
Katariina Koivuranta  2005  05A446  KemPy    50m  52.32  52.32 
Vilma Inget  2005  05A440  OU    50m  52.60  52.60 
Elviira Kotkaniemi  2005  05A004  SeUi    50m  52.87  52.87 
               

 
Erä 2 (12) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Lidia Evans  2005  05A543  SCV    50m  51.96  51.96 
Henni Halme  2005  05A216  UiTa    50m  51.90  51.90 
Vilma Utriainen  2005  05A461  KemPy    50m  51.86  51.86 
Vilma Rintala  2005  05A060  KUS-GSS    50m  51.54  51.54 
Pilvi Österman  2005  05A026  RaisU    25m  50.79  51.79 
Roosa Tuomainen  2005  05A304  SalU    50m  51.87  51.87 
Kaisa Heikkilä  2005  05A301  LaUS    50m  51.90  51.90 
Sani Nätynki  2005  05A430  SCR    50m  51.98  51.98 

 
Erä 3 (12) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Rauha Heikkinen  2005  05A366  HU    50m  51.41  51.41 
Sini Kaivola  2005  05A061  NU    50m  51.35  51.35 
Sonila Selimi  2005  05A278  ÅSK    25m  49.94  50.94 
Ronja Welling  2005  05A172  NU    25m  49.77  50.77 
Jonna Marjatta Laitinen  2005  05A128  HyUS    50m  50.79  50.79 
Tara Ojanperä  2005  05A223  VUS-VSS    50m  50.99  50.99 
Bettina Sandelin  2005  05A234  RaUS    25m  50.37  51.37 
Nicole Haakana  2005  05A372  HSS    25m  50.41  51.41 

 
Erä 4 (12) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Laura Rajavaara  2005  05A443  OU    50m  50.33  50.33 
Veera Maijala  2005  05A272  RaUS    25m  49.25  50.25 
Elina Ruha  2005  05A113  Cetus    50m  50.21  50.21 
Siiri Pekkala  2005  05A211  SiWa    25m  49.08  50.08 
Sonja Molander  2005  05A439  OU    50m  50.10  50.10 
Nea Sainio  2005  05A197  VUS-VSS    50m  50.22  50.22 
Jenni Kurki  2005  05A227  SiWa    25m  49.32  50.32 
Rebekka Aaltola  2005  05A280  UiTa    25m  49.74  50.74 

 
Erä 5 (12) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Laura Sofia Oksakari  2005  05A194  VUS-VSS    50m  50.05  50.05 
Melina Rantala  2005  05A057  UKK    25m  48.94  49.94 
Elina Turunen  2005  05A444  OU    50m  49.75  49.75 
Vilja Saarinen  2005  05A087  RiUS    25m  48.52  49.52 
Veera Korsoff  2005  05A348  HSS    50m  49.56  49.56 
Milla Marttila  2005  05A452  KemPy    50m  49.93  49.93 
Aamu Kannosto  2005  05A001  SeUi    50m  50.04  50.04 
Inka Vahtola  2005  05A401  Cetus    25m  49.07  50.07 

 
Erä 6 (12) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Tilla Saarentaus  2005  05A335  HU    25m  48.35  49.35 
Essi Ahvenainen  2005  05A073  Vanders    50m  49.16  49.16 
Santra Peuralahti  2005  05A065  OU    50m  49.01  49.01 
Anna Hakkarainen  2005  05A514  Cetus    50m  48.95  48.95 
Alma Hörkkö  2005  05A331  Vanders    50m  48.97  48.97 
Kukka Peill  2005  05A112  Cetus    50m  49.08  49.08 
Anniina Ahonen  2005  05A156  HyUS    50m  49.17  49.17 
Teea Jestoi  2005  05A173  KUS-GSS    25m  48.35  49.35 

 
Erä 7 (12) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Eevi-Maria Bogdanova  2005  05A106  LaUS    25m  47.55  48.55 
Hanna Martola  2005  05A203  Cetus    50m  48.51  48.51 
Alina Vuorinen  2005  05A491  AUi    50m  48.28  48.28 
Ella Suominen  2005  05A308  ÅSK    25m  47.27  48.27 
Kukka Kangas  2005  05A254  ÅSK    50m  48.27  48.27 
Vilma Leppähaara  2005  05A009  Octopus    50m  48.32  48.32 
Noora Suonsivu  2005  05A064  PUS    50m  48.54  48.54 
Ada Hakkarainen  2005  05A123  HSS    25m  47.56  48.56 

 
Erä 8 (12) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Tuulia Harju  2005  05A151  KUS-GSS    25m  47.15  48.15 
Aino Ollikainen  2005  05A182  KeuTo    50m  47.59  47.59 
Enni Kinnunen  2005  05A193  VUS-VSS    25m  46.49  47.49 
Iiris Järvelä  2005  05A384  HSS    50m  47.19  47.19 
Oona-Julianna Kurkela  2005  05A215  UiKaa    25m  46.28  47.28 
Maija Hinkkala  2005  05A091  RiUS    50m  47.57  47.57 
Mette Peltola  2005  05A136  RaisU    50m  48.07  48.07 
Milla Strandberg  2005  05A006  Vanders    50m  48.17  48.17 

 
Erä 9 (12) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Tatiana Sukhareva  2005  05A131  Vanders    50m  46.97  46.97 
Riina Niemi  2005  05A089  SCR    25m  45.69  46.69 
Sara Poutala  2005  05A485  AUi    50m  46.67  46.67 
Kira Lindroos  2005  05A028  Cetus    50m  46.41  46.41 
Melissa Miettinen  2005  05A199  Vanders    50m  46.65  46.65 
Nelli Lehmijoki  2005  05A030  NoPy    25m  45.67  46.67 
Milla Kähkönen  2005  05A054  LaUS    25m  45.71  46.71 
Milla Karttunen  2005  05A220  RaisU    25m  46.17  47.17 

 
Erä 10 (12) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Nelli Vihola  2005  05A051  HU    50m  46.35  46.35 
Anna Lehmusvaara  2005  05A142  SiWa    50m  46.20  46.20 
Salma Mäntynen  2005  05A445  AQUILA    50m  45.99  45.99 
Saara Niemi  2005  05A356  HAHE    50m  45.90  45.90 
Inger Isaksen  2005  05A163  VUS-VSS    50m  45.91  45.91 
Minttu Kiili  2005  05A306  ÅSK    50m  46.04  46.04 
Aino Lepola  2005  05A040  TaTU    50m  46.27  46.27 
Alexia Tahkola  2005  05A363  OuLo    50m  46.39  46.39 

 
Erä 11 (12) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Elina Ryynänen  2005  05A067  SiWa    25m  44.75  45.75 
Emmi Ellonen  2005  05A117  PTU    50m  45.13  45.13 
Tuuli Pippuri  2005  05A146  Cetus    50m  44.86  44.86 
Lilli Kulpakko  2005  05A070  AUi    50m  44.42  44.42 
Karla Tiainen  2005  05A246  Vanders    50m  44.50  44.50 
Emilia Niemi  2005  05A368  Octopus    50m  44.93  44.93 
Silja Villanen  2005  05A285  SalU    50m  45.28  45.28 
Heta Hakkarainen  2005  05A191  KeUi    50m  45.80  45.80 

 
Erä 12 (12) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Fiona Laakso  2005  05A262  RaisU    25m  43.33  44.33 
Viivi Säntti  2005  05A161  OU    50m  43.59  43.59 
Aino Tamminen  2005  05A292  LrU    25m  41.20  42.20 
Aino Hinkka  2005  05A066  UKK    25m  39.91  40.91 
Lumi Luoma  2005  05A133  HyUS    50m  41.43  41.43 
Aino Koskelo  2005  05A053  NU    50m  43.34  43.34 
Moona Korpikoski  2005  05A140  NoPy    50m  43.93  43.93 
Essi Vilhelmiina Virta  2005  05A168  OU    50m  44.34  44.34 

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.24.00  Tulostuspäivämäärä  14 kesäkuu 2015 
Lisenssinhaltija: Oulun Seurat  Tulostusaika  08:35 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner