2019-12-14   22:25:50
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Rollo-uinnit

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Lähtölista Laji 31
Lähtölista 
 
  Kilpailu  Rollo-uinnit    Tulostuspäivämäärä  14 kesäkuu 2015   
  Kilpailun paikkakunta  Oulu    Tulostusaika  08:35   
  Järjestäjä  OU         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  12 kesäkuu 2015         
 
 
 
Laji 31, 100m PU T12  Loppukilpailut (10) 
Oletettu alkamisaika 12:14 
Erä 1 (10) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
               
Minea Wiren  2003  03A335  NoPy    50m  1:39.94  1:39.94 
Petra Kivi  2003  03A153  VUS-VSS    25m  1:37.61  1:39.61 
Aida Pasma  2003  03A816  RiUS    50m  1:39.76  1:39.76 
               
               
               

 
Erä 2 (10) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
Ella Tommola  2003  03A108  LaUS    25m  1:37.39  1:39.39 
Heidi Javanainen  2003  03A307  RaUS    25m  1:37.10  1:39.10 
Essi Salokorpi  2003  03A199  Cetus    50m  1:38.43  1:38.43 
Janna Salminen  2003  03A489  LaUS    50m  1:38.67  1:38.67 
Aino Jerohin  2003  03A154  VUS-VSS    50m  1:39.21  1:39.21 
Emmi Partanen  2003  03A550  Cetus    25m  1:37.40  1:39.40 
               

 
Erä 3 (10) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Siiri Reiniluoto  2003  03A203  HSS    50m  1:38.08  1:38.08 
Kerttu Nurmi  2003  03A462  ÅSK    50m  1:37.79  1:37.79 
Anna Retva  2003  03A511  TuUS    50m  1:36.42  1:36.42 
Maija Björkholm  2003  03A211  VUS-VSS    50m  1:35.62  1:35.62 
Ethel Piksilä  2003  03A032  HSS    50m  1:36.20  1:36.20 
Julia Sairanen  2003  03A868  LaUS    50m  1:36.56  1:36.56 
Matilda Saario  2003  03A209  UiKaa    25m  1:35.79  1:37.79 
Maija Nurmi  2003  03A461  ÅSK    25m  1:36.14  1:38.14 

 
Erä 4 (10) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Senni Räikkönen  2003  03A504  LrU    25m  1:33.01  1:35.01 
Lotta Lehtoila  2003  03A247  ORCA    25m  1:32.09  1:34.09 
Reetta Kari  2003  03A315  OuLo    50m  1:33.48  1:33.48 
Venla Koskinen  2003  03A271  ÅSK    25m  1:30.92  1:32.92 
Anni Ruokanen  2003  03A488  UKK    50m  1:32.94  1:32.94 
Tilda Selonen  2003  03A772  HU    25m  1:31.95  1:33.95 
Tessa Kirjonen  2003  03A080  UiTa    50m  1:34.09  1:34.09 
Julie Nikkilä  2003  03A256  Vanders    50m  1:35.58  1:35.58 

 
Erä 5 (10) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Mimosa Rintala  2003  03A607  RaUS    25m  1:30.69  1:32.69 
Aino Villanen  2003  03A334  SalU    50m  1:32.19  1:32.19 
Ella Ekman  2003  03A645  UiTa    25m  1:29.78  1:31.78 
Mathilda Puutio  2003  03A347  OU    25m  1:29.48  1:31.48 
Milla Hyttinen  2003  03A149  HSS    25m  1:29.55  1:31.55 
Minna Kinnunen  2003  03A327  JoUS    25m  1:30.14  1:32.14 
Nita Poutiainen  2003  03A041  OuLo    50m  1:32.65  1:32.65 
Emma Hämäläinen  2003  03A424  ViesU    50m  1:32.69  1:32.69 

 
Erä 6 (10) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Iiris Yli-Jama  2003  03A354  SalU    50m  1:30.99  1:30.99 
Jenny Grangärd  2003  03A151  VUS-VSS    50m  1:29.98  1:29.98 
Kaarin Rapinoja  2003  03A105  Cetus    50m  1:29.34  1:29.34 
Lotta Isola  2003  03A202  UKK    50m  1:28.69  1:28.69 
Siiri Einiö  2003  03A357  Gladius    50m  1:29.03  1:29.03 
Iris Hanski  2003  03A234  ÅSK    50m  1:29.87  1:29.87 
Viivi Sorri  2003  03A290  Gladius    50m  1:30.58  1:30.58 
Noora Peltoniemi  2003  03A397  LrU    25m  1:29.46  1:31.46 

 
Erä 7 (10) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Venla Säntti  2003  03A589  OU    25m  1:26.46  1:28.46 
Emma Laatikainen  2003  03A208  SCV    50m  1:27.85  1:27.85 
Nicole Sundell  2003  03A228  Cetus    50m  1:27.56  1:27.56 
Senni Mattila  2003  03A003  PUS    50m  1:27.29  1:27.29 
Kiia Kinnunen  2003  03A368  UiTa    25m  1:25.47  1:27.47 
Julia Peltola  2003  03A091  Cetus    50m  1:27.79  1:27.79 
Stella Freystätter  2003  03A735  HSS    25m  1:26.17  1:28.17 
Emilia Hokkanen  2003  03A503  LaUS    50m  1:28.69  1:28.69 

 
Erä 8 (10) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Hilla Saastamoinen  2003  03A341  OU    25m  1:25.12  1:27.12 
Tara Korkiakoski  2003  03A152  VUS-VSS    50m  1:26.35  1:26.35 
Evgenia Vlasova  2003  03A746  UiTa    50m  1:26.12  1:26.12 
Sonja Lehtinen  2003  03A385  HU    25m  1:23.40  1:25.40 
Heta Veikkola  2003  03A043  Virkiä    50m  1:25.71  1:25.71 
Minttu Paalanen  2003  03A274  LaUS    25m  1:24.17  1:26.17 
Juulia Käräjämies  2003  03A037  NumKis    50m  1:26.82  1:26.82 
Sini Korin  2003  03A617  NoPy    50m  1:27.15  1:27.15 

 
Erä 9 (10) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Ronja Myllykallio  2003  03A501  NoPy    50m  1:24.93  1:24.93 
Anni Korhonen  2003  03A471  RaisU    50m  1:24.41  1:24.41 
Roosa Kärkkäinen  2003  03A051  OuLo    50m  1:22.91  1:22.91 
Martta Nygård  2003  03A230  OU    25m  1:20.39  1:22.39 
Laura Kellberg  2003  03A441  Cetus    50m  1:22.51  1:22.51 
Sandra Kalenius  2003  03A126  KoU    25m  1:22.08  1:24.08 
Sofia Långström  2003  03A085  Cetus    25m  1:22.91  1:24.91 
Emilia Lyyra  2003  03A219  Vanders    50m  1:25.31  1:25.31 

 
Erä 10 (10) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Eveliina Koivula  2003  03A192  UiTa    25m  1:19.23  1:21.23 
Henna Hökkä  2003  03A216  OU    50m  1:19.30  1:19.30 
Emma Haglund  2003  03A493  VUS-VSS    50m  1:17.85  1:17.85 
Laura Lahtinen  2003  03A386  OU    50m  1:07.56  1:07.56 
Madeleine Hiltunen  2003  03A214  OuLo    50m  1:17.59  1:17.59 
Minja Lukkari  2003  03A364  OU    25m  1:16.51  1:18.51 
Sylvia Kuusisto  2003  03A137  AUi    50m  1:20.81  1:20.81 
Isabella Renwick  2003  03B009  Cetus    25m  1:20.21  1:22.21 

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.24.00  Tulostuspäivämäärä  14 kesäkuu 2015 
Lisenssinhaltija: Oulun Seurat  Tulostusaika  08:35 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner