2019-12-14   22:01:47
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Rollo-uinnit

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Lähtölista Laji 32
Lähtölista 
 
  Kilpailu  Rollo-uinnit    Tulostuspäivämäärä  14 kesäkuu 2015   
  Kilpailun paikkakunta  Oulu    Tulostusaika  08:35   
  Järjestäjä  OU         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  12 kesäkuu 2015         
 
 
 
Laji 32, 100m PU P13  Loppukilpailut (8) 
Oletettu alkamisaika 12:36 
Erä 1 (8) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
               
Oskar Voiko  2002  02A964  ÅSK    25m  1:31.52  1:33.52 
Ilari Silventoinen  2002  02A127  SiWa    50m  1:33.25  1:33.25 
Kasper Tolonen  2002  02A214  RaisU    50m  1:33.33  1:33.33 
Samuel Leppänen  2002  02A317  SiWa    50m  1:33.70  1:33.70 
               
               

 
Erä 2 (8) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Valle Joenranta  2002  02A330  LaUS    25m  1:29.65  1:31.65 
Mikael Nurmela  2002  02A017  SeUi    25m  1:29.22  1:31.22 
Miska Birkstedt  2002  02A105  TaTU    25m  1:29.10  1:31.10 
Alexander Fyhr  2002  02A637  HSS    25m  1:28.88  1:30.88 
Otto Sormunen  2002  02A168  Cetus    25m  1:29.08  1:31.08 
Robin Söderholm  2002  02A224  VUS-VSS    50m  1:31.17  1:31.17 
Ville Korpilähde  2002  02B141  SCR    25m  1:29.34  1:31.34 
Mio Harju  2002  02A064  TaTU    25m  1:30.07  1:32.07 

 
Erä 3 (8) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Aaro Hämäläinen  2002  02A237  LaUS    50m  1:30.23  1:30.23 
Rasmus Söderholm  2002  02A442  HSS    25m  1:27.71  1:29.71 
Joel Korhonen  2002  02A799  HU    50m  1:28.25  1:28.25 
Iivari Tuomola  2002  02A322  TuUS    50m  1:27.73  1:27.73 
Matias Gustafsson  2002  02B009  RaisU    50m  1:27.74  1:27.74 
Samu Petteri Kallio  2002  02A516  ÅSK    25m  1:27.17  1:29.17 
Sampo Soininen  2002  02A069  SWIM    50m  1:29.96  1:29.96 
Luukas Hätinen  2002  02A802  KuUS    25m  1:28.85  1:30.85 

 
Erä 4 (8) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Onni-Kalle Luomala  2002  02A758  JUK    50m  1:26.56  1:26.56 
Samuli Korva  2002  02A200  Octopus    25m  1:23.95  1:25.95 
Aleksi Romsi  2002  02B091  KemUS    50m  1:25.73  1:25.73 
Julius Kuitunen  2002  02A043  OU    25m  1:22.28  1:24.28 
Henri Jokinen  2002  02A245  KeUi    50m  1:25.34  1:25.34 
Lauri-Luukas Jäntti  2002  02A816  PUS    50m  1:25.90  1:25.90 
Max Åström  2002  02A585  Cetus    50m  1:26.48  1:26.48 
Petr Pankratov  2002  02A061  TaTU    25m  1:25.24  1:27.24 

 
Erä 5 (8) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Jesse Anttila  2002  02A383  KUS-GSS    25m  1:20.62  1:22.62 
Otto Hoffren  2002  02A253  LaUS    50m  1:22.58  1:22.58 
Niklas Laine  2002  02A111  PieKu    50m  1:22.24  1:22.24 
Roope Tsutsunen  2002  02A336  LaUS    25m  1:19.74  1:21.74 
Jere Oikarainen  2002  02A610  RaisU    50m  1:21.92  1:21.92 
Veeti Verronen  2002  02A325  RaUS    25m  1:20.44  1:22.44 
Akseli Lehtonen  2002  02A240  Octopus    50m  1:22.60  1:22.60 
Nico Nieminen  2002  02B008  VeUS    25m  1:21.50  1:23.50 

 
Erä 6 (8) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Matias Rajavaara  2002  02A651  OU    50m  1:21.40  1:21.40 
Wäinö Koskinen  2002  02A267  UiTa    50m  1:20.92  1:20.92 
Valtteri Taskinen  2002  02A093  OU    50m  1:20.41  1:20.41 
Elias Saarinen  2002  02A084  RiUS    25m  1:18.20  1:20.20 
Mihail Khanoukaev  2002  02A241  Cetus    50m  1:20.21  1:20.21 
Kettunen Lauri  2002  02A308  LrU    50m  1:20.46  1:20.46 
Elias Juntunen  2002  02A075  KemPy    50m  1:21.06  1:21.06 
Axel Olander  2002  02A531  NoPy    50m  1:21.64  1:21.64 

 
Erä 7 (8) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Danila Shishinin  2002  02A597  ORCA    50m  1:19.04  1:19.04 
Jasu Ovaskainen  2002  02A038  LaUS    50m  1:18.67  1:18.67 
Leo Mikkonen  2002  02A233  Cetus    25m  1:15.43  1:17.43 
Roope Paatos  2002  02A108  RaisU    50m  1:17.11  1:17.11 
Viljami Salonen  2002  02A192  RaisU    50m  1:17.39  1:17.39 
Matias Hjelm  2002  02A098  Vanders    50m  1:18.46  1:18.46 
Benjamin Kangas  2002  02A659  HaUS    50m  1:18.80  1:18.80 
Elias Laine  2002  02A521  RaisU    50m  1:19.56  1:19.56 

 
Erä 8 (8) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Eemeli Leinonen  2002  02A681  UiTa    50m  1:16.22  1:16.22 
Toivo Haikonen  2002  02A229  VUS-VSS    50m  1:14.21  1:14.21 
Antti Leppänen  2002  02A243  LaUS    50m  1:11.96  1:11.96 
Ibrahim Ezzat  2002  02A249  AUi    50m  1:09.33  1:09.33 
Jesper Lietzen  2002  02A171  AUi    50m  1:11.88  1:11.88 
Ronny Brännkärr  2002  02A150  KemTU    50m  1:12.54  1:12.54 
Oskari Arvo  2002  02A525  AUi    50m  1:16.06  1:16.06 
Lasse Pulkkinen  2002  02A039  OU    25m  1:14.68  1:16.68 

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.24.00  Tulostuspäivämäärä  14 kesäkuu 2015 
Lisenssinhaltija: Oulun Seurat  Tulostusaika  08:35 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner