2019-12-14   22:09:41
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Rollo-uinnit

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

29_S
Laji 29, 100m RU T11 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
1516  Swanson Helmi  2004  RaUS  04A852  25 m  1:25.37  1:28.37   
1694  Taskila Pinja  2004  OU  04A073  50 m  1:28.45  1:28.45   
1276  Kallinen Sohvi  2004  LaUS  04A222  50 m  1:30.53  1:30.53   
998  Pälsi Lotta  2004  HSS  04A147  50 m  1:31.57  1:31.57   
1492  Sihvo Emilia  2004  RaisU  04A098  50 m  1:32.99  1:32.99   
1651  Markuksela Laura  2004  OuLo  04A336  50 m  1:33.62  1:33.62   
1250  Pulkkinen Jenna  2004  KoU  04A155  50 m  1:34.18  1:34.18   
1545  Manninen Emmi  2004  TaTU  04A011  50 m  1:34.38  1:34.38   
1563  Konkka Siiri  2004  ÅSK  04A103  25 m  1:31.56  1:34.56   
10  1216  Virta Liina  2004  Cetus  04A254  50 m  1:34.70  1:34.70   
11  1124  Toivonen Helmiina  2004  SGR  04A030  50 m  1:35.55  1:35.55   
12  1678  Mattila Olga Emilia  2004  OU  04A143  50 m  1:35.78  1:35.78   
13  1186  Nieminen Pinja  2004  Cetus  04A258  50 m  1:36.04  1:36.04   
14  1566  Lindell Manja  2004  ÅSK  04A084  25 m  1:33.87  1:36.87   
15  1818  Ala-Karvia Siiri  2004  UiTa  04A363  25 m  1:33.92  1:36.92   
16  1898  Louhikoski Liinu  2004  Vanders  04A046  50 m  1:37.15  1:37.15   
17  1698  Ukkola Lilja  2004  OU  04A199  50 m  1:37.25  1:37.25   
18  1821  Hakala Aada  2004  UiTa  04A041  50 m  1:37.82  1:37.82   
19  1748  Taiponen Aada  2004  STRiksu  04A449  25 m  1:35.41  1:38.41   
20  1187  Otis Josephine  2004  Cetus  04A417  50 m  1:38.75  1:38.75   
21  1788  Nieminen Santra  2004  UKK  04A208  50 m  1:38.94  1:38.94   
22  1668  Ansaranta Petra  2004  OU  04A064  50 m  1:39.64  1:39.64   
23  1794  Talja Alina  2004  UKK  04A322  50 m  1:39.64  1:39.64   
24  1165  Cwirzen Emily  2004  Cetus  04A329  50 m  1:39.75  1:39.75   
25  1829  Kaarlenkaski Adeliina  2004  UiTa  04A139  50 m  1:39.86  1:39.86   
26  1933  Salmimies Sonja  2004  NU  04A209  25 m  1:37.03  1:40.03   
27  993  Kuusniemi Fishwick Matilda  2004  HSS  04A002  50 m  1:40.07  1:40.07   
28  1131  Barrow Aminata  2004  SiWa  04A821  50 m  1:40.52  1:40.52   
29  1125  Änkilä Aamu  2004  SGR  04A071  50 m  1:40.60  1:40.60   
30  1609  Hyttinen Anni  2004  AUi  04A194  50 m  1:40.64  1:40.64   
31  1163  Beszteri Greta  2004  Cetus  04A257  50 m  1:40.75  1:40.75   
32  1133  Herrala Iida  2004  SiWa  04A283  50 m  1:40.92  1:40.92   
33  1615  Laitinen Matilda  2004  AUi  04A243  50 m  1:41.28  1:41.28   
34  1148  Yisrael Nicole  2004  SiWa  04A207  50 m  1:41.32  1:41.32   
35  1168  Haverinen Helmi  2004  Cetus  04A256  50 m  1:41.33  1:41.33   
36  1888  Heikkinen Iida  2004  UI  04A273  25 m  1:38.35  1:41.35   
37  1921  Järvinen Nessa  2004  AQUILA  04A159  25 m  1:38.38  1:41.38   
38  1212  Wacklin Ciara  2004  Cetus  04A037  50 m  1:41.49  1:41.49   
39  1483  Mäkilä Irene  2004  RaisU  04A289  50 m  1:41.49  1:41.49   
40  1178  Keurulainen Auri  2004  Cetus  04A255  50 m  1:41.65  1:41.65   
41  1000  Serovuo Cecilia  2004  HSS  04A016  50 m  1:42.05  1:42.05   
42  1051  Lehtonen Helmi  2004  JUK  04A335  50 m  1:42.09  1:42.09   
43  1361  Nurkkala Sofia  2004  KUS-GSS  04A067  50 m  1:42.19  1:42.19   
44  1636  Parfenova Anastasia  2004  KemjK  04A195  50 m  1:42.19  1:42.19   
45  1627  Zhou Xiaohan  2004  AUi  04A249  50 m  1:42.49  1:42.49   
46  994  Långström Wilma  2004  HSS  04A170  50 m  1:42.58  1:42.58   
47  1180  Kovanen Saga  2004  Cetus  04A113  25 m  1:40.13  1:43.13   
48  1544  Liimatta Jessika  2004  TaTU  04A169  25 m  1:40.30  1:43.30   
49  1643  Elamaa Inka  2004  OuLo  04A328  50 m  1:43.47  1:43.47   
50  1484  Niskala Riikka  2004  RaisU  04A142  50 m  1:43.55  1:43.55   
51  1507  Ailanen Alisa  2004  RaUS  04A129  25 m  1:40.70  1:43.70   
52  1001  Säämänen Veera  2004  HSS  04A007  50 m  1:43.85  1:43.85   
53  1517  Uusitorppa Olivia  2004  RaUS  04A150  25 m  1:40.88  1:43.88   
54  1282  Mustonen Nea  2004  LaUS  04A265  50 m  1:43.91  1:43.91   
55  1713  Junttari Kiia  2004  TorUS  04A131  50 m  1:44.02  1:44.02   
56  1204  Savonen Wilma  2004  Cetus  04A096  50 m  1:44.10  1:44.10   
57  1452  Reinonen Siiri  2004  HäUS  04A278  50 m  1:44.27  1:44.27   
58  1076  Pihkamäki Annukka  2004  RiUS  04A161  50 m  1:44.29  1:44.29   
59  1603  Rantala Salla  2004  NoPy  04A102  50 m  1:44.30  1:44.30   
60  1200  Sadojevic Jelacik Dina  2004  Cetus  04A482  50 m  1:44.44  1:44.44   
61  1797  Yli-Äyhö Meeri  2004  UKK  04A166  50 m  1:44.60  1:44.60   
62  1085  Tuura Julia  2004  RiUS  04A297  50 m  1:44.69  1:44.69   
63  1350  Hautamäki Pinja  2004  KeuTo  04A535  25 m  1:42.00  1:45.00   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.24.01  Tulostuspäivämäärä  05 kesäkuu 2015 
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto  Tulostusaika  11:55 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner