2019-12-15   00:43:57
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Rollo-uinnit

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

37_S
Laji 37, 400m VU T11 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
1668  Ansaranta Petra  2004  OU  04A064  50 m  5:20.18  5:20.18   
1898  Louhikoski Liinu  2004  Vanders  04A046  50 m  5:23.24  5:23.24   
1276  Kallinen Sohvi  2004  LaUS  04A222  50 m  5:26.32  5:26.32   
1250  Pulkkinen Jenna  2004  KoU  04A155  50 m  5:26.72  5:26.72   
1124  Toivonen Helmiina  2004  SGR  04A030  50 m  5:27.67  5:27.67   
1483  Mäkilä Irene  2004  RaisU  04A289  50 m  5:29.47  5:29.47   
998  Pälsi Lotta  2004  HSS  04A147  50 m  5:30.03  5:30.03   
1001  Säämänen Veera  2004  HSS  04A007  50 m  5:30.59  5:30.59   
1694  Taskila Pinja  2004  OU  04A073  50 m  5:34.04  5:34.04   
10  1172  Jauhiainen Jutta  2004  Cetus  04A066  50 m  5:34.48  5:34.48   
11  1486  Paatos Aino-kaisa  2004  RaisU  04A144  50 m  5:34.67  5:34.67   
12  1180  Kovanen Saga  2004  Cetus  04A113  50 m  5:34.79  5:34.79   
13  1797  Yli-Äyhö Meeri  2004  UKK  04A166  50 m  5:40.34  5:40.34   
14  1678  Mattila Olga Emilia  2004  OU  04A143  50 m  5:40.78  5:40.78   
15  1516  Swanson Helmi  2004  RaUS  04A852  25 m  5:34.10  5:42.10   
16  1726  Roponen Ida  2004  HAHE  04A337  50 m  5:42.70  5:42.70   
17  1148  Yisrael Nicole  2004  SiWa  04A207  50 m  5:43.86  5:43.86   
18  1464  Lasonen Tinja  2004  PUS  04A230  50 m  5:44.07  5:44.07   
19  1248  Mäkinen Milja  2004  KoU  04A192  50 m  5:44.79  5:44.79   
20  1615  Laitinen Matilda  2004  AUi  04A243  50 m  5:46.74  5:46.74   
21  1545  Manninen Emmi  2004  TaTU  04A011  50 m  5:47.23  5:47.23   
22  1076  Pihkamäki Annukka  2004  RiUS  04A161  50 m  5:48.17  5:48.17   
23  1507  Ailanen Alisa  2004  RaUS  04A129  50 m  5:51.35  5:51.35   
24  1200  Sadojevic Jelacik Dina  2004  Cetus  04A482  50 m  5:51.63  5:51.63   
25  1178  Keurulainen Auri  2004  Cetus  04A255  50 m  5:52.60  5:52.60   
26  1125  Änkilä Aamu  2004  SGR  04A071  25 m  5:46.58  5:54.58   
27  1212  Wacklin Ciara  2004  Cetus  04A037  50 m  5:54.58  5:54.58   
28  1244  Hermonen Lotta  2004  KoU  04A405  50 m  5:57.33  5:57.33   
29  1085  Tuura Julia  2004  RiUS  04A297  50 m  5:57.62  5:57.62   
30  1517  Uusitorppa Olivia  2004  RaUS  04A150  50 m  5:58.24  5:58.24   
31  1168  Haverinen Helmi  2004  Cetus  04A256  25 m  5:51.13  5:59.13   
32  1378  Haarala Anniina  2004  VUS-VSS  04A019  50 m  5:59.18  5:59.18   
33  1933  Salmimies Sonja  2004  NU  04A209  50 m  6:00.43  6:00.43   
34  1609  Hyttinen Anni  2004  AUi  04A194  50 m  6:00.65  6:00.65   
35  1698  Ukkola Lilja  2004  OU  04A199  50 m  6:01.14  6:01.14   
36  1670  Heiskanen Aada  2004  OU  04A409  50 m  6:01.45  6:01.45   
37  1361  Nurkkala Sofia  2004  KUS-GSS  04A067  25 m  5:54.76  6:02.76   
38  1000  Serovuo Cecilia  2004  HSS  04A016  50 m  6:03.25  6:03.25   
39  1651  Markuksela Laura  2004  OuLo  04A336  25 m  5:55.36  6:03.36   
40  1907  Rissanen Aada  2004  Vanders  04A305  50 m  6:03.46  6:03.46   
41  1622  Rintanen Milla  2004  AUi  04A338  50 m  6:04.54  6:04.54   
42  1788  Nieminen Santra  2004  UKK  04A208  50 m  6:06.24  6:06.24   
43  1282  Mustonen Nea  2004  LaUS  04A265  25 m  5:58.90  6:06.90   
44  1846  Vahtolammi Veera  2004  UiTa  04A210  25 m  5:59.13  6:07.13   
45  1781  Ellonen Sofia  2004  UKK  04A435  25 m  5:59.78  6:07.78   
46  1603  Rantala Salla  2004  NoPy  04A102  25 m  6:00.50  6:08.50   
47  1818  Ala-Karvia Siiri  2004  UiTa  04A363  25 m  6:00.68  6:08.68   
48  1018  Hakala Emma  2004  HU  04A330  50 m  6:10.45  6:10.45   
49  1569  Nihtilä Ella  2004  ÅSK  04A237  50 m  6:11.30  6:11.30   
50  1819  Arjanmaa Siiri  2004  UiTa  04A173  25 m  6:03.39  6:11.39   
51  1563  Konkka Siiri  2004  ÅSK  04A103  50 m  6:11.57  6:11.57   
52  1482  Maliranta Ida  2004  RaisU  04A154  25 m  6:04.21  6:12.21   
53  1921  Järvinen Nessa  2004  AQUILA  04A159  50 m  6:13.30  6:13.30   
54  1490  Rinne Lilli  2004  RaisU  04A095  25 m  6:06.58  6:14.58   
55  1735  Ranta-Valkama Anni  2004  SCR  04A369  50 m  6:15.32  6:15.32   
56  1281  Lindström Venla  2004  LaUS  04A263  25 m  6:07.77  6:15.77   
57  1566  Lindell Manja  2004  ÅSK  04A084  50 m  6:16.16  6:16.16   
58  1312  Mäki-Hokkonen Ida  2004  LrU  04A394  50 m  6:17.79  6:17.79   
59  1133  Herrala Iida  2004  SiWa  04A283  50 m  6:18.24  6:18.24   
60  1840  Mäkinen Jessica  2004  UiTa  04A198  50 m  6:18.57  6:18.57   
61  994  Långström Wilma  2004  HSS  04A170  50 m  6:19.01  6:19.01   
62  1821  Hakala Aada  2004  UiTa  04A041  25 m  6:11.22  6:19.22   
63  1573  Rantala Aino  2004  ÅSK  04A204  50 m  6:19.67  6:19.67   
64  1204  Savonen Wilma  2004  Cetus  04A096  50 m  6:19.72  6:19.72   
65  1164  Chaker Alexandra  2004  Cetus  04A010  50 m  6:20.08  6:20.08   
66  1058  Karola Roona  2004  KeUi  04A099  50 m  6:20.22  6:20.22   
67  1393  Kylkisalo Viivi  2004  VUS-VSS  04A388  50 m  6:20.36  6:20.36   
68  1480  Liven Elisa  2004  RaisU  04A466  25 m  6:12.38  6:20.38   
69  1829  Kaarlenkaski Adeliina  2004  UiTa  04A139  25 m  6:12.62  6:20.62   
70  1484  Niskala Riikka  2004  RaisU  04A142  25 m  6:13.21  6:21.21   
71  1731  Lytz Inka  2004  SCR  04A438  25 m  6:13.88  6:21.88   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.24.01  Tulostuspäivämäärä  05 kesäkuu 2015 
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto  Tulostusaika  11:55 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner