2019-12-11   06:49:45
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Rollo-uinnit

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

4_S
Laji 4, 100m VU T10 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
1692  Säntti Viivi  2005  OU  05A161  50 m  1:16.09  1:16.09   
1783  Hinkka Aino  2005  UKK  05A066  50 m  1:17.55  1:17.55   
1182  Lindroos Kira  2005  Cetus  05A028  50 m  1:17.78  1:17.78   
1192  Pippuri Tuuli  2005  Cetus  05A146  50 m  1:18.88  1:18.88   
1930  Koskelo Aino  2005  NU  05A053  50 m  1:22.18  1:22.18   
1033  Vihola Nelli  2005  HU  05A051  50 m  1:22.69  1:22.69   
986  Hakkarainen Ada  2005  HSS  05A123  25 m  1:20.76  1:22.76   
1598  Korpikoski Moona  2005  NoPy  05A140  50 m  1:23.52  1:23.52   
1912  Tiainen Karla  2005  Vanders  05A246  50 m  1:23.65  1:23.65   
10  1143  Ryynänen Elina  2005  SiWa  05A067  50 m  1:23.67  1:23.67   
11  1880  Lempiälä Milla  2005  LUS  05A436  25 m  1:22.45  1:24.45   
12  1700  Virta Essi Vilhelmiina  2005  OU  05A168  50 m  1:24.72  1:24.72   
13  1478  Laakso Fiona  2005  RaisU  05A262  50 m  1:24.76  1:24.76   
14  1733  Niemi Riina  2005  SCR  05A089  25 m  1:23.35  1:25.35   
15  1029  Saarentaus Tilla  2005  HU  05A335  50 m  1:25.81  1:25.81   
16  1456  Ellonen Emmi  2005  PTU  05A117  25 m  1:23.99  1:25.99   
17  1389  Kinnunen Enni  2005  VUS-VSS  05A193  50 m  1:26.22  1:26.22   
18  1773  Niemi Emilia  2005  Octopus  05A368  25 m  1:24.39  1:26.39   
19  1532  Villanen Silja  2005  SalU  05A285  50 m  1:26.43  1:26.43   
20  1044  Luoma Lumi  2005  HyUS  05A133  50 m  1:26.51  1:26.51   
21  1910  Strandberg Milla  2005  Vanders  05A006  50 m  1:26.70  1:26.70   
22  1724  Niemi Saara  2005  HAHE  05A356  50 m  1:27.09  1:27.09   
23  1771  Leppähaara Vilma  2005  Octopus  05A009  50 m  1:27.98  1:27.98   
24  1924  Mäntynen Salma  2005  AQUILA  05A445  25 m  1:26.32  1:28.32   
25  1911  Sukhareva Tatiana  2005  Vanders  05A131  50 m  1:28.42  1:28.42   
26  1697  Turunen Elina  2005  OU  05A444  25 m  1:26.91  1:28.91   
27  1184  Martola Hanna  2005  Cetus  05A203  50 m  1:28.98  1:28.98   
28  1362  Rintala Vilma  2005  KUS-GSS  05A060  50 m  1:29.07  1:29.07   
29  1681  Peuralahti Santra  2005  OU  05A065  50 m  1:29.13  1:29.13   
30  1901  Miettinen Melissa  2005  Vanders  05A199  50 m  1:29.50  1:29.50   
31  1621  Poutala Sara  2005  AUi  05A485  50 m  1:29.97  1:29.97   
32  1473  Karttunen Milla  2005  RaisU  05A220  25 m  1:28.10  1:30.10   
33  1072  Hinkkala Maija  2005  RiUS  05A091  50 m  1:30.42  1:30.42   
34  1817  Aaltola Rebekka  2005  UiTa  05A280  50 m  1:30.47  1:30.47   
35  1576  Suominen Ella  2005  ÅSK  05A308  50 m  1:30.60  1:30.60   
36  992  Korsoff Veera  2005  HSS  05A348  50 m  1:31.06  1:31.06   
37  1138  Lehmusvaara Anna  2005  SiWa  05A142  25 m  1:29.53  1:31.53   
38  1600  Lehmijoki Nelli  2005  NoPy  05A030  50 m  1:31.60  1:31.60   
39  1279  Kähkönen Milla  2005  LaUS  05A054  25 m  1:29.99  1:31.99   
40  1354  Harju Tuulia  2005  KUS-GSS  05A151  25 m  1:29.99  1:31.99   
41  1205  Siggberg Celina  2005  Cetus  05A417  25 m  1:30.10  1:32.10   
42  1893  Hörkkö Alma  2005  Vanders  05A331  50 m  1:32.26  1:32.26   
43  1789  Rantala Melina  2005  UKK  05A057  50 m  1:32.37  1:32.37   
44  1190  Peill Kukka  2005  Cetus  05A112  50 m  1:32.83  1:32.83   
45  1613  Kulpakko Lilli  2005  AUi  05A070  50 m  1:32.90  1:32.90   
46  1385  Isaksen Inger  2005  VUS-VSS  05A163  50 m  1:32.92  1:32.92   
47  1142  Pekkala Siiri  2005  SiWa  05A211  25 m  1:31.06  1:33.06   
48  1056  Hakkarainen Heta  2005  KeUi  05A191  50 m  1:34.10  1:34.10   
49  1177  Kettunen Ellen  2005  Cetus  05A201  50 m  1:34.10  1:34.10   
50  1040  Ahonen Anniina  2005  HyUS  05A156  50 m  1:34.51  1:34.51   
51  985  Haakana Nicole  2005  HSS  05A372  50 m  1:34.66  1:34.66   
52  1562  Kiili Minttu  2005  ÅSK  05A306  25 m  1:32.68  1:34.68   
53  1720  Marttila Milla  2005  KemPy  05A452  50 m  1:34.71  1:34.71   
54  1687  Rajavaara Laura  2005  OU  05A443  50 m  1:34.99  1:34.99   
55  1489  Peltola Mette  2005  RaisU  05A136  25 m  1:33.15  1:35.15   
56  1213  Vahtola Inka  2005  Cetus  05A401  50 m  1:35.23  1:35.23   
57  1315  Tamminen Aino  2005  LrU  05A292  25 m  1:33.47  1:35.47   
58  1356  Jestoi Teea  2005  KUS-GSS  05A173  50 m  1:35.73  1:35.73   
59  1891  Ahvenainen Essi  2005  Vanders  05A073  25 m  1:33.97  1:35.97   
60  1841  Niemi Ilona  2005  UiTa  05A273  25 m  1:34.00  1:36.00   
61  1203  Savonen Jasmin  2005  Cetus  05A119  50 m  1:36.07  1:36.07   
62  1467  Suonsivu Noora  2005  PUS  05A064  50 m  1:36.29  1:36.29   
63  1660  Tahkola Alexia  2005  OuLo  05A363  50 m  1:36.32  1:36.32   
64  1020  Heikkinen Rauha  2005  HU  05A366  50 m  1:36.33  1:36.33   
65  1543  Lepola Aino  2005  TaTU  05A040  50 m  1:36.70  1:36.70   
66  1043  Laitinen Jonna Marjatta  2005  HyUS  05A128  50 m  1:36.87  1:36.87   
67  1561  Kangas Kukka  2005  ÅSK  05A254  50 m  1:37.28  1:37.28   
68  1672  Inget Vilma  2005  OU  05A440  50 m  1:37.61  1:37.61   
69  1137  Kurki Jenni  2005  SiWa  05A227  25 m  1:35.81  1:37.81   
70  1451  Mäkelä Hilda  2005  HäUS  05A513  25 m  1:36.00  1:38.00   
71  1908  Rissanen Iina  2005  Vanders  05A102  50 m  1:38.02  1:38.02   
72  1397  Oksakari Laura Sofia  2005  VUS-VSS  05A194  50 m  1:38.54  1:38.54   
73  1498  Österman Pilvi  2005  RaisU  05A026  25 m  1:36.56  1:38.56   
74  1078  Saarinen Vilja  2005  RiUS  05A087  25 m  1:36.62  1:38.62   
75  1512  Maijala Veera  2005  RaUS  05A272  50 m  1:38.63  1:38.63   
76  1401  Sainio Nea  2005  VUS-VSS  05A197  50 m  1:38.76  1:38.76   
77  1166  Hakkarainen Anna  2005  Cetus  05A514  50 m  1:38.77  1:38.77   
78  1537  Alenius Kiia  2005  TaTU  05A094  25 m  1:36.80  1:38.80   
79  1679  Molander Sonja  2005  OU  05A439  50 m  1:39.19  1:39.19   
80  1574  Selimi Sonila  2005  ÅSK  05A278  25 m  1:37.27  1:39.27   
81  989  Järvelä Iiris  2005  HSS  05A384  50 m  1:39.45  1:39.45   
82  1369  Kannosto Aamu  2005  SeUi  05A001  25 m  1:37.53  1:39.53   
83  1199  Ruha Elina  2005  Cetus  05A113  50 m  1:39.61  1:39.61   
84  1075  Perkkiö Saana  2005  RiUS  05A349  25 m  1:37.69  1:39.69   
85  1530  Tuomainen Roosa  2005  SalU  05A304  25 m  1:37.86  1:39.86   
86  1934  Welling Ronja  2005  NU  05A172  25 m  1:38.22  1:40.22   
87  1170  Höijer Saga  2005  Cetus  05A174  25 m  1:38.28  1:40.28   
88  1626  Vuorinen Alina  2005  AUi  05A491  50 m  1:40.46  1:40.46   
89  1514  Sandelin Bettina  2005  RaUS  05A234  50 m  1:40.63  1:40.63   
90  1494  Teräs Siiri  2005  RaisU  05A154  50 m  1:40.66  1:40.66   
91  1882  Pitkänen Nelli-noora  2005  LUS  05A433  25 m  1:39.28  1:41.28   
92  1824  Halme Henni  2005  UiTa  05A216  25 m  1:39.70  1:41.70   
93  1751  Kurkela Oona-julianna  2005  UiKaa  05A215  25 m  1:39.86  1:41.86   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.24.01  Tulostuspäivämäärä  05 kesäkuu 2015 
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto  Tulostusaika  11:55 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner