2019-12-10   06:46:41
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Rollo-uinnit

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

7_S
Laji 7, 4X50m VUV 2T+2P T10/P11 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
1050  Hyus Rollo-Team 1  2004  HyUS    50 m  2:26.74  2:26.74   
1220  Cetus 1  2004  Cetus    50 m  2:27.37  2:27.37   
1506  Raisu Seka [2004] 1  2004  RaisU    50 m  2:31.04  2:31.04   
1635  Aui Seka [2004]  2004  AUi    50 m  2:31.30  2:31.30   
1555  Tatu Seka [2004]  2004  TaTU    50 m  2:32.65  2:32.65   
1702  Ou Rollo 1  2004  OU    50 m  2:32.68  2:32.68   
1914  Vanders 1  2004  Vanders    50 m  2:33.81  2:33.81   
1366  Kus-Gss Valkoinen  2004  KUS-GSS    50 m  2:35.67  2:35.67   
1302  Laus Seka [2004]  2004  LaUS    50 m  2:36.41  2:36.41   
10  1408  Vus-Vss 1  2004  VUS-VSS    50 m  2:36.79  2:36.79   
11  1151  Siwa Sammakot 1  2004  SiWa    50 m  2:38.45  2:38.45   
12  1799  Ukk Seka 1  2004  UKK    50 m  2:39.83  2:39.83   
13  1225  Cetus 2  2004  Cetus    50 m  2:40.50  2:40.50   
14  1662  Oulo Seka 1  2004  OuLo    50 m  2:41.65  2:41.65   
15  1535  Salu Seka [2004]  2004  SalU    50 m  2:42.14  2:42.14   
16  1780  Octopus Seka  2005  Octopus    50 m  2:44.55  2:44.55   
17  1523  Raus Seka [2004]  2004  RaUS    50 m  2:46.82  2:46.82   
18  1413  Vus-Vss 2  2004  VUS-VSS    50 m  2:48.18  2:48.18   
19  1152  Siwa Sammakot 2  2004  SiWa    50 m  2:48.32  2:48.32   
20  1010  Hss Seka [2004]  2004  HSS    50 m  2:49.20  2:49.20   
21  1227  Cetus 3  2004  Cetus    50 m  2:49.73  2:49.73   
22  1708  Ou Rollo 2  2004  OU    50 m  2:53.50  2:53.50   
23  1848  Uita 1  2004  UiTa    50 m  2:54.02  2:54.02   
24  1425  Vus-Vss 3  2004  VUS-VSS    50 m  3:15.77  3:15.77   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.24.01  Tulostuspäivämäärä  05 kesäkuu 2015 
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto  Tulostusaika  11:55 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner