2020-02-20   02:29:34
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma XXXII Oskarin Uinnit

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Lähtölista Laji 10
Lähtölista 
 
  Kilpailu  XXXII Oskarin uinnit    Tulostuspäivämäärä  07 maaliskuu 2015   
  Kilpailun paikkakunta  Jyväskylä    Tulostusaika  10:05   
  Järjestäjä  Swimming Jyväskylä         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  07 maaliskuu 2015         
 
 
 
Laji 10, 100m Perhosuinti Naiset  Loppukilpailut (11) 
Erä 1 (11) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Ella Mäkinen  2004  04A092  UiTa    25m     
Anni Juvonen  1999  99A762  LrU    25m     
Hanna Mangeloja  2001  01B126  SWIM    25m     
Venla Lindström  2004  04A263  LaUS    25m     
Oona Parviainen  2002  02A431  JoUS    25m     
Netta Vesanen  2000  00A868  SWIM    25m     
Siiri Arjanmaa  2004  04A173  UiTa    25m     
Elisabet Rinne  2002  02A946  UiTa    50m     

 
Erä 2 (11) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Veera Vihavainen  2002  02A447  PunkUrh    50m     
Adeliina Kaarlenkaski  2004  04A139  UiTa    25m  1:53.79  1:55.79 
Ida Mäki-Hokkonen  2004  04A394  LrU    25m  1:49.58  1:51.58 
Emilia Hokkanen  2003  03A503  LaUS    25m  1:41.66  1:43.66 
Kiia Saari  2002  02A791  UiTa    25m  1:42.66  1:44.66 
Nea Mustonen  2004  04A265  LaUS    25m  1:51.60  1:53.60 
Viivi Hakamäki  2002  02B053  HäUS    25m     
Noora Peltoniemi  2003  03A397  LrU    25m     

 
Erä 3 (11) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Veera Laakkonen  2003  03A241  PieKu    25m  1:40.38  1:42.38 
Martta Ruuska  2003  03A582  SWIM    25m  1:36.76  1:38.76 
Pauliina Piirainen  2002  02A360  UiTa    25m  1:35.37  1:37.37 
Emmi Manninen  2004  04A011  TaTU    25m  1:34.47  1:36.47 
Sini Korin  2003  03A617  NoPy    25m  1:34.91  1:36.91 
Maija Liukkonen  2001  01A778  MiUS    50m  1:37.58  1:37.58 
Janna Salminen  2003  03A489  LaUS    25m  1:38.30  1:40.30 
Anna Retva  2003  03A511  TuUS    25m  1:40.71  1:42.71 

 
Erä 4 (11) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Stella Freystätter  2003  03A735  HSS    25m  1:33.47  1:35.47 
Amanda Paukkunen  2002  02A895  SWIM    25m  1:32.24  1:34.24 
Vilma Tuokko  2002  02A414  LaUS    25m  1:31.15  1:33.15 
Viivi Jokiniemi  2001  01A795  UiTa    25m  1:29.99  1:31.99 
Sara Pasanen  2001  01A645  UiTa    25m  1:30.29  1:32.29 
Julia Salminen  2002  02A860  LaUS    25m  1:31.62  1:33.62 
Emilia Majuri  2001  01A799  UiTa    25m  1:33.16  1:35.16 
Ella Haravuori  2002  02A706  JUK    25m  1:33.68  1:35.68 

 
Erä 5 (11) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Milla Hyttinen  2003  03A149  HSS    25m  1:29.55  1:31.55 
Evgenia Vlasova  2003  03A746  UiTa    25m  1:29.00  1:31.00 
Riia Ojalainen  1999  99B295  KoU    25m  1:27.47  1:29.47 
Minttu Paalanen  2003  03A274  LaUS    25m  1:26.59  1:28.59 
Tia Haikarinen  2002  02A563  LrU    25m  1:26.82  1:28.82 
Ronja Myllykallio  2003  03A501  NoPy    25m  1:28.49  1:30.49 
Viivi Merisalo  2002  02A419  SWIM    25m  1:29.54  1:31.54 
Jenni Moisio  2002  02A607  NoPy    25m  1:29.60  1:31.60 

 
Erä 6 (11) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Viivi Puolakka  2002  02A126  SWIM    25m  1:22.67  1:24.67 
Lotta Pälsi  2004  04A147  HSS    25m  1:21.94  1:23.94 
Iina Aro  1998  98A576  NoPy    25m  1:20.81  1:22.81 
Maiju Mäenpää  1997  97B007  NoPy    50m  1:22.25  1:22.25 
Nora Kosonen  2001  01A255  TaTU    25m  1:20.35  1:22.35 
Mai Multimäki  2000  00A883  UiTa    25m  1:20.84  1:22.84 
Pinja Partinen  1999  99B125  JoUS    50m  1:24.27  1:24.27 
Elina Jurvanen  2001  01A785  MiUS    25m  1:25.35  1:27.35 

 
Erä 7 (11) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Armi Auvinen  2000  00A811  UiTa    25m  1:19.15  1:21.15 
Venla Pesu  2002  02A174  TaTU    25m  1:18.45  1:20.45 
Jessika Rissanen  2001  01A646  JUK    50m  1:19.96  1:19.96 
Anni Aro  2001  01A143  NoPy    25m  1:16.92  1:18.92 
Tiina Soukka  1996  96A746  TaTU    25m  1:17.20  1:19.20 
Jenita Liimatta  1998  98A119  TaTU    25m  1:18.03  1:20.03 
Mariel Mylly  2001  01B048  JUK    25m  1:18.59  1:20.59 
Vilhelmiina Wegelius  2002  02A466  JoUS    25m  1:19.94  1:21.94 

 
Erä 8 (11) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Erin Suni  1999  99A705  JoUS    25m  1:16.26  1:18.26 
Aino Mononen  2001  01A089  JoUS    25m  1:14.47  1:16.47 
Jonna Tuononen  1997  97A326  LrU    50m  1:15.71  1:15.71 
Kiira Mauranen  1999  99B133  HSS    25m  1:11.82  1:13.82 
Rita Valkama  1999  99A863  SWIM    50m  1:13.87  1:13.87 
Tytti Härkönen  2001  01A287  LrU    50m  1:15.97  1:15.97 
Iiris Saranpää  1999  99A276  SeUi    50m  1:17.36  1:17.36 
Emma Leppä  2000  00A562  KoU    25m  1:16.53  1:18.53 

 
Erä 9 (11) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Annika Falk  1999  99A080  SeUi    25m  1:10.93  1:12.93 
Jessika Patjas  1997  97A725  KoU    50m  1:12.45  1:12.45 
Iida Sihvonen  1998  98A850  MiUS    50m  1:11.99  1:11.99 
Sanni Lampi  2001  01A133  SWIM    25m  1:09.92  1:11.92 
Emmi Kölhi  2000  00A281  HSS    50m  1:11.97  1:11.97 
Vera Lammi  1998  98A800  HSS    25m  1:10.21  1:12.21 
Henna Blomroos  2000  00A207  RaUS    25m  1:10.75  1:12.75 
Selma Soininen  1999  99A279  SWIM    50m  1:13.14  1:13.14 

 
Erä 10 (11) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Isabel Hagelin  2001  01A083  SiWa    25m  1:08.73  1:10.73 
Fanni Riiho  1995  95A755  TaTU    50m  1:08.37  1:08.37 
Vilma Ruotsalainen  1996  96A597  LrU    50m  1:07.22  1:07.22 
Melek Ayarci  1999  99A045  LaUS    50m  1:06.86  1:06.86 
Ella-Noora Haanpää  1998  98A028  RaUS    50m  1:06.98  1:06.98 
Saima Kivimäki  1997  97A584  LrU    50m  1:08.35  1:08.35 
Erika Lappalainen  1996  96A643  SWIM    50m  1:09.82  1:09.82 
Nea Reunanen  2001  01A298  HäUS    25m  1:08.83  1:10.83 

 
Erä 11 (11) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Claudia Åvist  1997  97A007  LrU    50m  1:05.94  1:05.94 
Vaula Vekkeli  1996  96A655  LaUS    50m  1:05.22  1:05.22 
Tanja Ruohoniemi  1995  95A598  UI    50m  1:03.30  1:03.30 
Nea Norismaa  1995  95A534  JoUS    25m  59.55  1:01.55 
Johanna Silventoinen  1997  97A507  LrU    50m  1:03.19  1:03.19 
Tessa Nurminen  1994  94A428  EuraST    50m  1:03.68  1:03.68 
Vilma Oura  2001  01A310  HSS    50m  1:05.88  1:05.88 
Jenni Lampi  2000  00A178  SWIM    50m  1:06.11  1:06.11 

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.23.00  Tulostuspäivämäärä  07 maaliskuu 2015 
Lisenssinhaltija: Swimming Jyväskylä  Tulostusaika  10:05 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner