2020-02-20   02:44:03
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma XXXII Oskarin Uinnit

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Lähtölista Laji 18
Lähtölista 
 
  Kilpailu  XXXII Oskarin uinnit    Tulostuspäivämäärä  07 maaliskuu 2015   
  Kilpailun paikkakunta  Jyväskylä    Tulostusaika  10:05   
  Järjestäjä  Swimming Jyväskylä         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  07 maaliskuu 2015         
 
 
 
Laji 18, 100m Vapaauinti Naiset  Loppukilpailut (28) 
Erä 1 (28) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Jenna Boman  2003  03A960  HäUS    25m     
Minna Kettunen  2002  02A616  PieKu    25m     
Silja Hieto  2003  03A995  HäUS    25m     
Hanna Sihvo  2002  02B166  SWIM    25m     
Julia Nelimarkka  2004  04A658  KeuTo    25m     
Jenna Pesu  1996  96A806  LrKT    25m     
Wunsen Jämsen  2003  03A924  JUK    25m     
Elisabet Rinne  2002  02A946  UiTa    50m     

 
Erä 2 (28) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Denise Palonen  2005  05A241  SWIM    50m  2:05.19  2:05.19 
Helmi Viertorinne  2003  03A826  SWIM    50m  1:54.36  1:54.36 
Sanni Taskinen  2003  03A831  SWIM    50m  1:53.58  1:53.58 
Veera Kinnunen  2004  04A579  SWIM    50m  1:49.96  1:49.96 
Lilja Tarvainen  2005  05A291  LrU    25m  1:50.60  1:52.60 
Outi Ratalahti  2005  05A296  SWIM    50m  1:54.01  1:54.01 
Juuli Kinnunen  2004  04A549  SWIM    50m  2:04.29  2:04.29 
Venla Mäkelä  2003  03A964  HäUS    25m     

 
Erä 3 (28) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Noora Kuparinen  2004  04A288  SWIM    50m  1:42.79  1:42.79 
Tilta Osmonen  2003  03A859  SWIM    50m  1:42.22  1:42.22 
Eeva Nousiainen  2003  03A815  LrU    25m  1:39.03  1:41.03 
Emma Mangeloja  2003  03A757  SWIM    25m  1:37.50  1:39.50 
Aino Lepola  2005  05A040  TaTU    25m  1:38.45  1:40.45 
Annika Aarrejoki  2004  04A446  SWIM    50m  1:42.03  1:42.03 
Siiri Levonoja  2004  04A389  UKK    25m  1:40.64  1:42.64 
Meeri Kerkkänen  2004  04A520  JoUS    25m  1:40.90  1:42.90 

 
Erä 4 (28) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Aino Illukka  2004  04A447  LrU    25m  1:36.49  1:38.49 
Iiris Saranpää  2002  02A912  JoUS    25m  1:35.38  1:37.38 
Inka Jämsen  2004  04A225  UiTa    25m  1:34.65  1:36.65 
Viljaana Myllärinen  2004  04A492  UI    50m  1:36.43  1:36.43 
Nelli Lehmijoki  2005  05A030  NoPy    25m  1:34.56  1:36.56 
Wilma Lassila  2004  04A649  TaTU    25m  1:34.75  1:36.75 
Sara Sorri  2003  03A726  SWIM    50m  1:38.23  1:38.23 
Sara-Sofia Lohi  2003  03A842  LrU    25m  1:36.99  1:38.99 

 
Erä 5 (28) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Kaisa Huttunen  2002  02A434  UiTa    25m  1:33.33  1:35.33 
Senni Oksanen  2004  04A045  JIlves    50m  1:34.83  1:34.83 
Alina Talja  2004  04A322  UKK    50m  1:34.25  1:34.25 
Oona Holmberg  2004  04A132  UiTa    50m  1:33.11  1:33.11 
Senni Toikka  2003  03A663  KoU    25m  1:31.68  1:33.68 
Janika Lappalainen  2001  01B280  VarU    25m  1:32.74  1:34.74 
Sofia Blomfelt  2003  03A714  HäUS    50m  1:35.18  1:35.18 
Aurora Laine  2002  02A872  UiTa    25m  1:33.96  1:35.96 

 
Erä 6 (28) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Sofia Runnakko  2002  02A913  AU    25m  1:30.53  1:32.53 
Noora Kekola  2004  04A028  SeUi    25m  1:29.04  1:31.04 
Nea Parkatti  2004  04A345  SWIM    50m  1:30.30  1:30.30 
Jasmin Tasanen  2003  03A622  KeuTo    25m  1:27.18  1:29.18 
Mette Palonen  2002  02B015  SWIM    25m  1:27.62  1:29.62 
Milka-Maria Rasinpää  2003  03A159  SeUi    25m  1:28.72  1:30.72 
Vilma Tikka  2003  03A660  LrU    50m  1:32.41  1:32.41 
Kia Lindholm  2002  02A890  SWIM    50m  1:33.04  1:33.04 

 
Erä 7 (28) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Emilia Hietakangas  2002  02A903  KeuTo    25m  1:26.92  1:28.92 
Johanna Mönkkönen  2002  02A876  NoPy    25m  1:26.84  1:28.84 
Katja Räsänen  2000  00B183  LrKT    25m  1:26.41  1:28.41 
Nuppu Toiva  2001  01B053  NoPy    25m  1:26.14  1:28.14 
Milla Salminen  2003  03A609  HäUS    50m  1:28.37  1:28.37 
Pinja Hautamäki  2004  04A535  KeuTo    25m  1:26.51  1:28.51 
Jessica Mäkinen  2004  04A198  UiTa    25m  1:26.90  1:28.90 
Jessika Liimatta  2004  04A169  TaTU    25m  1:27.07  1:29.07 

 
Erä 8 (28) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Senni Räikkönen  2003  03A504  LrU    25m  1:25.42  1:27.42 
Siiri Ala-Karvia  2004  04A363  UiTa    25m  1:25.31  1:27.31 
Moona Korpikoski  2005  05A140  NoPy    25m  1:25.01  1:27.01 
Sofia Eriksberg  2002  02B022  KaKa    25m  1:24.95  1:26.95 
Anu Lajunen  1966  66A086  SWIM    50m  1:27.00  1:27.00 
Elli Hannus  2002  02B121  KeuTo    25m  1:25.07  1:27.07 
Salla Rantala  2004  04A102  NoPy    25m  1:25.34  1:27.34 
Nelli Vartiainen  2002  02A900  HäUS    50m  1:27.92  1:27.92 

 
Erä 9 (28) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Rosa Antikainen  2002  02A698  PieKu    25m  1:24.77  1:26.77 
Inka Metiäinen  2003  03A640  SWIM    50m  1:26.16  1:26.16 
Sara Lehtinen  1999  99B331  HäUS    50m  1:25.55  1:25.55 
Milla Hännikäinen  2004  04A214  LaUS    25m  1:23.10  1:25.10 
Maisa Kankkunen  2000  00B216  SWIM    50m  1:25.49  1:25.49 
Minea Wiren  2003  03A335  NoPy    25m  1:23.66  1:25.66 
Ida Mäki-Hokkonen  2004  04A394  LrU    25m  1:24.51  1:26.51 
Julia Hietanen  2004  04A368  LrU    25m  1:24.94  1:26.94 

 
Erä 10 (28) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Aada Hakala  2004  04A041  UiTa    25m  1:21.94  1:23.94 
Mimosa Seijari  2001  01B195  SWIM    25m  1:21.83  1:23.83 
Sofia Ilveskoski  2002  02A315  UiTa    25m  1:21.24  1:23.24 
Cecilia Serovuo  2004  04A016  HSS    50m  1:22.94  1:22.94 
Hanni Riikonen  2002  02A632  HäUS    50m  1:23.08  1:23.08 
Wilma Långström  2004  04A170  HSS    25m  1:21.28  1:23.28 
Lotta Heinimäki  2003  03A644  HSS    50m  1:23.93  1:23.93 
Oona Parviainen  2002  02A431  JoUS    25m  1:22.59  1:24.59 

 
Erä 11 (28) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Iida Koskiluoto  2002  02A906  HäUS    25m  1:20.60  1:22.60 
Viivi Hakamäki  2002  02B053  HäUS    50m  1:22.18  1:22.18 
Stefania Pavlidi  2003  03A409  HSS    50m  1:21.97  1:21.97 
Emilia Runnakko  1999  99B264  AU    50m  1:21.71  1:21.71 
Amanda Paukkunen  2002  02A895  SWIM    25m  1:19.91  1:21.91 
Emilia Kouvo  2003  03A406  LrKT    25m  1:19.98  1:21.98 
Emma Nieminen  2002  02A861  UKK    25m  1:20.34  1:22.34 
Nea Mustonen  2004  04A265  LaUS    25m  1:20.67  1:22.67 

 
Erä 12 (28) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Aurora Hirvonen  2000  00B060  UiTa    25m  1:19.36  1:21.36 
Noora Peltoniemi  2003  03A397  LrU    25m  1:19.22  1:21.22 
Daria Marishina  2001  01B191  UiTa    50m  1:21.04  1:21.04 
Maiju Harju  2002  02A671  UiTa    25m  1:18.95  1:20.95 
Aino Hinkka  2005  05A066  UKK    25m  1:18.97  1:20.97 
Säde Kotiniitty  2001  01A518  UiTa    25m  1:19.08  1:21.08 
Sini Korin  2003  03A617  NoPy    25m  1:19.25  1:21.25 
Helmi Ahonen  2003  03A160  HSS    50m  1:21.37  1:21.37 

 
Erä 13 (28) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Julia Sairanen  2003  03A868  LaUS    25m  1:18.69  1:20.69 
Julia Salminen  2002  02A860  LaUS    25m  1:18.64  1:20.64 
Emmi Manninen  2004  04A011  TaTU    50m  1:20.35  1:20.35 
Siiri Toiva  2002  02A779  NoPy    25m  1:18.20  1:20.20 
Janna Salminen  2003  03A489  LaUS    25m  1:18.26  1:20.26 
Iida Heikkinen  2004  04A273  UI    25m  1:18.37  1:20.37 
Julia Romo  2003  03A094  LaUS    25m  1:18.64  1:20.64 
Viivi Nieminen  2002  02A457  UiTa    50m  1:20.94  1:20.94 

 
Erä 14 (28) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Ella Uusitalo  2003  03A145  JäJy    25m  1:17.82  1:19.82 
Jessika Nikarmaa  2000  00A950  VarU    25m  1:17.67  1:19.67 
Anni-Maria Laakso  2003  03A207  JIlves    25m  1:17.50  1:19.50 
Veera Laakkonen  2003  03A241  PieKu    25m  1:17.18  1:19.18 
Siina Salmi  2001  01A993  VarU    25m  1:17.30  1:19.30 
Milja Mäkinen  2004  04A192  KoU    25m  1:17.57  1:19.57 
Emmi Potaseff  2001  01B015  VarU    25m  1:17.81  1:19.81 
Pinja Pyykönen  2002  02A793  JoUS    25m  1:18.19  1:20.19 

 
Erä 15 (28) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Linda Merimaa  2002  02A335  LaUS    25m  1:16.84  1:18.84 
Emmi Kallioinen  2000  00B013  HäUS    50m  1:17.80  1:17.80 
Jenna Kallio  2002  02A252  LaUS    25m  1:15.75  1:17.75 
Kielo Hankonen  2003  03A361  HSS    50m  1:17.21  1:17.21 
Anna Retva  2003  03A511  TuUS    25m  1:15.56  1:17.56 
Hanna Kinnunen  1999  99B250  JoUS    25m  1:15.76  1:17.76 
Maria Suihko  2001  01B181  TuUS    25m  1:16.00  1:18.00 
Milla Hyttinen  2003  03A149  HSS    50m  1:19.14  1:19.14 

 
Erä 16 (28) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Stella Freystätter  2003  03A735  HSS    50m  1:16.83  1:16.83 
Maija Liukkonen  2001  01A778  MiUS    25m  1:14.76  1:16.76 
Hilla Kuuva  2003  03A513  LrU    25m  1:14.66  1:16.66 
Emmi Uotila  2002  02A313  NoPy    25m  1:14.54  1:16.54 
Emilia Majuri  2001  01A799  UiTa    25m  1:14.60  1:16.60 
Elina Valliaro  1999  99A952  HäUS    25m  1:14.71  1:16.71 
Veera Vihavainen  2002  02A447  PunkUrh    50m  1:16.80  1:16.80 
Ronja Myllykallio  2003  03A501  NoPy    25m  1:14.87  1:16.87 

 
Erä 17 (28) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Ella Ohra-Aho  2003  03A882  AU    25m  1:14.26  1:16.26 
Pinja Raassina  2002  02A845  JoUS    25m  1:14.07  1:16.07 
Ida Nuppola  2002  02A815  LrU    25m  1:13.75  1:15.75 
Ulla Ylinen  2000  00A764  UiTa    50m  1:15.56  1:15.56 
Viivi Paasonen  2002  02A446  PunkUrh    25m  1:13.56  1:15.56 
Sohvi Kallinen  2004  04A222  LaUS    25m  1:14.05  1:16.05 
Sara Pasanen  2001  01A645  UiTa    25m  1:14.08  1:16.08 
Jenna Pulkkinen  2004  04A155  KoU    25m  1:14.41  1:16.41 

 
Erä 18 (28) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Nea Salo  2001  01A987  LrU    25m  1:13.33  1:15.33 
Saara Haapamäki  1998  98B291  AU    50m  1:14.67  1:14.67 
Vilma Tuokko  2002  02A414  LaUS    25m  1:12.02  1:14.02 
Emilia Leppänen  1999  99A448  SWIM    50m  1:13.26  1:13.26 
Melissa Talvio  2001  01A793  SWIM    25m  1:11.79  1:13.79 
Emilia Riipinen  2000  00A896  TuUS    50m  1:14.41  1:14.41 
Anni Matikainen  2001  01A629  NoPy    25m  1:12.84  1:14.84 
Katariina Rautiainen  2002  02A166  UiTa    50m  1:15.54  1:15.54 

 
Erä 19 (28) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Iida Lasanen  2000  00A850  JoUS    25m  1:11.15  1:13.15 
Lotta Pälsi  2004  04A147  HSS    50m  1:12.31  1:12.31 
Vilhelmiina Wegelius  2002  02A466  JoUS    25m  1:09.90  1:11.90 
Rita Lakka  1999  99B172  KoU    25m  1:09.56  1:11.56 
Niina Piipponen  2000  00A588  SWIM    50m  1:11.86  1:11.86 
Tia Haikarinen  2002  02A563  LrU    25m  1:09.92  1:11.92 
Riia Ojalainen  1999  99B295  KoU    25m  1:10.97  1:12.97 
Elina Jurvanen  2001  01A785  MiUS    25m  1:11.21  1:13.21 

 
Erä 20 (28) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Riina Koskinen  2001  01A085  SWIM    50m  1:11.05  1:11.05 
Meri Hakala  1999  99A557  KaKa    50m  1:10.16  1:10.16 
Anni Juvonen  1999  99A762  LrU    25m  1:07.45  1:09.45 
Sinja Kanto  1998  98A316  KaKa    25m  1:07.33  1:09.33 
Vivian Heräjärvi  2001  01A352  JIlves    25m  1:07.39  1:09.39 
Senja Saarteinen  1999  99A196  TaTU    25m  1:07.62  1:09.62 
Peppi Palokangas  2002  02A100  SWIM    50m  1:10.17  1:10.17 
Aino Jussila  2000  00A485  UiTa    25m  1:09.55  1:11.55 

 
Erä 21 (28) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Melinda Moilanen  2000  00B066  JoUS    25m  1:07.10  1:09.10 
Emma Kajanto  2002  02A486  HäUS    50m  1:08.65  1:08.65 
Vilma Uuttu  2001  01A432  LaUS    25m  1:06.59  1:08.59 
Jessika Rissanen  2001  01A646  JUK    25m  1:06.24  1:08.24 
Laura Lempinen  2001  01A928  LrU    25m  1:06.41  1:08.41 
Anni Hirvo  2001  01A485  TuUS    50m  1:08.61  1:08.61 
Daniela Nummi  2000  00A754  HSS    25m  1:07.00  1:09.00 
Emmi Saarela  2001  01A846  JUK    25m  1:07.13  1:09.13 

 
Erä 22 (28) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Minea Bogdanoff  2001  01A228  TaTU    50m  1:07.93  1:07.93 
Aliisa Liukkonen  1999  99A563  HäUS    25m  1:05.78  1:07.78 
Emilia Skinnari  2002  02A279  LaUS    25m  1:05.59  1:07.59 
Nora Kosonen  2001  01A255  TaTU    50m  1:07.30  1:07.30 
Janna Appelberg  2001  01A954  TuUS    25m  1:05.54  1:07.54 
Venla Salminen  2002  02A046  SomE    50m  1:07.64  1:07.64 
Sara Virtanen  2002  02A887  SWIM    50m  1:07.90  1:07.90 
Emma Leppä  2000  00A562  KoU    25m  1:06.03  1:08.03 

 
Erä 23 (28) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Saara Svahn  2001  01A172  JIlves    25m  1:04.95  1:06.95 
Nelli Uusitalo  1999  99A377  JäJy    25m  1:04.38  1:06.38 
Vanessa Pönnighaus  1999  99A222  HäUS    25m  1:03.93  1:05.93 
Nea Reunanen  2001  01A298  HäUS    25m  1:03.90  1:05.90 
Jessika Patjas  1997  97A725  KoU    50m  1:05.91  1:05.91 
Amanda Vilenius  1999  99A067  LaUS    25m  1:04.08  1:06.08 
Mari Hyvönen  2000  00A370  KuUS    25m  1:04.85  1:06.85 
Jemilia Haapakoski  2002  02A236  LaUS    50m  1:07.15  1:07.15 

 
Erä 24 (28) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Sanni Lampi  2001  01A133  SWIM    50m  1:05.68  1:05.68 
Tytti Härkönen  2001  01A287  LrU    50m  1:05.42  1:05.42 
Emmi Kölhi  2000  00A281  HSS    25m  1:03.01  1:05.01 
Erin Suni  1999  99A705  JoUS    25m  1:02.84  1:04.84 
Jonna Siilin  1997  97A686  JoUS    50m  1:04.88  1:04.88 
Emma Hällfors  1998  98A856  TaTU    50m  1:05.10  1:05.10 
Kiira Mauranen  1999  99B133  HSS    50m  1:05.64  1:05.64 
Aino Mononen  2001  01A089  JoUS    50m  1:05.78  1:05.78 

 
Erä 25 (28) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Noora Poutanen  1999  99A051  TaTU    25m  1:02.31  1:04.31 
Selma Soininen  1999  99A279  SWIM    50m  1:03.93  1:03.93 
Mari Kausiala  1997  97A442  TaTU    50m  1:03.74  1:03.74 
Vera Viitasuo  1995  95A896  LaUS    25m  1:01.60  1:03.60 
Maria Ripatti  1987  87A148  JUK    50m  1:03.61  1:03.61 
Iida Sihvonen  1998  98A850  MiUS    50m  1:03.88  1:03.88 
Pauliina Siekkinen  1999  99A867  SWIM    50m  1:04.21  1:04.21 
Isabel Hagelin  2001  01A083  SiWa    25m  1:02.41  1:04.41 

 
Erä 26 (28) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Rita Valkama  1999  99A863  SWIM    50m  1:03.55  1:03.55 
Vera Lammi  1998  98A800  HSS    50m  1:03.09  1:03.09 
Aada Alastalo  1998  98A009  HSS    50m  1:02.40  1:02.40 
Claudia Åvist  1997  97A007  LrU    25m  1:00.25  1:02.25 
Sanni Ikonen  1998  98A220  LaUS    25m  1:00.38  1:02.38 
Ella Saarikko  2000  00A369  LaUS    50m  1:02.56  1:02.56 
Noora Kukkonen  1999  99A764  TaTU    25m  1:01.30  1:03.30 
Mia Pentti  2002  02A018  SWIM    25m  1:01.57  1:03.57 

 
Erä 27 (28) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Lotta Upanne  1998  98A195  HSS    50m  1:01.77  1:01.77 
Veera Pellinen  1997  97A164  SWIM    50m  1:01.68  1:01.68 
Vilma Oura  2001  01A310  HSS    25m  59.23  1:01.23 
Nenne Tommiska  1993  93A044  SWIM    50m  1:00.77  1:00.77 
Nea Norismaa  1995  95A534  JoUS    25m  59.07  1:01.07 
Tanja Ruohoniemi  1995  95A598  UI    50m  1:01.56  1:01.56 
Saima Kivimäki  1997  97A584  LrU    25m  59.75  1:01.75 
Jenni Lampi  2000  00A178  SWIM    25m  59.88  1:01.88 

 
Erä 28 (28) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Vilma Ruotsalainen  1996  96A597  LrU    25m  57.73  59.73 
Viola Kilpeläinen  1998  98A386  HSS    50m  59.42  59.42 
Marlene Niemi  1992  92A221  SWIM    25m  56.03  58.03 
Hanna-Maria Seppälä  1984  84A012  Cetus    50m  55.49  55.49 
Tessa Nurminen  1994  94A428  EuraST    50m  57.32  57.32 
Johanna Silventoinen  1997  97A507  LrU    25m  56.40  58.40 
Laura Oesch  1997  97A649  HSS    25m  57.52  59.52 
Emma-Lotta Tynkkynen  1999  99A073  TaTU    50m  1:00.50  1:00.50 

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.23.00  Tulostuspäivämäärä  07 maaliskuu 2015 
Lisenssinhaltija: Swimming Jyväskylä  Tulostusaika  10:05 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner