2020-02-20   02:26:28
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma XXXII Oskarin Uinnit

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Lähtölista Laji 3
Lähtölista 
 
  Kilpailu  XXXII Oskarin uinnit    Tulostuspäivämäärä  07 maaliskuu 2015   
  Kilpailun paikkakunta  Jyväskylä    Tulostusaika  10:05   
  Järjestäjä  Swimming Jyväskylä         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  07 maaliskuu 2015         
 
 
 
Laji 3, 50m Vapaauinti Miehet  Loppukilpailut (20) 
Erä 1 (20) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Joonatan Hietakangas  2004  04A823  KeuTo    25m     
Konsta Kauppinen  2005  05A260  JoUS    25m  53.82  54.82 
Joona Talja  2007  07A040  UKK    25m  50.47  51.47 
Jani Siren  2005  05A099  TuUS    25m  48.51  49.51 
Grigory Poryadin  2004  04A565  LrU    25m  49.50  50.50 
Tuukka Viinisalo  2006  06A071  JoUS    25m  52.62  53.62 
Petteri Veikkolainen  2004  04A631  LrU    25m  54.00  55.00 
               

 
Erä 2 (20) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Niko Pallonen  2002  02B124  LrU    25m  46.24  47.24 
Nooa Matela  2005  05A069  LrU    25m  45.26  46.26 
Erkka Suni  2005  05A270  KoU    25m  44.53  45.53 
Aleksanteri Nissinen  2005  05A016  SWIM    50m  45.04  45.04 
Vilho Tikkanen  2005  05A224  SWIM    50m  45.23  45.23 
Matias Ylipelkonen  2003  03A101  SeUi    25m  44.63  45.63 
Mikhail Vilesov  2005  05A393  JoUS    25m  45.55  46.55 
Vyacheslav Bobin  2002  02B075  JoUS    25m  47.07  48.07 

 
Erä 3 (20) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Ville Syrjäkoski  2002  02A081  TaTU    25m  43.06  44.06 
Niilo Kilpeläinen  2004  04A174  TaTU    50m  43.58  43.58 
Aku Rauska  2004  04A177  TaTU    50m  40.85  40.85 
Otto Ahvonen  2003  03A671  HäUS    50m  40.79  40.79 
Konsta Kukkonen  2006  06A079  KoU    25m  39.81  40.81 
Robert Ridal  2003  03A006  TaTU    25m  42.18  43.18 
Aapo Löyttyniemi  2001  01B168  HäUS    25m  43.00  44.00 
Luka Honkanen  2003  03A672  SWIM    50m  44.34  44.34 

 
Erä 4 (20) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Sisu Sorri  2005  05A017  SWIM    50m  40.72  40.72 
Jaakko Lehvonen  2002  02A976  PieKu    25m  39.42  40.42 
Ossi Kervinen  2002  02B045  JoUS    25m  39.27  40.27 
Petteri Lepola  2003  03A303  TaTU    25m  39.19  40.19 
Leevi Hautaniemi  2003  03A562  LrKT    25m  39.21  40.21 
Max Peltoperä  2002  02A883  SWIM    50m  40.38  40.38 
Maksim Tuuva  2004  04A397  LrU    25m  39.65  40.65 
Leo Liukonen  2004  04A017  TaTU    25m  39.74  40.74 

 
Erä 5 (20) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Aleksi Eemil Kauppinen  2003  03A839  LrU    25m  38.54  39.54 
Kirill Fedyaev  2001  01B295  LrU    25m  37.43  38.43 
Nestori Tiainen  2000  00B124  TuUS    25m  37.09  38.09 
Aapo Koskinen  2004  04A115  LaUS    25m  36.73  37.73 
Aapo Pyyhtinen  2002  02A911  SWIM    50m  38.01  38.01 
Atte Vehkala  2002  02A980  SWIM    50m  38.12  38.12 
Panu Kautto  2003  03A679  LrU    25m  37.82  38.82 
Aleksi Hämäläinen  2004  04A525  JoUS    25m  39.07  40.07 

 
Erä 6 (20) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Markus Veckman  2004  04A104  SWIM    25m  36.42  37.42 
Cool Iivanainen  2004  04A308  SWIM    50m  36.87  36.87 
Reko Ojalainen  2001  01B120  KoU    25m  35.40  36.40 
Aaro Lassila  2000  00B228  AU    25m  35.00  36.00 
Jere Broman  2002  02A116  NoPy    50m  36.03  36.03 
Väinö Hiltunen  2001  01A654  JoUS    25m  35.80  36.80 
Veikko Pyyhtinen  2002  02A910  SWIM    50m  36.97  36.97 
Eemil Markkanen  2004  04A523  PieKu    50m  37.66  37.66 

 
Erä 7 (20) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Jussi Toivanen  2001  01A657  NoPy    25m  34.12  35.12 
Veeti Raivio  2000  00A017  TaTU    25m  33.73  34.73 
Roope Liuska  2000  00A354  HäUS    25m  33.23  34.23 
Vesa-Pekka Rikala  2000  00B135  AU    50m  33.65  33.65 
Tuukka Pekkanen  2002  02A422  KeuTo    25m  32.76  33.76 
Joona Forsell  2002  02A932  KuUS    25m  33.46  34.46 
Jere Kärkäinen  2000  00B121  HäUS    25m  33.83  34.83 
Mikael Natunen  1992  92B026  JUK    50m  35.54  35.54 

 
Erä 8 (20) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Elias Nurmi  2001  01A638  AU    25m  32.57  33.57 
Iiro Kuusela  2001  01A689  TaTU    25m  31.89  32.89 
Julius Auvinen  2001  01A700  SWIM    50m  32.41  32.41 
Jonni Timonen  2000  00B198  JoUS    25m  31.29  32.29 
Pekka Vilmunen  2001  01A507  TaTU    25m  31.40  32.40 
Teemu Turunen  2002  02A747  KuUS    25m  31.52  32.52 
Axel Olander  2002  02A531  NoPy    25m  32.49  33.49 
Kasperi Koskinen  2001  01A710  KeuTo    25m  32.58  33.58 

 
Erä 9 (20) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Aaron de la Rosa  2001  01A808  SWIM    50m  32.00  32.00 
Tino Vehkalahti  2001  01A439  TaTU    25m  30.88  31.88 
Lauri Ytti  1999  99A618  HäUS    50m  31.66  31.66 
Hugo Soljasalo  2001  01A438  LrU    25m  30.58  31.58 
Markus Heino  2000  00B103  HäUS    50m  31.62  31.62 
Sampsa Oksanen  1999  99A209  JIlves    25m  30.78  31.78 
Tommy Iivanainen  2000  00A044  SWIM    25m  30.90  31.90 
Sami Kukkonen  2000  00A765  TaTU    25m  31.21  32.21 

 
Erä 10 (20) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Patrick de Monte  2001  01B100  KeuTo    25m  30.33  31.33 
Paavo Mielonen  1997  97A149  HäUS    50m  31.08  31.08 
Kalle Kiviniemi  2000  00A335  NoPy    25m  29.93  30.93 
Perttu Mikkola  2001  01B142  NoPy    50m  30.81  30.81 
Mika Hurula  1999  99A430  KuUS    25m  29.92  30.92 
Sampo Kärkkäinen  2000  00A625  NoPy    25m  30.02  31.02 
Kalle Hepojoki  2000  00A826  SWIM    50m  31.10  31.10 
Eetu Malvela  2000  00B072  SWIM    50m  31.42  31.42 

 
Erä 11 (20) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Arttu Leppäkynnäs  1997  97B149  SWIM    50m  30.34  30.34 
Ohto Pihlajamäki  2001  01A675  KuUS    25m  29.17  30.17 
Niilo Ukkonen  2000  00A970  MiUS    25m  28.98  29.98 
Ville Luukkonen  1998  98B247  VarU    25m  28.76  29.76 
Joona Tikka  2000  00A438  SWIM    50m  29.86  29.86 
Tino Laine  1998  98A690  HäUS    25m  29.00  30.00 
Elias Soukola  1999  99A759  JUK    50m  30.22  30.22 
Miikka Luukinen  1999  99A805  VarU    25m  29.80  30.80 

 
Erä 12 (20) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Mikko Alpua  1978  78A116  ORCA    50m  29.70  29.70 
Eemil Laine  1998  98A824  NoPy    25m  28.29  29.29 
Matias Auvinen  1998  98A794  SWIM    50m  29.00  29.00 
Aleksi Hautaniemi  2000  00A677  LrU    25m  27.79  28.79 
Petteri Haverinen  2001  01B030  LaUS    25m  27.83  28.83 
Atte Pohjolainen  1997  97A426  KuUS    25m  28.21  29.21 
Roope Aro  2000  00A167  NoPy    25m  28.54  29.54 
Janne Kainulainen  1995  95B027  JoUS    50m  29.73  29.73 

 
Erä 13 (20) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Aleksi Pykäläinen  1999  99A597  NoPy    25m  27.64  28.64 
Oskari Valkonen  1999  99A903  SWIM    50m  28.59  28.59 
Samuli Halme  2000  00A440  LaUS    25m  27.34  28.34 
Aleksanteri Semach  1999  99A874  SWIM    50m  28.17  28.17 
Riku Soini  1997  97A380  LaUS    25m  27.21  28.21 
Aapo Eerola  1999  99A042  TaTU    50m  28.57  28.57 
Lauri Jämsén  2000  00A637  JUK    25m  27.62  28.62 
Olli Rautaporras  2000  00A795  NoPy    25m  27.68  28.68 

 
Erä 14 (20) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Niilo Hokkanen  1997  97B316  SWIM    50m  27.94  27.94 
Martti Tervanen  2000  00A834  JUK    50m  27.92  27.92 
Heikki Tervanen  1998  98A952  JUK    50m  27.87  27.87 
Jere Honkamäki  1998  98A297  HäUS    50m  27.76  27.76 
Joonatan Saxberg  1997  97B263  TuUS    25m  26.79  27.79 
Miiro Vartiainen  2001  01A340  JoUS    50m  27.88  27.88 
Mikael Lähde  2000  00A918  HäUS    25m  26.93  27.93 
Alexander Kislitsyn  2001  01A981  SWIM    50m  28.09  28.09 

 
Erä 15 (20) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Veeti Ruohtula  2001  01A193  JoUS    25m  26.54  27.54 
Juha Hyvärinen  1998  98A057  HäUS    50m  27.36  27.36 
Rafael Stenman  1997  97A581  NoPy    50m  27.19  27.19 
Pietu Kinnunen  1996  96A362  JoUS    50m  26.95  26.95 
Jimmy Nyberg  1996  96A773  TaTU    50m  27.08  27.08 
Tuomas Luukinen  1996  96A333  VarU    25m  26.29  27.29 
Jaakko Liedevaara  1999  99A914  SWIM    50m  27.43  27.43 
Jere Turunen  1997  97A816  LaUS    25m  26.69  27.69 

 
Erä 16 (20) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Leevi Suhonen  1999  99A419  MiUS    50m  26.81  26.81 
Mika Katajisto  1997  97B040  HäUS    50m  26.75  26.75 
Panu Sipilä  1996  96A922  KoU    50m  26.60  26.60 
Reko Patinen  1998  98A336  NumKis    25m  25.53  26.53 
Jan Rif  1998  98A868  TaTU    50m  26.53  26.53 
Elias Päivinen  1997  97A805  SWIM    50m  26.73  26.73 
Aki Tuomaala  1991  91A438  SeUi    25m  25.79  26.79 
Jarno Kiesiläinen  1993  93A359  SWIM    25m  25.89  26.89 

 
Erä 17 (20) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Oskari Mäkinen  1997  97A575  UiTa    50m  26.38  26.38 
Deny Belaic  1998  98A646  TaTU    50m  26.28  26.28 
Leo Lähteenmäki  1991  91A594  SWIM    50m  26.14  26.14 
Väinö Kilpeläinen  1999  99A050  TaTU    50m  25.96  25.96 
Aleksi Kurronen  1997  97A838  MiUS    25m  24.97  25.97 
Antti Leiponen  1998  98A235  JUK    50m  26.22  26.22 
Daniel Zimmermann  1997  97A105  LaUS    25m  25.36  26.36 
Jaakko Poutamo  1994  94A396  SWIM    50m  26.52  26.52 

 
Erä 18 (20) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Remi Tolppala  1997  97A243  LaUS    50m  25.78  25.78 
Pietari Virta  1997  97A280  TaTU    50m  25.75  25.75 
Konsta Naumanen  1996  96A160  JoUS    25m  24.66  25.66 
Leevi Ruuttunen  1995  95A267  SWIM    25m  24.55  25.55 
Joona Haanpää  1997  97A536  RaUS    25m  24.59  25.59 
Miika Pentti  1997  97A163  SWIM    50m  25.68  25.68 
Emil Martikainen  1997  97A535  RaUS    25m  24.77  25.77 
Mikael Karuveha  1999  99B021  TaTU    50m  25.92  25.92 

 
Erä 19 (20) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Jesse Tommiska  1994  94A906  KoU    50m  25.39  25.39 
Eemil Varho  1997  97A537  RaUS    25m  24.15  25.15 
Matti Myllyaho  1995  95A231  VUS-VSS    50m  24.85  24.85 
Antti Viilos  1989  89A304  SWIM    50m  24.69  24.69 
Miika Tolvanen  1996  96A432  SWIM    50m  24.70  24.70 
Ville Kotikuusi  1991  91A412  KoU    50m  25.14  25.14 
Joona Poutanen  1992  92A317  TaTU    25m  24.22  25.22 
Jaakko Löyttyniemi  1997  97A919  HäUS    25m  24.50  25.50 

 
Erä 20 (20) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Juho Eerola  1995  95A753  TaTU    50m  24.12  24.12 
Teemu Vuorela  1994  94A789  SWIM    50m  23.89  23.89 
Miikka Ruohoniemi  1993  93A494  SWIM    25m  22.57  23.57 
Andrei Tuomola  1989  89A037  JUK    25m  22.19  23.19 
Anton Herrala  1993  93A340  TaTU    50m  23.36  23.36 
Severi Allonen  1991  91A242  SWIM    50m  23.57  23.57 
Matias Tyry  1993  93A763  TaTU    50m  23.96  23.96 
Ville Laine  1995  95B035  TaTU    50m  24.35  24.35 

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.23.00  Tulostuspäivämäärä  07 maaliskuu 2015 
Lisenssinhaltija: Swimming Jyväskylä  Tulostusaika  10:05 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner