2020-02-20   02:35:51
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma XXXII Oskarin Uinnit

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Lähtölista Laji 4
Lähtölista 
 
  Kilpailu  XXXII Oskarin uinnit    Tulostuspäivämäärä  07 maaliskuu 2015   
  Kilpailun paikkakunta  Jyväskylä    Tulostusaika  10:05   
  Järjestäjä  Swimming Jyväskylä         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  07 maaliskuu 2015         
 
 
 
Laji 4, 50m Vapaauinti Naiset  Loppukilpailut (22) 
Erä 1 (22) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
               
Kirsi Salmela  2000  00A718  KuUS    25m     
Taru Rilla  2000  00A333  HäUS    25m     
Silja Hieto  2003  03A995  HäUS    25m     
               
               
               

 
Erä 2 (22) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
Venla Mäkelä  2003  03A964  HäUS    25m     
Jenna Pesu  1996  96A806  LrKT    25m     
Jenna Vekka  2004  04A589  HäUS    25m     
Jenna Boman  2003  03A960  HäUS    25m     
Jessika Mursula  2003  03A968  AU    25m     
Hanna Sihvo  2002  02B166  SWIM    25m     
               

 
Erä 3 (22) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Meri Elo  2006  06A187  SWIM    25m  1:00.50  1:01.50 
Anni Mäki-Hokkonen  2007  07A064  LrU    25m  55.73  56.73 
Hilda Puttonen  2006  06A153  KeuTo    25m  51.47  52.47 
Helmi Kauranen  2004  04A598  LrU    25m  50.09  51.09 
Veera Mikkonen  2004  04A240  TuUS    25m  50.44  51.44 
Rilla Backman  2006  06A205  LaUS    25m  51.59  52.59 
Denise Palonen  2005  05A241  SWIM    50m  57.31  57.31 
Aada-Julia Laakso  2007  07A041  JIlves    25m  1:01.71  1:02.71 

 
Erä 4 (22) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Noora Koukkari  2004  04A497  KoU    25m  47.00  48.00 
Aino Lepola  2005  05A040  TaTU    25m  44.18  45.18 
Aada Tourunen  2004  04A323  SWIM    50m  44.55  44.55 
Kiia Alenius  2005  05A094  TaTU    25m  43.34  44.34 
Onna Aalto  2004  04A551  LrU    25m  43.40  44.40 
Sara-Sofia Lohi  2003  03A842  LrU    25m  43.59  44.59 
Vanessa Onatsu  2002  02B082  SWIM    50m  45.31  45.31 
Lilja Tarvainen  2005  05A291  LrU    25m  47.96  48.96 

 
Erä 5 (22) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Wunsen Jämsen  2003  03A924  JUK    50m  42.90  42.90 
Emma Maaranen  1999  99B349  PieKu    25m  41.78  42.78 
Anna Kajosmäki  2004  04A310  SWIM    25m  41.33  42.33 
Emma Mangeloja  2003  03A757  SWIM    50m  42.20  42.20 
Janika Lappalainen  2001  01B280  VarU    25m  41.33  42.33 
Senni Toikka  2003  03A663  KoU    25m  41.36  42.36 
Sara Sorri  2003  03A726  SWIM    50m  42.87  42.87 
Eeva Nousiainen  2003  03A815  LrU    25m  42.79  43.79 

 
Erä 6 (22) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Nelli Vartiainen  2002  02A900  HäUS    50m  41.74  41.74 
Wilma Lassila  2004  04A649  TaTU    25m  40.24  41.24 
Noora Kekola  2004  04A028  SeUi    25m  39.70  40.70 
Sofia Runnakko  2002  02A913  AU    50m  40.61  40.61 
Vilma Tikka  2003  03A660  LrU    50m  40.67  40.67 
Iiris Saranpää  2002  02A912  JoUS    25m  40.17  41.17 
Aino Tamminen  2005  05A292  LrU    25m  40.34  41.34 
Jessika Liimatta  2004  04A169  TaTU    25m  40.89  41.89 

 
Erä 7 (22) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Silja Auvinen  2004  04A348  SWIM    50m  40.16  40.16 
Nea Parkatti  2004  04A345  SWIM    25m  38.91  39.91 
Iina Lehikoinen  2003  03A253  PieKu    25m  38.48  39.48 
Sofia Eriksberg  2002  02B022  KaKa    25m  38.37  39.37 
Noora Kuparinen  2004  04A288  SWIM    50m  39.42  39.42 
Siiri Toiva  2002  02A779  NoPy    25m  38.58  39.58 
Milla Salminen  2003  03A609  HäUS    50m  40.05  40.05 
Sofia Blomfelt  2003  03A714  HäUS    50m  40.53  40.53 

 
Erä 8 (22) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Roosa Vesterinen  2002  02A965  VaajUS    50m  39.25  39.25 
Veera Vehviläinen  2002  02A625  PieKu    25m  38.22  39.22 
Oona Haaparanta  2002  02A966  VaajUS    25m  37.99  38.99 
Venla Korhonen  2000  00B094  PieKu    25m  37.82  38.82 
Senni Räikkönen  2003  03A504  LrU    25m  37.89  38.89 
Julia Hietanen  2004  04A368  LrU    25m  38.15  39.15 
Julia Järvelin  2003  03A782  VaajUS    25m  38.23  39.23 
Oona Tervo  2003  03A715  VaajUS    25m  38.33  39.33 

 
Erä 9 (22) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Sini Korin  2003  03A617  NoPy    25m  37.45  38.45 
Minea Wiren  2003  03A335  NoPy    25m  36.95  37.95 
Mimosa Seijari  2001  01B195  SWIM    50m  37.74  37.74 
Pinja Pyykönen  2002  02A793  JoUS    25m  36.18  37.18 
Katja Räsänen  2000  00B183  LrKT    50m  37.71  37.71 
Oona Parviainen  2002  02A431  JoUS    25m  36.76  37.76 
Maisa Kankkunen  2000  00B216  SWIM    50m  38.14  38.14 
Kia Lindholm  2002  02A890  SWIM    50m  38.79  38.79 

 
Erä 10 (22) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Maria Suihko  2001  01B181  TuUS    25m  36.12  37.12 
Venla Lindström  2004  04A263  LaUS    25m  35.56  36.56 
Julia Salminen  2002  02A860  LaUS    25m  35.31  36.31 
Emilia Runnakko  1999  99B264  AU    50m  36.01  36.01 
Saana Järvinen  2003  03A761  SWIM    50m  36.12  36.12 
Ella Ohra-Aho  2003  03A882  AU    25m  35.50  36.50 
Noora Leppänen  2001  01A088  SWIM    50m  36.97  36.97 
Rita Miettinen  2000  00A958  VarU    25m  36.16  37.16 

 
Erä 11 (22) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Minna Kettunen  2002  02A616  PieKu    25m  34.90  35.90 
Sara Lehtinen  1999  99B331  HäUS    25m  34.67  35.67 
Jessika Nikarmaa  2000  00A950  VarU    25m  34.44  35.44 
Sanni Kilponen  2001  01A145  HäUS    50m  35.26  35.26 
Emmi Potaseff  2001  01B015  VarU    25m  34.33  35.33 
Netta Korhonen  2001  01A662  VaajUS    50m  35.67  35.67 
Emilia Markkanen  2001  01B061  PieKu    50m  35.73  35.73 
Wilma Långström  2004  04A170  HSS    50m  35.91  35.91 

 
Erä 12 (22) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Anni Matikainen  2001  01A629  NoPy    25m  34.04  35.04 
Maija Liukkonen  2001  01A778  MiUS    25m  33.91  34.91 
Siiri Pellinen  2003  03A581  SWIM    50m  34.85  34.85 
Emilia Kouvo  2003  03A406  LrKT    25m  33.80  34.80 
Elina Valliaro  1999  99A952  HäUS    50m  34.81  34.81 
Pinja Raassina  2002  02A845  JoUS    25m  33.88  34.88 
Hilla Kuuva  2003  03A513  LrU    25m  33.92  34.92 
Siina Salmi  2001  01A993  VarU    25m  34.08  35.08 

 
Erä 13 (22) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Ida Nuppola  2002  02A815  LrU    25m  33.77  34.77 
Jenna Rita  2000  00B144  LrU    25m  33.48  34.48 
Siiri Välimaa  2002  02A327  TuUS    25m  33.36  34.36 
Ruusa Eiserbeck  2001  01A283  JoUS    25m  33.07  34.07 
Alisa Miettinen  2000  00A407  KuUS    25m  33.22  34.22 
Jenni Moisio  2002  02A607  NoPy    25m  33.48  34.48 
Emmi Uotila  2002  02A313  NoPy    25m  33.49  34.49 
Hanna Kinnunen  1999  99B250  JoUS    25m  33.80  34.80 

 
Erä 14 (22) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Minttu-Marie Rasinpää  2001  01A755  SeUi    25m  32.85  33.85 
Daria Poryadina  1998  98B331  LrU    25m  32.57  33.57 
Elina Jurvanen  2001  01A785  MiUS    25m  32.20  33.20 
Maiju Mäenpää  1997  97B007  NoPy    50m  33.09  33.09 
Saara Haapamäki  1998  98B291  AU    50m  33.20  33.20 
Emma Remes  2002  02A624  PieKu    50m  33.50  33.50 
Noora Vallinen  1998  98B080  NoPy    25m  32.68  33.68 
Nea Salo  2001  01A987  LrU    25m  33.07  34.07 

 
Erä 15 (22) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Sofia Nieminen  2002  02A478  HäUS    25m  32.03  33.03 
Anni Aro  2001  01A143  NoPy    25m  31.88  32.88 
Rita Lakka  1999  99B172  KoU    25m  31.68  32.68 
Anni Hirvo  2001  01A485  TuUS    50m  31.93  31.93 
Pinja Partinen  1999  99B125  JoUS    25m  31.11  32.11 
Riina Koskinen  2001  01A085  SWIM    50m  32.72  32.72 
Vivian Heräjärvi  2001  01A352  JIlves    50m  32.91  32.91 
Iida Lasanen  2000  00A850  JoUS    50m  33.06  33.06 

 
Erä 16 (22) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Meri Hakala  1999  99A557  KaKa    50m  31.83  31.83 
Jonna Tuononen  1997  97A326  LrU    50m  31.22  31.22 
Emmi Saarela  2001  01A846  JUK    25m  30.11  31.11 
Vanessa Pönnighaus  1999  99A222  HäUS    25m  30.04  31.04 
Henna Blomroos  2000  00A207  RaUS    25m  30.10  31.10 
Janna Appelberg  2001  01A954  TuUS    25m  30.13  31.13 
Sinja Kanto  1998  98A316  KaKa    50m  31.52  31.52 
Lotta Aho  1999  99A598  HäUS    25m  30.90  31.90 

 
Erä 17 (22) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Armi Auvinen  2000  00A811  UiTa    50m  30.85  30.85 
Senja Saarteinen  1999  99A196  TaTU    50m  30.64  30.64 
Amanda Vilenius  1999  99A067  LaUS    50m  30.45  30.45 
Selma Soininen  1999  99A279  SWIM    50m  30.25  30.25 
Mila Manner  2001  01A167  NoPy    25m  29.35  30.35 
Sofia Rönkkö  1999  99A636  KuUS    50m  30.52  30.52 
Jessika Rissanen  2001  01A646  JUK    50m  30.74  30.74 
Venla Salminen  2002  02A046  SomE    50m  30.96  30.96 

 
Erä 18 (22) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Aino Hämäläinen  2000  00A469  LaUS    25m  29.04  30.04 
Camilla Tyven  2001  01A380  NoPy    50m  29.83  29.83 
Mari Hyvönen  2000  00A370  KuUS    50m  29.75  29.75 
Rita Valkama  1999  99A863  SWIM    50m  29.48  29.48 
Mari Kausiala  1997  97A442  TaTU    50m  29.50  29.50 
Sanni Lampi  2001  01A133  SWIM    25m  28.82  29.82 
Isabel Hagelin  2001  01A083  SiWa    25m  28.88  29.88 
Nina Mäntynen  1993  93A255  KuUS    50m  30.10  30.10 

 
Erä 19 (22) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Pauliina Siekkinen  1999  99A867  SWIM    50m  29.37  29.37 
Ida Hulkko  1998  98B105  MiUS    25m  28.21  29.21 
Vera Viitasuo  1995  95A896  LaUS    50m  29.16  29.16 
Carita Luukkanen  1996  96A246  UI    50m  29.11  29.11 
Ella-Noora Haanpää  1998  98A028  RaUS    25m  28.13  29.13 
Vera Lammi  1998  98A800  HSS    50m  29.16  29.16 
Erin Suni  1999  99A705  JoUS    25m  28.30  29.30 
Claudia Åvist  1997  97A007  LrU    50m  29.43  29.43 

 
Erä 20 (22) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Ella Saarikko  2000  00A369  LaUS    50m  28.97  28.97 
Nenne Tommiska  1993  93A044  SWIM    25m  27.76  28.76 
Selina Virkkunen  1997  97A195  HäUS    50m  28.75  28.75 
Veera Pellinen  1997  97A164  SWIM    50m  28.61  28.61 
Henna Kainulainen  1998  98A255  HäUS    50m  28.71  28.71 
Maria Ripatti  1987  87A148  JUK    50m  28.75  28.75 
Noora Kukkonen  1999  99A764  TaTU    50m  28.87  28.87 
Tea Österlund  1998  98A507  SWIM    50m  28.98  28.98 

 
Erä 21 (22) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Vilma Oura  2001  01A310  HSS    50m  28.55  28.55 
Jenni Lampi  2000  00A178  SWIM    50m  28.45  28.45 
Amanda Saari  2000  00A531  TaTU    50m  27.68  27.68 
Julia Bruneau  1999  99A066  LaUS    50m  27.60  27.60 
Erika Bergström  1996  96A630  RaisU    25m  26.65  27.65 
Anu Bergström  1996  96A631  RaisU    50m  28.43  28.43 
Fanni Riiho  1995  95A755  TaTU    50m  28.47  28.47 
Saima Kivimäki  1997  97A584  LrU    50m  28.57  28.57 

 
Erä 22 (22) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Jonna Siilin  1997  97A686  JoUS    50m  27.27  27.27 
Johanna Silventoinen  1997  97A507  LrU    25m  25.72  26.72 
Tessa Nurminen  1994  94A428  EuraST    50m  25.87  25.87 
Hanna-Maria Seppälä  1984  84A012  Cetus    50m  25.55  25.55 
Iida Koiranen  2000  00A143  HSS    25m  24.74  25.74 
Marlene Niemi  1992  92A221  SWIM    50m  26.13  26.13 
Erika Lappalainen  1996  96A643  SWIM    50m  27.14  27.14 
Nea Norismaa  1995  95A534  JoUS    25m  26.34  27.34 

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.23.00  Tulostuspäivämäärä  07 maaliskuu 2015 
Lisenssinhaltija: Swimming Jyväskylä  Tulostusaika  10:05 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner