2020-02-20   02:33:22
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma XXXII Oskarin Uinnit

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

14_S
Laji 14, 50m Rintauinti Naiset 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
11 v ja nuoremmat 
38  Pälsi Lotta  2004  HSS  04A147  25 m  43.12  44.62   
587  Liimatta Jessika  2004  TaTU  04A169  25 m  45.59  47.09   
30  Långström Wilma  2004  HSS  04A170  25 m  47.06  48.56   
667  Talja Alina  2004  UKK  04A322  25 m  47.45  48.95   
529  Reinonen Siiri  2004  HäUS  04A278  50 m  49.77  49.77   
454  Ollikainen Aino  2005  KeuTo  05A182  25 m  49.22  50.72   
143  Raitio Inka  2004  KoU  04A303  25 m  50.39  51.89   
664  Hinkka Aino  2005  UKK  05A066  25 m  50.39  51.89   
346  Kuparinen Noora  2004  SWIM  04A288  50 m  52.18  52.18   
10  464  Kekola Noora  2004  SeUi  04A028  25 m  51.32  52.82   
11  337  Kajosmäki Anna  2004  SWIM  04A310  50 m  53.79  53.79   
12  440  Oksanen Senni  2004  JIlves  04A045  25 m  52.76  54.26   
13  637  Lehmijoki Nelli  2005  NoPy  05A030  25 m  53.18  54.68   
14  638  Malminen Amanda  2004  NoPy  04A443  25 m  54.14  55.64   
15  632  Korpikoski Moona  2005  NoPy  05A140  25 m  54.54  56.04   
16  314  Aarrejoki Annika  2004  SWIM  04A446  50 m  56.35  56.35   
17  128  Koukkari Noora  2004  KoU  04A497  25 m  54.95  56.45   
18  276  Tamminen Aino  2005  LrU  05A292  25 m  55.03  56.53   
19  584  Lepola Aino  2005  TaTU  05A040  25 m  55.05  56.55   
20  539  Vekka Jenna  2004  HäUS  04A589  25 m  57.50  59.00   
21  555  Alenius Kiia  2005  TaTU  05A094  25 m  57.57  59.07   
22  422  Tourunen Aada  2004  SWIM  04A323  50 m  1:00.05  1:00.05   
23  236  Aalto Onna  2004  LrU  04A551  25 m  59.26  1:00.76   
24  398  Ratalahti Outi  2005  SWIM  05A296  50 m  1:00.92  1:00.92   
25  73  Mikkonen Veera  2004  TuUS  04A240  25 m  1:00.19  1:01.69   
26  95  Kerkkänen Meeri  2004  JoUS  04A520  25 m  1:01.70  1:03.20   
27  453  Nieminen Pilvi Elina  2004  KeuTo  04A640  25 m  1:02.47  1:03.97   
28  342  Kinnunen Veera  2004  SWIM  04A579  50 m  1:04.08  1:04.08   
29  378  Palonen Denise  2005  SWIM  05A241  50 m  1:14.06  1:14.06   
30  341  Kinnunen Juuli  2004  SWIM  04A549  50 m  1:21.17  1:21.17   
31  261  Mäki-Hokkonen Anni  2007  LrU  07A064  25 m       
12 - 99 v 
282  Hulkko Ida  1998  MiUS  98B105  50 m  32.52  32.52   
371  Niemi Marlene  1992  SWIM  92A221  25 m  31.16  32.66   
87  Seppälä Hanna-Maria  1984  Cetus  84A012  25 m  31.39  32.89   
545  Bergström Erika  1996  RaisU  96A630  50 m  33.42  33.42   
731  Luukkanen Carita  1996  UI  96A246  50 m  34.11  34.11   
541  Virkkunen Selina  1997  HäUS  97A195  50 m  34.65  34.65   
26  Lehtonen Aura  1998  HSS  98A177  50 m  34.96  34.96   
387  Pentti Sonja  1999  SWIM  99A133  50 m  35.05  35.05   
10  Hirvo Maija  1997  HSS  97A695  50 m  35.74  35.74   
10  517  Liukkonen Aliisa  1999  HäUS  99A563  50 m  35.99  35.99   
11  433  Österlund Tea  1998  SWIM  98A507  25 m  34.55  36.05   
12  609  Saari Amanda  2000  TaTU  00A531  50 m  36.81  36.81   
13  208  Raiski Lotta  1998  LaUS  98A210  50 m  36.95  36.95   
14  59  Ripatti Maria  1987  JUK  87A148  50 m  37.02  37.02   
15  355  Leppänen Emilia  1999  SWIM  99A448  50 m  37.36  37.36   
16  351  Lampi Jenni  2000  SWIM  00A178  25 m  36.03  37.53   
17  107  Partinen Pinja  1999  JoUS  99B125  50 m  38.09  38.09   
18  237  Anttila Alina  2000  LrU  00A555  50 m  38.47  38.47   
19  586  Liimatta Jenita  1998  TaTU  98A119  50 m  38.97  38.97   
20  117  Siilin Jonna  1997  JoUS  97A686  50 m  39.07  39.07   
21  72  Mikkonen Saija  2001  TuUS  01A667  25 m  37.60  39.10   
22  76  Riipinen Emilia  2000  TuUS  00A896  25 m  38.01  39.51   
23  501  Eloranta Anni  2001  HäUS  01A347  25 m  38.10  39.60   
24  657  Vallinen Noora  1998  NoPy  98B080  50 m  40.02  40.02   
25  662  Lukkari Minja  2003  OU  03A364  50 m  40.06  40.06   
26  285  Liukkonen Maija  2001  MiUS  01A778  25 m  38.66  40.16   
27  385  Pentti Mia  2002  SWIM  02A018  25 m  38.67  40.17   
28  612  Soukka Tiina  1996  TaTU  96A746  50 m  40.21  40.21   
29  411  Soininen Selma  1999  SWIM  99A279  50 m  40.51  40.51   
30  11  Hirvonen Helene  2001  HSS  01A179  25 m  39.29  40.79   
31  580  Laine Essi  2000  TaTU  00A647  25 m  39.41  40.91   
32  270  Rita Jenna  2000  LrU  00B144  25 m  39.49  40.99   
33  591  Mettinen Milja  2000  TaTU  00A515  25 m  40.00  41.50   
34  489  Kanto Sinja  1998  KaKa  98A316  50 m  41.96  41.96   
35  474  Saranpää Iiris  1999  SeUi  99A276  25 m  40.94  42.44   
36  352  Lampi Sanni  2001  SWIM  01A133  50 m  42.59  42.59   
37  18  Koiranen Emma  2001  HSS  01A054  25 m  41.12  42.62   
38  403  Ruuska Martta  2003  SWIM  03A582  25 m  41.49  42.99   
39  532  Riikonen Hanni  2002  HäUS  02A632  25 m  41.80  43.30   
40  627  Aro Iina  1998  NoPy  98A576  25 m  42.13  43.63   
41  356  Leppänen Noora  2001  SWIM  01A088  25 m  42.45  43.95   
42  382  Pellinen Siiri  2003  SWIM  03A581  50 m  43.96  43.96   
43  473  Rasinpää Minttu-Marie  2001  SeUi  01A755  25 m  42.73  44.23   
44  444  Uusitalo Nelli  1999  JäJy  99A377  25 m  42.95  44.45   
45  119  Tiittanen Lotta  2001  JoUS  01A805  25 m  43.19  44.69   
46  516  Lehtinen Sara  1999  HäUS  99B331  25 m  43.30  44.80   
47  310  Miettinen Rita  2000  VarU  00A958  25 m  43.53  45.03   
48  429  Vesanen Netta  2000  SWIM  00A868  50 m  45.50  45.50   
49  414  Talvio Melissa  2001  SWIM  01A793  25 m  44.59  46.09   
50  300  Remes Emma  2002  PieKu  02A624  25 m  44.75  46.25   
51  313  Salmi Siina  2001  VarU  01A993  25 m  44.81  46.31   
52  479  Huurinainen Venla  2001  VaajUS  01A263  25 m  44.81  46.31   
53  299  Markkanen Emilia  2001  PieKu  01B061  25 m  44.96  46.46   
54  442  Turkkila Anni  2002  JIlves  02A337  25 m  45.23  46.73   
55  301  Sepponen Katriina  1998  PieKu  98B326  25 m  45.52  47.02   
56  746  Järvinen Saana  2003  SWIM  03A761  50 m  47.57  47.57   
57  101  Lasanen Iida  2000  JoUS  00A850  25 m  46.11  47.61   
58  693  Karppinen Kamilla  2001  UiTa  01A305  25 m  46.22  47.72   
59  312  Potaseff Emmi  2001  VarU  01B015  25 m  46.57  48.07   
60  450  Kivimäki Ella  2002  KeuTo  02B115  25 m  46.61  48.11   
61  494  Ohra-aho Ella  2003  AU  03A882  25 m  46.69  48.19   
62  534  Salminen Milla  2003  HäUS  03A609  25 m  46.80  48.30   
63  537  Valliaro Elina  1999  HäUS  99A952  25 m  46.83  48.33   
64  37  Pavlidi Stefania  2003  HSS  03A409  25 m  47.46  48.96   
65  252  Kuuva Hilla  2003  LrU  03A513  25 m  47.51  49.01   
66  311  Nikarmaa Jessika  2000  VarU  00A950  50 m  49.03  49.03   
67  513  Kuosmanen Viivi  2002  HäUS  02B051  25 m  47.60  49.10   
68  538  Vartiainen Nelli  2002  HäUS  02A900  25 m  47.70  49.20   
69  486  Eriksberg Sofia  2002  KaKa  02B022  25 m  48.17  49.67   
70  Hankonen Kielo  2003  HSS  03A361  50 m  49.80  49.80   
71  443  Uusitalo Ella  2003  JäJy  03A145  25 m  48.69  50.19   
72  297  Maaranen Emma  1999  PieKu  99B349  25 m  49.25  50.75   
73  98  Kinnunen Minna  2003  JoUS  03A327  25 m  49.54  51.04   
74  82  Suihko Maria  2001  TuUS  01B181  25 m  49.62  51.12   
75  Heinimäki Lotta  2003  HSS  03A644  25 m  49.71  51.21   
76  295  Lehikoinen Iina  2003  PieKu  03A253  25 m  50.05  51.55   
77  290  Kettunen Minna  2002  PieKu  02A616  25 m  50.30  51.80   
78  446  Hannus Elli  2002  KeuTo  02B121  25 m  50.71  52.21   
79  253  Kuuva Pinja  2002  LrU  02A830  25 m  51.00  52.50   
80  289  Antikainen Rosa  2002  PieKu  02A698  25 m  51.64  53.14   
81  373  Onatsu Vanessa  2002  SWIM  02B082  50 m  54.12  54.12   
82  291  Korhonen Venla  2000  PieKu  00B094  25 m  52.88  54.38   
83  360  Lindholm Kia  2002  SWIM  02A890  50 m  54.39  54.39   
84  480  Järvelin Julia  2003  VaajUS  03A782  25 m  52.89  54.39   
85  607  Ruppa Lotta  2003  TaTU  03A392  25 m  54.32  55.82   
86  303  Vehviläinen Veera  2002  PieKu  02A625  25 m  54.42  55.92   
87  677  Auvinen Soile  2002  UiTa  02A259  25 m  56.21  57.71   
88  710  Nieminen Viivi  2002  UiTa  02A457  25 m  56.98  58.48   
89  684  Huttunen Kaisa  2002  UiTa  02A434  25 m  57.30  58.80   
90  114  Saranpää Iiris  2002  JoUS  02A912  25 m  57.98  59.48   
91  645  Mönkkönen Johanna  2002  NoPy  02A876  25 m  58.56  1:00.06   
92  415  Taskinen Sanni  2003  SWIM  03A831  50 m  1:02.96  1:02.96   
93  430  Viertorinne Helmi  2003  SWIM  03A826  50 m  1:04.64  1:04.64   
94  110  Pyykönen Pinja  2002  JoUS  02A793  25 m  1:05.67  1:07.17   
95  306  Lappalainen Janika  2001  VarU  01B280  25 m  1:05.91  1:07.41   
96  492  Mursula Jessika  2003  AU  03A968  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.23.00  Tulostuspäivämäärä  07 maaliskuu 2015 
Lisenssinhaltija: Swimming Jyväskylä  Tulostusaika  08:19 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner