2020-02-20   03:18:02
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma XXXII Oskarin Uinnit

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

24_S
Laji 24, 50m Selkäuinti Naiset 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
11 v ja nuoremmat 
136  Mäkinen Milja  2004  KoU  04A192  25 m  42.89  43.89   
276  Tamminen Aino  2005  LrU  05A292  25 m  43.46  44.46   
637  Lehmijoki Nelli  2005  NoPy  05A030  25 m  45.67  46.67   
529  Reinonen Siiri  2004  HäUS  04A278  25 m  45.83  46.83   
632  Korpikoski Moona  2005  NoPy  05A140  25 m  45.88  46.88   
440  Oksanen Senni  2004  JIlves  04A045  25 m  46.35  47.35   
337  Kajosmäki Anna  2004  SWIM  04A310  50 m  48.00  48.00   
380  Parkatti Nea  2004  SWIM  04A345  50 m  48.97  48.97   
241  Hietanen Julia  2004  LrU  04A368  25 m  48.64  49.64   
10  447  Hautamäki Pinja  2004  KeuTo  04A535  25 m  49.07  50.07   
11  638  Malminen Amanda  2004  NoPy  04A443  25 m  49.34  50.34   
12  454  Ollikainen Aino  2005  KeuTo  05A182  25 m  50.85  51.85   
13  419  Toivio Minja  2004  SWIM  04A490  50 m  52.10  52.10   
14  128  Koukkari Noora  2004  KoU  04A497  50 m  53.92  53.92   
15  342  Kinnunen Veera  2004  SWIM  04A579  50 m  54.81  54.81   
16  422  Tourunen Aada  2004  SWIM  04A323  25 m  54.22  55.22   
17  341  Kinnunen Juuli  2004  SWIM  04A549  25 m  54.42  55.42   
18  457  Puttonen Hilda  2006  KeuTo  06A153  25 m  55.55  56.55   
19  277  Tarvainen Lilja  2005  LrU  05A291  25 m  56.80  57.80   
20  261  Mäki-Hokkonen Anni  2007  LrU  07A064  25 m  57.60  58.60   
21  582  Lassila Wilma  2004  TaTU  04A649  25 m  1:00.62  1:01.62   
22  436  Laakso Aada-julia  2007  JIlves  07A041  25 m  1:06.17  1:07.17   
23  174  Backman Rilla  2006  LaUS  06A205  25 m       
24  248  Kauranen Helmi  2004  LrU  04A598  25 m       
25  452  Nelimarkka Julia  2004  KeuTo  04A658  25 m       
26  539  Vekka Jenna  2004  HäUS  04A589  25 m       
12 - 99 v 
46  Upanne Lotta  1998  HSS  98A195  25 m  28.20  29.20   
731  Luukkanen Carita  1996  UI  96A246  50 m  29.82  29.82   
106  Norismaa Nea  1995  JoUS  95A534  25 m  29.85  30.85   
606  Riiho Fanni  1995  TaTU  95A755  50 m  31.70  31.70   
411  Soininen Selma  1999  SWIM  99A279  25 m  30.93  31.93   
173  Ayarci Melek  1999  LaUS  99A045  25 m  31.02  32.02   
544  Bergström Anu  1996  RaisU  96A631  25 m  31.18  32.18   
36  Oura Vilma  2001  HSS  01A310  25 m  31.33  32.33   
281  Åvist Claudia  1997  LrU  97A007  50 m  32.77  32.77   
10  465  Koivuluoma Milla  1999  SeUi  99A063  25 m  32.03  33.03   
11  548  Haanpää Ella-Noora  1998  RaUS  98A028  25 m  32.42  33.42   
12  352  Lampi Sanni  2001  SWIM  01A133  25 m  32.47  33.47   
13  160  Kinnunen Veera  1997  KuUS  97A241  50 m  33.52  33.52   
14  545  Bergström Erika  1996  RaisU  96A630  25 m  32.56  33.56   
15  351  Lampi Jenni  2000  SWIM  00A178  50 m  33.66  33.66   
16  162  Mäntynen Nina  1993  KuUS  93A255  50 m  33.67  33.67   
17  527  Pönnighaus Vanessa  1999  HäUS  99A222  50 m  33.84  33.84   
18  565  Hällfors Emma  1998  TaTU  98A856  50 m  34.14  34.14   
19  243  Härkönen Tytti  2001  LrU  01A287  25 m  33.29  34.29   
20  228  Vilenius Amanda  1999  LaUS  99A067  25 m  33.31  34.31   
21  255  Lempinen Laura  2001  LrU  01A928  25 m  33.79  34.79   
22  103  Mononen Aino  2001  JoUS  01A089  25 m  34.01  35.01   
23  118  Suni Erin  1999  JoUS  99A705  25 m  34.14  35.14   
24  530  Reunanen Nea  2001  HäUS  01A298  25 m  34.15  35.15   
25  569  Kausiala Mari  1997  TaTU  97A442  50 m  35.20  35.20   
26  610  Saarteinen Senja  1999  TaTU  99A196  50 m  35.95  35.95   
27  579  Kuusinen Viivi  2002  TaTU  02A182  25 m  35.12  36.12   
28  547  Blomroos Henna  2000  RaUS  00A207  25 m  35.22  36.22   
29  286  Sihvonen Iida  1998  MiUS  98A850  25 m  35.60  36.60   
30  377  Palokangas Peppi  2002  SWIM  02A100  25 m  35.93  36.93   
31  86  Välimaa Siiri  2002  TuUS  02A327  25 m  35.99  36.99   
32  642  Moisio Jenni  2002  NoPy  02A607  25 m  36.07  37.07   
33  533  Rilla Taru  2000  HäUS  00A333  50 m  37.18  37.18   
34  408  Siekkinen Pauliina  1999  SWIM  99A867  50 m  37.47  37.47   
35  166  Rönkkö Sofia  1999  KuUS  99A636  25 m  36.66  37.66   
36  61  Saarela Emmi  2001  JUK  01A846  25 m  36.76  37.76   
37  32  Nummi Daniela  2000  HSS  00A754  50 m  37.85  37.85   
38  283  Jurvanen Elina  2001  MiUS  01A785  25 m  36.91  37.91   
39  102  Moilanen Melinda  2000  JoUS  00B066  25 m  37.02  38.02   
40  90  Eiserbeck Ruusa  2001  JoUS  01A283  25 m  37.35  38.35   
41  597  Pesu Venla  2002  TaTU  02A174  25 m  37.65  38.65   
42  458  Puttonen Wilma-annika  2001  KeuTo  01B153  25 m  38.28  39.28   
43  264  Nuppola Ida  2002  LrU  02A815  25 m  38.34  39.34   
44  627  Aro Iina  1998  NoPy  98A576  25 m  38.35  39.35   
45  269  Poryadina Daria  1998  LrU  98B331  25 m  38.51  39.51   
46  161  Miettinen Alisa  2000  KuUS  00A407  25 m  38.61  39.61   
47  273  Salo Nea  2001  LrU  01A987  25 m  39.26  40.26   
48  537  Valliaro Elina  1999  HäUS  99A952  25 m  39.40  40.40   
49  246  Juvonen Anni  1999  LrU  99A762  25 m  39.56  40.56   
50  300  Remes Emma  2002  PieKu  02A624  50 m  41.84  41.84   
51  301  Sepponen Katriina  1998  PieKu  98B326  25 m  41.31  42.31   
52  233  Kouvo Emilia  2003  LrKT  03A406  25 m  41.65  42.65   
53  622  Virtanen Kerttu  2000  TaTU  00A483  50 m  42.72  42.72   
54  299  Markkanen Emilia  2001  PieKu  01B061  25 m  41.78  42.78   
55  382  Pellinen Siiri  2003  SWIM  03A581  25 m  41.88  42.88   
56  509  Kallioinen Emmi  2000  HäUS  00B013  50 m  43.09  43.09   
57  368  Metiäinen Inka  2003  SWIM  03A640  50 m  43.54  43.54   
58  289  Antikainen Rosa  2002  PieKu  02A698  25 m  42.81  43.81   
59  295  Lehikoinen Iina  2003  PieKu  03A253  25 m  43.03  44.03   
60  235  Räsänen Katja  2000  LrKT  00B183  25 m  45.47  46.47   
61  108  Parviainen Oona  2002  JoUS  02A431  25 m  45.60  46.60   
62  365  Mangeloja Hanna  2001  SWIM  01B126  25 m  45.96  46.96   
63  513  Kuosmanen Viivi  2002  HäUS  02B051  25 m  46.00  47.00   
64  652  Toiva Nuppu  2001  NoPy  01B053  25 m  46.68  47.68   
65  303  Vehviläinen Veera  2002  PieKu  02A625  25 m  46.76  47.76   
66  499  Blomfelt Sofia  2003  HäUS  03A714  50 m  48.03  48.03   
67  379  Palonen Mette  2002  SWIM  02B015  50 m  48.45  48.45   
68  291  Korhonen Venla  2000  PieKu  00B094  25 m  47.48  48.48   
69  53  Jämsen Wunsen  2003  JUK  03A924  50 m  48.59  48.59   
70  472  Rasinpää Milka-maria  2003  SeUi  03A159  25 m  47.68  48.68   
71  272  Räikkönen Senni  2003  LrU  03A504  25 m  47.94  48.94   
72  375  Osmonen Tilta  2003  SWIM  03A859  50 m  49.77  49.77   
73  114  Saranpää Iiris  2002  JoUS  02A912  25 m  48.97  49.97   
74  97  Kinnunen Hanna  1999  JoUS  99B250  25 m  49.52  50.52   
75  364  Mangeloja Emma  2003  SWIM  03A757  50 m  50.76  50.76   
76  256  Lohi Sara-sofia  2003  LrU  03A842  25 m  53.98  54.98   
77  263  Nousiainen Eeva  2003  LrU  03A815  25 m  57.28  58.28   
78  415  Taskinen Sanni  2003  SWIM  03A831  50 m  58.92  58.92   
79  430  Viertorinne Helmi  2003  SWIM  03A826  50 m  1:00.14  1:00.14   
80  167  Salmela Kirsi  2000  KuUS  00A718  25 m       
81  302  Tyrväinen Jenny  2000  PieKu  00B279  25 m       
82  448  Hietakangas Emilia  2002  KeuTo  02A903  25 m       
83  450  Kivimäki Ella  2002  KeuTo  02B115  25 m       
84  500  Boman Jenna  2003  HäUS  03A960  25 m       
85  502  Hakamäki Viivi  2002  HäUS  02B053  25 m       
86  504  Hieto Silja  2003  HäUS  03A995  25 m       
87  524  Mäkelä Venla  2003  HäUS  03A964  25 m       
88  645  Mönkkönen Johanna  2002  NoPy  02A876  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.23.00  Tulostuspäivämäärä  07 maaliskuu 2015 
Lisenssinhaltija: Swimming Jyväskylä  Tulostusaika  08:19 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner