2020-02-24   15:47:58
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma XXXII Oskarin Uinnit

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

4_S
Laji 4, 50m Vapaauinti Naiset 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
11 v ja nuoremmat 
30  Långström Wilma  2004  HSS  04A170  50 m  35.91  35.91   
198  Lindström Venla  2004  LaUS  04A263  25 m  35.56  36.56   
241  Hietanen Julia  2004  LrU  04A368  25 m  38.15  39.15   
346  Kuparinen Noora  2004  SWIM  04A288  50 m  39.42  39.42   
380  Parkatti Nea  2004  SWIM  04A345  25 m  38.91  39.91   
318  Auvinen Silja  2004  SWIM  04A348  50 m  40.16  40.16   
464  Kekola Noora  2004  SeUi  04A028  25 m  39.70  40.70   
582  Lassila Wilma  2004  TaTU  04A649  25 m  40.24  41.24   
276  Tamminen Aino  2005  LrU  05A292  25 m  40.34  41.34   
10  587  Liimatta Jessika  2004  TaTU  04A169  25 m  40.89  41.89   
11  337  Kajosmäki Anna  2004  SWIM  04A310  25 m  41.33  42.33   
12  555  Alenius Kiia  2005  TaTU  05A094  25 m  43.34  44.34   
13  236  Aalto Onna  2004  LrU  04A551  25 m  43.40  44.40   
14  422  Tourunen Aada  2004  SWIM  04A323  50 m  44.55  44.55   
15  584  Lepola Aino  2005  TaTU  05A040  25 m  44.18  45.18   
16  453  Nieminen Pilvi Elina  2004  KeuTo  04A640  25 m  45.88  46.88   
17  128  Koukkari Noora  2004  KoU  04A497  25 m  47.00  48.00   
18  277  Tarvainen Lilja  2005  LrU  05A291  25 m  47.96  48.96   
19  248  Kauranen Helmi  2004  LrU  04A598  25 m  50.09  51.09   
20  73  Mikkonen Veera  2004  TuUS  04A240  25 m  50.44  51.44   
21  457  Puttonen Hilda  2006  KeuTo  06A153  25 m  51.47  52.47   
22  174  Backman Rilla  2006  LaUS  06A205  25 m  51.59  52.59   
23  261  Mäki-Hokkonen Anni  2007  LrU  07A064  25 m  55.73  56.73   
24  378  Palonen Denise  2005  SWIM  05A241  50 m  57.31  57.31   
25  321  Elo Meri  2006  SWIM  06A187  25 m  1:00.50  1:01.50   
26  436  Laakso Aada-julia  2007  JIlves  07A041  25 m  1:01.71  1:02.71   
27  539  Vekka Jenna  2004  HäUS  04A589  25 m       
12 - 99 v 
87  Seppälä Hanna-Maria  1984  Cetus  84A012  50 m  25.55  25.55   
19  Koiranen Iida  2000  HSS  00A143  25 m  24.74  25.74   
663  Nurminen Tessa  1994  EuraST  94A428  50 m  25.87  25.87   
371  Niemi Marlene  1992  SWIM  92A221  50 m  26.13  26.13   
274  Silventoinen Johanna  1997  LrU  97A507  25 m  25.72  26.72   
353  Lappalainen Erika  1996  SWIM  96A643  50 m  27.14  27.14   
117  Siilin Jonna  1997  JoUS  97A686  50 m  27.27  27.27   
106  Norismaa Nea  1995  JoUS  95A534  25 m  26.34  27.34   
176  Bruneau Julia  1999  LaUS  99A066  50 m  27.60  27.60   
10  545  Bergström Erika  1996  RaisU  96A630  25 m  26.65  27.65   
11  609  Saari Amanda  2000  TaTU  00A531  50 m  27.68  27.68   
12  160  Kinnunen Veera  1997  KuUS  97A241  50 m  28.10  28.10   
13  544  Bergström Anu  1996  RaisU  96A631  50 m  28.43  28.43   
14  351  Lampi Jenni  2000  SWIM  00A178  50 m  28.45  28.45   
15  606  Riiho Fanni  1995  TaTU  95A755  50 m  28.47  28.47   
16  36  Oura Vilma  2001  HSS  01A310  50 m  28.55  28.55   
17  250  Kivimäki Saima  1997  LrU  97A584  50 m  28.57  28.57   
18  383  Pellinen Veera  1997  SWIM  97A164  50 m  28.61  28.61   
19  507  Kainulainen Henna  1998  HäUS  98A255  50 m  28.71  28.71   
20  59  Ripatti Maria  1987  JUK  87A148  50 m  28.75  28.75   
21  541  Virkkunen Selina  1997  HäUS  97A195  50 m  28.75  28.75   
22  421  Tommiska Nenne  1993  SWIM  93A044  25 m  27.76  28.76   
23  576  Kukkonen Noora  1999  TaTU  99A764  50 m  28.87  28.87   
24  211  Saarikko Ella  2000  LaUS  00A369  50 m  28.97  28.97   
25  433  Österlund Tea  1998  SWIM  98A507  50 m  28.98  28.98   
26  731  Luukkanen Carita  1996  UI  96A246  50 m  29.11  29.11   
27  548  Haanpää Ella-Noora  1998  RaUS  98A028  25 m  28.13  29.13   
28  25  Lammi Vera  1998  HSS  98A800  50 m  29.16  29.16   
29  226  Viitasuo Vera  1995  LaUS  95A896  50 m  29.16  29.16   
30  282  Hulkko Ida  1998  MiUS  98B105  25 m  28.21  29.21   
31  118  Suni Erin  1999  JoUS  99A705  25 m  28.30  29.30   
32  408  Siekkinen Pauliina  1999  SWIM  99A867  50 m  29.37  29.37   
33  281  Åvist Claudia  1997  LrU  97A007  50 m  29.43  29.43   
34  424  Valkama Rita  1999  SWIM  99A863  50 m  29.48  29.48   
35  569  Kausiala Mari  1997  TaTU  97A442  50 m  29.50  29.50   
36  154  Hyvönen Mari  2000  KuUS  00A370  50 m  29.75  29.75   
37  352  Lampi Sanni  2001  SWIM  01A133  25 m  28.82  29.82   
38  655  Tyven Camilla  2001  NoPy  01A380  50 m  29.83  29.83   
39  67  Hagelin Isabel  2001  SiWa  01A083  25 m  28.88  29.88   
40  185  Hämäläinen Aino  2000  LaUS  00A469  25 m  29.04  30.04   
41  162  Mäntynen Nina  1993  KuUS  93A255  50 m  30.10  30.10   
42  411  Soininen Selma  1999  SWIM  99A279  50 m  30.25  30.25   
43  639  Manner Mila  2001  NoPy  01A167  25 m  29.35  30.35   
44  228  Vilenius Amanda  1999  LaUS  99A067  50 m  30.45  30.45   
45  166  Rönkkö Sofia  1999  KuUS  99A636  50 m  30.52  30.52   
46  610  Saarteinen Senja  1999  TaTU  99A196  50 m  30.64  30.64   
47  60  Rissanen Jessika  2001  JUK  01A646  50 m  30.74  30.74   
48  676  Auvinen Armi  2000  UiTa  00A811  50 m  30.85  30.85   
49  552  Salminen Venla  2002  SomE  02A046  50 m  30.96  30.96   
50  527  Pönnighaus Vanessa  1999  HäUS  99A222  25 m  30.04  31.04   
51  547  Blomroos Henna  2000  RaUS  00A207  25 m  30.10  31.10   
52  61  Saarela Emmi  2001  JUK  01A846  25 m  30.11  31.11   
53  69  Appelberg Janna  2001  TuUS  01A954  25 m  30.13  31.13   
54  591  Mettinen Milja  2000  TaTU  00A515  25 m  30.16  31.16   
55  278  Tuononen Jonna  1997  LrU  97A326  50 m  31.22  31.22   
56  489  Kanto Sinja  1998  KaKa  98A316  50 m  31.52  31.52   
57  487  Hakala Meri  1999  KaKa  99A557  50 m  31.83  31.83   
58  497  Aho Lotta  1999  HäUS  99A598  25 m  30.90  31.90   
59  70  Hirvo Anni  2001  TuUS  01A485  50 m  31.93  31.93   
60  107  Partinen Pinja  1999  JoUS  99B125  25 m  31.11  32.11   
61  458  Puttonen Wilma-annika  2001  KeuTo  01B153  25 m  31.36  32.36   
62  132  Lakka Rita  1999  KoU  99B172  25 m  31.68  32.68   
63  345  Koskinen Riina  2001  SWIM  01A085  50 m  32.72  32.72   
64  626  Aro Anni  2001  NoPy  01A143  25 m  31.88  32.88   
65  435  Heräjärvi Vivian  2001  JIlves  01A352  50 m  32.91  32.91   
66  525  Nieminen Sofia  2002  HäUS  02A478  25 m  32.03  33.03   
67  101  Lasanen Iida  2000  JoUS  00A850  50 m  33.06  33.06   
68  644  Mäenpää Maiju  1997  NoPy  97B007  50 m  33.09  33.09   
69  283  Jurvanen Elina  2001  MiUS  01A785  25 m  32.20  33.20   
70  490  Haapamäki Saara  1998  AU  98B291  50 m  33.20  33.20   
71  300  Remes Emma  2002  PieKu  02A624  50 m  33.50  33.50   
72  269  Poryadina Daria  1998  LrU  98B331  25 m  32.57  33.57   
73  657  Vallinen Noora  1998  NoPy  98B080  25 m  32.68  33.68   
74  473  Rasinpää Minttu-Marie  2001  SeUi  01A755  25 m  32.85  33.85   
75  326  Heimonen Melina  2001  SWIM  01B293  50 m  33.95  33.95   
76  90  Eiserbeck Ruusa  2001  JoUS  01A283  25 m  33.07  34.07   
77  273  Salo Nea  2001  LrU  01A987  25 m  33.07  34.07   
78  161  Miettinen Alisa  2000  KuUS  00A407  25 m  33.22  34.22   
79  86  Välimaa Siiri  2002  TuUS  02A327  25 m  33.36  34.36   
80  270  Rita Jenna  2000  LrU  00B144  25 m  33.48  34.48   
81  642  Moisio Jenni  2002  NoPy  02A607  25 m  33.48  34.48   
82  656  Uotila Emmi  2002  NoPy  02A313  25 m  33.49  34.49   
83  324  Hakala Ella  2000  SWIM  00A581  50 m  34.50  34.50   
84  264  Nuppola Ida  2002  LrU  02A815  25 m  33.77  34.77   
85  97  Kinnunen Hanna  1999  JoUS  99B250  25 m  33.80  34.80   
86  233  Kouvo Emilia  2003  LrKT  03A406  25 m  33.80  34.80   
87  537  Valliaro Elina  1999  HäUS  99A952  50 m  34.81  34.81   
88  382  Pellinen Siiri  2003  SWIM  03A581  50 m  34.85  34.85   
89  111  Raassina Pinja  2002  JoUS  02A845  25 m  33.88  34.88   
90  285  Liukkonen Maija  2001  MiUS  01A778  25 m  33.91  34.91   
91  252  Kuuva Hilla  2003  LrU  03A513  25 m  33.92  34.92   
92  218  Tommola Ella  2003  LaUS  03A108  25 m  33.97  34.97   
93  640  Matikainen Anni  2001  NoPy  01A629  25 m  34.04  35.04   
94  313  Salmi Siina  2001  VarU  01A993  25 m  34.08  35.08   
95  511  Kilponen Sanni  2001  HäUS  01A145  50 m  35.26  35.26   
96  312  Potaseff Emmi  2001  VarU  01B015  25 m  34.33  35.33   
97  311  Nikarmaa Jessika  2000  VarU  00A950  25 m  34.44  35.44   
98  481  Korhonen Netta  2001  VaajUS  01A662  50 m  35.67  35.67   
99  516  Lehtinen Sara  1999  HäUS  99B331  25 m  34.67  35.67   
100  299  Markkanen Emilia  2001  PieKu  01B061  50 m  35.73  35.73   
101  290  Kettunen Minna  2002  PieKu  02A616  25 m  34.90  35.90   
102  747  Runnakko Emilia  1999  AU  99B264  50 m  36.01  36.01   
103  746  Järvinen Saana  2003  SWIM  03A761  50 m  36.12  36.12   
104  214  Salminen Julia  2002  LaUS  02A860  25 m  35.31  36.31   
105  494  Ohra-aho Ella  2003  AU  03A882  25 m  35.50  36.50   
106  376  Paapio Eeva  2001  SWIM  01A891  25 m  35.72  36.72   
107  356  Leppänen Noora  2001  SWIM  01A088  50 m  36.97  36.97   
108  82  Suihko Maria  2001  TuUS  01B181  25 m  36.12  37.12   
109  310  Miettinen Rita  2000  VarU  00A958  25 m  36.16  37.16   
110  110  Pyykönen Pinja  2002  JoUS  02A793  25 m  36.18  37.18   
111  513  Kuosmanen Viivi  2002  HäUS  02B051  25 m  36.23  37.23   
112  235  Räsänen Katja  2000  LrKT  00B183  50 m  37.71  37.71   
113  405  Seijari Mimosa  2001  SWIM  01B195  50 m  37.74  37.74   
114  108  Parviainen Oona  2002  JoUS  02A431  25 m  36.76  37.76   
115  659  Wiren Minea  2003  NoPy  03A335  25 m  36.95  37.95   
116  339  Kankkunen Maisa  2000  SWIM  00B216  50 m  38.14  38.14   
117  631  Korin Sini  2003  NoPy  03A617  25 m  37.45  38.45   
118  360  Lindholm Kia  2002  SWIM  02A890  50 m  38.79  38.79   
119  291  Korhonen Venla  2000  PieKu  00B094  25 m  37.82  38.82   
120  272  Räikkönen Senni  2003  LrU  03A504  25 m  37.89  38.89   
121  478  Haaparanta Oona  2002  VaajUS  02A966  25 m  37.99  38.99   
122  303  Vehviläinen Veera  2002  PieKu  02A625  25 m  38.22  39.22   
123  480  Järvelin Julia  2003  VaajUS  03A782  25 m  38.23  39.23   
124  483  Vesterinen Roosa  2002  VaajUS  02A965  50 m  39.25  39.25   
125  482  Tervo Oona  2003  VaajUS  03A715  25 m  38.33  39.33   
126  486  Eriksberg Sofia  2002  KaKa  02B022  25 m  38.37  39.37   
127  295  Lehikoinen Iina  2003  PieKu  03A253  25 m  38.48  39.48   
128  653  Toiva Siiri  2002  NoPy  02A779  25 m  38.58  39.58   
129  534  Salminen Milla  2003  HäUS  03A609  50 m  40.05  40.05   
130  499  Blomfelt Sofia  2003  HäUS  03A714  50 m  40.53  40.53   
131  496  Runnakko Sofia  2002  AU  02A913  50 m  40.61  40.61   
132  743  Tikka Vilma  2003  LrU  03A660  50 m  40.67  40.67   
133  302  Tyrväinen Jenny  2000  PieKu  00B279  25 m  40.16  41.16   
134  114  Saranpää Iiris  2002  JoUS  02A912  25 m  40.17  41.17   
135  538  Vartiainen Nelli  2002  HäUS  02A900  50 m  41.74  41.74   
136  364  Mangeloja Emma  2003  SWIM  03A757  50 m  42.20  42.20   
137  306  Lappalainen Janika  2001  VarU  01B280  25 m  41.33  42.33   
138  147  Toikka Senni  2003  KoU  03A663  25 m  41.36  42.36   
139  607  Ruppa Lotta  2003  TaTU  03A392  25 m  41.47  42.47   
140  297  Maaranen Emma  1999  PieKu  99B349  25 m  41.78  42.78   
141  412  Sorri Sara  2003  SWIM  03A726  50 m  42.87  42.87   
142  53  Jämsen Wunsen  2003  JUK  03A924  50 m  42.90  42.90   
143  263  Nousiainen Eeva  2003  LrU  03A815  25 m  42.79  43.79   
144  256  Lohi Sara-sofia  2003  LrU  03A842  25 m  43.59  44.59   
145  568  Kataja Margarita  2001  TaTU  01A622  25 m  44.16  45.16   
146  373  Onatsu Vanessa  2002  SWIM  02B082  50 m  45.31  45.31   
147  167  Salmela Kirsi  2000  KuUS  00A718  25 m       
148  234  Pesu Jenna  1996  LrKT  96A806  25 m       
149  409  Sihvo Hanna  2002  SWIM  02B166  25 m       
150  492  Mursula Jessika  2003  AU  03A968  25 m       
151  500  Boman Jenna  2003  HäUS  03A960  25 m       
152  504  Hieto Silja  2003  HäUS  03A995  25 m       
153  524  Mäkelä Venla  2003  HäUS  03A964  25 m       
154  533  Rilla Taru  2000  HäUS  00A333  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.23.00  Tulostuspäivämäärä  07 maaliskuu 2015 
Lisenssinhaltija: Swimming Jyväskylä  Tulostusaika  08:19 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner