Program for VÃ¥rsimiaden Distrikt, Tumba
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Heatlista Gren 2
|
Tävling |
Vårsimiaden distrikt(försök) |
|
Utskriftsdatum |
18 april 2015 |
|
|
Tävlingsort |
Tumba |
|
Utskriftstid |
08:25 |
|
|
Arrangör |
Botkyrka Rönninge & Stockholms simförbund |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
18 april 2015 |
|
|
|
|
Gren 2, 100m Ryggsim Herrar |
Finaler (4) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
6 |
1 |
Marcus Hedlund |
2002 |
AT1902 |
BOTK-RÖNN |
|
25m |
|
320 |
2 |
Leo Svanfeldt |
2002 |
AG7102 |
TUREBERG |
|
25m |
1:42.65 |
133 |
3 |
Jonathan Pålsson |
2002 |
AR5902 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:37.81 |
3 |
4 |
Juan Esbjörnsson |
2002 |
AQ6902 |
BOTK-RÖNN |
|
25m |
1:32.31 |
266 |
5 |
Axel von Goës |
2002 |
AP1502 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:34.70 |
251 |
6 |
Lukas Ribberheim |
2002 |
AT2902 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:39.19 |
32 |
7 |
Johan Sundström Curstedt |
2002 |
AT3902 |
DANDERYD |
|
25m |
1:47.04 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
120 |
1 |
Alexander Lehtonen Hebert |
2002 |
AO9102 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:32.21 |
131 |
2 |
Aaron O´Malley |
2002 |
AI3902 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:27.89 |
43 |
3 |
Max Crafoord |
2002 |
AW3302 |
SKK |
|
25m |
1:27.06 |
319 |
4 |
Michael Stille |
2002 |
AD7902 |
TUREBERG |
|
25m |
1:22.81 |
68 |
5 |
Linus Thörn |
2002 |
AN6102 |
SKK |
|
25m |
1:24.61 |
143 |
6 |
Matyas Török |
2002 |
AQ3502 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:27.15 |
21 |
7 |
Oskar Arvidsson |
2002 |
AN5902 |
DANDERYD |
|
25m |
1:30.62 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
30 |
1 |
Douglas Reuterskiöld |
2002 |
AM1302 |
DANDERYD |
|
25m |
1:22.42 |
113 |
2 |
Ludvig Jansson |
2002 |
AI0902 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:21.33 |
137 |
3 |
Arvid Styrman |
2002 |
AQ2502 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:20.90 |
150 |
4 |
Gordon Ölund |
2002 |
AT1102 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:19.14 |
129 |
5 |
Herman Nilsson |
2002 |
AH7702 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:19.98 |
242 |
6 |
Karl Lingham |
2002 |
AM0502 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:21.07 |
63 |
7 |
Tor Selander |
2002 |
AH4902 |
SKK |
|
25m |
1:22.40 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
89 |
1 |
William Bernhardsson |
2002 |
AI4702 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:18.42 |
252 |
2 |
Lukas Roosmark |
2002 |
AI1702 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:16.15 |
70 |
3 |
Carl Wennerholm |
2002 |
AH3902 |
SKK |
|
25m |
1:12.23 |
181 |
4 |
Leonardo Montes |
2002 |
AN2902 |
SS04 |
|
25m |
1:11.50 |
104 |
5 |
Gustav Henrikssen |
2002 |
AM1702 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:12.09 |
194 |
6 |
Jonas Al-Khalili |
2002 |
AI6502 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:12.67 |
145 |
7 |
Andreas Wallén |
2002 |
AP9302 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:16.73 |
Skapad av WinGrodan 1.24.00 |
Utskriftsdatum |
18 april 2015 |
Licensierad till: Botkyrka-Rönninge SS |
Utskriftstid |
08:25 |
|