2020-04-04   17:44:49
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för ENA-cupen 2015

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

Heatlista Gren 9
Heatlista 
 
  Tävling  ENA-Cupen 2015    Utskriftsdatum  05 september 2015   
  Tävlingsort  Enköping    Utskriftstid  08:35   
  Arrangör  Simklubben ENA         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  05 september 2015         
 
 
 
Gren 9, 100m Bröstsim Damer  Finaler (8) 
Heat 1 (8) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
104  Elin Eriksson  2004  AY5404  LINDESBERG    25m   
79  Stella Verner  2003  AF6403  ESKILSTUNA    25m   
119  Adela Cedermark  2004  BA1404  HK SIM    25m   
               
               

 
Heat 2 (8) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
92  Alvida Forsman  2004  BM7404  KÖPINGS SS    25m   
107  Nea Nilsson  2005  AC7805  LINDESBERG    25m   
15  Emma Spångberg  2005  AO7205  DEJE SS    25m  2:07.76 
Sofia Ingemansson  2004  AC9204  BÅLSTA SK    25m  2:11.71 
18  Alicia Budden  2004  AA5404  SK ENA    25m   
               

 
Heat 3 (8) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
109  Lilly Tuominiemi  2005  AQ8205  LINDESBERG    50m  2:01.76 
129  Carla Rye  2004  BC7604  HK SIM    25m  1:57.19 
76  Eva Shahverdyan  2004  AQ6204  ESKILSTUNA    25m  1:54.16 
62  Lovisa Laine  2005  AB9405  ESKILSTUNA    25m  1:56.87 
34  Malvina Walldén  2005  AB1205  SK ENA    25m  1:59.56 
128  Wilma Pettersson  2004  BD4804  HK SIM    25m  2:04.66 

 
Heat 4 (8) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
77  Runa Sivertsen  2002  AZ4402  ESKILSTUNA    25m  1:48.15 
160  Ronja Arthursdóttir  2002  AM2802  HEDEMORA    25m  1:47.58 
105  Lovisa Hodell  2004  BD2604  LINDESBERG    50m  1:45.58 
44  Emma Björk  2002  AZ0402  ESKILSTUNA    25m  1:47.54 
24  Alice Johansson  2003  AJ0603  SK ENA    25m  1:47.70 
89  Elina Widén  2003  BG0203  GIMO SS    25m  1:50.00 

 
Heat 5 (8) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
168  Frida Lundström  2002  BA2602  HK SIM    25m  1:43.93 
30  Sara Randerstedt  2004  AC3804  SK ENA    25m  1:42.20 
143  Maja Andersson  2000  AH8600  STRÄNGNÄS    25m  1:40.60 
14  Amanda Johansson  2005  AI3605  DEJE SS    50m  1:41.14 
59  Rebecka Jungstedt  2003  AQ8203  ESKILSTUNA    25m  1:43.17 
113  Ellinor Hermann  2003  AN9403  ÖSTERBY SS    25m  1:45.41 

 
Heat 6 (8) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
93  Estelle Gyoni  2004  AS0204  KÖPINGS SS    25m  1:38.39 
41  Alva Abrahamsson  2004  AQ6604  ESKILSTUNA    50m  1:35.66 
149  Ellinor Larsson  1999  BG2299  STRÄNGNÄS    25m  1:34.43 
127  Ellen Olsson  2002  AV3202  HK SIM    25m  1:34.49 
146  Tilda Granlund  2001  AF0201  STRÄNGNÄS    25m  1:38.11 
64  Wendy Lam  2001  BR5601  ESKILSTUNA    25m  1:39.80 

 
Heat 7 (8) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
154  Elsa Staaf  2003  AV2203  STRÄNGNÄS    25m  1:31.82 
121  Ellen Eriksson  2001  BP7201  HK SIM    25m  1:31.60 
98  Matilda Thorsén  2001  BF0801  KÖPINGS SS    25m  1:27.80 
47  Donya Dam  1999  AO2299  ESKILSTUNA    25m  1:28.98 
58  Matilda Jungstedt  2001  AY5401  ESKILSTUNA    25m  1:31.65 
178  Stella Donning  2002  02A983  IFÅ    25m  1:34.38 

 
Heat 8 (8) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
63  Nora Laine  2000  AP8400  ESKILSTUNA    25m  1:25.17 
32  Adelina Walldén  2002  AS2602  SK ENA    25m  1:18.62 
145  Lisa Eriksson  1998  AN3898  STRÄNGNÄS    25m  1:16.34 
147  Rebecka Gustafsson  1998  AH4698  STRÄNGNÄS    25m  1:16.51 
132  Josefine Stenman  2002  AR3202  HK SIM    25m  1:24.69 
176  Fanny Ek  1999  99A442  IFÅ    25m  1:26.50 

 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.00  Utskriftsdatum  05 september 2015 
Licensierad till: Simklubben Ena  Utskriftstid  08:35 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner