2020-04-04   16:58:29
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för ENA-cupen 2015

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

5_S
Gren 5, 200m Frisim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
145  Eriksson Lisa  1998  STRÄNGNÄS  AN3898  25 m  2:06.75   
115  Widen Emma  1999  ÖSTERBY SS  AL1499  25 m  2:19.65   
32  Walldén Adelina  2002  SK ENA  AS2602  25 m  2:20.63   
177  Weuro Olivia  2002  IFÅ  02A983  25 m  2:21.52   
68  Loikala Rebecka  2000  ESKILSTUNA  AS7700  25 m  2:22.23   
66  Lindoff Katarina  2000  ESKILSTUNA  AY7800  25 m  2:23.91   
60  Kullman Amanda  2000  ESKILSTUNA  AN3400  25 m  2:24.13   
176  Ek Fanny  1999  IFÅ  99A442  25 m  2:24.18   
149  Larsson Ellinor  1999  STRÄNGNÄS  BG2299  25 m  2:27.06   
10  151  Lord My  1999  STRÄNGNÄS  AQ1699  25 m  2:28.24   
11  11  Viinapuu Anna  2000  BÅLSTA SK  AH8400  25 m  2:29.05   
12  27  Magnusson Tova  2002  SK ENA  AC5802  25 m  2:32.29   
13  132  Stenman Josefine  2002  HK SIM  AR3202  50 m  2:33.50   
14  49  Eklind Tilde  1999  ESKILSTUNA  BH1699  25 m  2:34.71   
15  Ardanius Matilda  2001  BÅLSTA SK  AC9401  25 m  2:35.52   
16  154  Staaf Elsa  2003  STRÄNGNÄS  AV2203  25 m  2:35.68   
17  63  Laine Nora  2000  ESKILSTUNA  AP8400  25 m  2:36.55   
18  121  Eriksson Ellen  2001  HK SIM  BP7201  50 m  2:36.64   
19  67  Loikala Emilia  2000  ESKILSTUNA  AY6800  25 m  2:37.91   
20  47  Dam Donya  1999  ESKILSTUNA  AO2299  25 m  2:38.67   
21  161  Hallström Maja  2000  HEDEMORA  BM5400  25 m  2:40.60   
22  163  Vogel Ella  2001  HEDEMORA  AY4801  25 m  2:40.62   
23  127  Olsson Ellen  2002  HK SIM  AV3202  25 m  2:40.95   
24  74  Rehnholm Ylva  2000  ESKILSTUNA  BJ6600  25 m  2:43.03   
25  80  Wik Tilda  2001  ESKILSTUNA  AX5401  50 m  2:44.56   
26  53  Gustafsson Maja  2001  ESKILSTUNA  AM8401  25 m  2:46.14   
27  58  Jungstedt Matilda  2001  ESKILSTUNA  AY5401  25 m  2:46.60   
28  52  Gustafsson Frida  2001  ESKILSTUNA  AM5401  50 m  2:47.52   
29  30  Randerstedt Sara  2004  SK ENA  AC3804  50 m  2:47.79   
30  42  Ahnlund Cecilia  2001  ESKILSTUNA  BC9401  50 m  2:51.15   
31  18  Budden Alicia  2004  SK ENA  AA5404  25 m  2:54.94   
32  46  Chan Laura  2000  ESKILSTUNA  BC5200  25 m  2:55.43   
33  41  Abrahamsson Alva  2004  ESKILSTUNA  AQ6604  50 m  2:56.58   
34  72  Persson Isabelle  2003  ESKILSTUNA  AQ1203  25 m  2:58.67   
35  61  Kullman Izabella  2002  ESKILSTUNA  AG9202  25 m  3:00.44   
36  77  Sivertsen Runa  2002  ESKILSTUNA  AZ4402  50 m  3:01.18   
37  64  Lam Wendy  2001  ESKILSTUNA  BR5601  50 m  3:09.00   
38  24  Johansson Alice  2003  SK ENA  AJ0603  50 m  3:09.08   
39  51  Fundberg Josefin  2004  ESKILSTUNA  AC2604  25 m  3:11.85   
40  59  Jungstedt Rebecka  2003  ESKILSTUNA  AQ8203  50 m  3:15.15   
41  10  Sandberg Emily  2004  BÅLSTA SK  AH2204  50 m  3:15.79   
42  76  Shahverdyan Eva  2004  ESKILSTUNA  AQ6204  25 m  3:15.83   
43  34  Walldén Malvina  2005  SK ENA  AB1205  25 m  3:18.79   
44  73  Pettersson Johanna  2003  ESKILSTUNA  AL9803  25 m  3:21.24   
45  Ingemansson Sofia  2004  BÅLSTA SK  AC9204  50 m  3:23.71   
46  44  Björk Emma  2002  ESKILSTUNA  AZ0402  25 m  3:25.30   
47  62  Laine Lovisa  2005  ESKILSTUNA  AB9405  50 m  3:29.69   
48  79  Verner Stella  2003  ESKILSTUNA  AF6403  25 m     
49  89  Widén Elina  2003  GIMO SS  BG0203  25 m     
50  93  Gyoni Estelle  2004  KÖPINGS SS  AS0204  25 m     
51  170  Norgren Alma  2004  BÅLSTA SK  AR6404  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.00  Utskriftsdatum  02 september 2015 
Licensierad till: Simklubben Ena  Utskriftstid  21:05 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner