2019-10-18   18:58:43
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Spektrum Odder Swim Cup 2015

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Stævneafsnit

Seedede heat Løb 11
Seedede heat 
 
  Stævne navn  Spektrum Odder Swim Cup 2015    Udskriftsdato  25 april 2015   
  Stævne by  Odder    Udskriftstidspunkt  08:08   
  Arrangør  Odder Svømmeklub         
  Bassin  25m         
  Stævne dato  24 april 2015         
 
 
 
Løb 11, 400m Frisvømning Damer  Finaler (7) 
Vejledende starttid 09:30 
Heat 1 (7) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
50  Clarissa Marie Lauritzen  2003  0304AU  SILKEBORG    25m   
78  Elisabeth Stoltenborg  2002  0252AZ  SKANDERBOR    25m   
70  Amalie Holst  2004  0428AS  SKANDERBOR    25m   
72  Sara Mette Kvitzau  2003  0328AY  SKANDERBOR    25m   
243  Thea Linneberg Bæk  2002  0242AW  IHF    25m   
               

 
Heat 2 (7) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
29  Emilie Egerup  2003  0316AW  SILKEBORG    25m   
209  Emilie Spliid  2000  0052BA  HEI    25m   
182  Anna Kruse  2000  0006BG  HSK    25m  6:25.99 
165  Julia Harpøth  2002  0208AX  BRÆDSTRUP    25m  6:50.00 
27  Emma L. S. Cameron  2001  0162BA  SILKEBORG    25m   
146  Sigrid Lei Lamberg  2002  0288AI  SKOVBAKKEN    25m   

 
Heat 3 (7) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
323  Line Tinggaard  2000  0082AW  THISTED    25m  6:14.12 
44  Jasmin Jespersen  2002  0268AL  SILKEBORG    25m  5:52.93 
357  Maja Fridberg Madsen  2002  0236AL  ODDER    25m  5:26.85 
375  Emma Rasmussen  2002  0292AL  ODDER    25m  5:44.35 
173  Lærke Bladtkramer  2001  0138AT  HSK    25m  6:09.69 
299  Ida Fink Baun  2000  0034BF  THISTED    25m  6:24.87 

 
Heat 4 (7) (Årg. 2005-2015) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
               
               
135  Anna Varming  2005    VIBORG    25m  7:03.95 
               
               
               

 
Heat 5 (7) (Årg. 2003-2004) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
48  Anne Lundorff Larsen  2004  0466AB  SILKEBORG    50m  6:59.68 
307  Camilla Kjær  2003  0354AD  THISTED    25m  6:13.95 
82  Louise Houe Andersen  2003  0384AN  VIBORG    25m  5:10.67 
211  Mia Borgensgaard  2003    TST    25m  6:11.03 
87  Sarah Bundgaard  2003    VIBORG    25m  6:44.09 
77  Stine Bendixen Nissen  2004  0406AS  SKANDERBOR    25m  8:05.13 

 
Heat 6 (7) (Årg. 2001-2002) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
338  Liv Hingeberg  2001  0154AK  ODDER    25m  5:25.33 
347  Signe Søby Jensen  2001  0114AJ  ODDER    25m  5:05.93 
31  Esther Flø  2001  0108AR  SILKEBORG    25m  4:58.37 
21  Lærke Bjerre Tange  2002  0284AS  NORD    25m  5:02.76 
15  Charlotte S. Jensen  2002  0242AF  NORD    25m  5:15.17 
13  Lærke Als  2002  0214AU  NORD    25m  5:26.55 

 
Heat 7 (7) (Årg. 1999-2000) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
329  Cecilie Dalgas  2000  0014AI  ODDER    25m  5:29.47 
124  Laura Davidsen Nielsen  2000  0064BA  VIBORG    25m  5:13.92 
359  Helene G. Nedergaard  1999  9956AM  ODDER    25m  4:48.42 
296  Sarah Andersen  1999  9974AT  THISTED    25m  4:58.61 
79  Melissa Furman  1999  9932BE  Djursland    25m  5:24.45 
345  Kirstine Thordahl Jensen  2000  0084AZ  ODDER    50m  5:36.76 

 
 

Oprettet af WinGrodan 1.24.00  Udskriftsdato  25 april 2015 
Licens til Odder IGF  Udskriftstidspunkt  08:08 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark