2019-10-19   21:42:07
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Spektrum Odder Swim Cup 2015

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Stævneafsnit

Seedede heat Løb 21
Seedede heat 
 
  Stævne navn  Spektrum Odder Swim Cup 2015    Udskriftsdato  25 april 2015   
  Stævne by  Odder    Udskriftstidspunkt  17:25   
  Arrangør  Odder Svømmeklub         
  Bassin  25m         
  Stævne dato  24 april 2015         
 
 
 
Løb 21, 50m Rygsvømning Damer  Finaler (4) 
Heat 1 (4) (Årg. 2003-2015) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
105  Amalie Kanstrup  2003  0326AM  VIBORG    25m  39.11 
100  Rebecca E. Jakobsen  2003  0318AO  VIBORG    25m  37.87 
82  Louise Houe Andersen  2003  0384AN  VIBORG    25m  35.63 
154  Emilie Wolf Sørensen  2003  0362AL  SKOVBAKKEN    25m  37.74 
355  Cecilie Lauridsen  2003  0354AB  ODDER    25m  38.49 
87  Sarah Bundgaard  2003    VIBORG    25m  39.95 

 
Heat 2 (4) (Årg. 2001-2002) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
15  Charlotte S. Jensen  2002  0242AF  NORD    25m  37.73 
22  Cecilie Væver  2002  0288AD  NORD    25m  36.53 
328  Marie Christensen  2002  0272AI  ODDER    25m  33.72 
376  Laura Buur Rasmussen  2001  0168AQ  ODDER    25m  36.19 
80  Helene Marie Andersen  2001  0112AY  VIBORG    25m  36.94 
347  Signe Søby Jensen  2001  0114AJ  ODDER    25m  37.89 

 
Heat 3 (4) (Årg. 1999-2000) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
317  Anette Poulsen  1999  9928AG  THISTED    25m  34.15 
321  Louise Sørensen  2000  0012AP  THISTED    25m  32.68 
336  Cecilie Lykke Hansen  1999  9918AC  ODDER    25m  31.27 
381  Johanne Skovgaard Terp  1999  9914AO  ODDER    25m  31.98 
245  Sofie Amalie J. Bisgaard  2000  0082BB  HORSENS    25m  33.96 
23  Simone Sloth Østergaard  2000  0032BE  NORD    25m  34.83 

 
Heat 4 (4) (Årg. 1916-1998) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
128  Christie Prøhl  1998  9872AW  VIBORG    25m  35.24 
126  Betina K. Pedersen  1994  9402AC  VIBORG    25m  34.26 
189  Julie Oxenvad  1997  9744AP  HSK    25m  30.82 
88  Laura Cebula  1997  9722AT  VIBORG    25m  32.14 
384  Mette Dyrhauge Winther  1998  9854BB  ODDER    25m  35.08 
241  Clara Nautrup Pedersen  1998  9844AJ  IHF    25m  36.32 

 
 

Oprettet af WinGrodan 1.24.00  Udskriftsdato  25 april 2015 
Licens til Odder IGF  Udskriftstidspunkt  17:25 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark