2019-08-25   11:09:18
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Spektrum Odder Swim Cup 2015

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Stævneafsnit

Seedede heat Løb 7
Seedede heat 
 
  Stævne navn  Spektrum Odder Swim Cup 2015    Udskriftsdato  24 april 2015   
  Stævne by  Odder    Udskriftstidspunkt  22:04   
  Arrangør  Odder Svømmeklub         
  Bassin  25m         
  Stævne dato  24 april 2015         
 
 
 
Løb 7, 400m Medley Damer  Indledende (5) 
Heat 1 (5) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
145  Astrid Crone Jespersen  2002  0214AT  SKOVBAKKEN    25m   
293  Caroline Sørensen  2003  0318AP  LYSENG    25m   
75  Josefine Mikkelsen  2002  0242AT  SKANDERBOR    25m   
281  Katrine Mols  2003  0326AP  LYSENG    25m   
195  Nele Schulze  2004  0492AH  HSK    25m   
               

 
Heat 2 (5) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
287  Anne Katrine Ryhammer  2003  0382AQ  LYSENG    25m   
295  Emma Varrisboel  2003  0348AP  LYSENG    25m   
86  Sofie Bruun Boye  2001  0112AZ  VIBORG    25m  6:53.94 
105  Amalie Kanstrup  2003  0326AM  VIBORG    25m   
68  Caroline Worm Hansen  2002  0276AT  SKANDERBOR    25m   
133  Louise Sunesen  2005  0598AC  VIBORG    25m   

 
Heat 3 (5) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
100  Rebecca E. Jakobsen  2003  0318AO  VIBORG    25m  6:37.30 
98  Josefine Heuer  2003  0386AM  VIBORG    25m  6:34.54 
282  Mathilde Hvass Olesen  2001  0126AO  LYSENG    25m  6:28.74 
154  Emilie Wolf Sørensen  2003  0362AL  SKOVBAKKEN    25m  6:29.37 
183  Freja Larsen  2001  0102AT  HSK    25m  6:35.53 
27  Emma L. S. Cameron  2001  0162BA  SILKEBORG    25m  6:50.90 

 
Heat 4 (5) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
328  Marie Christensen  2002  0272AI  ODDER    25m  6:07.81 
80  Helene Marie Andersen  2001  0112AY  VIBORG    50m  5:59.85 
289  Mia Seehausen  2001  0186AH  LYSENG    25m  5:36.78 
317  Anette Poulsen  1999  9928AG  THISTED    25m  5:42.65 
357  Maja Fridberg Madsen  2002  0236AL  ODDER    25m  6:05.19 
62  Amalie Skov  1999  9992AW  SILKEBORG    25m  6:27.44 

 
Heat 5 (5) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
184  Didde Meyer  2001  0158AS  HSK    25m  6:06.47 
124  Laura Davidsen Nielsen  2000  0064BA  VIBORG    25m  5:53.25 
189  Julie Oxenvad  1997  9744AP  HSK    25m  5:04.11 
126  Betina K. Pedersen  1994  9402AC  VIBORG    25m  5:37.32 
15  Charlotte S. Jensen  2002  0242AF  NORD    25m  6:00.88 
Emma L. U. Jensen  2000  0014BE  AUNING    25m  6:14.79 

 
 

Oprettet af WinGrodan 1.24.00  Udskriftsdato  24 april 2015 
Licens til Odder IGF  Udskriftstidspunkt  22:04 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark