Program för Spektrum Odder Swim Cup 2015
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Løb 11, 400m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 359 | Nedergaard Helene G. | 1999 | ODDER | 9956AM | 25 m | 4:48.42 | |
2 | 31 | Flø Esther | 2001 | SILKEBORG | 0108AR | 25 m | 4:58.37 | |
3 | 296 | Andersen Sarah | 1999 | THISTED | 9974AT | 25 m | 4:58.61 | |
4 | 21 | Tange Lærke Bjerre | 2002 | NORD | 0284AS | 25 m | 5:02.76 | |
5 | 347 | Jensen Signe Søby | 2001 | ODDER | 0114AJ | 25 m | 5:05.93 | |
6 | 82 | Andersen Louise Houe | 2003 | VIBORG | 0384AN | 25 m | 5:10.67 | |
7 | 354 | Ladefoged Luna | 2000 | ODDER | 0038AS | 25 m | 5:11.03 | |
8 | 124 | Nielsen Laura Davidsen | 2000 | VIBORG | 0064BA | 25 m | 5:13.92 | |
9 | 15 | Jensen Charlotte S. | 2002 | NORD | 0242AF | 25 m | 5:15.17 | |
10 | 79 | Furman Melissa | 1999 | Djursland | 9932BE | 25 m | 5:24.45 | |
11 | 338 | Hingeberg Liv | 2001 | ODDER | 0154AK | 25 m | 5:25.33 | |
12 | 13 | Als Lærke | 2002 | NORD | 0214AU | 25 m | 5:26.55 | |
13 | 357 | Madsen Maja Fridberg | 2002 | ODDER | 0236AL | 25 m | 5:26.85 | |
14 | 329 | Dalgas Cecilie | 2000 | ODDER | 0014AI | 25 m | 5:29.47 | |
15 | 345 | Jensen Kirstine Thordahl | 2000 | ODDER | 0084AZ | 50 m | 5:36.76 | |
16 | 375 | Rasmussen Emma | 2002 | ODDER | 0292AL | 25 m | 5:44.35 | |
17 | 44 | Jespersen Jasmin | 2002 | SILKEBORG | 0268AL | 25 m | 5:52.93 | |
18 | 173 | Bladtkramer Lærke | 2001 | HSK | 0138AT | 25 m | 6:09.69 | |
19 | 211 | Borgensgaard Mia | 2003 | TST | 25 m | 6:11.03 | ||
20 | 307 | Kjær Camilla | 2003 | THISTED | 0354AD | 25 m | 6:13.95 | |
21 | 323 | Tinggaard Line | 2000 | THISTED | 0082AW | 25 m | 6:14.12 | |
22 | 299 | Baun Ida Fink | 2000 | THISTED | 0034BF | 25 m | 6:24.87 | |
23 | 2 | Ginnerup Liva | 2004 | AUNING | 0484AM | 25 m | 6:25.32 | |
24 | 182 | Kruse Anna | 2000 | HSK | 0006BG | 25 m | 6:25.99 | |
25 | 87 | Bundgaard Sarah | 2003 | VIBORG | 25 m | 6:44.09 | ||
26 | 165 | Harpøth Julia | 2002 | BRÆDSTRUP | 0208AX | 25 m | 6:50.00 | |
27 | 48 | Larsen Anne Lundorff | 2004 | SILKEBORG | 0466AB | 50 m | 6:59.68 | |
28 | 135 | Varming Anna | 2005 | VIBORG | 25 m | 7:03.95 | ||
29 | 77 | Nissen Stine Bendixen | 2004 | SKANDERBOR | 0406AS | 25 m | 8:05.13 | |
30 | 14 | Christensen Marie M | 2004 | NORD | 0424AK | 25 m | ||
31 | 27 | Cameron Emma L. S. | 2001 | SILKEBORG | 0162BA | 25 m | ||
32 | 29 | Egerup Emilie | 2003 | SILKEBORG | 0316AW | 25 m | ||
33 | 50 | Lauritzen Clarissa Marie | 2003 | SILKEBORG | 0304AU | 25 m | ||
34 | 70 | Holst Amalie | 2004 | SKANDERBOR | 0428AS | 25 m | ||
35 | 72 | Kvitzau Sara Mette | 2003 | SKANDERBOR | 0328AY | 25 m | ||
36 | 78 | Stoltenborg Elisabeth | 2002 | SKANDERBOR | 0252AZ | 25 m | ||
37 | 133 | Sunesen Louise | 2005 | VIBORG | 0598AC | 25 m | ||
38 | 146 | Lamberg Sigrid Lei | 2002 | SKOVBAKKEN | 0288AI | 25 m | ||
39 | 209 | Spliid Emilie | 2000 | HEI | 0052BA | 25 m | ||
40 | 243 | Bæk Thea Linneberg | 2002 | IHF | 0242AW | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 23 april 2015 |
Licens til Odder IGF | Udskriftstidspunkt | 07:13 |